راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

سعیده 9403

عضو جدید
سلام به تمام دوستان میتوونم خواهش کنم بهم کمک کنید:gol: حسابی سردر گم شدم :redface:من دانشجو کاردانی معماریم بهمن درسم تمووم میشه میخوام کارشناسیمو یه دانشگاه خوب البته روزانه قبول شم (میدوونم که میتوونم) فقط یه سری اطلاعات میخوام.اگه متوونید خواهش میکنم کمکم کنید.برای روزانه دانشگاه های مثل تبریز و تهران و زنجان چه رتبه هایی میخواد و آیا برای مقطع کارشناسی هم سهمیه بومی می خواد؟(آخه منطقه بومی من دانشکده معماریی که من می خوام نداره.) please کمکم کنید;)

cerulean.del

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستای گلم ببینید این ترازارو من پارسال از رو کارنامه م برداشتم...شاید به کارتون بیاد!!!!!!

روزانه تراز آخرین فرد قبول بوعلی سینا همدان41
تبریز 94
ارومیه 187
ایلام 216
شاهرود 149
رازی...کرمانشاه161
زنجان 121
محقق اردبیلی 230
تربیت ..سبزوار176
کردستان ..سنندج244

شبانه
ارومیه 230
صنعتی شاهرود121
رازی کرمانشاه 187
زنجان 124
اردبیل 197
سبزوار170

غیرانتفاعی
دیلمان لاهیجان 1281
علامه محدث نور1957
مازیار رویان2276
کمال الملک نوشهر 1522
مارلیک نوشهر2173
نیما محمودآباد1915
شمال آمل551
صنعتی مازندران بابل1496
طبری بابل 1286
روزبهان ساری 1965
ساریان ساری 2289
گلوگاه مازندران2167
لامعی گرگان2307
میرداماد گرگان2269
دهخدا قزوین322
سراج تبریز441
ایوانکی290
بجنورد1728
لاهوری مشهد 1479
توس مشهد 1271
خیام مشهد327
مهر اراک 894
دانش پزوهان اصفهان736
شهید اشرفی اصفهان 956
نجف آباد اصفهان1124
جهاد دانشگاهی یزد1292
حافظ شیراز 796
عرفان کرمان1645
خوزستان 1218

اینا درصدای بود که تو سنجش در مقایسه با درصدای خودمون زده بود ولی خیلی بیشتر از این تعداد گرفته بودن مثلا دوستم با 4000 ساری قبول شده بود در صورتی که اینجا کمتر نوشته بود ولی حدودشون همیناست
اگه اینجوری باشه که من بدبخت شدم با 2000هیجا قبول نمیشم:cry::surprised:ولی یکی از دوستام پارسال با2980کمال الملک قبول شد:surprised:گیج شدم به خدااااااا:confused::confused::mad:

swastka

عضو جدید
سلام

سلام

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
من دیروز هم این پستو گذاشته بودم لطفا راهنماییم کنید
من رتبه 44 اوردم و احتمالا همه جا قبولم ولی می خواستم بدونم کدوم دانشگاه از همه بهتره؟ به خصوص در مورد سطح علمی؟
از بین روزانه ها وشبانه ها کدوم رو انتخاب کنم
ممنون

farid_ghasemi

عضو جدید
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
من دیروز هم این پستو گذاشته بودم لطفا راهنماییم کنید
من رتبه 44 اوردم و احتمالا همه جا قبولم ولی می خواستم بدونم کدوم دانشگاه از همه بهتره؟ به خصوص در مورد سطح علمی؟
از بین روزانه ها وشبانه ها کدوم رو انتخاب کنم
ممنون

سلام دوست عزیز
اول بگم که مونده به شرایط خودتون یعنی ممکنه زنجان براتون بهتر از تهرانم حتی باشه
ولی درکل اینطوری میگن که
1-شبانه رجایی تهران
2-میراث فرهنگی روزانه
3-میراث شبانه

ولی من خودم تبریز انتخاب اول زدم چون تهران نمیتونم برم در حالی که تبریز هست ولی خودتونم میدونین دیگه تهران جای پیشرفته اگه امکاناتشو داری بدون شک تهران بزن من نداشتم نزدم

cerulean.del

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام فرید جان.آقا اون چیزی که تا پارسال بود عدد 1 یعنی شما فقط مجاز به انتخاب رشته در 1 گرایش (فقط معماری)هستید.برای مثال بچه های عمرانی گرایش های 1و2و3 وجود داره که 3 گرایش عمران-عمران عمران-ساختمان عمران آب و فاضلاب هست.رتبت زیاد خوب نیست ولی انشاا... که قبول بشی.
سلام اقا مسعود ببخشید میشه بفرمایین کجا درس میخونین؟؟لطفا;)

farid_ghasemi

عضو جدید
آقا من 19 روز تاخیر داشتم تو اعلام آمادگی به خدمت میگم مشکلی تو ثبت نام ایجاد نمیکنه؟؟؟؟؟؟؟

shabnam_1

عضو جدید
[

هر کی واقعا سطح علمی دانشگاه براش خیلی مهم حافظ شیراز خیلی عا لیه
البته قزوینم جای خودش داره

سلام دوستان!
رتبه من شده 700
2 سال حافظ شیراز خوندم اولاش خوب بود ولی ترمای آخر استادا تک تک می رفتن و می گفتن ما دیگه اینجا درس نمیدیم !!
(به خدا فقط اسم در کرده)

خودمم از محیط حافظ تنفر دارم به تیپ هم خیلی گیر میدادن:redface:

من نمیدونم چیکار کنم :cry:
help me plz

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه اینجوری باشه که من بدبخت شدم با 2000هیجا قبول نمیشم:cry::surprised:ولی یکی از دوستام پارسال با2980کمال الملک قبول شد:surprised:گیج شدم به خدااااااا:confused::confused::mad:

سلام دوست جون بابا من ننوشتم که نا امید شین......... همتون جا های خوب قبولین ناراحت نشین خیلی از این ترازا بالاتر ورداشتن....همتون موفق باشین

Sajjad_Fashion

عضو جدید
آقا من 19 روز تاخیر داشتم تو اعلام آمادگی به خدمت میگم مشکلی تو ثبت نام ایجاد نمیکنه؟؟؟؟؟؟؟

سلام چرا وقتی که می خوای ثبت نام کنی بهت می گن برو برگه که دفتر چه رو فرستادی رو برامون بیار که ببینن غیبت ندرای (تاریخ پست دفترچه نظام وظیفه رو نگاه می کنن)
یا می گن خودت باید بری معافیت تحصیلی بگیری (که مثل اینکه جدیدا دیگه دانشگاه درخواست معافیت تخصیلی نمیده و خود طرف باید بره دنبالش)
پس از الان دنبال برگه عفو رهبری باش چون شنیدم تا 20 روز غیبت عفو رهبری می خوره و می تونه دانشگاه ثبت نام کنه(می دونی که کسایی که غیبت خوردن حق ثبت نام توی دانشگاه رو ندارن حتی اگه رتبه 1 کشوری آورده باشن)
;)موفق باشی نگران نباش اما بی خیال هم نباش برو نظام وظیفه پیگیر باش

swastka

عضو جدید
سلام دوست عزیز
اول بگم که مونده به شرایط خودتون یعنی ممکنه زنجان براتون بهتر از تهرانم حتی باشه
ولی درکل اینطوری میگن که
1-شبانه رجایی تهران
2-میراث فرهنگی روزانه
3-میراث شبانه

ولی من خودم تبریز انتخاب اول زدم چون تهران نمیتونم برم در حالی که تبریز هست ولی خودتونم میدونین دیگه تهران جای پیشرفته اگه امکاناتشو داری بدون شک تهران بزن من نداشتم نزدم

سلام
من خودم ساکن تهران هستم ولی در مورد رجایی چیزای خوبی نشنیدم (دانشگاه کوچک، امکانات کم،ترم دوم آموزشی و...)
در ضمن در مورد میراث فرهنگی کسی نمیدونه که اصلا محلش کجاست ولی مثل اینکه شما میگین تهرانه؟!؟
من چون تبریز دانشگاه خوبیه می خواستم تبریز و بزنم ولی با این تفاسیر اگه شما اطلاعات متقنی در مورد سطح علمی رجایی دارید و اینکه رجایی از همه بهتره پس من رجایی رو بزنم؟
در ضمن خوشحال میشم نظر بقیه دوستان رو در این باره بدونم
از همه ممنون هستم

dfdf

عضو جدید
سلام دوستان!
رتبه من شده 700
2 سال حافظ شیراز خوندم اولاش خوب بود ولی ترمای آخر استادا تک تک می رفتن و می گفتن ما دیگه اینجا درس نمیدیم !!
(به خدا فقط اسم در کرده)

خودمم از محیط حافظ تنفر دارم به تیپ هم خیلی گیر میدادن:redface:

من نمیدونم چیکار کنم :cry:
help me plz

پس اینطور که شما میگید اصفهان دیگه اصلا به درد نمیخوره دوست من حافظ درس میخوند و خیلی از استاداش راضی بود اما چندتا از دوستام غیر انتفاعی اصفهان درس میخوونن متاسفانه اصلا راضی نبودن

farid_ghasemi

عضو جدید
سلام
من خودم ساکن تهران هستم ولی در مورد رجایی چیزای خوبی نشنیدم (دانشگاه کوچک، امکانات کم،ترم دوم آموزشی و...)
در ضمن در مورد میراث فرهنگی کسی نمیدونه که اصلا محلش کجاست ولی مثل اینکه شما میگین تهرانه؟!؟
من چون تبریز دانشگاه خوبیه می خواستم تبریز و بزنم ولی با این تفاسیر اگه شما اطلاعات متقنی در مورد سطح علمی رجایی دارید و اینکه رجایی از همه بهتره پس من رجایی رو بزنم؟
در ضمن خوشحال میشم نظر بقیه دوستان رو در این باره بدونم
از همه ممنون هستم

دوست عزیز منظور من این نبود خدا نکرده ذهنتون منحرف کنم
منم اینجور شنیدم که رجایی دانشگاه اوله از امکاناتشم واقعا خبر ندارم کسایی که اونجان میتونی بپرسی
من رتبه 90 شدم میزاث فکر کنم میشد قبول شم که نزدم تبریز اول زدم و تنها دلیلشم شرایط خودم بود وگرنه به هرکی میگم میگن که تهران خیلی میتونی پیشرفت کنی نسبت به جاهی دیگه

farid_ghasemi

عضو جدید
سلام چرا وقتی که می خوای ثبت نام کنی بهت می گن برو برگه که دفتر چه رو فرستادی رو برامون بیار که ببینن غیبت ندرای (تاریخ پست دفترچه نظام وظیفه رو نگاه می کنن)
یا می گن خودت باید بری معافیت تحصیلی بگیری (که مثل اینکه جدیدا دیگه دانشگاه درخواست معافیت تخصیلی نمیده و خود طرف باید بره دنبالش)
پس از الان دنبال برگه عفو رهبری باش چون شنیدم تا 20 روز غیبت عفو رهبری می خوره و می تونه دانشگاه ثبت نام کنه(می دونی که کسایی که غیبت خوردن حق ثبت نام توی دانشگاه رو ندارن حتی اگه رتبه 1 کشوری آورده باشن)
;)موفق باشی نگران نباش اما بی خیال هم نباش برو نظام وظیفه پیگیر باش
یعنی با 19 روز من نمیتونم ثبت نام کنم اگه عف رهبری نخورم چی میشه؟؟
سجاد بدجور نگران شدم

بهونه

عضو جدید
سلام دوستای خوب درس خونم من ترمم پاییینه هنوزم کنکور کارشناسی ندادم فقط میخواستم بگم توکل کنید به خدا اگه اون بخواد هر چیزی ممکنه بشه.اینقدم نگران نباشید مطمین باشید هر جاییکه قبول بشید خیرتون اونجاست منم حتما براتون دعا میکنم ;)

silver star

عضو جدید
آقا کسی نیست بهم جواب بده من از استرس مردمااااااااااااااااااااا
سلام آقا فرید جان! اول بذار تبریک بگم بهت بخاطره رتبه ی خوبت
راستش منم با سجاد موافقم. یعنی اصلا قانونش همینه! از کسی توو دانشگاه ثبت نام میشه که غیبت نداشته باشه. به تعریف اوونا تو الان سرباز فراری هستی:razz:
ولی آقا فرید،نگران نباش!;) ما این مزیت رو داریم که توو کشور گل و بلبل زندگی می کنیم :D برو دنبالش. کار نشد نداره;)
ولی با سماجت برو دنبالش و بدون که قضیه جدیه! من کسی رو میشناسم که با رتبه ی 1 رقمی ارشد، ثبت نامش نکردن. البته این واسه چند سال پیشه
موفق باشی;)

farid_ghasemi

عضو جدید
سلام آقا فرید جان! اول بذار تبریک بگم بهت بخاطره رتبه ی خوبت
راستش منم با سجاد موافقم. یعنی اصلا قانونش همینه! از کسی توو دانشگاه ثبت نام میشه که غیبت نداشته باشه. به تعریف اوونا تو الان سرباز فراری هستی:razz:
ولی آقا فرید،نگران نباش!;) ما این مزیت رو داریم که توو کشور گل و بلبل زندگی می کنیم :D برو دنبالش. کار نشد نداره;)
ولی با سماجت برو دنبالش و بدون که قضیه جدیه! من کسی رو میشناسم که با رتبه ی 1 رقمی ارشد، ثبت نامش نکردن. البته این واسه چند سال پیشه
موفق باشی;)

سلام مرسی
واااااااااااااااااای یعنی چی میشه اگه ثبت نام نکنن بدبخت شدم:(

farid_ghasemi

عضو جدید
البته من 4 ام فرستادم مدارک بعد هفته بعد تاریخ اعزامم میاد ممکنه اصلا تاخیر نخوره آخه دیگه این کنکور حقه من بو یعنی اولین کنکوریه که بعد 6ماه فرصت من انجام شده و من اعزاممو تاخیر ننداختم که مثلا ازاد 88 بدم مگه غیر اینه؟؟

تورو خدااااااااااا کمکم کنین دارم میمیرم

Sajjad_Fashion

عضو جدید
یعنی با 19 روز من نمیتونم ثبت نام کنم اگه عف رهبری نخورم چی میشه؟؟
سجاد بدجور نگران شدم

فرید جان 100% اطمینان دارم نمی ذارن ثبت نام کنی چون دوست من پارسال 3 روز فقط غیبت داشت و ثبت نام نمی کردن ولی خودش رو کشت رفت عفو رهبری گرفت بدو زود باش فقط 20 روز غیبت عفو می خوره (چون توی نامه دوستم نوشته بود در صورتی که 20 روز از آخرین زمان معرفی به نظام وظیفه عمومی سپری نشده باشد ثبت نام آقای ..... بلامانع است.

آخرین ویرایش:

farid_ghasemi

عضو جدید
فرید جان 100% اطمینان دارم نمی ذارن ثبت نام کنی چون دوست من پارسال 3 روز فقط غیبت داشت و ثبت نام نمی کردن ولی خودش رو کشت رفت عفو رهبری گرفت بدو زود باش فقط 20 روز غیبت عفو می خوره (چون توی نامه دوستم نوشته بود در صورتی که 20 روز از آخرین زمان معرفی به نظام وظیفه عمومی سپری نشده باشد ثبت نام آقای ..... بلامانع است.

سجاد من موندم یعنی اگه درست نشه میمیرم خدا بهم رحم کنه

Sajjad_Fashion

عضو جدید
سجاد من موندم یعنی اگه درست نشه میمیرم خدا بهم رحم کنه

نگران نباش تو فقط از فردا برو دنبالش خیلی سعی می کنن دکت کنن باید قانع نشی اگه هم میری درجا نگو خودم هستم (سرباز فراری هستی یادت باشه ، رسید پلیس +10 و تاریخ فارغ التحصیلیت و پیرین کارنامت همراهت باشه ;) اینا بهت خیلی کمک می کنن اگه می تونی یه گواهی پزشکی خفن هم جور کن که نتونسی به موقع ارسال کنی یعنی واکسن رو بهانه کن که نتونستی بری و کسی نبود کمکت کنه پارتی هم که از همه مهم تره موفق باشی برات دعا می کنم نگران نباش فقط عقب نکش ;)
ما منتظر ثبت نامت توی دانشگاه هستم بدو ببینم پسر چیکار می کنی;):)

artemiss

عضو جدید
کاربر ممتاز
ندا جون دستت درد نکنه من از خرفات فهمیدم که سعیدی پور گفته امیدی به قبولیم نیست مرسی خیلی لطف کردی من کل ایران رو می زنم امیدوارم یه جا برای این پرنده زخمی باشه خبر نتایج رو بهتون می دم
:crying:

اااااااا ناامید نبااااااششششششش
رتبه 14000 هم اومده بود انتخاب کنه بعد تو ناامیدی!!!!!

ندا راس میگه سجاد:D
یکی از دوستای من رتبش 19000 شده بود میخواست انتخاب رشته کنه!!!:surprised:
یه دوست دیگمم با 12000 و یکی دیگه هم با 16000 !!!:w15:

farid_ghasemi

عضو جدید
نگران نباش تو فقط از فردا برو دنبالش خیلی سعی می کنن دکت کنن باید قانع نشی اگه هم میری درجا نگو خودم هستم (سرباز فراری هستی یادت باشه ، رسید پلیس +10 و تاریخ فارغ التحصیلیت و پیرین کارنامت همراهت باشه ;) اینا بهت خیلی کمک می کنن اگه می تونی یه گواهی پزشکی خفن هم جور کن که نتونسی به موقع ارسال کنی یعنی واکسن رو بهانه کن که نتونستی بری و کسی نبود کمکت کنه پارتی هم که از همه مهم تره موفق باشی برات دعا می کنم نگران نباش فقط عقب نکش ;)
ما منتظر ثبت نامت توی دانشگاه هستم بدو ببینم پسر چیکار می کنی;):)

سجاد نمیدونم چی کار کنم عجب اشتباهی کردم خدایااااااااااااااااااا

artemiss

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من هنوز انتخاب رشته نکردم
به نظرتون با 3600 این شهرا خوبه؟
نجف آباد
دانش پژوهان اصفهان
روزبهان ساری
بابل
مارلیک نوشهر
کمال الملک
فریدونکنار

کدوم رو اول بزنم؟
راستی خیام مشهد کسی دقیقا میدونه چه رتبه ای میخواد؟
شنیدم 1200:cry:
دانشگاهای دیگه مشهد چی؟
کسی از رتبه و سطحشون خبر داره؟
یکی از آشناهام که خیام مشهد میخوند میگفت بجز خیام بقیه خوب نیستن
حداقل اونجا برم از تنهایی دق نمیکنم:cry:

-NEDA-

کاربر بیش فعال
سلام دوست عزیز
ولی درکل اینطوری میگن که
1-شبانه رجایی تهران
2-میراث فرهنگی روزانه
3-میراث شبانه

تا جایی که من میدونم باید ترتیب اینجوری باشه:

روزانه
شبانه
غیر انتفاعی

شاید رتبه 44 به روزانه میراث بخوره که دانشگاه خیلی خوبی هم هست ولی اگر اول شبانه بزنید روزانه بعدش حساب نمیشه

artemiss

عضو جدید
کاربر ممتاز
سجاد نمیدونم چی کار کنم عجب اشتباهی کردم خدایااااااااااااااااااا
میگم این سربازی رفتن شما هم چقد دردسر داره ها
ببخشیدااا، ولی از آدم بیگاری هم میخوان بکشن باید دنبالشون دویید:(
امیدوارم کارت درست بشه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا