<< آبغوره گیری >> در مراسم عروسی !

Sina4

عضو جدید
کاربر ممتاز
خانواده ش هم گریه می کنه! :w15:
البته بیشتر اینا اشک شوقه:w02:

k2_h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
كلا من با نظره تينا و سارا موافقم...
آدم نبايد احساسشو پنهون كنه... و نبايدم الكي فيلم بازي كنه...
اگرم داماد يا هر كس ديگه فكره ديگه اي به سرش بزنه كه مثلا ميخواد فيلم بازي كنه يا چي مهم نيس... چون من اصولا در مورد خودم بگم كه با يكي عروسي نمي كنم كه تا اين حد بي جنبه باشه و احساساتمو به تمسخر بگيره... يا چه مي دونم اگه گريه ام نگرفت فك كنه كه ذوق كردم و از اين حرفا...

عجب :razz:

سالاری

عضو جدید
خوب معلومه که اشک شوغه:biggrin:
تازه این یک حربه بسیار زیرکانه برای رد گم کنی به حساب میاد واسه اینکه کسی نفهمه چقدر خوشحال اند. در پاره ای موارد یک نوع لوس بازی برای داماده محترم هم به حساب میاد تا بعد از خجالتش در بیاد!!!!!!:eek:

Mahsa A

عضو جدید
من کاملا با تینا و monrose موافقم :victory:
صحبت سر یک عمر زندگیه. مگه چقدر میشه فیلم بازی کرد ؟ هدف از ازدواج آرامش داشتنه. نه اینکه بشینیم فکر کنیم که از چه راهی میشه دل شوهرمونو به رحم بیاریم!!!!

Eng.probe

عضو جدید
کاربر ممتاز
بذارين من بهتر ميگم
چون ميفهمن كه با قربون صدقه هم رفتن جيب آقا پر پول نميشه بايد مثل ... كار كنه و در مورد خانم هم غذا خود به خود پخته نميشه :surprised::cry:
مگه شما ها نديدين كه مردا هم گريه ميكنن ؟؟؟:biggrin:

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
ما کاری به منسوخ پنسوخ نداریم فقط میگیم چرا ؟ ;)

من نظرم را گفتم .بچه که زدن نداره.
شاید باید توی موقعیت قرار بگیری تا بفهمی چرا؟.چون من دلیلش را نمی فهمم. (شاید چون گیجم!)
عروس شدم میام بهتون میگم!
پس تا 100 سال دیگه

• Like
واکنش ها: k2_h

k2_h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من نظرم را گفتم .بچه که زدن نداره.
شاید باید توی موقعیت قرار بگیری تا بفهمی چرا؟.چون من دلیلش را نمی فهمم. (شاید چون گیجم!)
عروس شدم میام بهتون میگم!
پس تا 100 سال دیگه

:w24:

تصورش هم نتیجه ای برات نمیده ؟

اون موقع دیگه به نوه هات بگو بیان تو سایت به نوه های ما بگن :razz:

SIR MAMAD

عضو جدید
همون لوس بازیه بابا;)

یه توصیه هم به خانوم ها لطفا این لوس بازیتونو خیلی طول ندید .یه باری این قدر کش پیدا کرد که داماد قاطی کرد:biggrin: گفت مگه می خوام چی کارش کنم که دارید دو ساعته گریه می کنید:surprised:حقم داشت...داشت می شد مجلس عزا:redface:

sheyda_star

عضو جدید
کاربر ممتاز
اي بابا خوب گريه هم داره ديگه..آدم بايد همچيشو ..بچگيشو..بذاره وبره..با اين كه برميگرده ولي ديگه اون نقش دختر بودنو نداره..بايد مسوليت جديدي رو قبول كنه...ديگه هميشه پيش خانوداش نيست:cry::cry::cry: