عاشق

ماریا جمشیدی

عضو جدید
بخاطر جنس بسیار پلید شماست ...... واینکه من همینجوریش از پس کارای خودم بر نمیام ..... حالا بخوام یکی دیگه رو عوال خودم کنم ......... اونم با خودم بدبخت میکنم دیگه
اینکه شما مسئولیت پذیر نیستین یا بی ... مشکل شماست

معمار67سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون 3 اردیبهشت روز معمار بود ها امروز 4 اردیبهشت هستش:redface:
ولی بازم روزمون مبارک;)

جدی؟ :D
من فکر کردم امروز سومه:surprised:
آخه امروز تو یونی مسابقه اسکیس هست فکرم رفت اونجا :D
اشکال نداره که بازم روزمون مبارک :smile::gol:

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما پسرا چرا از سادگی دخترا سوء استفاده میکنید؟

نمیشه گفت همیشه دخترا ساده ان.
همیشه کسی که واسه اولین بار ارتباط برقرار میکنه بیشتر آسیب میبینه و بیشتر احساس سادگی و حماقت میکنه. دختر و پسرش زیاد فرقی نمیکنه.

ahmad_7

عضو جدید
اینکه شما مسئولیت پذیر نیستین یا بی ... مشکل شماست

ببین اخرش رسیدی به حرف من ..... چرا بگیرم که بخوام مسئولیتشو قبول کنم ........ من همینجوری هر موقع میخوام میرم ....هر موقع بخوام میام..... هر وقت میخوام میرم مسافرت .... هر موقع میخوام با رفیقام میرم بیرون .... ولی وقتی زن گرفتی باید شرایط اونم در نظر بگیری و اونم باید شرایط تو رو در نظر بگیره ....اینجوری ازادی عمل از هر جفتتون سلب میشه ................
شد؟؟؟

sakav

عضو جدید
واقعا راست میگی ای کاش مردم مثل زمانای قدیم بشن یعنی عشقشونو به چیزای دیگه نفروشن
تو این دوره انسانهای زیادی پیدا میشن که عشقشونو به کارشون به درسشون به خوشگذرونشون میفروشن ای کاش مردم یه ذره بهتر به زندگی نگاه کنن

nicespring

عضو جدید
شب دراز است و قلندر بیدار

شب دراز است و قلندر بیدار

ولا همه پسرا از دخترا سوئ استفاده نمیکنن ....ثانیا خیلی از دخترا هم هستن که از پسرا سوئ استفاده میکنن ... منت خودم یه پسری و میشناسم که از سر سادگی کلی پول خرج دختره کرد اخرش دختره یه بهونه اوردو ولش کرد ..... حالا پسرا کلاشن یا دخترا ...... عشق هم وجود داره ....ولی من گیرش نمیفتم .... یعنی خریت محضه که کسی بخواد عاشق بشه و...........;)
ببین هیچ کس نمی دونه که دوست داشتن کی و چه جوری اتفاق می افته یه فرآیند که بدون اینکه بخوای یا حتی بفهمی کی رخ میده پس به خودت مطمئن نباش;)

ozra.m

عضو جدید
والا پسرهای این دور و زمونه فقط با تیپو و قیافه و هیکل کار دارن .:redface:
آهو جون موافقم باهات ديگه دور و زمونه متانت و سنگيني و فرهنگ خانوادگي گذشته فقط ظاهرته كه گويايه شخصيتته