گپ و گفتگوی خودمانی مهندسین مواد و متالورژی

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره انصافا. خدا حفظش منه...

نه بابا مشکوک چیه؟
برا بچه ها دعا کردم.....
من 10 سال دیگه قصدی ندارم...

چه خبره بابا بزرگ.

:surprised::surprised::surprised::surprised::surprised:

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها ببخشید من از هیشکی تشکر نکردما.
آخه تشکر هام تمومیده:crying2::crying2::crying2:

فرهنگ

مدیر بازنشسته
بچه ها با اجازه من برم...
خیلی خسته ام...
انشالله فردا روز خوبی باشه واسه کنکوریهااااااااااااااااااا
شبتون اروم

HniArsh

عضو جدید
کاربر ممتاز

m4material

مدیر تالار مهندسی مواد و متالورژی
مدیر تالار
سلام به همگي!
ساعت 2:16، اينجا كرج است، پايتخت ايران، پشت ميز آقاي m4material!:)

خوبيد همگي؟ nimitzo اينجايي يا تنهام ؟ امشب به حول و قوة الهي بيدارم، البته هي ميرم و هي ميام! دارم يه powerpoint درست ميكنم؛ دعا كنيد خوب شه!!!!:w16:
خب فرهنگ خانم به سلامتي! حالا عروسي ميگيريد و خبر نميديد؟؟؟؟؟ واي چه شيريني بگيرم من؟؟؟ كي بيام دانشكدتون؟:redface: هفته ديگه چهارشنبه خوبه؟:lol: بچه ها چطوره؟:whistle: بريم يه دلي سير كنيم با شيريني؟ كيا پايه اند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ولي جدا مبارك باشه، اميدوارم به پاي هم پير شن!
:w42::gol::gol:
فردا هم كه نتايج مياد. از صميم قلبم ، با تمام وجود فيزيكي، معنوي،‌شيميايي، ... براي همتون آرزوي موفقيت ميكنم و اميدوارم هر چي به صلاحتونه براتون رقم بخوره! :redface:
آخ بزنه فرهنگ خانم قبول شه ان شاءا... ( البته به همراه بقيه دوستان) اونوقت باور كنيد فرهنگ خانم تا يه چلوكباب ازتون نگيرم ول نمي كنم(هم عروسي و هم قبولي):lol::whistle::w16::w16::w16:
خب فعلا برم، دوباره بر ميگردم
:gol::redface:

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگي!
ساعت 2:16، اينجا كرج است، پايتخت ايران، پشت ميز آقاي m4material!:)

خوبيد همگي؟ nimitzo اينجايي يا تنهام ؟ امشب به حول و قوة الهي بيدارم، البته هي ميرم و هي ميام! دارم يه powerpoint درست ميكنم؛ دعا كنيد خوب شه!!!!:w16:
خب فرهنگ خانم به سلامتي! حالا عروسي ميگيريد و خبر نميديد؟؟؟؟؟ واي چه شيريني بگيرم من؟؟؟ كي بيام دانشكدتون؟:redface: هفته ديگه چهارشنبه خوبه؟:lol: بچه ها چطوره؟:whistle: بريم يه دلي سير كنيم با شيريني؟ كيا پايه اند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ولي جدا مبارك باشه، اميدوارم به پاي هم پير شن!
:w42::gol::gol:
فردا هم كه نتايج مياد. از صميم قلبم ، با تمام وجود فيزيكي، معنوي،‌شيميايي، ... براي همتون آرزوي موفقيت ميكنم و اميدوارم هر چي به صلاحتونه براتون رقم بخوره! :redface:
آخ بزنه فرهنگ خانم قبول شه ان شاءا... ( البته به همراه بقيه دوستان) اونوقت باور كنيد فرهنگ خانم تا يه چلوكباب ازتون نگيرم ول نمي كنم(هم عروسي و هم قبولي):lol::whistle::w16::w16::w16:
خب فعلا برم، دوباره بر ميگردم
:gol::redface:

سلام بر حاج آقا متريال .

بنده حضور دارم . شما رو تنها نميزارم هيچوقت . البته هميشه خدا در كنار ماست ، تنهايي معنايي نداره .

موفق باشيد در پاورپوينت انشالله

m4material

مدیر تالار
سلام بر حاج آقا متريال .

بنده حضور دارم . شما رو تنها نميزارم هيچوقت . البته هميشه خدا در كنار ماست ، تنهايي معنايي نداره .

موفق باشيد در پاورپوينت انشالله
سلام عليكم اخوي! كيف حالك؟ :)
چطوري آق مهدي( با كسره:biggrin:) ؟ خوبي دادا؟:redface: چيه باز؟ يه دو روز نبودما!!!!!:cool:
خدا كه از رگ گردن نزديك تره بهمون، شكي نيست، ولي خب حضورت دلگرميه تو تالار:lol::w16:
ممنون :gol:
فعلا يا حق:gol:

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام عليكم اخوي! كيف حالك؟ :)
چطوري آق مهدي( با كسره:biggrin:) ؟ خوبي دادا؟:redface: چيه باز؟ يه دو روز نبودما!!!!!:cool:
خدا كه از رگ گردن نزديك تره بهمون، شكي نيست، ولي خب حضورت دلگرميه تو تالار:lol::w16:
ممنون :gol:
فعلا يا حق:gol:

ممنون . بنده هم خوبم احمدالله

ما كه ارادت دارم خدمت شما برادر . شما زياد تحويل نميگيري حاجي .

ديگه كم كم دارم ميرم .

در پناه حق باشيد . خدانگهدار شما باد .

m4material

مدیر تالار

ممنون . بنده هم خوبم احمدالله

ما كه ارادت دارم خدمت شما برادر . شما زياد تحويل نميگيري حاجي .

ديگه كم كم دارم ميرم .

در پناه حق باشيد . خدانگهدار شما باد .
خدا رو شكر!
خيلي بي معرفتي، من اصلا باشگاه هستم كه تحويل بگيرم يا نه!:surprised: آخه برادر من ،‌خودت ميدوني كه چقدر خاطرت برام عزيزه،‌تو ديگه چرا اين حرفو ميزني؟:w20:
دوست ندارم ديگه اين حرفو بزني!:w16::redface:
تا من اومدم رفتي!:cool:
دوستان خبريه؟:cool::(
چي شده باز؟:cry::cry::cry:

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا رو شكر!
خيلي بي معرفتي، من اصلا باشگاه هستم كه تحويل بگيرم يا نه!:surprised: آخه برادر من ،‌خودت ميدوني كه چقدر خاطرت برام عزيزه،‌تو ديگه چرا اين حرفو ميزني؟:w20:
دوست ندارم ديگه اين حرفو بزني!:w16::redface:
تا من اومدم رفتي!:cool:
دوستان خبريه؟:cool::(
چي شده باز؟:cry::cry::cry:

خب منظور همونه ديگه . بايد باشگاه باشي :w16::w16:

چه خبري ؟ چيزي شده مگه ؟ :w20::w20:

بالا