چرا بد حجابها وارد مسجد میشوند ؟؟

ارسن

عضو جدید
تا حالا خیلی افرادی رو دیدم که با پوشش نامناسب وارد مسجد میشوند دوست دارم علت این کار رو بدونم اگه دوست داشتید...
چرا خونه کسی میرید که با این پوشش مخالفه؟؟
امیدوارم اینجور ادمهایی اینجا باشن .

oxision

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما از کجا میدونی خونه کسیکه میریم با این جور پوشش مخالفه؟
اون کسیکه شما میگی نوع ایرانیشه که با این پوشش مخالفه
کشورهای دیگه رو نگاه کن ، ببین خدا اونجا نیست ؟
شاید خدای اونها هم غرب زده شده که می تونن بدون حجاب برن تو مسجد یا کلیسا
فقط نمیدونم خدای اونها چرا هیچوقت کسی رو به دلیل پوشش رد نمی کنه و نمی گه چون چادر نداری نمی تونی بری تو حرم یا مسجد؟
یه سئوال دیگه، آیا خدا محرم اسرار هست یا نه؟
خدا همه جا هست؟
چرا پس تو حمام یا استخر لباس نمی پوشیم ، خوب خدا اونجا هم هست دیگه

بهتره دیدمون رو کمی عوض کنیم
قبول دارم در ایران از هر جهت افراط و تفریط داریم
از یه جهت اینقدر سخت می گیریم که بچه 5-6 ساله رو مجبور می کنیم روسری و چادر سرش کنه
از اونطرف بعضی ها هم اونقدر در آرایش و پوشش افراط می کنند که مثل خانمهای ..... دیده میشوند.

همیشه باید حد اعتدال را رعایت کرد
امیدوارم ناراحتتون نکرده باشم
موفق باشید

ترانه

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا حالا خیلی افرادی رو دیدم که با پوشش نامناسب وارد مسجد میشوند دوست دارم علت این کار رو بدونم اگه دوست داشتید...

دل ادم باید پاک باشه...........خیلي ها حجاب دارن اما درون کثیفی دارن
راستی صاحبش یکی دیگه اس تو از کجا میدونی راضی هست یا نه

web1001

عضو جدید
دل ادم باید پاک باشه...........خیلي ها حجاب دارن اما درون کثیفی دارن
راستی صاحبش یکی دیگه اس تو از کجا میدونی راضی هست یا نه
من اینو قبول ندارم که فقط بگیم دلت پاک باشه اگه دل کسی بخواد پاک باشه باید ظاهرش هم پاک باشه

web1001

عضو جدید
شما از کجا میدونی خونه کسیکه میریم با این جور پوشش مخالفه؟
اون کسیکه شما میگی نوع ایرانیشه که با این پوشش مخالفه
کشورهای دیگه رو نگاه کن ، ببین خدا اونجا نیست ؟
شاید خدای اونها هم غرب زده شده که می تونن بدون حجاب برن تو مسجد یا کلیسا
فقط نمیدونم خدای اونها چرا هیچوقت کسی رو به دلیل پوشش رد نمی کنه و نمی گه چون چادر نداری نمی تونی بری تو حرم یا مسجد؟
یه سئوال دیگه، آیا خدا محرم اسرار هست یا نه؟
خدا همه جا هست؟
چرا پس تو حمام یا استخر لباس نمی پوشیم ، خوب خدا اونجا هم هست دیگه

بهتره دیدمون رو کمی عوض کنیم
قبول دارم در ایران از هر جهت افراط و تفریط داریم
از یه جهت اینقدر سخت می گیریم که بچه 5-6 ساله رو مجبور می کنیم روسری و چادر سرش کنه
از اونطرف بعضی ها هم اونقدر در آرایش و پوشش افراط می کنند که مثل خانمهای ..... دیده میشوند.

همیشه باید حد اعتدال را رعایت کرد
امیدوارم ناراحتتون نکرده باشم
موفق باشید
خدا در قرآن حد پوشش رو گفته نحوه پوشاندن اون با خودمون الزامی نیست که فقط چادر باشه .
درمورد افراط و تفریط بگم که توی ایران هم اجبار نیست که فقط چادر بپوشیم دولت ما میگه هرچی میپوشی طوری باشه که حجابت رعایت شده باشه نه اینکه مانتو چسبناک بپوشی که............

oxision

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا در قرآن حد پوشش رو گفته نحوه پوشاندن اون با خودمون الزامی نیست که فقط چادر باشه .
درمورد افراط و تفریط بگم که توی ایران هم اجبار نیست که فقط چادر بپوشیم دولت ما میگه هرچی میپوشی طوری باشه که حجابت رعایت شده باشه نه اینکه مانتو چسبناک بپوشی که............
آیا خدا فقط در ایران هست؟
آیا خدا فقط درباره پوشش در قرآن گفتن؟
خدا درباره دروغ و ربا و ریا و ..... هم گفتن ، چرا ما تو ایران فقط پوشش رو چسبیدیم؟

mohammadreza_سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه مسجد مال توئه که میگی چرا این میره یا اون نمیره ....

ترانه

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اینو قبول ندارم که فقط بگیم دلت پاک باشه اگه دل کسی بخواد پاک باشه باید ظاهرش هم پاک باشه

شما اینو قبول نداری ........مطمعنی خدا هم قبول نداره
اگه که به حرف شما باشه...........خیلی ها جهنمین
اما دور و بر خودت رو نگاه نکن
مثلا توی عربستان یه عقیده هایی دارن که به نظر با حجابهای ما زیاده رویه .....مثلا توی بعضی از جاهای دور افتاده اونجا شوهر تا اخر عمرش صورت زن رو نمی بینه
شاید
ها کدوم درسته نکنه می خوای بگی عقیده خودت؟

mehrshad53

اخراجی موقت

خب اگه خود خدا نخواست جلوشون را بگیره یا سوسکشون کنه! ادم زنده وکیل نمیخواد،اونوقت خدا میخواد؟!

web1001

عضو جدید
شما اینو قبول نداری ........مطمعنی خدا هم قبول نداره
اگه که به حرف شما باشه...........خیلی ها جهنمین
اما دور و بر خودت رو نگاه نکن
مثلا توی عربستان یه عقیده هایی دارن که به نظر با حجابهای ما زیاده رویه .....مثلا توی بعضی از جاهای دور افتاده اونجا شوهر تا اخر عمرش صورت زن رو نمی بینه
شاید
ها کدوم درسته نکنه می خوای بگی عقیده خودت؟
تو به من بگو خدا چیو قبول داره؟ منم میگم اگه به نظر شما باشه میگید آدم با هر وضعی بیاد بیرون اما دلش پاک باشه خدا اونو میبخشه .
ما کاری به کار کشورهای دیگه نداریم پیامبر ما راه رو به ما نشون داده که با زن خود یا با هرکس دیگه در جامعه چگونه رفتار کنیم

web1001

عضو جدید
آیا خدا فقط در ایران هست؟
آیا خدا فقط درباره پوشش در قرآن گفتن؟
خدا درباره دروغ و ربا و ریا و ..... هم گفتن ، چرا ما تو ایران فقط پوشش رو چسبیدیم؟
پوشش هم یکی از کارهای مهمیه که باید رعایت کنی چون ما مسلمونا حداقل کاریکه میتونیم بکنیم همین درست کردن ظاهرمونه .
شما درست میگین اما بحث توی این تاپیک درمورد حجابه واسه همین من درمورد حجاب صحبت کردم

ترانه

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو به من بگو خدا چیو قبول داره؟ منم میگم اگه به نظر شما باشه میگید آدم با هر وضعی بیاد بیرون اما دلش پاک باشه خدا اونو میبخشه .
ما کاری به کار کشورهای دیگه نداریم پیامبر ما راه رو به ما نشون داده که با زن خود یا با هرکس دیگه در جامعه چگونه رفتار کنیم

خب ببخشید شما به نظر تون به راه کشور عربستان بریم بهتر نیست.......قانوناشون از زمین تا به اسمون با دینی که ما میشناسیم فرق داره....... شما میگی پیامبر..... حتی من نمی دونم پیامبر چی گفته اینقدر تحریف توی دین هست که خودمو مسلمون وافعی ندونم و نگم دین من کاملترینه......همین اندازه بدونی که ما پیامبر هنوز خاک نشده بود که سر جانشینیش دعوا شد
شما از کجا میدونی پیامبر چی گفته؟ من که نمیدونم چی گفته
راستی ورود یه ادم کثیف مثل چاورز رو به مسجد قبول دارین اما برای خانمها تعیین تکلیف می کنین و مرز مشخص می کنین

web1001

عضو جدید
خب ببخشید شما به نظر تون به راه کشور عربستان بریم بهتر نیست.......قانوناشون از زمین تا به اسمون با دینی که ما میشناسیم فرق داره....... شما میگی پیامبر..... حتی من نمی دونم پیامبر چی گفته اینقدر تحریف توی دین هست که خودمو مسلمون وافعی ندونم و نگم دین من کاملترینه......همین اندازه بدونی که ما پیامبر هنوز خاک نشده بود که سر جانشینیش دعوا شد
شما از کجا میدونی پیامبر چی گفته؟ من که نمیدونم چی گفته
راستی ورود یه ادم کثیف مثل چاورز رو به مسجد قبول دارین اما برای خانمها تعیین تکلیف می کنین و مرز مشخص می کنین
ببخشید قسمت آخر رو نفهمیدم.
اول قرآن رو مد نظر بگیرید مگه قرآن تحریف شده است. دوم با عقل خودت این احادیث رو با قرآن بسنج اگه پیامبر رو قبول داری پس موافقی که حرف پیامبر با قرآن نباید تنقض داشته باشه.
درمورد هرچیزی که بخوای بحث کنی باید حداقل یه خورده اطلاعات داشته باشید.
من ازت میپرسم آیا قوانین عربستان که وهابی هستن رو قبول داری؟

FriendlyGhost

عضو جدید
کاربر ممتاز

علت این کار کاملا مشخصه
افراد بد حجاب هم خدا رو میپرستند
اونها هم خدا دارند .
خدا انحصارا مال عده خاصی نیست !

آخرین ویرایش:

ثنا_980

عضو جدید
دقیقا منم همینو گفتم.
به نظر من اگه کسی تونست باطنشو درست کنه ظاهرش هم خود بخود درست میشه

درسته،ولی این در حالت کماله ولی عکسش صادق نیست
آدمایی هستن که خوب بلدن ظاهرشونو درست کنن ولی گناهای دیگه ای میکنن بعدشم توهم میزنن که باطنشون مثل ظاهرشون درسته
ولی از نظر خدا گناه گناهه،یکی خوب دروغ میگه یکی به قول شما حجابش خوب نیس

web1001

عضو جدید
درسته،ولی این در حالت کماله ولی عکسش صادق نیست
آدمایی هستن که خوب بلدن ظاهرشونو درست کنن ولی گناهای دیگه ای میکنن بعدشم توهم میزنن که باطنشون مثل ظاهرشون درسته
ولی از نظر خدا گناه گناهه،یکی خوب دروغ میگه یکی به قول شما حجابش خوب نیس
درست میگین حالتی که من گفتم یک طرفست واسه همین فقط خدا انسان رو میشناسه و بس چون کسی از باطن کسی سراغ نداره .
دوست عزیز یه بار گفتم چون موضوعات بحث زیاده واسه همین فقط به یه موضوع خاص بپردازیم بهتره.

*ملینا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من اصلا مهم نیست که پوششت چی باشه...از کجا میدونی شاید اونیکه به نظرت پوشش مناسبی نداره دلش به خدا نزدیکتر باشه....
اصلا منظورت از پوشش مناسب چیه؟
دلت باید با خدا باشه...من خیلی از آدمها رو سراغ دارم که بی حجابن ولی از صمیم قلبشون و خالصانه عاشق خدا هستن...هیچوقت تظاهر به ایمان نمیکنن....
مهم اینه که خدارو بشناسی بهش ایمان داشته باشی...حجاب و این حرفا در رده های خیلی پایین قرار دارن...
مگه حضرت مریم به خدا ایمان نداشت؟
مگه بنده برگزیده خدا نبود؟
ولی حضرت مریم حجابی به اون صورتی که الان مطرحه نداشت....
اگه منظورت از بی حجابی بی بندو باریه اون کاملا فرق میکنه....

!...

عضو جدید
کاربر ممتاز
متاسفانه, سالیان سال هستش که دیگه جای بد و خوب با هم عوض شده!
و لباس ها قاطی شده!
و از روی لباس نمیشه کسی رو شناخت...!
خوب یکی دوست نداره حجاب سرش کنه! یعنی نباید نماز بخونه؟؟؟
چرا نمخواین اون فرد نماز بخونه یا روزه بگیره؟؟؟
و چرا انتظار دارین هر کسی که چادری هستش حتما نماز خون و...؟
کسانی که اینقدر ظاهر نگر هستن, تو مسائل سنگین تر زندگی چگونه میتونن فکر کنن؟و...؟
.................

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز

آرماندیس

عضو جدید
کاربر ممتاز

کی گفته اینجوریه ؟؟؟ تو حرم امام رضا نمیذارن بدون چادر وارد بشی . یه چیز جالبی چند روز پیش یکی از دوستام رفته بود نمایشگاه بین المللی ازین منکراتیا دم در بهش گیر داده بود . یارو بهش گفته بود اگه میخوای بری تو باید چادر سرت کنی !!!! (مشکل اینجا بوده که دوست ما خوشگل بوده ) حالا کی گفته دولت فقط گفته مانتو چسبناک نپوشی ؟؟؟؟

ثنا_980

عضو جدید
درست میگین حالتی که من گفتم یک طرفست واسه همین فقط خدا انسان رو میشناسه و بس چون کسی از باطن کسی سراغ نداره .
دوست عزیز یه بار گفتم چون موضوعات بحث زیاده واسه همین فقط به یه موضوع خاص بپردازیم بهتره.

اصلا میدونی چیه،مطمئن باش هیچ جوابی راضیت نمیکنه
متاسفانه تو مثل اینکه حجاب رو همه دین میدونی ولی ما اینجوری فکر نمیکنیم
واسه همینه برات عجیبه آدم به نظر تو بد حجاب نباید بره مسجد ولی اصلا تعجب نمیکنی چرا ا.ن و امثالش میتونن برن با اون کارای کثیفی که از نظر دین ما که هیچ حتی آدمای بی دین مشکل داره

web1001

عضو جدید
کی گفته اینجوریه ؟؟؟ تو حرم امام رضا نمیذارن بدون چادر وارد بشی . یه چیز جالبی چند روز پیش یکی از دوستام رفته بود نمایشگاه بین المللی ازین منکراتیا دم در بهش گیر داده بود . یارو بهش گفته بود اگه میخوای بری تو باید چادر سرت کنی !!!! (مشکل اینجا بوده که دوست ما خوشگل بوده ) حالا کی گفته دولت فقط گفته مانتو چسبناک نپوشی ؟؟؟؟
نگفتم فقط مانتو چسبناک نپوشین گفتم این یه جور لباسه که نباید پوشید درسته در بعضی جاها مثل حرم امام رضا گیر میدن ولی من تا حالا توی هیچ نمایشگاهی ندیدم که بدون چادر نذارن دختر بره تو .