ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

karim-mech

کاربر بیش فعال
ا شما که اینجایید! رخ نمینمایید!
نه خداییش راست میگم یاد همه بدبختیایی که طی زندگیم کشیدم میفتم.

سوال کننده

عضو جدید
سلام به همه ، لطفا اگر در مورد رتبه بندی دانشگاههای ایران در رشته های طراحی و تبدیل اطلاعی دارید اعلام کنید. ممنون

sogand104

عضو جدید
شما ساخت تولید زدید؛ میشه بگید چطوری بود؟ تقریبا که میتونید بگید؟ منم تهران بودم میخوام بدونم نسبت به بقیه چطوری دادم
مثلا ریاضی بالای 50 زدید یا زیرش همینطور درس ساخت تولیدو من که تو ساخت خیلی غلط داشتم مخصوصا که واسه ازاد نخوندم و از بخش عملیات حرارتی خیلی سوال داده بودن؟؟؟

من اصلا مطمئن نیستم،شاید ریاضی حدودای 55،ساخت حدودا 40-45،زبانم 15-10،جامداتم اصلا نمیدونم شاید 30،بازم میگم من درصدای دقیقمو نمیدونم.منم دقیقا عملیات نخوندم،فقط سوالای سالهای قبل رو واسه آزاد خوندم.

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
شما تنگ نشده بود؟ عجببببببببببب
من سوالا قالب پرسمو چکار کنم؟
چرا مام تنگ شده بود همه باهم دوستيم ديگه دلمون واسه هم تنگ ميشه!!!!
سولاتونو من از يكي از اساتيد ميپرسم البته اگه فردا باشن شما واسه كي ميخاهين؟

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
سوالای قالب پرس ؟؟
شما مگه ساختی بودین؟
چه خبره؟؟؟ عجيب دارين ساختيا رو جمع ميكنين يكاري نكنين تاپيك ارشد 91 بشه تاپيك ساخت 91 ها!!! من فكر كردم بچه هاي ساختي امسال انگشت شمارن نگو بنده خداها در خفا داشتن مارو مي پاييدن دمشون گرم;)

arsalan0068

عضو جدید
و اما سکوت رو میشکنم
راستش منم ارشد دادم منم ساختیم منم کنکور دادم منم خوندم

ولی باور کنین بچه ها اصلا برام مهم نیست قبول شم یا نه

شما درس میخونین که چی؟؟؟
آخرش واسه درآمد هم درس میخونین دیگه

من الآن دو ماهه دارم دنباله کار میگردم
آخه تو مملکتی که فقط فقط فقط و فقط داشتن پارتی مهمه چرا باید درس خوند؟؟؟ من 100 جا رفتم و رزومه فرستادم و پرسیدم اصلا واسشون فرق نمیکنه ارشدی یا کارشناسی
فقط دو چیز مهمه سابقه و پارتی
به محض اینکه وارد میشی میگن معرفت کی بوده؟؟؟ چقد سابقه بیمه دارین

واسه همین واقعا واسه من مهم نیس نتایج کی بیاد، اصلا گور باباشون

اگه واسه دل خودتون و پدر مادرتون و شرط دوست دختر (پسر) تون یا خارج رفتن هست باشه ارشد بخونین
ولی اگه واسه شغل و درآمد و این حرفا درس میخونین بدونین که نصف عمرتون در فناست

دیروز یه شرکتی بود که نسبتا خوب و بزرگ بود
رفتم سایتش دیدم مدیر عاملش دیپلم داره
فقط چند دقیقه به حرفام فکر کنین ، همین

یا حـــــــــــــــــــــــــــــــــــــق

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
و اما سکوت رو میشکنم
راستش منم ارشد دادم منم ساختیم منم کنکور دادم منم خوندم

ولی باور کنین بچه ها اصلا برام مهم نیست قبول شم یا نه

شما درس میخونین که چی؟؟؟
آخرش واسه درآمد هم درس میخونین دیگه

آخه تو مملکتی که فقط فقط فقط و فقط داشتن پارتی مهمه چرا باید درس خوند؟؟؟ من 100 جا رفتم و رزومه فرستادم و پرسیدم اصلا واسشون فرق نمیکنه ارشدی یا کارشناسی

اگه واسه دل خودتون و پدر مادرتون و شرط دوست دختر (پسر) تون یا خارج رفتن هست باشه ارشد بخونین
ولی اگه واسه شغل و درآمد و این حرفا درس میخونین بدونین که نصف عمرتون در فناست

دیروز یه شرکتی بود که نسبتا خوب و بزرگ بود
رفتم سایتش دیدم مدیر عاملش دیپلم داره
فقط چند دقیقه به حرفام فکر کنین ، همین

یا حـــــــــــــــــــــــــــــــــــــق
آفرين كه سكوت را شكستي!!!
البته اين بحث قبلا هم چند بار شده بود شما يكم غيبتات زياد شده اينجا در معرض حذفيات هستي!!!
به نظر من اونايي كه ارشد ميدنو منتظر نتايجن دو دسته هستن:
1-اونايي كه از سر بيكاري وبي عاري و پولداري ادامه تحصيل ميدن واسه سرگرمي و فوق قبول نشدن ميرن آزاد به قول بچه هاي اينجا غزغزآباد
2-اونايي كه جايي مشغول به كار هستن و واسه تقويت و استحكام موقعيت شغليشون ادامه تحصيل ميدن
شايد به ظاهر دسته سوم و چهارمي هم وجود داشته باشه ولي به عقيده من اين دو تا دسته هاي اصلي هستن شما جز كدوم هستي؟ مطمئن باش اگه رزومه قوي وسابقه كارداشته باشي رو هوا ميزننت داشتن سابقه واسه هر شركتي ميتونه ملاك استخدام باشه چون طرف سرمايه گذاري كلان ميكنه نه بخاطر اينكه رريسك استخدام غير اصولي كنه به خاطر اينكه سود اون سرمايه گذاريش اينقد بشه كه از سود بانيكش بزنه بالا پس ميره سراغ بهترين ها واسه استخدام
به قول يكي از استادامون(استاد عاطفي شايد بشناسيدش) ميگه اگه مخاهيد آينده خوبي داشته باشيد بايد چند سال شاگردي كنيد...حتي اگه فوق ليسانس داريد
ميدوني مشكل جامعه ما چيه؟ اينه كه تا طرف يه ليسانس فزرتي ميگره جو ميگيرتش انتظار داره رو هوا بقاپنش كه طرف خير سرش مهندس مثلا مكانيك اونم چه مهندسي اصلا رنگ صنعت و كار ونديده چطور بره تو كاري كه پر از خطر و ريسكه بازاره
مطمئن باشيد اگه دنبال يه كار آبرومند ميگرديد الان يكم زوده مگر اينكه چند سال شاگرديشو گذرونده باشيد(به زبان فني حرفه اي مدكر درجه 2 شاگردي گرفته باشيد!!!)
در ضمن واسه دل كسي ديگه خوندن كه نشد كار مگه ميخواهيد اركستر سمفونيك اجرا كنيد واسه دل هيچكي درس نخون واسه دل خودتم نخون فقط واسه آيندت ميخوني غير اين باشه اصلا چه كاري خودتو اذيت كني
..اووووف خيلي پرچونگي كردم شرمنده...:sweatdrop:

siavash.ma

عضو

تو مملکتی که مدیر عامل یک شرکت، یک پسر 19 ساله با سواد دوم راهنمایی هست و 19 میلیارد سهام داره و رئیس جمهورش میگه اقا چه اشکالی داره مهندس راننده تاکسی بشه؛ درس خوندن....، بی خیال، نمدونم هرکس هرجور خواست جای خالی رو واسه خودش پر کنه :redface: فقط تو این روزا استرس بدجوری به سراغم اومده دم شماها گرم که با خوندن نوشتههاتون از این حال و هوا در میام بیرون:D

آخرین ویرایش:

arsalan0068

عضو جدید
آفرين كه سكوت را شكستي!!!
البته اين بحث قبلا هم چند بار شده بود شما يكم غيبتات زياد شده اينجا در معرض حذفيات هستي!!!
به نظر من اونايي كه ارشد ميدنو منتظر نتايجن دو دسته هستن:
1-اونايي كه از سر بيكاري وبي عاري و پولداري ادامه تحصيل ميدن واسه سرگرمي و فوق قبول نشدن ميرن آزاد به قول بچه هاي اينجا غزغزآباد
2-اونايي كه جايي مشغول به كار هستن و واسه تقويت و استحكام موقعيت شغليشون ادامه تحصيل ميدن
شايد به ظاهر دسته سوم و چهارمي هم وجود داشته باشه ولي به عقيده من اين دو تا دسته هاي اصلي هستن شما جز كدوم هستي؟ مطمئن باش اگه رزومه قوي وسابقه كارداشته باشي رو هوا ميزننت داشتن سابقه واسه هر شركتي ميتونه ملاك استخدام باشه چون طرف سرمايه گذاري كلان ميكنه نه بخاطر اينكه رريسك استخدام غير اصولي كنه به خاطر اينكه سود اون سرمايه گذاريش اينقد بشه كه از سود بانيكش بزنه بالا پس ميره سراغ بهترين ها واسه استخدام
به قول يكي از استادامون(استاد عاطفي شايد بشناسيدش) ميگه اگه مخاهيد آينده خوبي داشته باشيد بايد چند سال شاگردي كنيد...حتي اگه فوق ليسانس داريد
ميدوني مشكل جامعه ما چيه؟ اينه كه تا طرف يه ليسانس فزرتي ميگره جو ميگيرتش انتظار داره رو هوا بقاپنش كه طرف خير سرش مهندس مثلا مكانيك اونم چه مهندسي اصلا رنگ صنعت و كار ونديده چطور بره تو كاري كه پر از خطر و ريسكه بازاره
مطمئن باشيد اگه دنبال يه كار آبرومند ميگرديد الان يكم زوده مگر اينكه چند سال شاگرديشو گذرونده باشيد(به زبان فني حرفه اي مدكر درجه 2 شاگردي گرفته باشيد!!!)
در ضمن واسه دل كسي ديگه خوندن كه نشد كار مگه ميخواهيد اركستر سمفونيك اجرا كنيد واسه دل هيچكي درس نخون واسه دل خودتم نخون فقط واسه آيندت ميخوني غير اين باشه اصلا چه كاري خودتو اذيت كني
..اووووف خيلي پرچونگي كردم شرمنده...:sweatdrop:

ایمان جون اگه این حرفایی رو که میگی واسه موندن تو ایران میزنی بدون که از این لحظه به بعد یک ثانیه تو شرایط فعلی ایران درس بخونی بیشتر از لیسانس به هیچ دردیت نمیخوره
خوبه خودت داری میگی
صد سال هم درس بخونی آخرش باید شاگردی رو بکنی
پس چه بهتر زودتر شروعش کنی و بگذرونیش
و با خوندن یه مشت چرندیات تئوری وقتتو تلف نکنی

حرفای منو باور نمیکنی برو چند جا واسه کار
ببین از ده تا چندتاشون ارشد واسشون مهمه
ماکزیمم دوتاشون
چقدر کار صنعتی کردی؟ نرم افزار چی بلدی؟ سابقت چقدره؟ این سوالا عمدتا باید جوابی واسش داشته باشی

واسه منی که تازه فارغ التحصیل شدم یه رزومه خوب چی میتونه باشه وقتی سابقه نداری!!!
بله اگه پنج سال سابقه داشتم که تا این موقع شب بیدار نبودم
وگرنه خودم میدونم با یه سابقه خوب همه جا رو هوا میگیرنت
منم تا پارسال همین فکرای شما رو میکردم
بزار بیای بیرون مدام نه بشنوی اون وقت بهت میگم
مگه اینکه پارتی داشته باشی

خوش باشی

farid68

عضو جدید
سلام

واقعا مشکل اصلی این نیست که تئوری خوندی ( چون تو ایران تا بوده همه تئوری خوندن.البته نمیگم بی تاثیره) مشکل اصلی اینه که وقتی کشوری صنعتش داغونه ، وقتی درآمد دلالی و بازی با پول از کار صنعتی بیشتره وقتی همون صنعت ناچیز هم انحصارا دست بعضیاست. وقتی ما به جای اینکه دنبال پروژه های بدرد بخور باشیم دنبال یه چیزی همستیم که 20 از استاد بگیریم وخیلی چیزای دیگه همینطور میشه.

amin shahrokh

عضو جدید
این گزارش گر ها چرا وقتی با توکلی مصاحبه میکنن حال مادرشو نمیپرسن؟مثلا:سلام آقای توکلی حال والده محترم چطوره؟نتایج کی میاد؟!!!!

اين ديگه كار خودته زنگ بزن مغازه رنجش 3 الي 88923950 - (021) يا 9 الي 88923595 - (021) حال والده و عمه و خاله و روحشو بپرس بچه هاي ديگه هم به نشانه اعتراض يا ميس كال بزنن يا فوت كنن يا بگن پس كو !!!!!!!! اصلا خجالتم نكشن ريش و سيبيل دراوردن .... ادم تحصيل كرده به تحصيل كرده فحش بده حلاله قانون 20 و خورده اي غير اساسي !!!!!!!;)

farid68

عضو جدید
یک سوال
در صورتی که توکلی بیاد اعلام کنه نتایج دوشنبه میاد عکس العمل شما چیه؟
من که اول اینطوری میشم:eek:. بعد اینطوری:mad: بعدم اینطوری:(.

p458

عضو جدید
امشب رو بی خیال جواب شین و بگیرین با خیال راحت تا فردا ساعت 12 بخوابید. وقتی بیدار شدید کامپیوتر رو روشن کنید و منتظر باشید چون از فردا ظهر هر لحظه ممکنه نتایج رو بزننن.....

p458

عضو جدید
خداییش من هم دارم کم کم دچار استرس میشم. چون رتبه ام میتونه از 800 تا 3000 متغیر باشه!!!!

daneshju.m

عضو جدید
بچه ها ، واسه من یه چیزی واقعا سوال شده ، اگه اعلام شده که 6 قراره ، نتایج ارشد بیاد ، چرا تو سایت سازمان سنجش ، اطلاعیش رو نزدن ، فقط چند روز پیش همون اطلاعیه قبلی رو که گفته بود آخر هفته ، نتایج میاد ،تاریخش رو بروز کردن !!!!

چرا واقعا ؟!!!!!!:eek:

مکاترونیک8282

عضو جدید
بچه ها ، واسه من یه چیزی واقعا سوال شده ، اگه اعلام شده که 6 قراره ، نتایج ارشد بیاد ، چرا تو سایت سازمان سنجش ، اطلاعیش رو نزدن ، فقط چند روز پیش همون اطلاعیه قبلی رو که گفته بود آخر هفته ، نتایج میاد ،تاریخش رو بروز کردن !!!!

چرا واقعا ؟!!!!!!:eek:

چون خسسته می شن!( با لهجه و تفکر شیرازی بخوانید!)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا