عصبانی نشو...

foodtechnology

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه چیزی بیشتر از همه عصبانی تون می کنه؟

واسه کنترل عصبانیتتون چه کار می کنین؟

*Essi*

اخراجی موقت
بیشترین چیزی که من را عصبانی میکنه،شعار دروغ دادن است.

یعنی مثلا بگی آزادی نزدیک به 100 درصد است،بعد تو دانشگاه و اینترنت و خیابان و ....

بکوبی در دهان خواستاران آزادی.

reyhoon

عضو جدید
اینکه ازم سواله بی ربط و چرت بپرسن.....عصبانی میشم.

مثلا" وقتی دارم تلوزیون میبینم یکی بیاد بگه داری چیکار میکنی؟؟؟؟

یا وقتی نقشه میکشم بگن چی میکشی؟؟؟؟

و هر سواله بی ربطه دیگه....

وقتی عصبانی میشمچیزی نمیگم.اما وقتی خیلی خیلی عصبانی بشم دادو بیداد میکنم و یا آروم اعتراضمو نشون میدم

usef.key

عضو جدید
از دروغ و خلف وعده به شدت عصبانی میشم........................................!

atish pare

عضو جدید
کاربر ممتاز
از اینکه بخوان نقطه ضعفمو پیدا کنن و ازش سواستفاده کنن حرصم میگیره...

کار خاصی نمی کنم...حرص میخورم!:d

Haaji

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان عزیز

آیا میدانید ریشه عصبانیت ترس است؟!!

مثال:
1 - وقتی یک پدر از دست فرزندش بخاطر درس نخواندن عصبانی میشود، در واقع ترس و واهمه دارد که او در آینده بدبخت شود.

2 - وقتی کسی به شما توهین میکند برای این از دست او عصبانی می شوید، چون میترسید به شخصیت و جایگاه اجتماعی شما خدشه ای وارد شود.

...
..
.
.
.

rezvane

عضو جدید
من از هرچی که باعث ناراحتی خانوادم بشه عصبانی میشم:wallbash: و تا جایی که بتونم برخورد میکنم:w43::exclaim:

ahmadi-2010

عضو جدید
علت عصبانی شدن تو محیط اطراف که زیاده....
ولی مهم عکس العمل ما حین عصبانیته....
من سعی میکنم فقط سکوت کنم چون همیشه آدم وقتی عصبانیه یه حرفی میزنه که بعدا حتما پشیمون میشه...
پس بهترین راه اینه که سکوت کنی و از محیط دور بشی....

monrose

عضو جدید
کاربر ممتاز
عوامل زیادی می تونن باعث عصبانیتمون بشن...
من وقتی عصبانی شم نمی تونم خودمو کنترل کنم... سریع یه جوری به طرف مقابلم می فهمونم که عصبانیم کرده... ولی این خیلی بده... اگه راه بهتری دارید به منم بگین...

starone312

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عوامل زیادی می تونن باعث عصبانیتمون بشن...
من وقتی عصبانی شم نمی تونم خودمو کنترل کنم... سریع یه جوری به طرف مقابلم می فهمونم که عصبانیم کرده... ولی این خیلی بده... اگه راه بهتری دارید به منم بگین...

راه دیگه اینه که،انقد بزنیش تا بفهمه عصبانی شدی،اونوقت دیگه کار به کارت نداره;)

امتحن کن،سنگ مفت گنجشکم مفت;)

foodtechnology

عضو جدید
کاربر ممتاز
احساساتی كه آدمی تجربه می كند مثل شادی ، خشم و... رفتار را فعال و هدایت می كنند. هیجان را هم عوامل درونی وهم عوامل بیرونی می توانند تحریك و راه اندازی كنند. هیجان نه تنها مضّر نیست ، بلكه لازمه زندگی است . زیرا نمی توانیم هیجان ها را از زندگی دور كنیم . تنها كاری كه می توانیم انجام دهیم این است كه یا از وقوع آنها بكاهیم ، یا یاد بگیریم كه چگونه با آنها سازگاری (مثل غم ) یا مقابله (مثل خشم ) داشته باشیم . همه ی ما عصبانیت را احساس كرده ایم و می دانیم كه چیست. عصبانیت عموما" رفتار كاملا" طبیعی انسان هاست. اما زمانی كه عصبانیت خارج از كنترل و ویرانگری باشد ، می تواند مشكلاتی دركار ، ارتباطات اجتماعی و حتی در كل كیفیت زندگی به وجود آورد . ممكن است كار به جایی برسد كه شما احساس كنید اسیرهیجان قدرتمندی هستید كه نمی توانید از آن اجتناب كنید. هیجان عصبانیت می تواند یك احساس آزار دهنده باشد یا یك عمل وحشیانه . هدف ما در این بحث این است كه به افراد كمك كنیم تا بتوانند عصبانیت را درك و آن را كنترل كنند.

سپهر2

عضو جدید
م

م

وقتی که یه ادم فضول تو کارم دخالت کنه خیلی شاکی میشم بعد تا حالشو اساسی نگیرم ویه بلا سرش نیارم آروم نمیشم :mad:
آخرین نفری که تو کارم دخالت کرد با اسپریه فلفل ازش پذیرایی کردم :biggrin:

lightseeker62

عضو جدید
من از رئیس بازی بعضیا خیلی بدم میاد
برای عصبانیتمم ... میرم دسشویی!

آخرین ویرایش:

Maryam.Silent

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی عصبانی بشم دیگه عصبانی شدم هیچ کارشم نمیشه کرد :D طرف باید فاتحه بخونه واسه خودش

terajedi21

عضو جدید
از خودم خشمگین میشم که عزیز من این جا چه میکنی این چه مملکتیه که به دنیا خودت رو نماینده ای یی!؟:surprised:از حق خوری خشمگین میشم که در قبالش کاری از دستم برنمیاد بکنم از این ملت که انگار از قصد قصدی دارن!از همه از بنیاد گرایان فاشیستی که از خدا نمی ترسن جان جوانان ملت رو به تاراج میبرند!:surprised:از باند مخوف سپ.. خشمگینم که جان جوانان شده براش بازیچه از خودم خشمگینم که چرا تو این دنیا میتونم زندگی کنم اقا من از خودم خشمگینم!:mad::surprised:همچنین الکی میخندم!:D:mad:!:gol:

lightseeker62

عضو جدید
سکوت همیشه خوب نیست، اونایی که برای عصبانیت همیشه سکوت می کنن، آخر سر از دست خودشون عصبانی میشن

foodtechnology

عضو جدید
کاربر ممتاز
از خودم خشمگین میشم که عزیز من این جا چه میکنی این چه مملکتیه که به دنیا خودت رو نماینده ای یی!؟:surprised:از حق خوری خشمگین میشم که در قبالش کاری از دستم برنمیاد بکنم از این ملت که انگار از قصد قصدی دارن!از همه از بنیاد گرایان فاشیستی که از خدا نمی ترسن جان جوانان ملت رو به تاراج میبرند!:surprised:از باند مخوف سپ.. خشمگینم که جان جوانان شده براش بازیچه از خودم خشمگینم که چرا تو این دنیا میتونم زندگی کنم اقا من از خودم خشمگینم!:mad::surprised:همچنین الکی میخندم!:D:mad:!:gol:

چه خشمگین...:wallbash:

همه اینا هست ... ولی با خشم و عصبانیت فقط بیشتر به خودتون آسیب می رسونید...
:cry:

روياي ماه

عضو جدید
از این که یکی فرض کنه من ..... هستم عصبانی میشم
اما وقتی عصبانی میشم باید یه چیزی بشکنم واسه همین این جور وقت ها وسایل خونه یدفه توسط عوامل غیب میشه که من نابودشون نکنم

foodtechnology

عضو جدید
کاربر ممتاز
سکوت همیشه خوب نیست، اونایی که برای عصبانیت همیشه سکوت می کنن، آخر سر از دست خودشون عصبانی میشن

آخی این کوچولو چشه..

موقع عصبانیت ، سکوت بهترین کاره... در اون موقع نه فکری بکنید و نه تصمیمی بگیرید... ولی وقتی آروم شدیم ...اون وقت میشه منطقی به قضیه نگاه کرد و اونو حل کرد...و دیگه سکوت جایز نیست..