گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دیدی همه جابجا میشن. خب خیلی خوبه میشه توام شامل بند پ ها بشی دیگه! ولی تو رو خدا رفتی کاره ای شدی استخدام کردید اسخدامی خانوما فراموش نشه.:smile:

پدر دوستم سال 71 از دانشگاه صنعت نفت آبادان مهندسی نفت گرفته بود!!!!خیلی حرفه...اینجا هم که بودن جز کله های شرکت نفت بود...الان فک کنم کرمانشاه باشه دقیقا...بحث رئیسا فرق میکنه با کارمندای عادی...

malina

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدانکنه دختری
...
دیگه چه خبرا دخترشیرازی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ویدا لاک چه رنگی بزنم میخوام برم بیرون

مادون قرمزم بندازی معلوم نمیشه با اون موهای اسکاجت:biggrin:

اسکاج درسته تو حلقت:D
موهای آبشاریمو زدم کنار.دیدی؟:D

ریحانه22

عضو جدید
بازم شماها خوبین که یه آب و هوایی دارین که زندگی کنین...خوزستان خیلی وقته از زندگی تهی شده...ولی بخدا بازم با این شرایط بد هنوزم تنهای جاییه که معرفت و مرامو رفاقت توش زندست...مردمش باصفاهستن...من تموم ایران رو گشتم و از تموم ایران دوست داشتم...بخدا به این یه قضیه اعتقاد قلبی دارم...بیرون خاک خوزستان رفاقت تعطیله...
حیف که آب و هوا نداره و الا بهترین جای دنیا میشد...الانم هست....
خیلی بی انصافین.........

sana.68

عضو جدید
پدر دوستم سال 71 از دانشگاه صنعت نفت آبادان مهندسی نفت گرفته بود!!!!خیلی حرفه...اینجا هم که بودن جز کله های شرکت نفت بود...الان فک کنم کرمانشاه باشه دقیقا...بحث رئیسا فرق میکنه با کارمندای عادی...
اقا نمیشه سفارش مارو بکنی مارو قراردادی بره سر کار:)

ihih_jimbo

عضو جدید
من حاضر نیستم بخ خاطر راحتی عقایدمو ترک کنم...
میخواستم برم امریه که نشد...دیگه فرقی نمیکنه چی به سرم بیاد...

پسر خوب......سپاه پذیرش میده.........کافیه بری تو شهرتون دم خونتون..نزدیکترین سپاه بگی من پذیرش میخوام.........اونا ازت پذیرش میگیرن اگه قبول شدی برگه سبزت و میدی بهشون
آموزشی و که بری و بیای میوفتی همون سپاهی که در خونتون بود..........خودت نمیخوای وگرنه هزارتا راه هست;)

ریحانه22

عضو جدید
آره یه هفته جلوترم...
من سرم بره نه سپاه میرم نه بسیج...
میخوام فول 21 ماه خدمت کنم...
منت هیشکیم نمیکشم...بذار مثه حیوون برخورد کنن باهام...

ایول.........اگه بقیه حرافتو قبول نداشتم این یکیو از ته ته ته ته دلم قبول دارم.

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اقا نمیشه سفارش مارو بکنی مارو قراردادی بره سر کار:)

فک میکنین چرا گذاشتنش رئیس؟؟؟چون بسیار آدم بیعرضه و کار نکنی بود!!!!
استان فارسی بود ...اگه خوزستانی بود امکان نداشت ایطور بیتفاوت باشه...

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پسر خوب......سپاه پذیرش میده.........کافیه بری تو شهرتون دم خونتون..نزدیکترین سپاه بگی من پذیرش میخوام.........اونا ازت پذیرش میگیرن اگه قبول شدی برگه سبزت و میدی بهشون
آموزشی و که بری و بیای میوفتی همون سپاهی که در خونتون بود..........خودت نمیخوای وگرنه هزارتا راه هست;)

راه که زیاد هست...ولی دقیقا خوب فهمیدی خودم نمیخوام...دوس دارم برم سربازی...
دوس دارم کامل سربازی کنم و مثه یه مرد رو پا خودم وایسم...
اول دوس داشتم برم با درسی که خوندم خدمت کنم و امریه بم بدن ولی حالا که نشد دیگه فرقی نمیکنه...دوس دارم بندازنم سر مرز بخدا...دوس دارم برم تا دو سال برنگردم...

بالا