قشنگترین حس تو دنیا چیه؟

Andromeda Galaxy

عضو جدید

بچه ها بنظر شما قشنگترین حس تودنیا چی میتونه باشه؟؟؟؟

hamed_hm89

عضو جدید
فقط فقطا فقططططططططططططططططططططططططططططط دوسسسسسسسسسسسستتتتتتت داشتن اعم مردم و دوست داشته شدن.وقتی از ته قلب به دوستت فرقی نمیکنه از چه جنسی باشه میگی دوستش داری چه حس قشنگی پیدا میکنه آدم. با هیچی عوضش نمیکنمممم اگه هزار بارم تو ذوقم بخوره

Andromeda Galaxy

عضو جدید
دلتنگی
وقتی که بدونی اونم دلش برات تنگه
:cry:
آره حس قشنگیه:gol:
فقط فقطا فقططططططططططططططططططططططططططططط دوسسسسسسسسسسسستتتتتتت داشتن اعم مردم و دوست داشته شدن.وقتی از ته قلب به دوستت فرقی نمیکنه از چه جنسی باشه میگی دوستش داری چه حس قشنگی پیدا میکنه آدم. با هیچی عوضش نمیکنمممم اگه هزار بارم تو ذوقم بخوره
حست خیلی قشنگه مقسی:gol:

آبجی

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینکه به ارامش برسی
چون مطمئن باش وقتی ارامش داشته باشی همه چیز داری خوشبختی سعادتمندی سلامتی و . . .

فنا

کاربر فعال
خیلی حس ها.....فقط آدم با احساس و با معرفتش میخواد.

بزرگترین...زیباترین .....شادی بخش ترین....وآرامش بخشترین .....اون حسیه که............هر کی جملمو کامل کرد....یه کارت شارژ5000تومانی عیدی میدم

Andromeda Galaxy

عضو جدید
برای من پرواز :gol:
نظر منم پروازه
عشق به همراه آرامش :heart::heart::heart::heart:
امضات میتونه یه حس قشنگ باشه

خدا آن حس زیباییست که در تاریکی صحرا
زمانیکه هراس مرگ میدزدد سکوتت را
یکی مثل نسیم سرد می گوید :
کنارت هستم ای تنها
و دل آرام میگیرد ....

ولی بخشش سخته

hamed_hm89

عضو جدید
ولی به نظر من بند دل آدم دسته خودش. آره به نظر خیلیاااااااا میگن عشق چیز قشنگیه. من قشنگی توش نمیبینم. عشق توش مریضی هست. توش افسردگی..مالکیت.. گیجی..و مال خود دونستن طرفا داره. آقا هیچکسی مال هیچ کس نیست . انسان که شئ نیست که مال کسی باشه. اما تو عشق این ادعای مالکیت هست تازه توی عشق عاشقی اکثرا یه طرفس ... و کلا من عقیده من فقط دوست داشتن نه رسیدن به مرحله ی عشق

فنا

کاربر فعال
اینکه به ارامش برسی
چون مطمئن باش وقتی ارامش داشته باشی همه چیز داری خوشبختی سعادتمندی سلامتی و . . .

به نظرت چطوری میشه به آرامش رسید؟نشونهاشو میتونی بگی؟
واقعا آرامش داری؟ حسش کردی؟ تونستی همیشگیش کنی تو وجودت؟
تونستی به دیگرون هدیش کنی؟

کسی تو مسابقه شرکت میکنه یا نه...بعضیا دارن نزدیک میشن

Andromeda Galaxy

عضو جدید
خیلی حس ها.....فقط آدم با احساس و با معرفتش میخواد.

بزرگترین...زیباترین .....شادی بخش ترین....وآرامش بخشترین .....اون حسیه که............هر کی جملمو کامل کرد....یه کارت شارژ5000تومانی عیدی میدم

که کسی دوستت داشته باشه

فنا

کاربر فعال
ولی به نظر من بند دل آدم دسته خودش. آره به نظر خیلیاااااااا میگن عشق چیز قشنگیه. من قشنگی توش نمیبینم. عشق توش مریضی هست. توش افسردگی..مالکیت.. گیجی..و مال خود دونستن طرفا داره. آقا هیچکسی مال هیچ کس نیست . انسان که شئ نیست که مال کسی باشه. اما تو عشق این ادعای مالکیت هست تازه توی عشق عاشقی اکثرا یه طرفس ... و کلا من عقیده من فقط دوست داشتن نه رسیدن به مرحله ی عشق

درسته این که شما فرمودین بدنام شده عشقه......دقیقا مرضه.....بهش میگن عشق نیاز

اما عشق واقعی هدیه ست.نه معامله