ادامه "قهوه تلخ"

arashpak

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خوبید ؟ خوش میگذره ؟ یا .. فقط می گذره ؟
به هر حال امیدوارم روبه راه باشید ..

ادم اگه دلیل داشته باشه می تونه هر کاری کنه ( حتی هر غلطی )مخصوصا اگه دلیلش دوست داشتن باشه ..منم هیچ دلیلی یا بهتر بگم هیچ گناهی به جز عشق او ذختره نداشتیم ... این بار رفتم اما با گله و گلایه یادمه بهش گفتم...

سلام ..
اومدم اون فنجون قهوه بود پیشنهاد دادم ا ازت پس بگیرم ..نشنیدی میگن فهوه بمونه تلختر می شه ...سردیش مهم نبود مثل سردی بعضی ادما اما با تلخی که نمیشه کتار اومد
پیش بیاد دفعه های بعد با یه فتحون فهوه ویا یه استکان چای داغ یا شایدم یه لیوان اب خنک مزاحم میشم ...
نیمچه لبخندی زد و گفت ...
سلام داداش
چی شده عزیز
قهوه سرد شده یا من قهوه خور خوبی نبودم

راستش جملش رو با یه حالتی غیر سوالی پرسید برا همین علامت سوال نذاشتم
گفتم :چیزی نشده
اگه جملت سولی باید بگم جفتشون
، حالا به جای سوالت بلد نبودی یه نوشیدنی مجاز دیگه ای ( درصد پایینی ) تعارف کنی
خدایش گاهی به دختر بودنت شک می کنم ..شاید باید اموزش ببینی تمرین کنی
اما اشکال نداره بد دنیایشده نمیشه روشون ...دیگه ادامه ندادم

چرا به دختر بودنم شک می کنی ؟
راستش برا آدمی که تا حالا با جنس مخالفی جایی نرفته تا قهوه ای هم خورده باشه زیادم نباید خرده بگیری که چرا بلد نیس مطابق رفتار بقیه خانوما رفتار کنه
شایدم چون مثل بقیه دخترا بلد نیستم مخمو تعطیل کنم تا .......... واسه اون بهم شک می کنی نه عزیز من دخترم..
...............................................................
..........................
...........
........
خیلی حرف زدیم حرفای که از هزار قهوه هم تلخیش بیشتر بود تا یادم نرفته بگم قول دادم راز دار خوبی باشم او هم قول داد دروغ نگه ..برای همین دیگه نمی گم چی گفتیم
اینجا دیگه پایانش ..دختره هم بعد از اون حرفا برا همیشه از زندگیم رفت رفت رفت ....

rezaafsharpoor

عضو جدید
کاربر ممتاز
جدی میگی...خوب کاری کردی رفتی جلو...لا اقل بعدا حسرت نمی خوری...مطمئن باش لیاقتت بالاتر از این حرفاست

rm_arch

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نفس آدم ها
سر بسر افسرده است.
روزگاری
است در این گوشه پژمرده هوا
هر نشاطی
مرده.
دست جادویی شب

در به روی من و غم می بندد.
می