زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

MehD1979

متخصص زراعت و اگرواکولوژی
کاربر ممتاز
دیگه کار از کار گذشته تو این نیم ساعت 2 بار کامیپوترو خاموش کردم دوباره روشن کردم. الان چند ساله همین وضعیته هی می خوام ترک کنم نمی شه

فردا شوهر کنی حسابتو میرسه!
پس زودتر ترک کن جان

ولی جدا بذار یه وسیله باشه برای اوقات مرده و تلف شدت
یکم فکر کن به حرفم

reyhaneh919

کاربر بیش فعال
اینو فکر نکم.آخه فرمولاشو قر قاطی کردم

سلام
آبیاری هم فرمول زیاد داره منم هیچ کدومو حفظ نکردم هنوز هیچی هم مسأله نخوندم همین حفظ کردنی هاشم هنوز یه دور نخوندم بس که زیاد درس می داد استاد کتاب معرفی کرد رفتم خریدم اسمش هم همین درسه که شما دارین رابطه ی آب و......

MehD1979

کاربر ممتاز
سلام
آبیاری هم فرمول زیاد داره منم هیچ کدومو حفظ نکردم هنوز هیچی هم مسأله نخوندم همین حفظ کردنی هاشم هنوز یه دور نخوندم بس که زیاد درس می داد استاد کتاب معرفی کرد رفتم خریدم اسمش هم همین درسه که شما دارین رابطه ی آب و......

اینو فکر نکم.آخه فرمولاشو قر قاطی کردم

ما هم داشتیما؟
قاطی میکنم چیه
درس به این شیرینی
إ

reyhaneh919

کاربر بیش فعال
فردا شوهر کنی حسابتو میرسه!
پس زودتر ترک کن جان

ولی جدا بذار یه وسیله باشه برای اوقات مرده و تلف شدت
یکم فکر کن به حرفم

الانشم بابام حسابمو داره می رسه رو اینترنت حساسه
ولی واقعا ً خیلی سعی کردم ولی هنوز نشده

دختر خوب با خودت قرار بذار کمتر بیای.
باید معدلت کمتر از 19 نشه هااااااااااااااااااااا!

آره آقا مهدی هم گفته دعوام می کنه قرار شده معدلمو تو خصوصی بگم آبروم نره

MehD1979

کاربر ممتاز
الانشم بابام حسابمو داره می رسه رو اینترنت حساسه
ولی واقعا ً خیلی سعی کردم ولی هنوز نشده

آره آقا مهدی هم گفته دعوام می کنه قرار شده معدلمو تو خصوصی بگم آبروم نره

من رو حرفم هستم
یکی از خصوصیاتمه

پس تلاشتونو بکنید

هم ریحانه خانم و هم آقا محمد

reyhaneh919

کاربر بیش فعال
من رو حرفم هستم
یکی از خصوصیاتمه

پس تلاشتونو بکنید

هم ریحانه خانم و هم آقا محمد
بابای منم همین جوریه منتهی بیشتر به داداشم گیر می ده همش سر همه چی با هم دعوا دارن بابام می گه درس بخون اون نمی خونه
قبول نیست من این ترم در طول ترم درس نخوندم معدل بالای 19 از من نباید انتظار داشت

reyhaneh919

کاربر بیش فعال
ایشالله با درسای بعدی جبران میکنیم.وایی هوا و اقلیم ییییییییه عالمه جزوه داده یکی بیاد کمک باهم بخونیمش

ما هم اون درسو داریم ولی من هنوز برنداشتم حالا زوده الان درسای واجب تر هست
هرکاری کردم ترم بعد سبزی خصوصی بردارم دیدم نمی شه درسای واجب هست نمی تونم

MehD1979

کاربر ممتاز
بابای منم همین جوریه منتهی بیشتر به داداشم گیر می ده همش سر همه چی با هم دعوا دارن بابام می گه درس بخون اون نمی خونه
قبول نیست من این ترم در طول ترم درس نخوندم معدل بالای 19 از من نباید انتظار داشت

عین منو پدرم...

reyhaneh919

کاربر بیش فعال
عین منو پدرم...

مامانم می گه این مردا با هم نمی سازن 2 دقیقه تنها باشن دعواشون می شه همشون همین جورین اصلا ً نمی تونن همدیگرو تحمل کنن:biggrin:
ولی الان منو مامانم تو خونه بودنی عمرا ً دعوامون نمی شه اصلا ً به هم گیر نمی دیم

Taimi

عضو جدید
ما هم اون درسو داریم ولی من هنوز برنداشتم حالا زوده الان درسای واجب تر هست هرکاری کردم ترم بعد سبزی خصوصی بردارم دیدم نمی شه درسای واجب هست نمی تونم
هواواقلیم قرار بود ببرن اداره هواشناسی اینقد گفتن میبریم میبریم آخرشم ترم تموم شد پولمونم خوردن .عملی اصلا نبردن درسای تخصصی

MehD1979

کاربر ممتاز
مامانم می گه این مردا با هم نمی سازن 2 دقیقه تنها باشن دعواشون می شه همشون همین جورین اصلا ً نمی تونن همدیگرو تحمل کنن:biggrin:
ولی الان منو مامانم تو خونه بودنی عمرا ً دعوامون نمی شه اصلا ً به هم گیر نمی دیم

باز دعوا خوبه
اخراج هم کرده منو چندبار
:biggrin:

reyhaneh919

کاربر بیش فعال
هواواقلیم قرار بود ببرن اداره هواشناسی اینقد گفتن میبریم میبریم آخرشم ترم تموم شد پولمونم خوردن .عملی اصلا نبردن درسای تخصصی

ما هم بیوشیمی قبلا ً عملی نداشت یه استاد اومد اون واحد عملی این درس رو راه انداخت آبیاری هم یه بار بردن زیاران (فکر کنم اسمش همین بود) ولی این درس یه واحد عملی داشت 2واحد تئوری. شیمی عمومی هم چند ترم قبل عملی نداشت

بالا