به نظرت نفر قبلی چه جور شخصیتی داره

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حدس زدم خودت باشی.. نه من چرا باید دلم پر باشه؟ من فقط از شادمهر عقیلی خوشم نمیاد.. از هواداراشم همینطور
چون خوشت نمیاد .. باید اینطور بگی ؟
خب میتونستی خصوصی به خودم بگی ...
هرکی میاد میخونه فکر میکنه ما باهم مشکلی کدورتی داریم ..
در هر حال شرمنده دوست خوبم ...
ولی من شادمهر زندگی منه ... با صداش نفس میکشمممممممممممممممممممم:)

Iman MM

عضو جدید
کاربر ممتاز
چون خوشت نمیاد .. باید اینطور بگی ؟
خب میتونستی خصوصی به خودم بگی ...
هرکی میاد میخونه فکر میکنه ما باهم مشکلی کدورتی داریم ..
در هر حال شرمنده دوست خوبم ...
ولی من شادمهر زندگی منه ... با صداش نفس میکشمممممممممممممممممممم:)
شما خودت اول گفتی میدونم دلت از کجا پره وگرنه چون اسمتونو عوض کردین من اول نشناختم .. به هر حال من هیچ کدورتی از شما ندارم؟ چرا باید داشته باشم؟ مشکلی پیش اومد بین من و اون کاربر دیگه .. من از اون هم کدورتی ندارم.. یه اختلاف نظر بود که همیشه بین همه آدما هست.. شما هم هیچ نقشی در به وجود اومدن اون اختلاف نداشتی.. پس من چرا باید با شما کدورت داشته باشم؟ !!! در مورد شادمهر عقیلی هم خوب به قول فکر کنم شیرازیا خوشتون باشه... منم قصد توهین به شما رو نداشتم.. اما فکر میکنم شما موسیقی بهتر نشنیدید که با صدای شادمهر نفس میکشید!!

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما خودت اول گفتی میدونم دلت از کجا پره وگرنه چون اسمتونو عوض کردین من اول نشناختم .. به هر حال من هیچ کدورتی از شما ندارم؟ چرا باید داشته باشم؟ مشکلی پیش اومد بین من و اون کاربر دیگه .. من از اون هم کدورتی ندارم.. یه اختلاف نظر بود که همیشه بین همه آدما هست.. شما هم هیچ نقشی در به وجود اومدن اون اختلاف نداشتی.. پس من چرا باید با شما کدورت داشته باشم؟ !!! در مورد شادمهر عقیلی هم خوب به قول فکر کنم شیرازیا خوشتون باشه... منم قصد توهین به شما رو نداشتم.. اما فکر میکنم شما موسیقی بهتر نشنیدید که با صدای شادمهر نفس میکشید!!
.
.
نخیر گلم ... من ایرانی فقط شادمهر ... همه رو هم شنیدم ولی هیچکدوم شامهر نشد!!!...
.
.
.
هم قیافه دوس داشتنی و صدای شادمهر محبوب خاصو عامه ...مخصوصا" دخترااااااا.....
میتونید تایپیک نظر سنجی بزارید اینو.....

mahsa.mahsa

عضو جدید
کاربر ممتاز
.
.
نخیر گلم ... من ایرانی فقط شادمهر ... همه رو هم شنیدم ولی هیچکدوم شامهر نشد!!!...
.
.
.
هم قیافه دوس داشتنی و صدای شادمهر محبوب خاصو عامه ...مخصوصا" دخترااااااا.....
میتونید تایپیک نظر سنجی بزارید اینو.....
فقط شادمهر و دیگه تکرار نمیشه کسی کثل شادمهر باشه حتی خواننده های مهم و بزرگ همین نظرو دارن.ن ب خاطر ظاهرش ولی صداش باعث شده انقد هوادار داشته باشه.:w17::w17:

NAFAS P

عضو جدید
فقط شادمهر و دیگه تکرار نمیشه کسی کثل شادمهر باشه حتی خواننده های مهم و بزرگ همین نظرو دارن.ن ب خاطر ظاهرش ولی صداش باعث شده انقد هوادار داشته باشه.:w17::w17:

نمیدونم. باااحساس.....وعلاقه مند به توان 2به خاطر نام کاربریش.......

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی که عاشق موسیقی و طراحی لباس باشه باید آدمی با روحیه لطیف و حساس و کمی خشن باشه

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
من در مورد هرچی اشتباه کنم در مورد شخصیت آدمها و اینکه کجایین اشتباه نمی کنم
نگفتی من شخصیتم چه جوریه؟؟؟

بالا