[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

bahramps

عضو جدید
از این به بعد بیان تست های MMPI را بدن شما تحلیل کن
عجب استدلالی داری شما واسه مشوش بودن
تو زندگیتم همیشه اینجوری تحلیل انجام میدی
آدم تو هر موقعیت یه حرفی میزنه
حکایت شما شاید حکایت ملا نصرالدینه که 20 سالگی گفتن چند سالته گفت 20 سال و بعد از 40 سال بازم میگفتم 20 سالمه و استدلالش این بود که حرف مرد یکیه :biggrin:

آمپر هم چیزه چسبوندنی نیست حالا بعضا ممکنه یه ذره بالا و پایین بره که فک کنم ماله شما الان رفته بالا
حرص نخور دمه ساله نو
ضمنا دیدی داوود چی گفت
به حرفش گوش کن
از بچه های فلاته عشقه
نیم ساعت مونده ساله نو
ساله نوتم پیشاپیش مبارک

جیگر خوب اینکه عملیات انتحاری بود کردی با خودت خودتو تشبیه کردی به ملانصرالدین :D
سال نو تو هم مبارک :gol:;)

pouyashayan

عضو جدید
داداش مسافرت سر جاشه خيالت تخت تخت
شما قرار شد ماشين بياري يك نفر ديگه هم قرار شد ون بياره ولي يادم نيست كي بود
من قرار شد سيخ و نمك بيارم
one-1 قرار شد گز اصفهان بياره
آرش قرار شد از پاريس كوچولو به ما ملحق بشه و يه گوسفند بياره سرش را ببريم كباب كنيم
مجتبي هم قراره تو مسافرت برامون بريان اصفهوني درست كنه
شهرام قرار شد حامد مجهول را دنبال خودش بياره
احسان قرار شد از اهواز خودشا برسونه به ما و سمبوسه و فلافل برامون بياره
كيان مكس هم قراره مادر خرج بشه و سرپرستي گروه را قبول كرده
پويا شايان هم قراره از تبريز براي صبحانه پنير ليقوان بياره
hiby هم قراره وقتي نماز خواستيم بخونيم پيش نمازمون باشه
blackberry هم قراره دنبالمون بياد هي بگه تكميل ظرفيت چي شد تكميل ظرفيت چي شد
آقاي مدير هم قراره ويلا را برامون جور كنه .
براي bahramps و آقاي اميدي و آقاي yas و lonlinesspains و majid و amir و ................ هم دعوت ميكنيم تشريف بيارن
كسي ديگه هم اگه چيزي ميخواد بياره يا كاري براي مسافرته ميخواد بكنه اعلام كنه.;)
در مصاحبه عقيدتي مسائل احكام ميپرسن ( اين جمله را در آخر گفتم كه دوستان نگن به بحث تاپيك مربوط نبود :biggrin:)

حاجی قلیون پاسور آلات لحو و لعب تکلیفشون چیه؟ کی میاره؟ :دی

FAMINE RIAN

عضو جدید
بچه های pogc همه بیایم به شرکت اغاز سال نو رو تبریک بگیم و قید کنیم که از استخدامی های جدید هستیم :w36:

آخرین ویرایش:

davood253

عضو جدید
بچه ها فعلن تا بعد 13 بدر بحث مصاحبه را كه ديگه حرفي هم نداريم در موردش بزنيم را بي خيال بيايم اين عيدي را بزنيم برقصيم بگيم و بخنديم خاطره تعريف كنيم سر به سر هم بزاريم .
آخه خداييش هم ديگه خبر جديدي در مورد استخدام شركت نفت هم نيست .
پس اگه بحثي كرديم كه ربطي به اين تاپيك نداره كسي تا بعد از 13 گير نده و سخت نگيره ممنون ميشيم.
ولي خداييش فلات قاره بهتره .:biggrin:

kiyan_max2020

عضو جدید
بچه های pogc همه بیایم به شرکت اغاز سال نو رو تبریک بگیم و قید کنیم که از استخدامی های جدید هستیم :w36:

ساله نو شما مبارک
من مناطقی ام اما مخلص همه بچههای POGC هستم
شام تشریف بیارید مناطق در خدمتتون باشیم

kiyan_max2020

عضو جدید
بچه ها فعلن تا بعد 13 بدر بحث مصاحبه را كه ديگه حرفي هم نداريم در موردش بزنيم را بي خيال بيايم اين عيدي را بزنيم برقصيم بگيم و بخنديم خاطره تعريف كنيم سر به سر هم بزاريم .
آخه خداييش هم ديگه خبر جديدي در مورد استخدام شركت نفت هم نيست .
پس اگه بحثي كرديم كه ربطي به اين تاپيك نداره كسي تا بعد از 13 گير نده و سخت نگيره ممنون ميشيم.
ولي خداييش فلات قاره بهتره .:biggrin:
بخش مشکی مورد تایید است
اما قسمت قرمزو شرمنده
بنده یه جورایی از بچه های بالا دست نوشته دارم که بهم گفتن تو هرچی میتونی به این کارا گیر بده
چون تو دست بگیر داری:biggrin:

kiyan_max2020

عضو جدید
استفاده مجاز از اینترنت توسط داود

استفاده مجاز از اینترنت توسط داود

داود جان
ساله نوت مبارک
درسته فلاتی هستی و غرق درلاکشری هستی
و الانم اجبارا صبح کار شدی اما جبران مافاتم حدی داره
شما که پدره نته مفتو در آوردی
فک کنم چند ترابایتی فیلمم down کرده باشی
رفتی فلات با ما هم share کن

davood253

عضو جدید
داود جان
ساله نوت مبارک
درسته فلاتی هستی و غرق درلاکشری هستی
و الانم اجبارا صبح کار شدی اما جبران مافاتم حدی داره
شما که پدره نته مفتو در آوردی
فک کنم چند ترابایتی فیلمم down کرده باشی
رفتی فلات با ما هم share کن

اينترنت مجاني خيلي خوبه باور كن اونم با سرعت بالا
دلت بسوزه

kiyan_max2020

عضو جدید
اينترنت مجاني خيلي خوبه باور كن اونم با سرعت بالا
دلت بسوزه
باز عجله کردی ها
دانشگاهه ما وایرلس داره با پوشش سراسری
سرعتشم شکر خدا بدک نیست
دله ما که خیلی وقته سوخته
از وقتی قرار شد از بچه ها جدا شیم بیایم تو اهواز در جمع کارکنان محترم شرکت نفت

davood253

عضو جدید
از خاطراتي كه تو اين دوره از موقع ثبت نام شركت نفت تا الان كه همش يادمه اينه كه روز امتحان كتبي كه محلش تو دانشگاه اصفهان بود از بس جمعيت براي امتحان اومده بود داشتم پشيمون ميشدم كه تو اين آزمون شركت كردم و ميخواستم برگردم برم خونه . گفتم تو اين همه شركت كننده منكه قبول نميشم و الان كه قبول شدم يه حس خوبي دارم كه تو اين جمعيت تونستم خودم را بكشم بالا و ميدونم اين حس خوب را همه شماها هم داريد.
حتي يكي از دوستانم را كه چند ماهي نديده بودم را روز آزمون تو دانشگاه اصفهان ديدم كه تو نوبت بود سوار اتوبوس بشه و به محل كلاسهاي آزمون بره و تا منو ديد شروع كرد به خنديدن و مسخره كردن كه چرا دست از اين آزمونهاي شركت نفت برنميدارم و شرط بست كه تو اين همه تعداد شركت كننده قبول نميشم و از قبل شركت نفت نيروهاشا گرفته و همش پارتي بازيه و برو بچسب به همين كاري كه داري گفتم چرا خودت شركت كردي گفت آخه من تو شركت گاز از نيروهاي پيماني هستم و برامون امتياز قائل ميشن و من قبولم و بهم گفت اگه تو قبول شدي پرايدم را كه جلوي درب دانشگاه پاركه را سندش را ميزنم به نامت و حسابي روحيه ام را كه با ديدن جمعيت ضعيف شده بود را ضعيف تر كرد و حسابي جلو پسرخالم خرابمون كرد و دلمون را شكوند:crying2:
از قضا من قبول شدم و اون قبول نشد ولي بهش گفتم قبول نشدم و هنگامي كه مصاحبه فني قبول شدم بهش پيام دادم كه كي مياي سند پرايدت را بزني به نامم من قبول شدم كه از فرط ناراحتي جواب پيام را نداد.
كسي كه هر هفته بهم پيام ميداد و جوك ميفرستاد ديگه حدود دو ماهه ازش خبر ندارم
نميخواستم ناراحتش كنم ولي به خاطر اون حركتش و تمسخر كردنش ميخواستم بهش ثابت كنم اينقده به خودت مغرور نباش و چون آدم حسودي است ديگه ياد ما نكرد.
دوستان ما بايد از پيشرفت هم و دوستان و آشناهامون خوشحال بشيم نه اينكه ناراحت بشيم و حسود باشيم اگر دوست و رفيق يا فاميل ما رييس بشن ( مثل آقاي كيان مكس ) يا يه كاره اي بشن و وضعشون خوب باشه براي ما هم خوبه حداقل يه رفيق رييس داريم كه بهش افتخار كنيم و كلاسش را بزاريم كسي داريم كه وضعش خوبه و هنگامي كه به پيسي خورديم ازش پول قرض كنيم.
حالا اينجوري بهتره يا خلاف اين قضيه باشه؟

davood253

عضو جدید
باز عجله کردی ها
دانشگاهه ما وایرلس داره با پوشش سراسری
سرعتشم شکر خدا بدک نیست
دله ما که خیلی وقته سوخته
از وقتی قرار شد از بچه ها جدا شیم بیایم تو اهواز در جمع کارکنان محترم شرکت نفت

با اينترنت و موبايل و.... اين روزا كي از كي جدا ميشه
الان شما اهواز من اصفون ببين چقدر بهم نزديكيم و بهم تيكه ميندازيم
پس ناراحت نباش اگه شما از ما جدا نشي ما از شما و ديگر دوستان جدا نميشيم

kiyan_max2020

عضو جدید

با اينترنت و موبايل و.... اين روزا كي از كي جدا ميشه
الان شما اهواز من اصفون ببين چقدر بهم نزديكيم و بهم تيكه ميندازيم
پس ناراحت نباش اگه شما از ما جدا نشي ما از شما و ديگر دوستان جدا نميشيم

منظورم دانشگاه و جو کلاسه و دانشجوهاست
شما رو که حالا حالا در خدمتتون هستیم
این تاپیک تا روزه بازنشتگی انشاالله ادامه پیدا میکنه

kiyan_max2020

عضو جدید
از خاطراتي كه تو اين دوره از موقع ثبت نام شركت نفت تا الان كه همش يادمه اينه كه روز امتحان كتبي كه محلش تو دانشگاه اصفهان بود از بس جمعيت براي امتحان اومده بود داشتم پشيمون ميشدم كه تو اين آزمون شركت كردم و ميخواستم برگردم برم خونه . گفتم تو اين همه شركت كننده منكه قبول نميشم و الان كه قبول شدم يه حس خوبي دارم كه تو اين جمعيت تونستم خودم را بكشم بالا و ميدونم اين حس خوب را همه شماها هم داريد.
حتي يكي از دوستانم را كه چند ماهي نديده بودم را روز آزمون تو دانشگاه اصفهان ديدم كه تو نوبت بود سوار اتوبوس بشه و به محل كلاسهاي آزمون بره و تا منو ديد شروع كرد به خنديدن و مسخره كردن كه چرا دست از اين آزمونهاي شركت نفت برنميدارم و شرط بست كه تو اين همه تعداد شركت كننده قبول نميشم و از قبل شركت نفت نيروهاشا گرفته و همش پارتي بازيه و برو بچسب به همين كاري كه داري گفتم چرا خودت شركت كردي گفت آخه من تو شركت گاز از نيروهاي پيماني هستم و برامون امتياز قائل ميشن و من قبولم و بهم گفت اگه تو قبول شدي پرايدم را كه جلوي درب دانشگاه پاركه را سندش را ميزنم به نامت و حسابي روحيه ام را كه با ديدن جمعيت ضعيف شده بود را ضعيف تر كرد و حسابي جلو پسرخالم خرابمون كرد و دلمون را شكوند:crying2:
از قضا من قبول شدم و اون قبول نشد ولي بهش گفتم قبول نشدم و هنگامي كه مصاحبه فني قبول شدم بهش پيام دادم كه كي مياي سند پرايدت را بزني به نامم من قبول شدم كه از فرط ناراحتي جواب پيام را نداد.
كسي كه هر هفته بهم پيام ميداد و جوك ميفرستاد ديگه حدود دو ماهه ازش خبر ندارم
نميخواستم ناراحتش كنم ولي به خاطر اون حركتش و تمسخر كردنش ميخواستم بهش ثابت كنم اينقده به خودت مغرور نباش و چون آدم حسودي است ديگه ياد ما نكرد.
دوستان ما بايد از پيشرفت هم و دوستان و آشناهامون خوشحال بشيم نه اينكه ناراحت بشيم و حسود باشيم اگر دوست و رفيق يا فاميل ما رييس بشن ( مثل آقاي كيان مكس ) يا يه كاره اي بشن و وضعشون خوب باشه براي ما هم خوبه حداقل يه رفيق رييس داريم كه بهش افتخار كنيم و كلاسش را بزاريم كسي داريم كه وضعش خوبه و هنگامي كه به پيسي خورديم ازش پول قرض كنيم.
حالا اينجوري بهتره يا خلاف اين قضيه باشه؟

ما که مخلص بچه هاییم
میز کاره ما تو دله همکاراست
اما خودمونیما این رفیقتم عجب آدم باحالی بوده کلا بمب روحیه بوده

samnic68

عضو جدید
مناطق نفتخیزجنوب

مناطق نفتخیزجنوب

محل آموزش مناطق نفتخیزجنوب:********************************************************************http://hrm.nisoc.ir/HomePage.aspx?T...******************************************کسی محل کارش تومناطق نفتخیز مشخص نشده؟اگه کسی خبرداربگه++++ممنون میشم++++

majid2798

عضو جدید
بچه ها برای همتون دعا کردم.
ایشالا عید 92 هممون اینجا دوباره عیدو به همدیگه تبریک بگیم،
ایشالا اونایی که تو تاپیک سر بحث ازدواج سر و دست میشکستن تا اون موقع سرو سامون بگیرن.
ایشالا اونایی که مثل خود من دانشجو هستن و نگران تداخل درس و کار تا اون موقع درس و تموم کنن.
ایشالا همه اونایی که سر گرید A گرفتن بحث میکردن تا اون موقع اینقدر A بگیرن که بترکن (خودمم هم ها)
ایشالا سایه پدر مادرامون همیشه بالا سرمون باشه که به خدا هرچی که داریم از اوناست و دعای خیرشون.
ایشالا همتون سلامت باشین و تا اون موقع یه خارم تو پاتون نره.
و 100 تا ایشالا و آرزوی دیگه.

هرکدومتون اینو خوندین آخرش یه آمین بگین.

آمین

امیدی

عضو جدید
کاش میدونستیم ما فردا تو شرکت با کاردانی صنایع شیمیایی چی کاره میشیم ؟/

کار آموز - سایت من - برد من - معون شیفت - سر شیفت - سوپر وایزر - معاون واحد- ریس واحد- (ریس کارخونه و مدیر عامل و وزیر نفت: زهی خیال باطل) بازنشسته - یک سال بعدشم میمیری!! همین

امیدی

عضو جدید
محل آموزش مناطق نفتخیزجنوب:********************************************************************http://hrm.nisoc.ir/HomePage.aspx?T...******************************************کسی محل کارش تومناطق نفتخیز مشخص نشده؟اگه کسی خبرداربگه++++ممنون میشم++++

من که صحبت کردم و رزومه دادم که برم نفت و گاز آغاجری .اوکیشم گرفتم

آخرین ویرایش:

aa313

عضو جدید
انشاله تشريف آوردي ميبيني (شايد به روت نيارن ولي موقع گريد و ترفيع نتيجشو مي بيني برادر كه شما هپيزال b و c ميگيري كنار دستيت با ريشو تسبيح A ميگيره)

توي نفت(نفت و ميگم ها!!) واسه گريد 14 به بالا هفت پشت عقبترتو تحقيق و پرسو جو ميكنن
چه رسد به نماز و اينجور چيزا من الكي حرف نميزنم با اطمينان اينو ميگم
من خودم الان توي پتروشيمي كار ميكنم اصلا ازين جوا نيست بچه ها از اول تا آخرشونو اينجا به هم پيوند ميزنن !!!!
سلام به همگی
سال نو همه مبارک و با آرزوی بهترینها برای بچه های این تایپیک و بقیه!
دوست عزیز من قبلاً از یه نفتی عکس این مطلب را شنیدم یعنی می گفت این تریپا را تو نفت نمیپسندن و این حرفا ....
حالا با این حرف شما فکر کنم بهتره تو هر شرایطی آدم خودش باشه والا مجبوره با هر سازی یه جور حرکت موزون انجام بده!!!!!!!!!!!!
والا به خدا!
اگه آدم هر جوری هست رو راست باشه خدا هم بیشتر حال می کنه!

samnic68

عضو جدید
سلام.(((آقای امیدی)))
1-ببخشیدکجا رفتین که به شما گفتن آغاجری افتادین؟؟
2-هرکی خودش میره محل کارش روتعیین میکنه؟؟
**ممنون میشم جواب بدین**

بالا