واقعا چرا؟؟؟؟؟؟؟؟

real Crysis

اخراجی موقت
سلام.
حرف شما درسته وخوب هر از گاهی یه نگاه به رشته بچه ها داشته باشین مثلا من که رشتم اصلا تو باشگاه وجود نداره پس باید تو یه حوضه دیگه فعالیت کنم که شکر خدا سعی خودمو دارم میکنم و از این بابت وجدانم اسوده است.
والا من هر تاپیکی که سوال داشته باشه رو میخونم حتی اگه مربوط به رشتم نباشه اگر جواب رو بدونم (مثلا قبلا جایی دیده باشم یا تو معلوماتم باشه) حتما جواب میدم اما اگه ندونم نمیتونم جواب بدم در این صورت هم از دوستام میخوام که بیان و یه نگاهی بندازن شاید تونستن جوابشو بدن حتی من خودم در موردش تحقیق هم میکنم.

peiman66

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خوب این تایپک هایی که اسم بردی حالش بیشتره اجی:D

rzha

عضو جدید
سلام.
حرف شما درسته وخوب هر از گاهی یه نگاه به رشته بچه ها داشته باشین مثلا من که رشتم اصلا تو باشگاه وجود نداره پس باید تو یه حوضه دیگه فعالیت کنم که شکر خدا سعی خودمو دارم میکنم و از این بابت وجدانم اسوده است.
والا من هر تاپیکی که سوال داشته باشه رو میخونم حتی اگه مربوط به رشتم نباشه اگر جواب رو بدونم (مثلا قبلا جایی دیده باشم یا تو معلوماتم باشه) حتما جواب میدم اما اگه ندونم نمیتونم جواب بدم در این صورت هم از دوستام میخوام که بیان و یه نگاهی بندازن شاید تونستن جوابشو بدن حتی من خودم در موردش تحقیق هم میکنم.
شما جزء استثنا ها هستین;)
ممنون از نظرتون

rzha

عضو جدید
سلام
این سوالاتون جوابش کاملا مشخصه
خیلی از بچه ها تو باشگاه دنبال علم نیستن دنبال ............................ هستن البته بعضیا
فقط میخوان سر گرم باشن نه از لحاظ علمی پیشرفت کنند
آخه خانوم معاون وضع باشگاه از یه نظرایی افتضاح شده.
ممنون از نظرتون

rzha

عضو جدید
عزیزم منم یه بار یه تاپیک گذاشتم و سوالی پرسیدم 2ماه گذشت و هیچ جوابی نیومد برام......ولی همیشه اینطوری نیست.....چند روز پیش یکی از بچه ها کمک بزرگی بهم کرد.....ولی به قول تو تاپبکای دیگه طرفدار بیشتری داره..............
منم یه سوال پرسیدم سه ماه گذشته هنوز جوابی ندیدم.
من سوالم اینه دلیل واقعی عضو شدن بچه ها تو باشگاه چیه؟؟؟؟؟

rzha

عضو جدید
نه اتفاقا من از باشگاه استفاده علمی هم دارم و هدف عضویتمو فراموش نکردم.
منتهی گفتم که من ترم دومم الآن و درسام تخصصی نشدن،اکثر تاپیکای علمی و تخصصی فعلا بدردم نمیخوره.
ولی اگه یه نگاه به تالار های فیزیک و ریاضی که تا حدودی به درسم مربوط میشن بندازین،می بینین اونجا هم تقریبا فعال هستم.
هر وقت هم اشکالی داشته باشم،می پرسم و همیشه هم جواب میگیرم چون از یکی دو نفر نمیپرسم،یه تاپیک میزنم و همه رو برای همفکری روی اون موضوع دعوت میکنم.
ممنون از نظر و کمکت.
اما..........

rzha

عضو جدید
به این خاطر هست که الآن این موضوع بین مردم باب شده که تا از کسی خواهش نکنی کمکت نمیکنه حتی اگه در توانش هم باشه!
شما اگه لینک تاپیکیو که زدین به چند نفر متخصص میدادین و ازشون میخواستین روی موضوع مورد نظرتون فکر کنن،100 درصد کمتر از 1 روز به جواب میرسیدین.
طبیعیه که تاپیکی که مخاطبش همه و هیچکس هست،طرفدارای زیادی نخواهد داشت!
:w19:

rzha

عضو جدید

ممنون از نظر و کمکت.

اما..........[/QUOTE

مثلا همین تاپیکتون.
چون خیلی ها رو دعوت کردن در کمتر از 1 روز کلی جواب دریافت کردین.

اما چی؟
اما من شخصا کمک گرفتم.
یا بلد نبودن یا نخواستن کمک کنن. خلاصه بهانه اوردن

Mute

عضو جدید
کاربر ممتاز
اما من شخصا کمک گرفتم.
یا بلد نبودن یا نخواستن کمک کنن. خلاصه بهانه اوردن

خب از یکی دو نفر که نمیشه انتظار پاسخ داشت.
باید یه تاپیک میزدین بعد همه اونای که میدونین متخصص ن یا حالا اکثریتشونو دعوت به همفکری میکردین.
درست مثل کاری که واسه همین تاپیک انجام دادین.;)

rzha

عضو جدید
خب از یکی دو نفر که نمیشه انتظار پاسخ داشت.
باید یه تاپیک میزدین بعد همه اونای که میدونین متخصص ن یا حالا اکثریتشونو دعوت به همفکری میکردین.
درست مثل کاری که واسه همین تاپیک انجام دادین.;)
آره خوب حق با شماست.
پس درنتیجه تقصیر خودم بود:biggrin:
مرسی

*eli68

عضو جدید
واقعا چرا به سوال های علمی در باشگاه پاسخ داده نمیشود؟؟؟؟؟؟؟؟؟
واقعا دلیلی که شما عضو باشگاه شدین چیه؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا تاپیک هایی مثل "نطرتو درمورد آواتار نفر قبل بگو"و"ایا دوست پسر داشتی؟"و"دوست داری نفرقبلی همسرت باشه یا نه؟"و... بسیار طرفدار دارن اما تاپیک های علمی......
چرا تو باشگاه از هر کی سوال علمی و درسی بپرسی دست به سرت میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟
آخه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:cry:
:d khob rastesh man asheghe zange tafriham inja umadanam ham vase tafrihe vali age kasi soali ham beporse balad basham hatman rahnemaeish mikonam golam