پشتوانه مردمی حکومت ایران چه قدره؟!

پشتوانه مردمی حکومت ایران چه قدره؟!

• کمتر از 20 درصد

رای: 31 50.8%
  • 20 تا 40 درصد

رای: 15 24.6%
  • 40 تا 60 درصد

رای: 6 9.8%
  • بالاتر از 60 درصد

رای: 9 14.8%

• مجموع رای دهندگان
    61

zahra97

عضو جدید
کاربر ممتاز
بالای 20 درصد اما به 40 نمیتونه برسه.گمان من اینه

mehrshad53

اخراجی موقت
بیتاب جون فرض میکنیم ایشون رای اوردن واقعا.....
ولی این اضافه کردن حقوق ها یه ماه قبل از انتخابات و بعد دوباره کم کردنش،سیب زمینی مجانی،توزیع پول نقد، اصرار برای اجرای سریع طرح یارانه ها قبل از انتخابات که خیلی از راستی ها گفتن تیر خلاص به اقتصاد کشوره و اینهمه سفر استانی و...... برای چی بود.
من الان قبول کنم که مردم تخت تاثیر این کارا به ایشون رای دادن ولی مثلا دانشجوها و اساتید و مهندسین و اینا به موسوی رای دادن، کدوم رای با ارزشتره؟ رای کسی که اخبار سیاسی را دنبال میکنه یا اونی که به خاطر یه گونی سیب زمینی بهش رای داده....
البته اون بیچاره هم حق داره. اگه میدونست چه قدر از حقش را اقایون هپلی کردن دیگه رای نمیداد ولی وقتی مردم را فقیر نگه داری،ارزون میشه رایشون را خرید......

Mehran Aalto

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان امروز کنسرت محسن یگانه بود در شهر کرمان من هم رفته بودم اول شروع کنسرت به محض خاموش کردن چراغ ها دیدیم حدود 10000 نفری که توی سالن جمع شده بودن همه باهم شروع کردن فریاد یا حسین میر حسین رو سر دادن که حدود 30 ثانیه طول کشید بلافاصله مسئولان برگزاری چراغ ها رو کاملا روشن کردن و تا آخر کنسرت هم دیگه چراغ ها رو خاموش نکردن . من پشتوانه مردمی این دولت رو امروز با چشمای خودم در شهر کرمان دیدم که به 10 درصد هم نمیرسه افرادی که البته همشون حاضرن جونشون برا کشورشون بدن ولی از دست این حکومت جونشون به لبشون رسیده و از هر فرصت کوچیکی برای فریاد زدن دردشون استفاده میکنن .

mehrshad53

اخراجی موقت
ممنون از همگی:gol::gol::gol::gol::gol:
تشکر ندارم آخه....
به من عیالوار، اندازه یه تازه وارد سهمیه میدن....:surprised:
ظلمه به خدا:(

بيتاب

عضو جدید
ولی این اضافه کردن حقوق ها یه ماه قبل از انتخابات و بعد دوباره کم کردنش،سیب زمینی مجانی،توزیع پول نقد، اصرار برای اجرای سریع طرح یارانه ها قبل از انتخابات که خیلی از راستی ها گفتن تیر خلاص به اقتصاد کشوره و اینهمه سفر استانی و...... برای چی بود.
من الان قبول کنم که مردم تخت تاثیر این کارا به ایشون رای دادن ولی مثلا دانشجوها و اساتید و مهندسین و اینا به موسوی رای دادن، کدوم رای با ارزشتره؟ رای کسی که اخبار سیاسی را دنبال میکنه یا اونی که به خاطر یه گونی سیب زمینی بهش رای داده....
البته اون بیچاره هم حق داره. اگه میدونست چه قدر از حقش را اقایون هپلی کردن دیگه رای نمیداد ولی وقتی مردم را فقیر نگه داری،ارزون میشه رایشون را خرید......
ميزان راي ملت است

بيتاب

عضو جدید
دوستان امروز کنسرت محسن یگانه بود در شهر کرمان من هم رفته بودم اول شروع کنسرت به محض خاموش کردن چراغ ها دیدیم حدود 10000 نفری که توی سالن جمع شده بودن همه باهم شروع کردن فریاد یا حسین میر حسین رو سر دادن که حدود 30 ثانیه طول کشید بلافاصله مسئولان برگزاری چراغ ها رو کاملا روشن کردن و تا آخر کنسرت هم دیگه چراغ ها رو خاموش نکردن . من پشتوانه مردمی این دولت رو امروز با چشمای خودم در شهر کرمان دیدم که به 10 درصد هم نمیرسه افرادی که البته همشون حاضرن جونشون برا کشورشون بدن ولی از دست این حکومت جونشون به لبشون رسیده و از هر فرصت کوچیکی برای فریاد زدن دردشون استفاده میکنن .
از اينهمه پشتيباني مردمي غش كرد .......... دارند برايش احياء قلبي ريوي انجام ميدهند

بيتاب

عضو جدید
اگر همين مردم ؛ همين مردم به موسوي راي ميدادند ............چه مي شد؟
جنبش سبز قهرمان :biggrin::biggrin::biggrin:

Sina4

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر همين مردم ؛ همين مردم به موسوي راي ميدادند ............چه مي شد؟
جنبش سبز قهرمان :biggrin::biggrin::biggrin:
ميزان راي ملت است

از اينهمه پشتيباني مردمي غش كرد .......... دارند برايش احياء قلبي ريوي انجام ميدهند

خدایا شکرت که دشمنان ما رو از میان .... آفریدی :warn:
بدون هیچ جواب منطقی و فقط مغالطه کاری
خوش باشید بیتاب و بیتاب ها;)

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خدایا شکرت که دشمنان ما رو از میان .... آفریدی :warn:
بدون هیچ جواب منطقی و فقط مغالطه کاری
خوش باشید بیتاب و بیتاب ها;)

نه اتفاقا ... !
خدایا دشمنان ما رو هم از عقل سلیم محروم نکن !
سنگی که یه دیوونه میندازه تو چاه ، صدتا آدم عاقل نمیتونن درش بیارن ! :cool:

spow

اخراجی موقت
انگار بحثای این تاپیک هم داره منحرف میشه
دوستان اگه شان خودشونو حفظ نکنند تاپیک قفل میشه
لطف کنید احترام همدیگه رو حفظ کنید
ممنون

Sina4

عضو جدید
کاربر ممتاز
انگار بحثای این تاپیک هم داره منحرف میشه
دوستان اگه شان خودشونو حفظ نکنند تاپیک قفل میشه
لطف کنید احترام همدیگه رو حفظ کنید
ممنون
::::::>>>>
البته این به نفع سبزیهاست

اسپاو جان به نظرت جواب این آدم رو چی میشه داد؟:biggrin:

من به نظرم باید یه محدودیت برای این گونه ارسال های صد من یک غاز بشه;)

Mehran Aalto

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان بهتره جواب ایشون رو ندیم چون هدفشون اینه که با فحش دادن و توهین کردن تاپیک های اینچنینی رو قفل کنن . نذارین به هدفشون برسن .

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
::::::>>>>

اسپاو جان به نظرت جواب این آدم رو چی میشه داد؟:biggrin:

من به نظرم باید یه محدودیت برای این گونه ارسال های صد من یک غاز بشه;)

موافقم ;)

دوستان بهتره جواب ایشون رو ندیم چون هدفشون اینه که با فحش دادن و توهین کردن تاپیک های اینچنینی رو قفل کنن . نذارین به هدفشون برسن .

بله ایشون درست میگن . هدف بیتاب هم همینه . پس جوابش رو ندین و بذارین هر چی میخواد بگه :cool:

fjalili

عضو جدید
دوستان عزیز،

مردمی بودن هر جامعه ای را میتوان بر اسای میزان امنیتی بودن آن جامعه تشخیص داد، هر چقدر فضای محدودیت ها بیشتر و جامعه امنیتی تر باشد مسلماً اون جامعه، کمتر مردمی است.
با نگاه مختصری به جامعه خودمان میتوان به راحتی وضعیت آن را تشخیص داد و نیازی به بحث و جدل نخواهد بود.

موفق باشید.

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
نتایج نظر سنجی اشتباست..!
دیرور استقبال مردم مشهد رو از ا.ن تو سومین سفر استانی ندیدید؟؟یا چند وقت پیش سفر رهبر به رشت..
یعنی اینهمه آدم از 20% کمترن؟؟!

danielo

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی هنوز شما نفهمیدید که بیتاب چیکاره هست.این ها تیمی کار میکنند.
یکی کارش فقط طرفداری از ان و خ ا هست.
یکی کارش تخریب تاپیک و بستنش هست.یکی کارش این هست که مثلا حرف های منطقی بزنه تا مخ ما را بزنه.
جدیدا هم مدل جدید امده که خودشون را سبز قلمداد میکنند .
دیگه شما باید حرفه ای شده باشید.

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی هنوز شما نفهمیدید که بیتاب چیکاره هست.این ها تیمی کار میکنند.
یکی کارش فقط طرفداری از ان و خ ا هست.
یکی کارش تخریب تاپیک و بستنش هست.یکی کارش این هست که مثلا حرف های منطقی بزنه تا مخ ما را بزنه.
جدیدا هم مدل جدید امده که خودشون را سبز قلمداد میکنند .
دیگه شما باید حرفه ای شده باشید.
بله.........حرفات یادمه هنوز:mad:

danielo

عضو جدید
کاربر ممتاز
نتایج نظر سنجی اشتباست..!
دیرور استقبال مردم مشهد رو از ا.ن تو سومین سفر استانی ندیدید؟؟یا چند وقت پیش سفر رهبر به رشت..
یعنی اینهمه آدم از 20% کمترن؟؟!

مثل اینکه عکس های سفر ا ن به مشهد را ندیدی که اگر میدیدی از خنده میمردی.
در روزی که ملیون ها نفر در مشهد به خاطر امام رضا رفته بودند .این اقا رفت تا از جمعیت مردم سو استفاده کنه.
http://www.mehrnews.ir/mehr_media/image/2009/10/482368_orig.jpg