آآآآآآآآآآی تحریک شدم!!!!

SerpentoR

عضو جدید
کاربر ممتاز
2-بسته بودن جامعه و طرز پوشش درنتیجه تحریک زودرس با دیدن مثلا یک لباس زیر روی بند رخت همسایه!:eek:

یکی از عوامل اصلی تحریک جوانان در جامعه امروز همین جوراب سیاه فروش های دست فروش تو خیابون هستن

از مسوولین گرام مربوطه تقاضای رسیدگی سریع رو دارم از جوانان هم تقاضای عدم نگاه هدف دار به این جوراب ها رو دارم

tiger_red

عضو جدید
به نظر شما چرا بعضیا اینقدر راحت تحریک میشن؟!
میخوایم در مورد روانشناسی تحریک یه خورده بررسی جات کنیم و خواهشا دوستان هم نظرات از خودشون ساطع کنن که به یه نتیجه ای برسیم.
با توجه به اینکه کشور ما تنها کشوریه که رسما حجاب در اون اجباریه و عملا یکی از تحریک خیز ترینهاشون هم هست!،میشه نتیجه گرفت که راهی که اقایون انتخاب کردند فقط منجر به تولید سردار زارعی ها و .... ها و سایر تحریک پذیرها و متجاوزها شده و قطعا شکست خورده.
بنده حقیر سراپا تقصیر یه سری دلایل برای خودم دارم که اینجا میارم و بعد بحث میکنیم!
1-آزاد بودن فکر و آک بند موندن مغز و درنتیجه فکر کردن بیش از حد به مسائل فلان.
2-بسته بودن جامعه و طرز پوشش درنتیجه تحریک زودرس با دیدن مثلا یک لباس زیر روی بند رخت همسایه!:eek:
3-نداشتن سرگرمیهای متنوع و سالم و در نتیجه قلمبه شدن انرژی در مناطق حساس.
4-ممنوعیت روابط عادی دختر و پسر و عقده ای شدن ملت بدبخت همیشه در صحنه.
5-داشتن رگه ای از اعراب در اثر حمله اونها به ایران و در نتیجه......:cool:
فعلا همینا بسه!!
نظری، اشکالی،فحشی؟
داداش امیدوارم اخراج نشی

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
داداش امیدوارم اخراج نشی

من که گفتم : و شد آنچه که شد

mostafamontazer

عضو جدید
متنی که گذاشتی اصلا ارزش نظر دادن رو نداشت.فقط بدون ایران تنها کشوری نیست که توش حجاب اجباریه

A.R-KH-A

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر شما چرا بعضیا اینقدر راحت تحریک میشن؟!
میخوایم در مورد روانشناسی تحریک یه خورده بررسی جات کنیم و خواهشا دوستان هم نظرات از خودشون ساطع کنن که به یه نتیجه ای برسیم.
با توجه به اینکه کشور ما تنها کشوریه که رسما حجاب در اون اجباریه و عملا یکی از تحریک خیز ترینهاشون هم هست!،میشه نتیجه گرفت که راهی که اقایون انتخاب کردند فقط منجر به تولید سردار زارعی ها و .... ها و سایر تحریک پذیرها و متجاوزها شده و قطعا شکست خورده.
بنده حقیر سراپا تقصیر یه سری دلایل برای خودم دارم که اینجا میارم و بعد بحث میکنیم!
1-آزاد بودن فکر و آک بند موندن مغز و درنتیجه فکر کردن بیش از حد به مسائل فلان.
3-نداشتن سرگرمیهای متنوع و سالم و در نتیجه قلمبه شدن انرژی در مناطق حساس.
4-ممنوعیت روابط عادی دختر و پسر و عقده ای شدن ملت بدبخت همیشه در صحنه.
5-داشتن رگه ای از اعراب در اثر حمله اونها به ایران و در نتیجه......:cool:
فعلا همینا بسه!!
نظری، اشکالی،فحشی؟
داش مهرشاد عزیز...
امیدوارم دوباره برگردی...
:gol::gol::gol:

بالا