[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
نشسته ایم پای یورو 2012 اینجا خیلی دلگیر و کسل کننده است.
[FONT=&quot]خیلی فکرشو نکن زندگی 100 سال اولش سخته[/FONT][FONT=&quot].[/FONT]

[FONT=&quot]خوب دیگه باید خودتو واسه همچین شرایطی اماده میکردی.به قول رفیقم داری پولشو میگیری:دی[/FONT]

[FONT=&quot]ببین دوست خوبم درسته نفت پولش بد نیست ولس سختی و زحمت و شرایط کاری خیلی سختی هم نسبت به خیلی از مشاغل دیگه داره[/FONT][FONT=&quot].[/FONT]
[FONT=&quot]بازم خدا رو شکر کن از بیکاری در اومدی[/FONT][FONT=&quot].[/FONT]

[FONT=&quot]والا من خودم بیکاری به اون صورت نکشیدم واین ازمون اولین ازمون استخدامی زندگیم بود پذیرفته شدم (خدا رو صد هزار مرتبه شکر).البته خوب بیکاری رو در مدت این استخدامی حس کردم.به خدا کار کردن تو بدترین شرایط از بیکاری بهتره.لااقل شب راحت می خوابی از خستگی.البته شایدم خیلی ها با نظر من موافق نباشن.خوب دیگه بستگی داره چقدر مرد کار باشی و تو پر قو بزرگ شده باشی یا نه.من نمی گم ادم سختی کشیده ای هستم نه والا منم خودم یه روزم فکر کار تو همچین شرایط و اب و هوایی رو نمی کردم.من خودمم بچه ننه تر از همتونم[/FONT]
[FONT=&quot]دانشجوی شهر 100 کیلومتری و سرباز شهر 70 کیلومتری تا شهرمون بودم و بیشتر از یه هفته از شهرمون و خانواده و رفقام دور نمی شدم.حتما یه هفته نشده بر می گشتم پیششون[/FONT][FONT=&quot].[/FONT]

[FONT=&quot]ولی حالا چی؟ تقریبا 45 روزه تو جنوبم که دماش با دمای شهر ما 20 درجه فرق داره(گرمتره).امکاناتش صفره.نه تفریحی نه سرگرمی و بهترین تفریحمون جمع شدن تو اتاق بچه ها بعد از یه روز کاری سخت و سته کننده و صحبت کردنه.تو شهر که میری نگاه سنگین بقیه رو که سریع تشخیص میدن تو این شهر کوچیک که همه همو می شناسن غریبه ای حس میکنم.تازه اقماری ها که کارشون خیلی سخت تر هست[/FONT][FONT=&quot].[/FONT]
[FONT=&quot]اینجا باید فقط و فقط از لحاظ روحیه ای قوی بود.اگه تو ارتش خدمت کرده باشی می فهمی حفظ کردنه روحیه تو بدترین شرایط یعنی چی و چقدر مهمه[/FONT][FONT=&quot].[/FONT]

[FONT=&quot]ولی این تاپیک بنظرم می تونه بهترین تاپیک تاریخ انجمن های اینترنتی باشه از سرگذشت انسانها و عبرت هایی که از زندگیشون میشه گرفت.یه سال همه از بیکاری و زودتر اعلام شدن نتایج مینالیدیم.شکایت میکردیم که چرا زودتر نمی ریم سر کار.؟و هزار و یک بحث دیگه.......دعواهایی که دیگه این اواخر که نتیجه اعلام نشده بود بین بچه ها به خاطر استرس و نگرانی نتیجه در می گرفت[/FONT][FONT=&quot].[/FONT]

[FONT=&quot]پس فقط بگیم خدایا شکرت[/FONT][FONT=&quot].[/FONT]

[FONT=&quot]نمی خوام بگم ادم شاکری هستم به خدا از همه ناشکر ترم .هر چی اوسا کریم بهم حال میده من عین خیالمم نیست انگار نه انگار.واقعا خدا ببخشه منو[/FONT][FONT=&quot].[/FONT]

[FONT=&quot]اینا رو نمیگم که بگم شرایط عالیه همه چی ارومه من چقدر خوشحالم.نه منم مثه شمام تو زندگیمم یه روز کار نکردم تا حالا(یه جورایی تو پر قو بودم و پیش خیلی ها اینجا از این نظر خیلی سوسولم.).تازه خیلی ها تو این مهمانسرا که هستم قبل از این کارشون کارگری ساختمون میکردن ولی حالا خیلی خدا رو شاکرن[/FONT][FONT=&quot].[/FONT]

[FONT=&quot]خوب دیگه این قسمتو واسه کسایی میگم که مثه من هنوز کامل مرد نشدن.گرچه میدونم شما همتون مرد کار هستید و در برابر مشکلات قوی و مستحکم.تازه شروع کارمونه و مطمئنا ما اینجا با این چیزایی که من دیدم شرایط دشواری رو پیش رو داریم.پس نباید از الان گله و شکایت کرد.اگه چیزی خرابه مشکل داره کمبود هست بهتره به فکر اصلاح و درست کردنش تا حد امکان باشیم نه ناشکری به درگاه خدا[/FONT][FONT=&quot].[/FONT]

[FONT=&quot]موفق باشید مردان اینده ساز ممکلکت.ایران به شما افتخار میکنه[/FONT][FONT=&quot].[/FONT]

[FONT=&quot]ایشالا عاقبت بخیری همتون همکاران گرامی[/FONT][FONT=&quot].[/FONT]

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به دوستای قدیمی تاپیک آقا شهرام و حامد

ما همیشه به یادتون هستیم و ذکر خیرتون هست،ایشالا هر جا هستین موفق و موید باشین
راستی اگه نزدیکای ماهشهرین یه قرار بذا
ریم آبادان(برزیل) همدیگرو ببینیم

سلام به آرش و داوود خودم
جاتون خالی امروز ساعت 6 پا شدم رفتم آش خریدم با نونه تازه
:D
هوا شبی که رسیدیم توپه توپ بود،مجتبی کم مونده بود به راننده بگه بخاری بزن ،دی
اما از دیروز عصر تا الان هوا گرم بید،من که تو ماشینم کولر میزنم
راستی داوود کولر ماشینتو بردی واسه سرویس؟ مهران رو هم یادت نره یه چایخونه بریم

آقای pejman 4u عاشقتم،اس دادم رفیقت م منفرد میگم حالت چطوره؟ میگه ولم کن بذار بخوابم
:biggrin:

ما مخلصتیم.برات ارزوی موفقیت میکنم
.ایشالا بذار اینجا یکم جا بیوفتیم قرار هم میذاریم.;)

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام به آرش و داوود خودم

آقای pejman 4u عاشقتم،اس دادم رفیقت م منفرد میگم حالت چطوره؟ میگه ولم کن بذار بخوابم

اوهوکی کارای نکرده !!!!!
تا اونجا بوديم بايد با بيل از خواب بيدارت ميکرديم حالا ميری نون و آش ميخری واسه من؟ :دی:biggrin:
آره بابا منم ديشب که عروسی بودم يخ زدم :surprised:
نه بابا کولر ماشين چيه ؟ ديشب رفتم واسه بابام کادو تولد بگيرم 30 تومن جريمه شدم!! ديگه کولر مولر تعطيل :cry::mad:
ديگه خبر مهران با تو شماره اش رو که من ندارم!;)
پجمان و ولش کن داره زير آبی ميره منفردو رو هم اذيتش نکن عامو حوصلش نميشه بذار بخوابه :biggrin::D

jagzira

عضو جدید
خیلی فکرشو نکن زندگی 100 سال اولش سخته.خوب دیگه باید خودتو واسه همچین شرایطی اماده میکردی.به قول رفیقم داری پولشو میگیری:دیببین دوست خوبم درسته نفت پولش بد نیست ولس سختی و زحمت و شرایط کاری خیلی سختی هم نسبت به خیلی از مشاغل دیگه داره.بازم خدا رو شکر کن از بیکاری در اومدی.والا من خودم بیکاری به اون صورت نکشیدم واین ازمون اولین ازمون استخدامی زندگیم بود پذیرفته شدم (خدا رو صد هزار مرتبه شکر).البته خوب بیکاری رو در مدت این استخدامی حس کردم.به خدا کار کردن تو بدترین شرایط از بیکاری بهتره.لااقل شب راحت می خوابی از خستگی.البته شایدم خیلی ها با نظر من موافق نباشن.خوب دیگه بستگی داره چقدر مرد کار باشی و تو پر قو بزرگ شده باشی یا نه.من نمی گم ادم سختی کشیده ای هستم نه والا منم خودم یه روزم فکر کار تو همچین شرایط و اب و هوایی رو نمی کردم.من خودمم بچه ننه تر از همتونمدانشجوی شهر 100 کیلومتری و سرباز شهر 70 کیلومتری تا شهرمون بودم و بیشتر از یه هفته از شهرمون و خانواده و رفقام دور نمی شدم.حتما یه هفته نشده بر می گشتم پیششون.ولی حالا چی؟ تقریبا 45 روزه تو جنوبم که دماش با دمای شهر ما 20 درجه فرق داره(گرمتره).امکاناتش صفره.نه تفریحی نه سرگرمی و بهترین تفریحمون جمع شدن تو اتاق بچه ها بعد از یه روز کاری سخت و سته کننده و صحبت کردنه.تو شهر که میری نگاه سنگین بقیه رو که سریع تشخیص میدن تو این شهر کوچیک که همه همو می شناسن غریبه ای حس میکنم.تازه اقماری ها که کارشون خیلی سخت تر هست.اینجا باید فقط و فقط از لحاظ روحیه ای قوی بود.اگه تو ارتش خدمت کرده باشی می فهمی حفظ کردنه روحیه تو بدترین شرایط یعنی چی و چقدر مهمه.ولی این تاپیک بنظرم می تونه بهترین تاپیک تاریخ انجمن های اینترنتی باشه از سرگذشت انسانها و عبرت هایی که از زندگیشون میشه گرفت.یه سال همه از بیکاری و زودتر اعلام شدن نتایج مینالیدیم.شکایت میکردیم که چرا زودتر نمی ریم سر کار.؟و هزار و یک بحث دیگه.......دعواهایی که دیگه این اواخر که نتیجه اعلام نشده بود بین بچه ها به خاطر استرس و نگرانی نتیجه در می گرفت.پس فقط بگیم خدایا شکرت.نمی خوام بگم ادم شاکری هستم به خدا از همه ناشکر ترم .هر چی اوسا کریم بهم حال میده من عین خیالمم نیست انگار نه انگار.واقعا خدا ببخشه منو.اینا رو نمیگم که بگم شرایط عالیه همه چی ارومه من چقدر خوشحالم.نه منم مثه شمام تو زندگیمم یه روز کار نکردم تا حالا(یه جورایی تو پر قو بودم و پیش خیلی ها اینجا از این نظر خیلی سوسولم.).تازه خیلی ها تو این مهمانسرا که هستم قبل از این کارشون کارگری ساختمون میکردن ولی حالا خیلی خدا رو شاکرن.خوب دیگه این قسمتو واسه کسایی میگم که مثه من هنوز کامل مرد نشدن.گرچه میدونم شما همتون مرد کار هستید و در برابر مشکلات قوی و مستحکم.تازه شروع کارمونه و مطمئنا ما اینجا با این چیزایی که من دیدم شرایط دشواری رو پیش رو داریم.پس نباید از الان گله و شکایت کرد.اگه چیزی خرابه مشکل داره کمبود هست بهتره به فکر اصلاح و درست کردنش تا حد امکان باشیم نه ناشکری به درگاه خدا.موفق باشید مردان اینده ساز ممکلکت.ایران به شما افتخار میکنه.ایشالا عاقبت بخیری همتون همکاران گرامی.

به امید آبادانی و سربلندی ایران عزیز

yas_85

عضو جدید
اوهوکی کارای نکرده !!!!!
تا اونجا بوديم بايد با بيل از خواب بيدارت ميکرديم حالا ميری نون و آش ميخری واسه من؟ :دی:biggrin:
نه بابا کولر ماشين چيه ؟ ديشب رفتم واسه بابام کادو تولد بگيرم 30 تومن جريمه شدم!! ديگه کولر مولر تعطيل :cry::mad:
پجمان و ولش کن داره زير آبی ميره منفردو رو هم اذيتش نکن عامو حوصلش نميشه بذار بخوابه :biggrin::D

پس چی فکر کردی تازه دیر پاشدم
فردا برنامم کله پاچه است.دی
آقا تولد باباتو هم از طرف ما تبریک بگو،حال چرا جریمه شدی؟
بد جا پارک کرده بودی؟
آخی،حالا طوری نیست حقوق اول رو که دوبل بت دادن جریمه که هیچ مدل ماشینتو هم عوض کن پسرم
مهرانو هم اوکی کردم بت میزنگم;)
پژمان مارمولک معلوم نیست الان کجاست خبری ازش نیست احتمالا داره غواصی میکنه،منفردم که مطمئنم تا الانم خوابه
راستی با برازجانی میچتی سلام ویژه بهش برسون

فعلا

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام به آرش و داوود خودم

اوهوکی کارای نکرده !!!!!

سلام بر دوستان گلم ،
داوود جون چه خبر؟ ایشالا همیشه به عروسی و شادی. شرط میبندم دیشب یه عده از فک و فامیلو دور خودت جمع کردی و از مصائب و سختی های کار تو شرکت نفت براشون سخنرانی کردی و اشک همشونو درآوردی...:biggrin: دروغ میگم؟!!:biggrin:
این yas_85 گل ما هم ماهشهر که بودیم از فراغ یار رنگ پریده بود، اما حالا سحرخیز شده و نون تازه با آش داغ می گیره و حسابی سرحال اومده :biggrin:. داوود، ما مجردیم، درک نمی کنیم.

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس چی فکر کردی تازه دیر پاشدم
فردا برنامم کله پاچه است.دی
آقا تولد باباتو هم از طرف ما تبریک بگو،حال چرا جریمه شدی؟
بد جا پارک کرده بودی؟
آخی،حالا طوری نیست حقوق اول رو که دوبل بت دادن جریمه که هیچ مدل ماشینتو هم عوض کن پسرم
مهرانو هم اوکی کردم بت میزنگم;)
پژمان مارمولک معلوم نیست الان کجاست خبری ازش نیست احتمالا داره غواصی میکنه،منفردم که مطمئنم تا الانم خوابه
راستی با برازجانی میچتی سلام ویژه بهش برسون

فعلا

خب خيالم اینجا راحته که خواب نميمونی ;)
سلامت باشی تولد بابای تو هم مبارک باشه:cool:
آره دوبله پارک کردم :(:cry:
:))) به قول علی فلاحيان تا 6 ماه حقوق نميدن :biggrin:
مرسی
سلامت باشی اما نيستش اونم مث منفرد احتمالا حوصلش نميشه :biggrin:

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بر دوستان گلم ،
داوود جون چه خبر؟ ایشالا همیشه به عروسی و شادی. شرط میبندم دیشب یه عده از فک و فامیلو دور خودت جمع کردی و از مصائب و سختی های کار تو شرکت نفت براشون سخنرانی کردی و اشک همشونو درآوردی...:biggrin: دروغ میگم؟!!:biggrin:
این yas_85 گل ما هم ماهشهر که بودیم از فراغ یار رنگ پریده بود، اما حالا سحرخیز شده و نون تازه با آش داغ می گیره و حسابی سرحال اومده :biggrin:. داوود، ما مجردیم، درک نمی کنیم.

سلامتی امن و امان:gol:
سلامت باشی
نه بابا عروسی يکی از بچه های دانشگاه بود رفتم بچه های دانشگاه رو ديدم که ديگه نخوام باشون قرار بذارم و وقت به بقيه دوستان برسه :دی:biggrin::)
نه اتفاقا اینقد واسشون کلاس گذاشتم که اصن بعضياشون فک کردن من يه چی تو مايه های باغبانم :دی:cool:
نه بابا این ياسر اومده بود تعطيلات داشت بش خوش ميگذشت نميديدی تا لنگ ظهر ميخوابيد ؟؟؟ الان اونجا که رفته شده شهردار زنجان :دی:biggrin:
از این زاويه بش نگاه کن تا بهتر درک کنی :دی:D

sadid sazeh

عضو جدید
سلام رفیق عزیز

سلام رفیق عزیز

خیلی فکرشو نکن زندگی 100 سال اولش سخته.خوب دیگه باید خودتو واسه همچین شرایطی اماده میکردی.به قول رفیقم داری پولشو میگیری:دیببین دوست خوبم درسته نفت پولش بد نیست ولس سختی و زحمت و شرایط کاری خیلی سختی هم نسبت به خیلی از مشاغل دیگه داره.بازم خدا رو شکر کن از بیکاری در اومدی.والا من خودم بیکاری به اون صورت نکشیدم واین ازمون اولین ازمون استخدامی زندگیم بود پذیرفته شدم (خدا رو صد هزار مرتبه شکر).البته خوب بیکاری رو در مدت این استخدامی حس کردم.به خدا کار کردن تو بدترین شرایط از بیکاری بهتره.لااقل شب راحت می خوابی از خستگی.البته شایدم خیلی ها با نظر من موافق نباشن.خوب دیگه بستگی داره چقدر مرد کار باشی و تو پر قو بزرگ شده باشی یا نه.من نمی گم ادم سختی کشیده ای هستم نه والا منم خودم یه روزم فکر کار تو همچین شرایط و اب و هوایی رو نمی کردم.من خودمم بچه ننه تر از همتونمدانشجوی شهر 100 کیلومتری و سرباز شهر 70 کیلومتری تا شهرمون بودم و بیشتر از یه هفته از شهرمون و خانواده و رفقام دور نمی شدم.حتما یه هفته نشده بر می گشتم پیششون.ولی حالا چی؟ تقریبا 45 روزه تو جنوبم که دماش با دمای شهر ما 20 درجه فرق داره(گرمتره).امکاناتش صفره.نه تفریحی نه سرگرمی و بهترین تفریحمون جمع شدن تو اتاق بچه ها بعد از یه روز کاری سخت و سته کننده و صحبت کردنه.تو شهر که میری نگاه سنگین بقیه رو که سریع تشخیص میدن تو این شهر کوچیک که همه همو می شناسن غریبه ای حس میکنم.تازه اقماری ها که کارشون خیلی سخت تر هست.اینجا باید فقط و فقط از لحاظ روحیه ای قوی بود.اگه تو ارتش خدمت کرده باشی می فهمی حفظ کردنه روحیه تو بدترین شرایط یعنی چی و چقدر مهمه.ولی این تاپیک بنظرم می تونه بهترین تاپیک تاریخ انجمن های اینترنتی باشه از سرگذشت انسانها و عبرت هایی که از زندگیشون میشه گرفت.یه سال همه از بیکاری و زودتر اعلام شدن نتایج مینالیدیم.شکایت میکردیم که چرا زودتر نمی ریم سر کار.؟و هزار و یک بحث دیگه.......دعواهایی که دیگه این اواخر که نتیجه اعلام نشده بود بین بچه ها به خاطر استرس و نگرانی نتیجه در می گرفت.پس فقط بگیم خدایا شکرت.نمی خوام بگم ادم شاکری هستم به خدا از همه ناشکر ترم .هر چی اوسا کریم بهم حال میده من عین خیالمم نیست انگار نه انگار.واقعا خدا ببخشه منو.اینا رو نمیگم که بگم شرایط عالیه همه چی ارومه من چقدر خوشحالم.نه منم مثه شمام تو زندگیمم یه روز کار نکردم تا حالا(یه جورایی تو پر قو بودم و پیش خیلی ها اینجا از این نظر خیلی سوسولم.).تازه خیلی ها تو این مهمانسرا که هستم قبل از این کارشون کارگری ساختمون میکردن ولی حالا خیلی خدا رو شاکرن.خوب دیگه این قسمتو واسه کسایی میگم که مثه من هنوز کامل مرد نشدن.گرچه میدونم شما همتون مرد کار هستید و در برابر مشکلات قوی و مستحکم.تازه شروع کارمونه و مطمئنا ما اینجا با این چیزایی که من دیدم شرایط دشواری رو پیش رو داریم.پس نباید از الان گله و شکایت کرد.اگه چیزی خرابه مشکل داره کمبود هست بهتره به فکر اصلاح و درست کردنش تا حد امکان باشیم نه ناشکری به درگاه خدا.موفق باشید مردان اینده ساز ممکلکت.ایران به شما افتخار میکنه.ایشالا عاقبت بخیری همتون همکاران گرامی.

دمت گرم خیلی باهات حال کردم 100% باهات موافقم

ehsan6472

عضو جدید
سلام
شما زا ممتازین بودید؟
راجع به شروع کار چیزی نگفتن؟
سلام
نه دوست عزیز از ممتازین نبودم...
گزینش در مورد شروع به کار چیزی نمیدونه فقط گفت که نتیجه مصاحبه گزینش یکماه طول میکشه.
هر کسی سوالی در مورد گزینش داشتین در خدمتم.

آخرین ویرایش:

Arbitrage

عضو جدید
سلام
نه دوست عزیز از ممتازین نبودم...
گزینش در مورد شروع به کار چیزی نمیدونه فقط گفت که نتیجه مصاحبه گزینش یکماه طول میکشه.
هر کسی سوالی در مورد گزینش داشتین در خدمتم.
سلام
امیدوارم که هر چه سریعتر جواب گزینش بیاد و دعوت به کار بشوی.

چند تا از سخت ترین سوالات و یا سوالاتی که اصلا فکرش را نمیکردی در گزینش ازت بپرسند چی بود؟

controli

عضو جدید
سلام دوستان خوبید؟؟؟
دیگه نوبتی هم باشه نوبت بچه های کنترلیه....
هر کس خبر جدیدی داره بگه
به کسی زنگ زدن کسی زنگ زده شرکت؟؟؟

controli

عضو جدید
دوستای کنترلی بیان ما رو هم با خبر کنن
مردادی هستیم یا شهریوری؟؟؟
چقد بلا تکلیفییییییی

controli

عضو جدید
لیست مرداد ماه برا هفته ی جاری آماده میشه....؟
تا 20 ام لیست مرداد و شهریور باید اوکی بشه دیگه... :( :(

سائل

عضو جدید
لیست مرداد ماه برا هفته ی جاری آماده میشه....؟
تا 20 ام لیست مرداد و شهریور باید اوکی بشه دیگه... :( :(

دوست من، گویا قرار نیست مردادماه گروهی اعزام بشوند و می خواهند ما ماه رمضان را با خیالی راحت به راز و نیاز مشغول شویم.
من این چند روز هرچه زنگ زدم و اس ام اس دادم جواب ندادند ، ولی در هر صورت همین هفته تکلیف اعزامی های مرداد مشخص می شوند.

امیدوارم هرچه زودتر اعزام بشیم که چوب خط صبر و بلاتکلیفیمون پر شده.

nima_4321

عضو جدید
میگم من این جا یه جزیره تک و تنهام؟ کس دیگه ای نیست که تکمیل ظرفیت نفت و گاز پارس قبول شده باشه که بیایم همدیگه رو دلداری بدیم؟

babakv

عضو جدید
میگم من این جا یه جزیره تک و تنهام؟ کس دیگه ای نیست که تکمیل ظرفیت نفت و گاز پارس قبول شده باشه که بیایم همدیگه رو دلداری بدیم؟

دوست من، خوب تکمیل ظرفیت ها زیاد نیستن و تعداد کمی هم از این فروم خبر دارن واسه اینه که تنها موندین شما . بهرحال وضعیت ما هم کمی از شما نداره.:(

babakv

عضو جدید
دوست من، گویا قرار نیست مردادماه گروهی اعزام بشوند و می خواهند ما ماه رمضان را با خیالی راحت به راز و نیاز مشغول شویم.
من این چند روز هرچه زنگ زدم و اس ام اس دادم جواب ندادند ، ولی در هر صورت همین هفته تکلیف اعزامی های مرداد مشخص می شوند.

امیدوارم هرچه زودتر اعزام بشیم که چوب خط صبر و بلاتکلیفیمون پر شده.

ایشالله که همین مرداد مارو هم میفرستن . من که فکر میکنم واسه مرداد هم اعزامی دارن. بهرحال بچه هایی که تیر اعزام شدن ماه رمضون اونجان دیگه.
فکر میکنم آخر هفته یا نهایتا هفته بعد یه خبرایی بشه به امید خدا

سائل

عضو جدید
ایشالله که همین مرداد مارو هم میفرستن . من که فکر میکنم واسه مرداد هم اعزامی دارن. بهرحال بچه هایی که تیر اعزام شدن ماه رمضون اونجان دیگه.
خدا کنه ایجور باشه. دوماه دیگه بی برنامه زندگی کردن واقعا سخته.
الان دو مقاله تقریبا آماده دارم که حوصله ام نمیشه حتی اونا رو تکمیل و به یه مجله یا کنفرانسی بفرستم.

nima_4321

عضو جدید
دوست من، خوب تکمیل ظرفیت ها زیاد نیستن و تعداد کمی هم از این فروم خبر دارن واسه اینه که تنها موندین شما . بهرحال وضعیت ما هم کمی از شما نداره.:(

تازه وضعیت شما فکر کنم سخت تر هم هست . هر چقدر آدم بیشتر وارد پروسه استخدامی میشه ، بیشتر دچار استرس و نگرانی میشه

mostafa6x

عضو جدید

ماشاا.... شما نیومده مخوای بری تهران؟؟؟؟

خدا شانس بده.

دوست عزیز اینجا اکثرا استخدامی های جدید امسال هستن و تقریبا همه واسه مناطق جنوب هستن و نشنیدم کسی اینجا تهران استخدام شده باشه

من  فوق لیسانس مهندسی اکتشاف نفت برای دفتر تهران شرکت مدیریت اکتشاف پذیرفته شدم با شرایط ممتازی . ولی مثل اینکه اینجا اکثرا برای عسلویه و پالایش هستند که آزمون دادند درسته؟؟  باید هم این جور باشه چون تالار مهندسی شیمی نه نفت 

miladeng1

عضو جدید
من فوق لیسانس مهندسی اکتشاف نفت برای دفتر تهران شرکت مدیریت اکتشاف پذیرفته شدم با شرایط ممتازی . ولی مثل اینکه اینجا اکثرا برای عسلویه و پالایش هستند که آزمون دادند درسته؟؟ باید هم این جور باشه چون تالار مهندسی شیمی نه نفت

من فوق مهندسی شیمی هستم از ممتازین شما در چه مرحله ای هستید؟ دعوت بکار شدید؟

ehsan6472

عضو جدید
سلام
امیدوارم که هر چه سریعتر جواب گزینش بیاد و دعوت به کار بشوی.

چند تا از سخت ترین سوالات و یا سوالاتی که اصلا فکرش را نمیکردی در گزینش ازت بپرسند چی بود؟
سلام ممنون دوست عزیز
گزینش من بسیار راحت بود و هیچ سوالی نبود که جواب نداده باشم من اتاق 29 بودم طرف که مصاحبه میکرد بسیار آدم درستی بود خیلی مهربون مصاحبه من 30 دقیقه طول کشید...
اول سوال در مورد خودت و خانوادت میپرسه که باید جواب بدی.(نماز میخونی؟پدرت چیکارس؟بردارت،خواهرت چیکار میکنن؟قرآن میخونی؟نماز جماعت شرکت میکنی؟عضو بسیج هستی؟نماز جمعه چی؟صورتت رو با چی میزنی؟ماهواره دارین تو خونه؟حجاب تو خانواده چطوره؟تو مراسمات شرکت میکنی؟راهپیمایی؟انتخابات شرکت میکنی؟و.....)
بعد اینکه سوال در مورد احکام نماز ، فرق بین رکن و غیر رکن، سجد سهو، نماز جمعه، نماز آیات، شکیات نماز، چطور اقتدا میکنی وقتی دیر به نماز جماعت میرسی،اولین سوره های قرآن کریم،چه دعا هایی بیشتر میخونی یه مقدار ازش بگو،واجبات نماز،تقلید چیه،مرجع تقلیدت کیه،ولایت فقیه،حدیث ثقلین و ....
بعد سوال سیاسی هم یه مقدار پرسید در مورد اینکه رهبر رو چه کسی انتخاب میکنه،کار شورای نگهبان،اصول گرا و اصلا طلب، نماینده ولی فقیه تو استان کیه، 9دی چه روزی بود.
بعد در آخر هم میگه خودت رو چطور میبنی چه جور آدمی هستی...
هر سوالی که ازت میپرسه مینویسه...
آدم گیری نبود که بخواد سوال پیچ کنه خیلی راحت رد میشد میرفت و سوالی دیگه میپرسید...
تو گزینش انتظار هر سوالی رو باید داشته باشی.

roseperfume2007

عضو جدید

بابک جان منم دارم دیونه میشم توی خونه.

اما اس ام اس که دادم و زنگ که زدم گفتن مرداد نمیفرستیم

واقعا زشته البته.به بهانه ماه رمضان توی یه مملکت اسلامی یک ماه کار مارو عقب بندازن

اینا هم که استاد نمیاد بهانست.یعنی اساتید توی تیر میان ولی مرداد نمیان؟

بعدشم اساتیدی که دروس تخصصی میدن با اونایی که عمومی هستن که فرق داره

هرجور فکرشو میکنم میبینم به ماه مبارک رمضان توهین کردن و صدالبته به شعور ما .

هیچ کاری هم نمیتونیم انجام بدیم.هرچی گفتن باید قبول کنیم چون دستمون به جایی بند نیست.

roseperfume2007

عضو جدید
قرار بود که اردیبهشت بریم طبق گفته خودشون.

دیگه از یک سال هم داره بیشتر میشه از روزی که ثبت نام کردیم.

حالا توی اخبار خودشون هم گفتن که مرداد اعزام داریم اما حالا میگن نیست

واقعا توی مسخره ترین و بی قانون ترین شرکت افتادیم ما.

از همین الان من اعلام میکنم که نفت و گاز پارس از فلات قاره،مرکزی و.... ضعیف تر و بی برنامه تر تشریف دارن و دلتون خوش نباشه شرکت نفت هستین

همین کارها رو میکنن که چندصد نفر از این شرکت رفتن قطر دیگه.

بالا