انتقاداتـــ و پیشنهاداتـــ شما

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوست عزيز نه من نه آقا مهدي به كسي توهين نكرديم يا نخواستيم كار ايشونو كوچيك جلوه بديم!! ما هم مي دونيم كه ايشون تو كارشون توانمندن و خيلي خوب از عهده مسئوليتشون بر مي يان.
اين حرفا فقط براي شوخي بود ولي اگه فكر مي كنين جسارتي به آقاي مدير شده من شخصا از آقاي civil boy عذر مي خوام.
بله بله مدیر محترم لطفا صبا رو به بزرگواری خودتون ببخشید
قول میدن دیگه تکرار نکنن:biggrin:

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
به به چقد لطفو و محبت و صفا این جا جریان پیدا کرده ...
برم چندتا قلب بردارم بیارم اینجا بزنیم گله تاپیک هر کی میاد متفیض بشه :دی

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به به چقد لطفو و محبت و صفا این جا جریان پیدا کرده ...
برم چندتا قلب بردارم بیارم اینجا بزنیم گله تاپیک هر کی میاد متفیض بشه :دی
به نظر من قلب شما هم باید برای مدیریت محترم بتپه
ولی میبینم مدیریت رو هی مجبور به روشنگری میکنید
نکن بابا نکن ... بذار یه نفسی بکشه

yekbinam

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست گلم:gol:
تبريك براي چي؟:whistle:
اره منم اين كارو با فكر كنم با گوگل انجام دادم جواب نداد همون سرچ از طريق كلمات كليدي بهتره ...هرچند گاهي وقتا اونم كار ساز نيست:(
سلام
خب:whistle:
در مورد سرچ هم حق با شماست.من با سرچ معمولی امتحان کردم جواب نداد.ولی با سرچ گوگل جواب داد.البته مشکل سرچ باشگاه اينه که با عنوان دقيق ميگرده(من که امتحان کردم اينطوری بود)ولی با گوگل اينطوری نبود.اگه با عکس ميشد خيلی خوب بود.چون خيلی از تاپيک ها تکراری ممکنه باشن ولی با عنوان مختلف.مرسی:gol:

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مديريت محترم تالا عكس
با سلام
احتراما، با توجه به شروع سال جديد پيشاپيش سال 89 را به شما تبريك عرض مينمايم و همچنين از اينكه مدتي در حدود يك ماه تاپيك درخواست عجيب را مهم نموديد صميمانه از شما سپاسگذارم
براي شما و ديگر فعالان تالار عكس سرافرازي و موفقيت را آرزومندم

Civil Boy

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
مديريت محترم تالا عكس
با سلام
احتراما، با توجه به شروع سال جديد پيشاپيش سال 89 را به شما تبريك عرض مينمايم و همچنين از اينكه مدتي در حدود يك ماه تاپيك درخواست عجيب را مهم نموديد صميمانه از شما سپاسگذارم
براي شما و ديگر فعالان تالار عكس سرافرازي و موفقيت را آرزومندم
ممنون مهدي جان منم سال جديد رو پيشاپيش بهتون تبريك ميگم و اميدوارم سال خوبي داشته باشي:gol::gol:
درباره اون تاپيك هم بايد ببخشي بي خبر از حالت مهم در اوردم براي اين هفته هاي قرار چندتا تاپيك جديد مهم بشه به خاطر همين حداقل تا بعد از عيد از حالت مهم خارج شده بعد از عيد اگه دوست داشته باشي ميتونيم مهمش كنيم ;)

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
تبریک میگم منم به همه ساله جدیدو ... ایشالا سال خوبی داشته باشین !

هژلانا :دی

Civil Boy

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ببخشید چه جوری عکس بزرگ ضمیمه کنم
سلام دوست عزيز
به علت وجود محدويت امكان ضمينه كردن عكس هاي با حجم زياد نيست ولي شما ميتونيد با كاهش اندازه عكس حجمشم كم كنيد و يا با تغيير فرمت عكس به jpegبه مقدار زيادي حجمش رو كاهش بدين ولي بهترين روش براي گذاشتن عكس اپلود از طريق سايت هاي معرفي شده است
ضمنا دوست عزيز لطفا قبل از ارسال عكس حتما قوانين تالار رو مطالعه كنيد پستي كه امروز در تالار عكس گذاشتين به علت مغايرت با قوانين تالار پاك شد

a_m68 سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
گر تو سبزی،سبز
گر تو شادی، شادم
من از شیرینی تو فرهادم
وطنم
ایرانم
عید آن رومبارکبادم
که توسبزی ، من
آزادم:heart:

نوروز پیشاپیش مبارک:gol::heart::gol::heart::gol:
به امید سالی پر از شادی ، امید و آگاهی
:D

امیدواریم توی سال جدید مدیر تالار عکس اصلاح شه هی نیاد تاپیکای مردم و قفل کنه و انتقال بده!!!!:دی:D

Alireza_2003

عضو جدید
کاربر ممتاز
مدیر جان این تاپیک حسادت خانوما که عکساش مشکل نداشت! چرا شوتش کردی ؟

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام دوست عزيز
به علت وجود محدويت امكان ضمينه كردن عكس هاي با حجم زياد نيست ولي شما ميتونيد با كاهش اندازه عكس حجمشم كم كنيد و يا با تغيير فرمت عكس به jpegبه مقدار زيادي حجمش رو كاهش بدين ولي بهترين روش براي گذاشتن عكس اپلود از طريق سايت هاي معرفي شده است
ضمنا دوست عزيز لطفا قبل از ارسال عكس حتما قوانين تالار رو مطالعه كنيد پستي كه امروز در تالار عكس گذاشتين به علت مغايرت با قوانين تالار پاك شد

داغونه قاطعیتتم !
خدا قوت

Civil Boy

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

خيبر

عضو جدید
کاربر ممتاز
اومدمن خسته نباشید عرض کنم خدمت مدیر گرامی تالار عکس.:gol:

Alireza_2003

عضو جدید
کاربر ممتاز
جناب آقای مدیر گل! محمد حسین خان!

لطفا پست رو میخوای ویرایش کنی یه پیغام خصوصی بده خودم در اسرع وقت درستش میکنم. اگه انجامش ندادم اون وقت خودت ویرایشش کن.

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
جناب آقای مدیر گل! محمد حسین خان!

لطفا پست رو میخوای ویرایش کنی یه پیغام خصوصی بده خودم در اسرع وقت درستش میکنم. اگه انجامش ندادم اون وقت خودت ویرایشش کن.
ـتا اون موقع 700 نفر دیدن اون شمایله قبیحه ای که در سایت قرار دادی :دی
برا هر نفر بخواد یه پیام بده که باید زندگیرو تعطیل کنه جلو سر در هم بزنه وقفه باشگاه :دی

Alireza_2003

عضو جدید
کاربر ممتاز

:surprised: یعنی اینقده تعجب آور بود؟!

ـتا اون موقع 700 نفر دیدن اون شمایله قبیحه ای که در سایت قرار دادی :دی
برا هر نفر بخواد یه پیام بده که باید زندگیرو تعطیل کنه جلو سر در هم بزنه وقفه باشگاه :دی

والا تا قبل از اینکه مدیر بیاد 1000 نفر میبیننش! حالا 700 نفر هم روش. چیزی نمیشه که!:D

a_m68 سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام محمد حسین!:razz:
خوبی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!:gol:
گفتیم بیایم یه حالی بپرسیم ازت!
تو که نمیای یه حالی از ما بپرسی!:razz::razz::razz:

:razz:

بالا