آبجی و داداش اینترنتی !!

behnam.95

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه پسری ... تیرش تو مخ زنی به سنگ می خوره , یا نمی خواد ریسک کنه و مستقیم پیشنهاد بده , یا دختره اصلا acceptش نمی کنه , Yahoo! ID دختره رو از فیس بوکش برمی داره , بهش PMمی ده:

و یه چند روزی با همین روال ادامه می ده و سعی می کنه بعنوان آبجی داداش اینترنتی , باهاش صمیمی تر و صمیمی تر شه !!! :

شایان ذکر است که ... تو این مرحله تو فیس بوک همدیگه بعنوان Sister/Brother درج شدن تو قسمت Family !

یه روزی از همون روزا (!) آقا پسر داستان ما حس می کنه وقتش رسیده و می خواد مهسا خانومو که جای آبجیش دوستش داره و منظور دیگه ای بهش نداره , خیلی بی منظور !!! ببینه از نزدیک :

و ... یک ساعت بعد از قرار ملاقات حضوری , فوری میاد خونه تا onlineبشه و تا تنور داغه, بچسبونه ! :

و این بود جریان پشت پرده ی این آبجی داداش اینترنتی بازی ها ! به هر کی هم برخورد , نوش جونش ! هیچ پسر و دختری , امکان نداره بتونن کسی رو در حالی که داداش و خواهر واقعیشون نیست, مثلا داداش و خواهر دوست داشته باشن! پس این بچه بازی ها رو بذارین کنار ! هر منظوری دارین (چه دختر چه پسر ) رک حرفتون رو بزنین . گرچه ... خیلی وقت ها هم جواب می ده این روش و طرفی که قصد شوم داره, به مقصد هم می رسه اتفاقا ! ولی کلا روش ضایع و خز و بیش از حد داغونیه !

حالا وقتی که دختره با کسی نیست و تنهاست و به اصطلاح singleه , خب ... یه روشیه برا خودش دیگه , ولی واقعا متنفرم از پسرایی که ( تو مواردی هم دخترایی که ) می بینن طرف دوست دختر / دوست پسر داره , از این روش وارد می شن که طرف رو وادار به خیانت به طرفش کنن و این دیگه یه لیتر تف غلیظ می طلبه که بندازی رو صورت کسی که این افکار پلید و حیوونی رو تو سر داره !

:surprised:

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
موافقم خیلی!!!!!!!!

زیاد هم موافق نباش

درسته حرف داداش بهنامم غلط نیست .. ولی همیشه هم درست نیست

میشناسم کسانی که ظرفیت دارن و واقعا به چشم خواهر برادری همو میبینن ..

کجایی حضرت آدم .. کجایی ؟!!:(

MOΣIN

عضو جدید
کاربر ممتاز
زیاد هم موافق نباش

می خوامت داداشی

eterno

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
:razz:
بهنام کتک میخوای؟؟؟؟؟؟؟؟

پس یهو بگو کل باشگاه رو هم نظر دارن دیگه!!!!
:surprised::biggrin:

بروبچ من رو آبجی صدا نکنید دیگه سوء تفاهم پیش میاد!!!
من تا چند سال پیش توی بحثهایی که توی باشگاه میشد شرکت میکردم، دوستهای خوبی هم داشتم،کلی آبجی و داداش داشتم ولی الان وقتی میبینم بچه ها همدیگه رو آبجی و داداش صدا میکنند خنده م میگیره، چون ممکنه ما یه حرفی رو بی منظور بزنیم ولی مطمئن باش تاثیرش رو روی طرف مقابل گذاشته حالا هرچی هم که میخوای داداش بگو، چون همش یه بازیه،یه بازیه بچه گانه که توام با کلی لوس بازیه و آخرش هم همین میشه که الان دوستمون گفت...
خوبه که با هم دوست باشیم،چون دوستی حد و مرز مشخص میکنه و رابطه ها بهتر میشه
:smile:

behnam.95

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
زیاد هم موافق نباش

قرونت بشم من..داداشي من قصد بي احترامي به كسي رو ندارم به خدا:smile:

منم اينجا n تا داداش و خواهر دارم ولي قصد بدي ازشون كه ندارم كه..مثل خواهر واقعي خودم ميبينمشون..

من گفتم فقط از كسايي متنفرم كه ميخوان با اين خواهر يا بردار بودنشون مخ كسي رو بزنن.:smile:

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
زیاد هم موافق نباش

تو ایران دیگه!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟

hiva13

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چقد آبجی آبجی داداش داداش میکنن
مثل بچه یآدم اسم همو صدا کنن دیگه:biggrin:

sajjad_mke

عضو جدید
كيييييييييييييييييييييييه كيييييييييييييييه
من كيم اينجا كجاست ابجي كيه داداش چيه

Ir. A. P

عضو جدید
کاربر ممتاز
قرونت بشم من..داداشي من قصد بي احترامي به كسي رو ندارم به خدا:smile:

منم اينجا n تا داداش و خواهر دارم ولي قصد بدي ازشون كه ندارم كه..مثل خواهر واقعي خودم ميبينمشون..

من گفتم فقط از كسايي متنفرم كه ميخوان با اين خواهر يا بردار بودنشون مخ كسي رو بزنن.:smile:

من یه چیزی بگم؟

shidokht777

عضو جدید
کاربر ممتاز
متاسفم...متاسفم واسه کسایی که حد خودشونو نمیدونن...هدفشونو نمیدونن...نمیدونن دلشونو کجا جا میذارن...نمیدونن...
متاسفم واسه کسایی که با قصد و بی قصد بعضیا رو به بازی میگیرن...متاسفم...متاسف...
واسه همینه زیاد از لفظ داداشی و آبجی واسه دختر پسر موافق نیستم درباره خودم...به جز در مواردی که دیگه طرفم اینجوری راحت تره...من وقتی با کسی رابطه ای برقرار میکنم باید هدفم ازش مشخص باشه...باید جنبه داشته باشم...باید حقیقت بین باشم و خیلی بایدای دیگه...یادمون باشه ما یه بار زندگی میکنیم...انقدا فرصت نداریم که دلمونو هر جایی جا بذاریم...