کمکم کنید...

sariii

کاربر بیش فعال
سلام...
خیلی داغونم...:cry:
یکی از دوستان که تازه باهاش آشنا شده بودم امروز بی دلیل ترکم کرد...:cry:
حتی بهم نگفت چرا!؟!؟!مطمءنم اون فقط قصد خورد کردنمو داشته...دارم دیوونه میشم...چجور از فکرش بیام بیرون!؟!:cry:

vida

عضو جدید
یک بزرگی میگه اگر دوستی بی جهت از تو دل کند تلاش نکن تا اون را برگردانی چون ارزش ندارد. وقتی آدم از کسی ضربه می خوره خوب این طبیعی که یه دوره ای ناراحت میشه تو نباید خودت را ناراحت کنی چون مقصر تو نیستی. پس کم کم این فشار روحیت را تقلیل بده و سعی کن زیاد بهش فکر نکنی

Amir.D

عضو جدید
من میگم سعی کن یکی بهترشو پیدا کنی بجای اینکه غصه بخوری......
اون تو رو ترک کرده و به دوستش که تو باشی پشت کرده.....
بعد تو ناراحتی........
من بجای تو بودم اصلا بهش فکر نمیکردم.....
چون کسی که به این راحتی دوستش و که اینقدر دوسش داشته ترک کرده ارزش فکر نداره.......
موفق باشی......

bmd

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره والا...حق دارید مسخرم کنید!حالا میفهمم...:cry:
دست شما مرسي ديگه .
من داشتم غبطه خوري مي كردم به رفاقتتون. و خواستم بدونم اين دوستي دو طرفه بوده يا نه ! كه اگه بوده حتما دوستتون هم غصه داره. چون من در چند مورد عزادار چنين جدايي هايي شدم كه بعدن ها پي به يكسويه بودنش بردم .. خانم ساري! من انسانم آرزوست. :w05:

salahshur

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیا حودتو بشناس،
شوخی نمیکنم بخدا قصد توهینم ندارم

یه پست از تاپیک رو میذارم
توی پاراگراف اول میخواین بدونین چرا آدم ها به چیزی اعتقاد دارن؟
حالا اگر هم نبود من جواب میدم به این سوال از دیدگاه خودم.ببینید برای چی شما توی زندگیتون هدف دارید؟چون هدف به زندگیتون معنا میده.برای چی به یه سری مسایل اعتقاد دارین به یه سری ندارین.چون به شخصیتتون معنا میده.کسی که به هیچ چیزی اعتقاد نداره(که اصلا وجود نداره،چون حداقل به این مسئله اعتقاد داره که به چیزهایی که الان هست اعتقاد نداشته باشه)،دچار ضعف در هویت میشه.امکان نداره شما چیزی رو اعتقاد نداشته باشین.هرکسی به دنیا میاد یه سری اعتقادات داره. و بر اون اساس هست که میگه اون چیز خوبه،اون یکی بده،این خوشحالش میکنه،اون ناراحتش میکنه،اون عصبانیش میکنه.پس همه ما اعتقاداتی داریم چون یه هویت ناچیزی داریم یا بهتر چون عقل داریم.شاید این سوال پیش بیاد که اعتقادات جلوی عقل به ایسته یا دشمنش باشه و اونو محدود میکنه.در پاسخ میگم که اعتقادات هستن که مثل چراغی برای ماشین عقل و برخی احساسات عمل میکنن.
چرا ما میخوایم خودمون و اعتقاداتمون رو بشناسیم؟
1)جوابی برای رفتارهامون داشته باشیم.یعنی چی؟یعنی بدونیم چی باعث شد الان ما عصبانی بشیم چی باعث شد الان بخندیم
2)رفتار خودمون رو پیش بینی و اصلاح کنیم. ما میدونیم محیط الان اینجوریه پس شاید همچین اتفاقی بیفته.حواسمون باشه که این رفتار بکنیم و این رو نکنیم
3)معیار های انتخاب هامون رو بدونیم. مثلا من از فلانی خوشم میاد به این دلیل،از اون یکی خوشم نمیاد به این دلیل.با فلانی دوست شدم به این دلیل و ..... و در این موقعی که شما خودتون رو خوب بشناسید کمتر دچار اشتباه در دوست یابی و همسر یابی تا حد زیادی میشید
4)هدف زندگیمون رو مشخص کنیم
و ......

ما داریم اینجا بحث میکنیم خوشحال میشیم شما رو هم ببینیم
با این موضوع: چقدر خودتون و اعتقاداتون رو میشناسید؟
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=86433

bluepelikan

عضو جدید
دوست عزیز چون خودمم این مشکل رو یه زمانی تجربه کردم درکت میکنم.

واقعاً طبیعیه که دوری کسی که بهش علاقه داشتی برات سخت باشه ، منم تو اون دوره خیلی ناراحتو دپ بودم ولی به خودت که بیای میبینی یه کم ارزش خودت رو فراموش کردی.

اجازه بده از یه دید دیگه به این قضیه نگاه کنیم ، کسی بوده که ارزش تو رو نفهمید پس رفت تا با یکی همسطح خودش باشه ، در واقع اینو یه شانس یا یه لطف از طرف خدا بدون چون حتماً یه جایی که کسی بهتر از اون دوستت منتظره تا تو موقعیت مناسبی بیاد کنارت.شما هم یکم خودتو دریاب نذار این حادثه تلخ زارت کنه به قولی جمع و جور کن.مسلماً خیری در این قضیه بوده و از نظر من ناراحت باش ولی به حدش، به نسبت ارزشی که برات قائل بود نه به نسبتی که دوسش داشتی.

خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد
خواهان کسی باش که خواهان تو باشد

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خوب نمیاد دیگه ، دنیا محل گذار و گذره :) تا بوده همین بوده . ولی میند با هر دست بدی ، با همون دست میگیری ، حالا شما یک نگاه کن ببین قبلاً با کسی این کار رو کردی یا نه ، اگر نکردید ، بدون حتماً یکی باهاش همین کار و میکنه .

امیر Amir

عضو جدید
سلام...
خیلی داغونم...:cry:
یکی از دوستان که تازه باهاش آشنا شده بودم امروز بی دلیل ترکم کرد...:cry:
حتی بهم نگفت چرا!؟!؟!مطمءنم اون فقط قصد خورد کردنمو داشته...دارم دیوونه میشم...چجور از فکرش بیام بیرون!؟!:cry:

سلام...
کسی که آتش گونه میاد و خاکستر برجا میزاره دوست نبوده و نیست.اول اسم دوست رو از ذهنت نسبت به اون طرف پاک کن...

حالا مثبت نگاه کنیم...
شاید طرف عذری داشته که بعدا به تو خواهد گفت و دلایل خودوشو میاره...

حالا منفی نگاه میکنیم...
اصلا اومد که تو رو خورد بکنه و رفت...اینقدر باید بی تفاوت باشی که با یک کلمه همه گذشته رو بشوری بریزی تو چاه...

اون جمله مبارک و مقدس این هست...

به درک;)

buddy

کاربر بیش فعال
رفاقت قصه ي تلخيست كه از نامش گريزانم
صداقت گر كه خواهي در جهان يك رنگ باش
خالي از صد رنگ بودن زير پا افتادن است :biggrin:

اينو گفتم كه بي خيال بشي منم دوستايي داشتم كه واسه هم جونمونو ميداديم و شب خوابيدم و

صبح پا شدم و ديگه نديدمشون شايد تقدير اين چنين بود . ولي ياد گرفتم كه هر وصال يه وداعي

داره و با هر وصال آماده ي وداعم

حالا برو آهنگ جنگل بدون ريشه از آلبوم رگبار سياوش قميشيو گوش كنو يه ليوان آب خنك بنوش تا

سبك بشي بعدم برو جلو آيينه وايساو به خودت بگو بي خياااااااااال

سرنوشت هر چه نوشت نوشت سرنوشت را نمي توان از سر نوشت

King Paker

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان من نفهمیدم ما باید چی کار کنیم؟
دوستتو برگردونیم؟؟!
دوستت بشیم!
دوستت بشن!
دوستی خوبه، حرومش نکنیم!
دوستا نامردن!
دوسی خوبه!

اگرم دلت گرفته که انقد تاپیک عزاداری و سوگواری در جای جای این فروم پیدا میشه که می تونی بری اونجا
تا دلت می خواد از دوستت شکایت کنی
مثل تاپیک درد دل, دست نوشته و اینا...

تاپیک فضایی که میگن همینه ها!

امیر Amir

عضو جدید
الان من نفهمیدم ما باید چی کار کنیم؟
دوستتو برگردونیم؟؟!
دوستت بشیم!
دوستت بشن!
دوستی خوبه، حرومش نکنیم!
دوستا نامردن!
دوسی خوبه!

اگرم دلت گرفته که انقد تاپیک عزاداری و سوگواری در جای جای این فروم پیدا میشه که می تونی بری اونجا
تا دلت می خواد از دوستت شکایت کنی
مثل تاپیک درد دل, دست نوشته و اینا...

تاپیک فضایی که میگن همینه ها!
:biggrin::biggrin:;):D

179

عضو جدید
کاربر ممتاز
من میگم بیخیالش شو و اصلاً فکرش را نکن
چون هرچی بیشتر فکر کنی داری خودت را عذاب میدی
منم 3 ماه پیش مثل شما شدم , خودم هنوز نتونستم فراموشش کنم ولی امیدوارم شما بتونین

salahshur

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستی مثل راه رفتن روی سیمان خیس است
هرچه بشتر بمانی رفتنت سختر میشود
و وقتی میروی جای پایت همیشه به جا میماند

pesare irani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببخشید این جور میگم
ما پسرا برای این که هم دیگه رو خورد کنیم هم دیگه رو که ترک نمی کنیم
مگر بخوایم دوست د..... رو خورد کنیم(مگر سبزیه):w00: