موسسه آموزش عالی پاسارگاد شیراز

FreeTalk

عضو جدید
خانم زهره محمدی درس ریاضی (خوش بیاد خوب نمره می دهد) من کلا خیلی دوسش دارم استاد پری هست و بسیار متفکر هست
آقای عباس رضائیان الکترونیک ( خیلی خوب نمره نمی ده ولی درس دادن عالی)
خانم آذرنگ مخابرات(نمی شناسم)
علی برق پیما ریاضی(نمی شناسم)
خانم موسوی معادلات دیفرانسیل (نمی شناسم)
خانم مرضیه عزیز معادلات دیفرانسیل (اصلا نمره نمی دهد ولی خوب بلده به نظرم بهتر از قره باغی هست)

farhoode

عضو جدید
خانم زهره محمدی درس ریاضی (خوش بیاد خوب نمره می دهد) من کلا خیلی دوسش دارم استاد پری هست و بسیار متفکر هست آقای عباس رضائیان الکترونیک ( خیلی خوب نمره نمی ده ولی درس دادن عالی)خانم آذرنگ مخابرات(نمی شناسم)علی برق پیما ریاضی(نمی شناسم)خانم موسوی معادلات دیفرانسیل (نمی شناسم)خانم مرضیه عزیز معادلات دیفرانسیل (اصلا نمره نمی دهد ولی خوب بلده به نظرم بهتر از قره باغی هست)
واقعا عزیزی نمره نمیده؟رضائیان این تمر درس الکترونیک میان ترم از ترم اولی ها گرفته بود از 20 نمره خیلی هاشون زیر 10 بود

FreeTalk

عضو جدید
مگه من در مورد رضاییان چی گفتم گفتم نمره نمی دهد!
عزیزی نمره خودتو بهت می دهد ارفاق و.... کم دیدم ارفاق کنه یا روی کرو ببره!!.(یعنی ندیدم)
واقعا عزیزی نمره نمیده؟رضائیان این تمر درس الکترونیک میان ترم از ترم اولی ها گرفته بود از 20 نمره خیلی هاشون زیر 10 بود

farhoode

عضو جدید
مگه من در مورد رضاییان چی گفتم گفتم نمره نمی دهد!
عزیزی نمره خودتو بهت می دهد ارفاق و.... کم دیدم ارفاق کنه یا روی کرو ببره!!.(یعنی ندیدم)

رضائیان ارفاق نمیکنه نمره هم نمیده واقعا همینطوریه
لیست نمراتش معلوم بود پارسال

یا روی کرو ببره یعنی چی؟

Queen_110

عضو جدید
عزیزی که راست میگید اصلا نمره اضافه نمیده ولی رضاییان آخر ترم خوب نمره اضافه میکنه الکترونیک 1 باهاش داشتم (4.5 نمره آخر ترم بهم اضافه کرد)ولی درس دادنشون نسبت به بقیه استادا اصلا خوب نیست
روی کرو ببره یعنی بیشترن نمره ای که یکی از دانشجو ها گرفته به 20 برسونه و به بقیه هم به همون اندازه اضافه کنه

farhoode

عضو جدید
بنظرم موسسات از استادهای درجه سه ارزون قیمت استفاده میکنن
ولی کیفیت استادان پیشتازان از پاسارگاد بهتره

FreeTalk

عضو جدید
استادیو که بنان خواه تایید کنه بدتر از این هم می تونه باشه
استادای پاسارگاد به درد لای جرز هم نمی خورن و اساسا سیستم گزینشش صحیح نیست و از کسانی که امتحان پس دادن انتخاب نمی کند و داره به روش آزمایش و خطا عمل می کنه دقیقا همون مشکلی که همین الان جامعه ما گرفتارشه و پاسارگادم یک جز کوچک از جامعه هست
بنظرم موسسات از استادهای درجه سه ارزون قیمت استفاده میکنن
ولی کیفیت استادان پیشتازان از پاسارگاد بهتره

farhoode

عضو جدید
بخاطر همین آزمون و خطا باید دانشجویان 6 ترمه بشه از همون ترم اول مشروط بشیم که دو تا ترم اضافی دو تا 400 تومن پول بره توی جیب بنان خواه و شرکا
فقط بخاطر اینکه داشنجویان اعتزاض نمیکنن

دلیلش پر واضح که حساب کنی 1000 تا 800 تومن بخوان ترم اضافی بگیرن
چند در میاد

FreeTalk

عضو جدید
قبول دارید که شیوه کارشون آزمایش و خطا هست؟
باید اعتراض کنید ما که رفتیم از اینجا ولی شما باید خودتون فکر باشید،فکر می کنم داخل ساختمان مدیریت دانشگاه شیراز نماینده هیت نظارت باشه اون جا باید صداتون رو برسونید مثلا همین بخاری که ندارید
یا استادای که اصلا صلاحیت ندارند یا نا رضایتی از برنامه هاتون و ...

بخاطر همین آزمون و خطا باید دانشجویان 6 ترمه بشه از همون ترم اول مشروط بشیم که دو تا ترم اضافی دو تا 400 تومن پول بره توی جیب بنان خواه و شرکا
فقط بخاطر اینکه داشنجویان اعتزاض نمیکنن

دلیلش پر واضح که حساب کنی 1000 تا 800 تومن بخوان ترم اضافی بگیرن
چند در میاد

farhoode

عضو جدید
قبول دارید که شیوه کارشون آزمایش و خطا هست؟
باید اعتراض کنید ما که رفتیم از اینجا ولی شما باید خودتون فکر باشید،فکر می کنم داخل ساختمان مدیریت دانشگاه شیراز نماینده هیت نظارت باشه اون جا باید صداتون رو برسونید مثلا همین بخاری که ندارید
یا استادای که اصلا صلاحیت ندارند یا نا رضایتی از برنامه هاتون و ...

تا جاییکه میدونم آب از سرچشمه گل آلوده
ممکنه دست دانشگاه شیراز با پاسارگاد توی یه کاسه باشه
ولی با این حال
میشه آدرس جاییکه باید بریم رو بگو
آدرس دقیق

FreeTalk

عضو جدید
مسجد دانشگاه شیراز می دونید کجاست؟ یک سختمان هرحی شکل جلوش هست که از بیرون راه داره فکر می کنم اونجا از هیت نظارت باشه
هیت نظارت با خود دانشگاه شیراز هم شوخی نداره خیلی سفت و سخت هست کلا دانشگاه هایی که توی این قسمت براشون گزارش بد ایجاد بشه رشته هاشون را حذف می کنن و....

تا جاییکه میدونم آب از سرچشمه گل آلوده
ممکنه دست دانشگاه شیراز با پاسارگاد توی یه کاسه باشه
ولی با این حال
میشه آدرس جاییکه باید بریم رو بگو
آدرس دقیق

farhoode

عضو جدید
مسجد دانشگاه شیراز می دونید کجاست؟ یک سختمان هرحی شکل جلوش هست که از بیرون راه داره فکر می کنم اونجا از هیت نظارت باشه
هیت نظارت با خود دانشگاه شیراز هم شوخی نداره خیلی سفت و سخت هست کلا دانشگاه هایی که توی این قسمت براشون گزارش بد ایجاد بشه رشته هاشون را حذف می کنن و....

مسجد رو بلدم
دانشگاه الکترونیک مجازی رو هم بلدم
ولی نمیدونم باقی دانشجوها بنده رو همراهی میکنند یانه؟
ممکنه واسه تحقیق بازرس بفرستن که داشنجویان با ترس جواب بدند

Queen_110

عضو جدید
من موافق پاسارگاد نیستم ولی همه موسسات اینجوریه شما ها هم که انقد ناراحتین چرا نمیرید پیشتازان؟
یادتون باشه شما فقط شنیدید فلان موسسه خوبه اما چیزی ندید پس زود قضاوت نکنید
از خدامه که استادای خوب به ما هم برسه (ما تو این ترم فقط یه استاد خوب داریم)
میگن دانشگاه ازد تهران وقتی از یه استاد ناراضین دانشجو ها 2جلسه سر کلاس نمیرن کلا کلاسشو تعطیل می کنن تا استادو عوض کنن ولی متاسفانه اینجا بچه ها پشت هم نیستن فقط حرف میزنن

Queen_110

عضو جدید
راستی چرا جدیدا سر کلاس میگن دخترا یه طرف بشینن پسرا یه طرف؟ تو مرکز اینترنت دانشگاه هم همچین چیزی زده بوده (البته کسی محلشون نذاشته بود:biggrin:) خب اینا که ناراحتن چرا کلاسارو جدا نمی کنن ما هم راحت میشیم

Queen_110

عضو جدید
مسجد رو بلدم
دانشگاه الکترونیک مجازی رو هم بلدم
ولی نمیدونم باقی دانشجوها بنده رو همراهی میکنند یانه؟
ممکنه واسه تحقیق بازرس بفرستن که داشنجویان با ترس جواب بدند
بعید میدونم کسی همراهیتون کنه اول از بچه ها مطمن بشید بعد برید

farhoode

عضو جدید
من موافق پاسارگاد نیستم ولی همه موسسات اینجوریه شما ها هم که انقد ناراحتین چرا نمیرید پیشتازان؟
میگن دانشگاه ازد تهران وقتی از یه استاد ناراضین دانشجو ها 2جلسه سر کلاس نمیرن کلا کلاسشو تعطیل می کنن تا استادو عوض کنن ولی متاسفانه اینجا بچه ها پشت هم نیستن فقط حرف میزنن

من خودم ترم تابستان پیشتازان رفتم خیلی خوب بود
ایران رفته رو هوا اونوقت آدمی مثل حدائق و بنان خواه اونجا نشستن واسه خودشون قیافه میگیرن

بدبختی اینجاست که ترم تابستان اجازه ندادن بدلیل حفط کیفیت آموزشی دانشجویی درس تخصصی بگیره
پیشتازان درس های رشته مخابرات رو نداره
تازه اینها اجازه هم نمیدن

بعید میدونم کسی همراهیتون کنه اول از بچه ها مطمن بشید بعد برید

مردم ترسو شدند من برم واسه ترسو ها جاده رو صاف کنم
هرگز
اونهایی که رفتن جبهه شهید شدند تا ادم هایی مثل کامران دانشجو و امثال حدائق بیان از قبرشون سان ببینند

Queen_110

عضو جدید
حدائق کاره ای نیست که بخواد قیافه بگیره 4تا سوالو بپیچونی ازش بپرسی دیگه نمیتونه جواب بده، کاش این بنان خواه نیومده بود از روزی که این اومده همه چی بهم ریخته شده

FreeTalk

عضو جدید
خب حرف شما را رد می کنم چون الان یکی از استادا که هیت علمی هم بود بچه ها چندین جلسه سر کلاسش نرفتن هیچ اتفاقی هم نیفتاد فقط خود بچه ها ضرر کردن (چون حالا باید کلی درس های که خارج از سیلابس هم هست بخونن)
دلیل همه اینا هم اینه که بنان خواه حاضر نیست قبول کنه که سیاست گذاری برای دانشگاه غیر انتقاعی و روزانه کاملا متفاوته و نمیشه از سیاست دانشگاه روزانه در دانشگاه غیر انتفاعی استفاده کرد، مثلا این قدر که برای غیر انتفاعی کار و مهارت مهمه چیزای دیگه مهم نیست در حالی که اصلا داخل پاسارگاد بحث های عملی ومهارت معنی نداره چرا چون اتاق پروژه نداره،کتاب خونه نداره و.... عملا این ساعت استراحت بین کلاس ها(12 تا 14) شده استراحت و تفریح کارمندا که بتونن بگن الان وقت کار نیست !!!

به نظر من الان پاسارگاد باید بهترین برنامه ریزی، بهترین سیاست گذاری و... را داشته باشه چون عملا همه چیزش جوره! اما چرا نداره ؟؟؟ این سوالی هست که همه از پاسارگاد می پرسند و بعد اعتراض می کنند و می گویند پاسارگاد خوب نیست.

farhoode

عضو جدید
از خداوند میخوام اینها که وقت مارو گرفتن
خداوند وقت بنان خواه و مهدوی فر رو بگیره
نه فقط من
بلکه حق الناس کلیه دانشجویان ناراضی
اگر صندوق پیام داشتند همینو مینوشتم اونجا بنان خواه ببینه از خشم خداوند بترسه

FreeTalk

عضو جدید
میشه بگید این چه حرفی هست!
یعنی هرکی شریف خونده دیگه بهش ایرادی وارد نیست؟ و نباید نقد بشه؟(به نظر من تازه بیشتر از این جای انتقاد داره چون شریف بوده باید بهتر از این باشه)

salam hamdaneshgahi
chekareshon dari. jamaleshon sharif khonde:biggrin:

farhoode

عضو جدید
مهم سواد آموزشی هستش مهم مدرکشون نیست
ممکنه یکی با فوق دیپلم یا لیسانس سواد آموزشیش از رضائیان بیشتر باشه

Queen_110

عضو جدید
مهم سواد آموزشی هستش مهم مدرکشون نیست
ممکنه یکی با فوق دیپلم یا لیسانس سواد آموزشیش از رضائیان بیشتر باشه
چقدر حرص میخوری!!!!!!!!!!!!! بی خیال دو سال دیگه تموم میشه
رضاییان هنوز امتحاناشو تستی می گیره؟

farhoode

عضو جدید
چقدر حرص میخوری!!!!!!!!!!!!! بی خیال سه سال دیگه تموم میشه
رضاییان هنوز امتحاناشو تستی می گیره؟

بله تستی میگیره 40 تا سوال تستی اگر همشون درست علامت زدی بازم نمره زیر 10 بهت میده میگه من جواب سوالات تستی رو پای برگه میخوام

کلا موسسه و استاداش بیخودن

FreeTalk

عضو جدید
رضایان مگه لیسانس نیست؟
به نظر من باید پاسارگاد چندتا از دانشجوهاشو بورس کنه تا مشکلش حل بشه بعد که اونا بیان مشکل آموزشیش رفع میشه
بله تستی میگیره 40 تا سوال تستی اگر همشون درست علامت زدی بازم نمره زیر 10 بهت میده میگه من جواب سوالات تستی رو پای برگه میخوام

کلا موسسه و استاداش بیخودن

farhoode

عضو جدید
هرکی پاشو تو پاسارگاد میذاره مریض میشه
انگیزه درس خودنش از بین میره
پیشتازان بهتره
اگر توی دفترچه کنکور شرایط هر موسسه رو می نوشتند اینطوری نمیشد
جدیدا هم دوربین مدار بسته پذاشتند نگهبان ددم در از تو کانکس کنترل میکنه

Queen_110

عضو جدید
رضاییان میگه جوابارومی خونه ولی نمیخونه اصلا کارش درست نیست
3سال تو این دانشگاهم دل خوشی ازش ندارم ولی به این بدی هم که شما میگید نیست
دوربین هم خوبه اگه درست ازش استفاده بشه

FreeTalk

عضو جدید
دوست عزیز ایشون کارشناسی دارند من اطمینان دارم سند سایت خود پاسارگاد
r.jpg
نکته اینکه جزئی از حقوق شما این هست که بدونید استادتون مدرک چیه سابقه کاریش چطوریه حوزه فعالیتش چیه.

دوربین واقعا عالیه بسیاری از مشکلات را حل می کند و حق به حق دارش می رسه

farhoode

عضو جدید
استادی به اسم رضائیان که ادعا داره ما سرفصل های الکترونیک رو واسه دانشگاه شیراز تهیه میکنیم
پس چطور واسه دانشجو هاش جزوه نمیگه
کلا استاتیدی که واسه پاسارگاد میارن همگی پول کمی بشون میدن هر ترم عوض میشن
کسیکه کارش درس دادنه همیشه توی کیفش جزوه داره

بالا