کلوپ آبیدلان.

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
پس تو به کی رفتی...

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اقا من امشب میخوام برم مراسم
ختم قرانا اینجا شبایه
یه نفر (مرد) شمارشو بده از نتیجه باخبرم کنه:)

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
شاید نشنیده باشین....قبل بازی بدونین...

شاید نشنیده باشین....قبل بازی بدونین...

جباری: با مشت به صورت فتح الله زاده زدم چون به پدرم توهین کرد / حق او بیشر از این ها بود !

من از ته قلبم ناراحتم که باشگاه بزرگی مثل استقلال باید چنین مدیری داشته باشد

مرجع : www.goal.com

به گزارش عرش نیوز، مجتبی جباری در مصاحبه ای تازه ، از جزییات درگیری فیزیکی اش با علی فتح الله زاده ، در سال گذشته گفته است . به گزارش گل و به نقل از تسنیم ، در فاصله سه روز تا بازی استقلال – سپاهان ، جباری در مصاحبه یا تسنیم از رازی مهم پرده برداشته است . اتفاقی که می تواند عاول اصلی جدایی او از استقلال بوده باشد : در گیری فیزیکی با مدیرعامل . خبری که سال گذشته ابتدا در سایت گل منتشر اما با تکذیب شدید باشگاه استقلال مواجه شد . البته در آن خبر به موضوع پرتاب قندان اشاره شده بود اما جباری از مشت زدن به صورت مدیر تیم می گوید!
او داستان را از موضوع مصدومیت پا و تمدید نشدن قرارداد با استقلال آغاز می کند . اینکه بعد از جراحی با بی محلی فتح الله زاده مواجه شده است: {در جلسه ای بعد از جراحی } مدیرعامل استقلال به من گفت که برای تمدید قرارداد بحثی در مورد مسائل مالی انجام نداده بودیم . من هم جواب دادم اتفاقا در فوتبال ایران برای قرارداد بستن ابتدا مسائل مالی را در نظر می‌گیرند و بعد به او گفتم اگر در مورد مسائل مالی صحبت نکردیم پس در مورد چه چیزی حرف زدیم؟ ولی فتح‌الله‌زاده در مورد تمدید قرارداد زیر حرفش زد.
از اینجاست که تنش بالا گرفته است . جباری می گوید : من گفتم برای شما متاسفم که به عنوان مدیرعامل استقلال دروغ می‌گویید ... فتح‌الله‌زاده مرا هل داد. من گفتم دستت را به من نزن و بعد از آن بود که فتح‌الله‌زاده به پدر من توهین کرد و من هم با مشت به صورت او زدم. اگر امیری معاون باشگاه میانجیگری نمی‌کرد شاید اتفاق بدتری می افتاد!
جباری همچنین گفته است : شما می‌بینید که مدیرعامل باشگاه چگونه مصاحبه می‌کند؛ یک روز می‌گوید یک خسرو حیدری دیگر از جیبش درمی‌آورد، روز دیگر می‌گوید که یک بازیکن را از لپ لپ درمی‌آورد و روز دیگر از نجات کوهنوردان در پاکستان صحبت می‌کند. من از ته قلبم ناراحتم که باشگاه بزرگی مثل استقلال باید چنین مدیری داشته باشد. در آن جلسه‌ای که درگیری به وجود آمد حق او بیشتر از اینها بود.

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تقویم مرداد۹۲ استقلال تهران
۳.فولادگستر تبریز - استقلال تهران۱۰.استقلال تهران - سپاهان اصفهان۱۴.فجر سپاسی - استقلال تهران۲۵.استقلال تهران - صبای قم۳۰.استقلال ایران - بوریرام تایلند

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جیرجیرک دلش پاکه.از همه جا میاد
خدا نصیبت کنه باهاشون هم صحبت بشی...جیرجیر میکنن که دلت پر میکشه به افلاک
مو بروم.خیلی چرت داروم میگوم
یا علی

بله، در جریانم!
مراقب خودش باش
داری میری از چمنا نرو!
یا ابلفضل

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نقل و انتقالات لیگ برتر ۹۳-۱۳۹۲
تیم
بازیکنان ورودی
بازیکنان خروجی
استقلال
تهران
جمشیدیان ، نظری ، عابدینی ، پژمان نوری ، قاضی ، واحدی­نیکبخت ، تیموریان ، کرار ، لاوره
اشجاری ، بائو ، موسوی ، آرزه ، محمد­رضایی ، حمودی ، کیانوش رحمتی ، فرزاد حاتمی ، طهماسبیان
تراکتور
تبریز
لک ، دلیر ، بائو ، دقیقی ، علی کریمی ، صوفیانی ، ربیع­خواه ، طالبی ، انصاری­فرد ، باسارا
دهنوی ، اعتمادی ، ثابتی ، عابدینی ، فروزان ، اکرامی ، سید­صالحی ، گیلسون ، لوپز
سپاهان
اصفهان
یعقوب کریمی ، احمدی ، خلیل­زاده ، حمودی ، عقیلی ، افشین ، جباری ، کولیبالی ، حمید کاظمی
جمشیدیان ، جعفر­پور ، جعفری ، ایمانی ، سوشاک ، طالبی ، خلعتبری ، جواهیر سوکای ، محمدباقر صادقی
فولاد
خوزستان
جعفری ، بدر­لو ، جونیور ، محمد­رضایی ، چاوز ، سرجیو ، فرزاد حاتمی
امیر­آبادی ، میثم کریمی ، کوچکی ، ریکانی ، پورخسروانی ، افشین
نفت
تهران
حسین ابراهیمی ، نزهتی ، کامیابی­نیا ، امیری ، بوحمدان ، نویدکیا ، رحیمی ، صغیری ، دباغ ، اولادی
یعقوب کریمی ، شکوری ، سیفی ، خیری ، یوسفی ، حسینی ، آقا­بابایی ، فلاح­زاده ، منوچهری
مس
کرمان
ایمانی ، نظیف­کار ، تیغ­نورد ، شکوری ، کریم اسلامی ، رودباریان ، ادینهو ، بکریچ ، شیرازی ، محمدی ، ابرقویی ، علیرضا ابراهیمی ، ترشیز ،
کریمیان ، عنایتی ، تنهایی ، امرایی ، نظر­زاده ، مهدی محمدی ، خلیل­زاده ، میاتوویچ ، باتس ، پتروویج ، حمید کاظمی
پرسپولیس
تهران
غریبی ، عباس­زاده ، کفشگری ، علی­عسگر ، حسینی ، عالیشاه ، شاکری ، سید­صالحی ، دهنوی ، استپانوویچ ، صادقیان ، حقیقی
علی کریمی ، فشنگچی ، دانوسکی ، نقی­زاده ، معدنچی ، مهدوی­کیا ، قاضی ، کلاه­کج ، انصاری­فر
سورینت
تهران
میلاد نوری ، رضائیان ، طالبلو ، خالقی فر ، علیپور ، برزای ، فلاح­زاده ، منوچهری ، حسین­پور ، شیرازی ، الکسانیان ، زمانی
محمد محمدی ، عباس­فرد ، مامانی ، کاسترو ، علی­عسگر ، کفشگری ، عالیشاه ، جهانگیر عسگری ، فرشید کریمی ، رزاقی­راد
سایپا
البرز
جعفر­پور ، بایک حاتمی ، ناصحی ، مشکل­پور ، ثابتی ، میرزا­پور ، ونسا ، نصرتی ، کیانوش رحمتی ، محمدباقر صادقی ، قباخلو ، شاهواروقی ، مراد­زاده ، بختیاری
غریبی ، احمدی ، دقیقی ، نوروزی ، حسن اسلامی ، لطف­الله­نژاد ، براتی ، میرزاپور
صبای
قم
عنایتی ، محمود شفیعی ، امرایی ، مهدی محمدی ، مهربان
میلاد نوری ، رضائیان ، لک ، بختیاری­زاده ، ویکروم ، بدر­لو ، کریم اسلامی ، خسروی ، رزاقی­راد ، طهماسبی ، خلیلی ، قنبری
داماش
گیلان
جهانگیر عسگری ، کار­دوست ، دهقانی
جهانبخش ، حسین ابراهیمی ، رحیمی ، حاجی­زاده ، کوشکی ، نیکبخت ، رودباریان
فجر سپاسی
شیراز
عسگر­خانی ، صبری ، نیک­کار ، کریمیان ، کوهنورد، زارعی ، آقایی ، حیدری ، معدنچی
خالد شفیعی ، نظری ، ترشیز ، حسین کاظمی
ملوان
بندر انزلی
کوچکی ، اشجاری ، دغاغله ، شیری ، یوسفی ، مهدی­زاده ، فلاحتی ، قاسمی ، فشنگچی ، وایتسر
نزهتی ، اولادی ، پژمان نوری ، حیدری ، تامینی
ذوب آهن
اصفهان
عرب ، اکرامی ، کرد­جهان ، علی­آبادی ، طلایی­منش ، تامینی ، تبریزی ، زنید­پور
فوفانا ، پوزش ، شیرزادی ، بارانی ، گودرزی ، صادقیان ، جراح­کار ، برجلو
آلومینیوم
هرمزگان
سانتوس ، فرشید کریمی ، ظفرنیا ، وحید عسگری ، سلیمی ، فرخ­نژاد ، پورغلامی ، سلطانی ، لطیفی ، پورمحمد ، حسین کاظمی ، عبدی ، میثم مجیدی ، آقایی ، خاورپور ، ممبینی ، فرضیات ، افطاری ، جهانگیری ، علیرضا عباس­فرد ، هادی دهقانی ، رزاقی­راد
پیر­زاده ، ناصحی ، زارعی ، زاید ، تیغ­نورد ، میداوودی ، داداش­وند ، ابرقویی
نفت
آبادان
قاسمی­نژاد ، طاهری­فرد
صبری ، خالقی فر ، نویدکیا ، مشکل­پور ، ناصحی ، کوهنورد ، برزای ، عرب ، کعبی ، دهقانی ، ممبینی
پیکان
تهران

زنید­پور ، کاروالیو ، مبعلی ، دباغ ، مهدی­زاده
گهر
درود

خرسند­نیا ، پروین ، کاردوست ، نیک­کار ، میرزا­پور ، محمود شفیعی ، مهربان ، قاسمی ، قاسمی­نژاد
فولاد گستر
تبریز
خالد شفیعی ، پیر­زاده ، صوفیانی ، سلیمانی ، فروزان ، نقی­زاده ، موسوی ، خمسه ، داداش­وند ، یونسی ، چاواری ، زینال­خیری
دلیر ، صوفیانی
استقلال خوزستان
بختیاری زاده ، ویکروم ، آچیله ، میثم کریمی ، کاروالیو ، مبعلی ، چاهکوتازاده ، صالحی ، میداوودی ، کلاه­کج ، کعبی ، مدملیسی ، خنیفر
علیرضا ابراهیمی

به روز شده در ساعت
۱۸چهارشنبه۸/مرداد

آخرین ویرایش:

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
امشب قراره استادیوم رو برای این مرتیکه جباری جهنم کنن...........
همین الان چند تا از برو بچ که تو راه استادیم بودن.........همه یک صدا قراره جباری رو صاف کنن.............
من قبل از اینکه از اس اس بره خیلی دوسش داشتم.........
ولی از وقتی این ماجرای درگیریش با حاج فتح الله فهمیدم........حالم از بهم می خوره........اینی که حرمت بزرگتر رو نگه نمی داره.........حرمت ما هوادار رو هم نگه نمی داره.......
تازه تهدیدم میکنه اگه فهش بدن دیگه استقلال بر نمی گردم........گور باباش برو اصلا با لنگیا.........اصلا نمی دونستم همچین موجود مضخرفیه.........

nasim_shsh

عضو جدید
کاربر ممتاز
پییییییش به سووووووووی بررررررد
درسته من اصفهان زندگی میکنم اما...
عشقه آبیییییییییی نمیذاره طرفدار تیم دیگه باشم

Esteghlal.gifEsteghlal.gifEsteghlal.gifEsteghlal.gif