دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی دوشنبه ما هم تعطیلیم ... علم مواد داشتیم که استاد شما ( همون مو قشنگه که موهاش بلنده میده بغل، اسمش چیه؟) اون گفت همایش نانو دارید کلاس پیچه:D

اسمش محبیه .

کلاسای مواد و معدن فقط تعطیله . راستی منو به جا اوردی میدونی کیم؟

The SAW

عضو جدید
کاربر ممتاز
اسمش محبیه .

کلاسای مواد و معدن فقط تعطیله . راستی منو به جا اوردی میدونی کیم؟

آره محبی... خیلی باحاله ...
آره احتمالا شناختمتون ... مگه همونی نبودین که کیفتونو گم کردین. پس می شناسمتون;)

The SAW

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره شناختمتون... کامل شناختمتون.
از آشناییتون خیلی خوشحال شدم ;) شنبه قراره با داییتون بریم سالن مرکزی. قراره همایون شجریان بیاد ..بلیط خریدید؟

The SAW

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی the saw یعنی اره ؟ اره برقی ؟

آره می شه اره ولی نه اون اره که فکر می کنید ... The SAW اسم یه فیلم ترسناک خیلی مشهوره ... که این شخصیت که تو آواتورمه نقش اصلیه فیلمه و یه مهندس...
چون هیچ کس این فیلمو دوست نداره ... من خیلی دوسش دارم .:
D

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره شناختمتون... کامل شناختمتون.
از آشناییتون خیلی خوشحال شدم ;) شنبه قراره با داییتون بریم سالن مرکزی. قراره همایون شجریان بیاد ..بلیط خریدید؟
نه من نخریدم . خبر نداشتم.

آره می شه اره ولی نه اون اره که فکر می کنید ... The SAW اسم یه فیلم ترسناک خیلی مشهوره ... که این شخصیت که تو آواتورمه نقش اصلیه فیلمه و یه مهندس...
چون هیچ کس این فیلمو دوست نداره ... من خیلی دوسش دارم .:D
مهم اینه که خودت دوستش داری .

جالبه . به امین بگم فیلمشواسم بیاره. کنجکاو شدم.

The SAW

عضو جدید
کاربر ممتاز
خانوم مرادی با اجازتون من دیگه میرم لالا ... ا
:smile:

The SAW

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهم اینه که خودت دوستش داری .

جالبه . به امین بگم فیلمشواسم بیاره. کنجکاو شدم.

بابا ترسناکه ... بهتره نبینید... از اخلاقو قیافتون معلومه که روحیتون لطیفه ... خواهش می کنم نبینیدش

fahime7

عضو جدید
سلاممممممممم
بابا دیشب اینجا چه برو بیایی بوده!جای ما خالی.هی.... کسی که به یاد ما نبوده!:(
اره (saw)رو من دیدم همشو...میدونی چرا کسی دوسش نداره؟یه سریها تیریپ روحیه یواشن.یه سری ها هم عین من بهشون میگن فیلم ترسناکه؛بعد میشینی با ذوق و شوق میبینی ،میبینی الکی گفتن فقط بیشتر چنداشناکه تا ترسناک.به نظرم فیلم نامه و داستان خوبی نداشت.نه به خاطر صحنه های روده دل پاره کنیش.
درضمن ماشالا خدا برکت بده بچه های مواد رو!هر ساعتی تو هر روز بری فنی بالاخره یکیشونو میبینی!به قولی بیل بزنی موادی در می یاد! :):):)

Roozbeh69

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان.
البته الان معلومه که چرا هیچ کسی نیست . همه سرگرم همایش نانو هستن.ولی بعدا بیاید . باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Roozbeh69

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا دم بچه های مواد گرم.چه تلاشی میکنن تو دبیرخونه همایش نانو.....
مثلا رفتم خانم مرادی رو ببینم . اینقدر همه مشغول بودن که نشد......

sina.m

عضو جدید
سلام

سلام

ممنونم از دوستانی که کمک کردن من کمک در زمینه نانو می خواستم که کسی که تجربه داره بهم کمک کنه که این هفته می رم ببینم میشه یا نه؟!:biggrin::surprised:;)

mahnaz -A

عضو جدید
کاربر ممتاز
قزوين - اولين همايش كاربردهاي فناوري نانو و توسعه صنعتي با حضور استاندار، محققان و پژوهشگران كشور روز سه شنبه در دانشگاه بين‌المللي امام خميني (ره) قزوين آغار بكار كرد.
به گزارش ايرنا، اين همايش حول محور و حوزه‌هاي علمي و صنعتي صنعت معدن و فرآوري مواد با پايه معدني، كاربردهاي نانو در حوزه انرژي و صنعت هسته اي ، نانو مواد و نانو ساختارها، صنايع نفت و گاز و پليمر، كاربرد نانو در محيط زيست و آلاينده‌ها و نانو بيوتكنولوژي از امروز ‪ ۲۱‬ارديبهشت ماه به مدت دو روز در دانشگاه بين‌المللي امام (ره) قزوين آغار بكار كرده است براساس اين گزارش، روشهاي همايش كاربردهاي فناوري نانو وتوسعه صنعتي توليد، كنترل و بهينه‌سازي مواد نانوساختار در مقياس صنعتي و نيمه صنعتي، بررسي فني و اقتصادي فرآيندهاي توليد نانو مواد، نانو كاتاليست‌ها و نانوسيستم ها، شبيه‌سازي فرآيندهاي صنعتي توليد نانو مواد شامل نانو ذرات ، نانو كامپوزيت‌ها و نانو ساختارها و تجهيزات و ماشين آلات توليد و كنترل نانو سيستم‌ها را از جمله موضوعات علمي، پژوهشي، كاربردي و ترويجي است كه در اين دو روز در اين همايش ارايه مي‌شود.
دبير علمي همايش كاربردهاي فناوري نانو و توسعه صنعتي گفت: حوزه نانو از علوم بين رشته‌اي مطرح در سراسر دنيا مي‌باشد كه موفق به تسخير مرزهاي كلاسيك اين رشته‌هاي بين رشته‌اي شده است.
دكتر غلامرضا كريمي افزود: مهمترين هدف اين همايش استفاده از مباحث كاربردي نانو و توسعه صنعت‌سازي است تا بتوانيم از ثمرات علمي پژوهشگران كشور بهره برداري لازم را جهت توسعه استان و كشور برداريم.
وي اظهار داشت: بر اساس سياستگذاري كلان كشور تا سال ‪ ۱۳۹۳‬بايد در حوزه فناوري‌هاي نوين به رتبه ‪۱۵‬جهان دست يابيم كه خوشبختانه در بحث آكادميك و تئوريك از برنامه جلوتر هستيم ولي در بخش كاربردي و توسعه صنعتي راه طولاني را در پيش داريم و بايد تلاش مضاعفي در اين زمينه داشته باشيم.
دبير همايش كاربردهاي فناوري نانو و توسعه صنعتي قزوين افزود: ‪ ۵۰۰‬مقاله براي اين همايش ارسال شده كه از اين تعداد ‪ ۲۵۰‬مقاله در ارزيابي اوليه توسط كميته داوران انتخاب و از اين تعداد ‪ ۵۰‬مقاله جهت ارائه شفاهي . ‪۱۳۰‬ مقاله به پوستر برگزيده شدند.
كريمي برگزاري ‪ ۲۰‬كارگاه علمي و آموزشي، نمايشگاه‌هاي جانبي فناوري نانو شامل غرفه‌هاي پژوهشي، صنعتي و غرفه‌هاي ويژه برگزاركنندگان و حاميان همايش،ارائه مقاله و پوستر، سخنراني اجراي يك پنل تحقيقاتي از اين همايش با يك پنل تحقيقاتي در آمريكا از جمله برنامه‌هاي مهم اين همايش برشمرد.
وي خاطرنشان كرد: براساس هماهنگي با انجمن نانوفناوري ايران، مقالاتي را كه هيات داوران به عنوان مقالات برگزيده همايش انتخاب نمايند، در فصلنامه دنياي نانو (نشريه انجمن نانوفناوري ايران) در شماره تابستان ‪ ۱۳۸۹‬به چاپ خواهد رسيد.
سخنراني علمي پرفسور دلاگوارديا از اسپانيا در زمينه ارزيابي تحليلي برهم كنش تابش فرابنفش و نقاط كوانتومي در خصوص مولكول‌هاي آل و ساير سخنران محققان مطرح كشور از جمله برنامه‌هاي اين همايش مي‌باشد

mahnaz -A

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب اين اخبار قبل از همايش بود به نقل از ايرنا ...:w26:
برا خبرهاي جزئي تر (كارگاه ها و ... ) كمي صبور باشيد :whistle::whistle:

اگه از نظارت رو بخش هاي مختلف هم سوالي داشتيد من و نارگل جون هستيم !:w20::w19::w20:

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها جون ببخشید دیر کردم . من تا ظهر خواب بودم . حالا که دیگه استراحت کردم اومدم بگم سلاممممممممممممممم دوستان .

همایش خیلی با حال بود .

mahnaz -A

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها جون ببخشید دیر کردم . من تا ظهر خواب بودم . حالا که دیگه استراحت کردم اومدم بگم سلاممممممممممممممم دوستان .

همایش خیلی با حال بود .
آفريـــــــــــــــــــــــــــــن ...
خب ولي من به طرز ناباورانه اي از 9 بيدار شدم !
هنوز خستم راستش !
ولي سلام تو رو با گرمي جواب ميدم كه بدوني هيچ كس نباشه خودم هميشه هستم !!!!

Roozbeh69

عضو جدید
کاربر ممتاز
قزوين - اولين همايش كاربردهاي فناوري نانو و توسعه صنعتي با حضور استاندار، محققان و پژوهشگران كشور روز سه شنبه در دانشگاه بين‌المللي امام خميني (ره) قزوين آغار بكار كرد.
به گزارش ايرنا، اين همايش حول محور و حوزه‌هاي علمي و صنعتي صنعت معدن و فرآوري مواد با پايه معدني، كاربردهاي نانو در حوزه انرژي و صنعت هسته اي ، نانو مواد و نانو ساختارها، صنايع نفت و گاز و پليمر، كاربرد نانو در محيط زيست و آلاينده‌ها و نانو بيوتكنولوژي از امروز ‪ ۲۱‬ارديبهشت ماه به مدت دو روز در دانشگاه بين‌المللي امام (ره) قزوين آغار بكار كرده است براساس اين گزارش، روشهاي همايش كاربردهاي فناوري نانو وتوسعه صنعتي توليد، كنترل و بهينه‌سازي مواد نانوساختار در مقياس صنعتي و نيمه صنعتي، بررسي فني و اقتصادي فرآيندهاي توليد نانو مواد، نانو كاتاليست‌ها و نانوسيستم ها، شبيه‌سازي فرآيندهاي صنعتي توليد نانو مواد شامل نانو ذرات ، نانو كامپوزيت‌ها و نانو ساختارها و تجهيزات و ماشين آلات توليد و كنترل نانو سيستم‌ها را از جمله موضوعات علمي، پژوهشي، كاربردي و ترويجي است كه در اين دو روز در اين همايش ارايه مي‌شود.
دبير علمي همايش كاربردهاي فناوري نانو و توسعه صنعتي گفت: حوزه نانو از علوم بين رشته‌اي مطرح در سراسر دنيا مي‌باشد كه موفق به تسخير مرزهاي كلاسيك اين رشته‌هاي بين رشته‌اي شده است.
دكتر غلامرضا كريمي افزود: مهمترين هدف اين همايش استفاده از مباحث كاربردي نانو و توسعه صنعت‌سازي است تا بتوانيم از ثمرات علمي پژوهشگران كشور بهره برداري لازم را جهت توسعه استان و كشور برداريم.
وي اظهار داشت: بر اساس سياستگذاري كلان كشور تا سال ‪ ۱۳۹۳‬بايد در حوزه فناوري‌هاي نوين به رتبه ‪۱۵‬جهان دست يابيم كه خوشبختانه در بحث آكادميك و تئوريك از برنامه جلوتر هستيم ولي در بخش كاربردي و توسعه صنعتي راه طولاني را در پيش داريم و بايد تلاش مضاعفي در اين زمينه داشته باشيم.
دبير همايش كاربردهاي فناوري نانو و توسعه صنعتي قزوين افزود: ‪ ۵۰۰‬مقاله براي اين همايش ارسال شده كه از اين تعداد ‪ ۲۵۰‬مقاله در ارزيابي اوليه توسط كميته داوران انتخاب و از اين تعداد ‪ ۵۰‬مقاله جهت ارائه شفاهي . ‪۱۳۰‬ مقاله به پوستر برگزيده شدند.
كريمي برگزاري ‪ ۲۰‬كارگاه علمي و آموزشي، نمايشگاه‌هاي جانبي فناوري نانو شامل غرفه‌هاي پژوهشي، صنعتي و غرفه‌هاي ويژه برگزاركنندگان و حاميان همايش،ارائه مقاله و پوستر، سخنراني اجراي يك پنل تحقيقاتي از اين همايش با يك پنل تحقيقاتي در آمريكا از جمله برنامه‌هاي مهم اين همايش برشمرد.
وي خاطرنشان كرد: براساس هماهنگي با انجمن نانوفناوري ايران، مقالاتي را كه هيات داوران به عنوان مقالات برگزيده همايش انتخاب نمايند، در فصلنامه دنياي نانو (نشريه انجمن نانوفناوري ايران) در شماره تابستان ‪ ۱۳۸۹‬به چاپ خواهد رسيد.
سخنراني علمي پرفسور دلاگوارديا از اسپانيا در زمينه ارزيابي تحليلي برهم كنش تابش فرابنفش و نقاط كوانتومي در خصوص مولكول‌هاي آل و ساير سخنران محققان مطرح كشور از جمله برنامه‌هاي اين همايش مي‌باشد
:w27::w27::w27::w27:

shahidi721

اخراجی موقت
تو کمان کشیده و در کمین که زنی به تیرم و من غمین:gol: همه غم ام بود از همین که خدا نکرده خطا کنی

Roozbeh69

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای دل مددی که بی امان گریه کنیم / چون ابر بهار و آسمان گریه کنیم

امروز که روز رفتن فاطمه است / با مهدی صاحب الزمان گریه کنیم

Roozbeh69

عضو جدید
کاربر ممتاز

The SAW

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها چرا بوفه برادران بستنی سالار نمیاره و. ما مجبوریم بریم بوفه خواهران ؟؟؟؟؟