ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ali.fatemi

عضو جدید
این دفترچه کجاست؟چرا من نمیبینم تو سایت سنجش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

روی زبونه ی نارنجی کارشناسی ارشد کلیک کن - لینک دوم

farid68

عضو جدید
بچه ها یه خبر بد:cry:

الان من داشتم دفترچه ها را مقایسه میکردم فاجعه باره . ظرفیتا به طور محسوسی نسبت به پارسال کم شده به جز چندتا دانشگاه مثل تبریز و بیرجند. بر گردوندنش به ظرفیتای پیار سال

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها یه خبر بد:cry:

الان من داشتم دفترچه ها را مقایسه میکردم فاجعه باره . ظرفیتا به طور محسوسی نسبت به پارسال کم شده به جز چندتا دانشگاه مثل تبریز و بیرجند. بر گردوندنش به ظرفیتای پیار سال
من دفترچه سال 90 رو ندارم
میشه یه امر سر انگشستی بدی؟واسه تهران

parandme

کاربر بیش فعال
مقایسه اماری ظرفیت پذیرش ارشد رشته مکانیک در سالهای 89-90-91

مقایسه اماری ظرفیت پذیرش ارشد رشته مکانیک در سالهای 89-90-91

با سلام و تبریک به همه دوستان قبول شده

بعد از اون امتحان مسخره و کلید مسخره تر حالا نوبت به ظرفیت های ... رسیده
فایل اکسل مقایسه ای بین ظرفیت سالهای اخیر در دانشگاهای معتبر و مادر رو آماده کردم براتون میزارم فک کنم همه دانشگاها با سنجش لج کردن و ظرفیت ها شو نو کاهش دادن
این افزایش ظرفیت که اقایون دم می زدند مربوط به مجازی(تصور میکنی دانشجویی و می ری دانشگاه بعدشم برا شغل تصور می کنی شاغلی و ماشین و خونه و... خیالی، احتمالا از مواد روانگردان هم باید استفاده کنی ...) :mad:و بین الملل( یه جورایی با کلاس پولی) :mad:و پیام نور:mad: و غیر انتفاعی:mad: بوده در کل ظرفیت روزانه و شبانه به طور قابل ملاحضه ای در دانشگاهای مخصوصا تهران کم شده :mad:

پیوست ها

• ارشد.rar
    9.7 کیلوبایت · بازدیدها: 0

farid68

عضو جدید
سر انگشتی 25 الی 30 درصد اکثر دانشگاهها ظرفیتشونا کم کردن.
دفترچه پارسال هم همونجا تو سنجش هست

farid68

عضو جدید
چوب افزایش ظرفیت احمقانه پارسال را امسال ما داریم میخوریم.خدا به خیر بگذرونه

اگه نگاه کنید من حدود 200 صفحه پیش گفتم سنجش داره سر ظرفیتا با دانشگاهها چونه میزنه برا همین نتایجا دیر دادن.

ehsan-inventor

عضو جدید
با اجازه p458 عزیز،امضاتون قدری آرام بخش بود برام !

گاهی گمان نمیکنی ولی می شود/ گاهی نمی شود نمی شود که نمی شود
گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است / گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود
گاهی گدای گدای گدایی و بخت یار نیست / گاهی تمام دنیا گدای تو می شود

من تا 2 ساعت پیش حالم خوب بود،ولی از یه جای دیگه بد آوردم دلم گرفت،الان حس پوچی می کنم ! برای من خیلی مهم نبود،ولی نمی دونم چرا این جوری شدم...ماشاالله همه خوب بودین،نمی دونم چرا من تو زندگی خیلی کم پیش میاد که شانسم خوب باشه ! آخه خداجون نوکرتم مگه کم خوندم ؟ حداقل 6 ماه مفید درس خوندم ...به کدامین گناه ؟!
مکانیکو که ولش کن اصلا قبول نمیشم رتبم شده تو طراحی حدودا 2800
شاید،شاید و شاید هوافضا یه فرجی بشه...
می دونین هوافضای پارسال تا چه رتبه ای قبول شد / تروخدا اگه می دونین دریغ نکنین بلکه قدری آروم شم ! چرا این جوری شدم یهو ؟؟ روحیه میدین به من ؟ !

asgar33

عضو جدید
كسي ميدونه با هزارو ششصدو پنجاه طراحي كاربردي سهند چقدر احتمال قبولي هستبا هزارو ديويست تبديل بهترين جا لجا ميتونه باشهتبريزي گوزل اينجا نداريم؟

asgar33

عضو جدید
كسي ميدونه با هزارو ششصدو پنجاه طراحي كاربردي سهند چقدر احتمال قبولي هستبا هزارو ديويست تبديل بهترين جا لجا ميتونه باشهتبريزي گوزل اينجا نداريم؟

هادی ترمو1

عضو جدید
با رتبه شما فکر کنم بشه شبانه سمنان قبول شد.بچه ها اینجا از زاهدان بدتره.هیچکی نمی یاد اینجا.همیشه هم آخرین جایی که پر میشه چه تو سراسری چه تو ارشد دانشگاه سمنانه.اصلا می دونید تو نقشه کجاست؟

Charlie11

عضو جدید
چوب افزایش ظرفیت احمقانه پارسال را امسال ما داریم میخوریم.خدا به خیر بگذرونه

اگه نگاه کنید من حدود 200 صفحه پیش گفتم سنجش داره سر ظرفیتا با دانشگاهها چونه میزنه برا همین نتایجا دیر دادن.

دقیقا

gm1362

عضو جدید

من تا 2 ساعت پیش حالم خوب بود،ولی از یه جای دیگه بد آوردم دلم گرفت،الان حس پوچی می کنم ! برای من خیلی مهم نبود،ولی نمی دونم چرا این جوری شدم...ماشاالله همه خوب بودین،نمی دونم چرا من تو زندگی خیلی کم پیش میاد که شانسم خوب باشه ! آخه خداجون نوکرتم مگه کم خوندم ؟ حداقل 6 ماه مفید درس خوندم ...به کدامین گناه ؟!
می دونین هوافضای پارسال تا چه رتبه ای قبول شد / تروخدا اگه می دونین دریغ نکنین بلکه قدری آروم شم ! چرا این جوری شدم یهو ؟؟ روحیه میدین به من ؟ !
خیلی خوب درکت میکنم

Charlie11

عضو جدید

من ای اطلاعات رو ازپارسال دارم گفتم شاید به دردتون بخوره البته حساب کاهش ظرفیت هم بکنید

1550شاهرودروزانه سیستم های انرژی
1690اردبیلتبدیل روزانه
1700گیلانشبانه تبدیل
1950بیرجندروزانه

bndsms

عضو جدید
یکی از دوستامون تو یه تاپیک دیگه سوال کرده بودن خوشحال میشم جواب بدین

1) آخرین رتبه قبولی پارسال هوافضا تقریباً چند بوده و مربوط به کدوم دانشگاه بوده؟(به جز دانشگاه های با شرایط خاص مثل مالک اشتر)

2) آیا امسال ظرفیت رشته هوافضا افزایش پیدا کرده یا خیر؟

3) پذیرش این رشته در دانشگاه های خارج از کشور در چه وضعیتیه؟

4) بازارکار این رشته در ایران یا خارج از کشور خوبه؟

mrk23

عضو جدید
سلام به همه

سلام به همه

دوستان کسی میدونه با رتبه 2300 طراحی میشه ب شبانه همدان امیدوار بود یا نه؟ ب نظرتون ه؟کجاها میگیره؟اصلا میشه؟:(:(:(

هادی ترمو1

عضو جدید
این همه سختی بکشیم کجا رو میخوان به ما بدهند.آخرش بشیم استاد دانشگاه حق التدریسی!
وای الان استاد دانشگاه آزاد هست ساعتی 5000 تومان داره میگیره.حساب کنی از یه کارگر افغانی هم کمتر.
برم ارشد بخونم؟؟؟

mrk23

عضو جدید
سلام به همه

سلام به همه

دوستان کسی میدونه با رتبه 2300 طراحی میشه ب شبانه همدان امیدوار بود یا نه؟ ب نظرتون ه؟کجاها میگیره؟اصلا میشه؟:(:(:(

هادی ترمو1

عضو جدید
آخرش میخوای بشی استاد دانشگاه؟الان استاد دانشگاه آزاد داریم ساعتی 5000 تومان بهش میدن.بدبخت از یک کارگر افغانی هم کمتر داره میگیره.
این همه سختی ببینی واسه چی؟مگه تو این مملکت متخصص هم میخواد؟

Charlie11

عضو جدید

احسان جون یه سر به تالار هوافضا بزن اطلاعات خوبی توش پیدا میکنی

meh_bah2010

عضو جدید
اینم کارنامه من

زبان عمومي وتخصصي 0.0
رياضيات 18/33
حرارت وسيالات 16/67
جامدات 27/45
ديناميك 35/00

زبان عمومي وتخصصي 0.0
رياضيات 43/33
ائروديناميك 30/00
مكانيك پرواز 30/00
سازه هاي هوايي 42/11
طراحي اجسام پرنده 0.0

طراحی کاربردی 1349
تبدیل 1458
هوافضا 158

Charlie11

عضو جدید
اینم کارنامه من

زبان عمومي وتخصصي 0.0
رياضيات 18/33
حرارت وسيالات 16/67
جامدات 27/45
ديناميك 35/00

زبان عمومي وتخصصي 0.0
رياضيات 43/33
ائروديناميك 30/00
مكانيك پرواز 30/00
سازه هاي هوايي 42/11
طراحي اجسام پرنده 0.0

طراحی کاربردی 1349
تبدیل 1458
هوافضا 158

ایول! هوافضا کجا قبول میشی ؟

siavash.ma

عضو
سلام دوستان هميشگي من
خوشحالم كه بچه هاي طراحي و تبديل از نتايج راضين ولي ما ساختيا...
از قبل كنكور كه دنبال جزوه و كتاب معتبر و اين حرفاييم تا خود كنكور كه اون جوري با سوالات اشتباه حقمونو ضايع ميكنن تا بعد كنكور كه با كليد اشتباه اشتباه خودشونو مفتضح تر ميكنن تا بعد از اعلام نتايج كه نه تنها اثري از اعتراضات نيست بلكه نتيجه برعكس داده تا وقتي كه كسي شانسي تست اي ساخت زو رده و از كسي كه 6 ماه تمام فقط ساخت خونده بيشتر زده ديگه همه و همه نشان گر اينه كه كنكور ساخت به معناي كامل كلمعه مزخرف ترين كنكور تاريخ شناخته ميشه ولي حيف كه بچه هاي ساخت به عشق اين رشته تا آرخش هستن من به شخصه از چند هفته آينده شروع ميكنم
يا علي

عشق است اقا ایمان،بله اوضاع فجیع ساخت رو وقتی میشه با تمام وجود حس کرد که درصدای شانسی یک سیالاتی یا جامداتی تو این درس از تو ای که ماه ها تلاش کردی بیشتر میشه!
و این مشکل فقط و فقط بخاطر اینه که تمام درس های جامداتی ها و سیالاتی ها برای فردی که برای گرایش ساخت درس خونده ضریب 1 داره ولی درس ساخت و مهمترین درس ساخت تولید برای جامدات یا سیالات ضریبش صفر هست بلاخره تیری هست تو تاریکی! یا منفی میشه که مهم نیست چون پر کردن 20 تا گزینه فقط 1 دقیقه زمان میبره و اصلا روی گرایش اصلبت که واسش درس خوندی تاثیر نداره یا مثبت میشه (مثل دوستانی که شانسشون خوب بود و20% زدن) یک رتبه ی خوشگل برای ساخت میگیری!
مشکل همینجا تموم نمیشه! وقتی که درس ساخت تولید خیلی سخت یا پراز غلط طراحی میشه و کلیدها تصحیح نمیشه دقیقا مثل امسال، و موسساتی مثل ماهان با این همه دبدبه کبکبه و اساتیدشون وقتی بعد از کنکور با هم فکری هم جوابها رو بیرون میدن حتی به 20 هم نمیرسه! اون وقته که میشه پیشبینی کرد خیلی از ساختی ها باید با دو درس ریاضی و جامدات خودشون با جمعیت بالای سیالاتی و جامداتی رقابت کنن! حالا فرض کنید درس ریاضی هم سخت داده باشن و تنها درس قابل رقابت درس جامدات باشه، درسی که حداقل 3 تست اون تکراری و 3 تستش غلطه... دیگه چه انتظاری باید از رتبه هامون داشته باشیم!

mohammad.md

عضو جدید
سلام.اول از همه خطاب به محمد ، مکاترونیک: خیلی با معرفتید.فکر نمی کردم یاد من باشید.
خانم مکاترونیک نگرانیت بی مورد نبود.بدجوری سر منو بریدن.
زبان 23.33
سیالات 8.33:eek: (طبق کلید سنجش 17)
جامدات 38 (طبق کلید سنجش 42)
دینامیک 23.33
طراحی 2400
رفتم واسه سال دیگه.از فردا شروع میکنم به خوندن.

شبانه راه دور شاهرود يا سبزوار ممكنه قبول شي انتخابتو بكن.من قبلا گفتم ارشد 2 ساله ارزش نداره يكسال براش صبر كني حالا يه دانشگاه پايينتر اشتباه منو نكن.راه دور هر چي شد بزن.

zed_vr

عضو جدید
بچه ها شوربختانه امسال ظرفیت دانشگاه های تهران برای رشته هوافضا رو هم کاهش دادن. به جاش به ظرفیت دانشگاه های مالک اشتر و امام حسین و اینا اضافه کردن.
این ظرفیت ها با در نظر گرفتن همه دانشگاه هاست:

---------------

اما من یک بار دیگه ظرفیت هارو مقایسه کردم، اما اینبار بدون در نظر گرفتن دانشگاه های با شرایط خاص یعنی مالک اشتر و امام حسین و ستاری.

ظرفیت های امسال جمعاً 27 نفر از ظرفیت سال های پیش کمتر شده. این تفاوت توی سازه و ائرو خیلی قابل ملاحظه اس:

90 : سازه) 104 ائرو) 92

91: سازه) 75 ائرو) 61 (!)

برای اطلاعات بیشتر و بحث درمورد انتخاب رشته هوافضا به این تاپیک مراجعه کنید.

آخرین ویرایش:

mohammad.md

عضو جدید
آقا محمد رتبه ی من شده 2315 طراحی. یعنی مرزی مرزی.
کسی میدونه کجا میشه قبول شد؟
فک کنم اون یه نفری که قرار بود بره زاهدان منم:cry:
مگه زاهدان چشه بقول دوستمون الانم امنيت كامل برقراره.ميري دو ساله بر ميگردي ميگن هم دانشگاهش قشنگه هم اب و هواش خوبه.

ferferfer

عضو جدید
بچه های ساخت! آقا اصلا نگران نباشین!
اوضاع امسال خیلی بی ریخته! حتی بدتراز پارسال!
ببینید چه بلایی به سره ساختیا اومده که تا4000 مجاز هستن! پارسال تا 2000 بود!
امسال مطمئن باشین بالای 1000 هم قبول میشن!
من همچنان در حال تحقیق و تفحصم!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا