دفتر مدیریت تالار گفتگوی آزاد [محلّ ارسال انتقادها و پيشنهادهای شما]

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
اون قانون دو بندی هست، "به قصد بازدید بیشتر"
خوب با این توصیف پس توو همه ی تاپیکا قانون نقض می شه به هر شکلی، ما هم اومدیم از نقض قانون شکایت کردیم
آها من اطلاع نداشتم شما فقط مسئول این یک دونه تاپیک هستین
برداشت من از حرفای شما اینه که اگه یوزری مثل یه ربات از تاپیکا نقل قول بگیره و تشکر کنه ایرادی نداره؟

موضوعی گذاشته نشده.تنها کاربر با تشکر خواسته تاپیکشو نگه داره. از نظر من مشکلی نیست!
چه اشکالی داره که استارتر بخواد تاپیکشو بالا بیاره ؟؟
تشکر از پست توی تاپیک یعنی نقض قانون؟؟؟
من مسئول همه ی پست های این تالار هستم ولی منظورم پست شما در اینجا بود که حکمش اسپمه و باید پاک بشه!!!

باقی بحثو در جای دیگه ادامه خواهم داد.

آخرین ویرایش:

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

اگر اخطار مربوط به تاپیک سایت‌های تقلبی کسب درآمد به دلیل "تاپیک های مرتبط با معرفی و آشنایی با سایت‌ها فقط در بخش اینترنت و وب گردی" رو شما دادید،
باید عرض کنم که بنده هم می دونم کدوم تاپیک رو کجا بزنم،
این تاپیک رو هم به دو علت این تالار زده بودم؛
اول اینکه سایت خاصی رو معرفی نمی‌کنه و راجع به کلاهبرداری بعضی‌ها حرف می زنه؛
دو اینکه اینجا زدم تا اکثریت کاربرا ببینن؛ مسلما خیلی از کاربرا تالار وبگردی سر نمی‌زنن و من هم این موضوع رو به اندازه ی کافی مهم دیدم که بخوام بچه ها این تاپیک رو ببینن و روشن بشن (تبلیغات این سایت‌ها این روزه توو باشگاه زیاد شده) و هر دو روز یه بار از این تاپیک ها توو تالار نزنن و بحث نکنن

من اخطار کم نگرفتم (البته نه به خاطر جای اشتباه تاپیک) ولی باید بگم که از این اخطار به شدت دلخور هستم (حالا هر کسی داده باشه)، چون با نیت خیر با وجود مشغله‌‌ی زیادم، از وقت و درسم زدم و کلی توو سایتای ایرانی و غیرایرانی سرچ کردم تا این تاپیک رو نوشتم، بعد خودتون قضاوت کنین چه حسی به آدم دست می‌ده وقتی بین دو کلاس درس بیاد سایت ببینه به خاطر چیزی که فکرش رو نمی کنی اخطار گرفتی، انگاری برای وبلاگی چیزی یا برای دل خودم تاپیک می زنم

• اگر شما (یا غیر) صرفاً تاپیک رو انتقال می دادید هم بنده متوجه می شدم، با یه پیام خصوصی، پیام پروفایل یا توو همون تاپیک هم می تونستین منظورتون رو بهتر برسونین. کاری که انجام شد اصلاً صورت خوشی نداشت
الان یه سؤال دارم اونم اینه که چه کسی این اخطار رو داده چون صریحاً بگم که احساس می‌کنم از روی لج بازی داده شده چون
  • اگه اون تاپیک من باید انتقال می‌شد و اخطار داشت، تاپیک‌های زیر هم (که در گفت و گوی آزاد هستند) مشمول این قانون باید می‌شدند که نشدند:
  1. همدردی کنید (موضوع: من هفته دیگه 120 صفحه لاتین امتحان دارم هرچی هم میخونم انگار نه انگار هیچی نمیفهمم چیکار کنم؟) ----> تالار مشاوره
  2. مغز شما چند ساله است ؟؟ (تست) ----> زنگ تفریح
  3. شكلات منتوس +نوشابه كوكاكولا =مرگ ----> تالار عکس یا پزشکی
  4. معنی واژه های دختر و پسر برگرفته از ایران باستان -----> ادبیات
  5. می دونین 20 سال دیگه چه شکلی می شین؟
  6. ...
این ها فقط توو صفحه ی اول بودن چون از حوصله من خارج بود برم صفحه های دیگه رو ببینم

اتفاقاتی که تووی نت می افته رو جدی نمی گیریم ولی این بار فرق می کنه، برای همین تقاضا می کنم ترجیحا شخصی که این اخطار رو داده جواب بده تا دلخوری بعدی پیش نیاد

asaese

عضو جدید
پست های من در این تاپیک که هم اکنون قابل مشاهده هستند، یک بار حذف شدند. می خواهم بدانم کدام بند از قوانین سایت را رعایت نکرده بودم که مستحق حذف شدن بودند؟

Tutulmaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
تاپیک هایی که ایجاد کرده ایم دارای دو خصوصیت بارز بودند.
ابتدا فضا به توهین و ناسزای برخی داده شده است که علاوه بر بردن تاپیک به جاده خاکی،عقده گشایی نیز شده است.
سپس بنا بر توهین همان عده،تاپیک گروه مقابل بسته شده است!

از طرفی تاپیک هایی با عناوین مشابه توسط گروه مقابل تقریباً همگی باز می باشند.

این بیشتر شبیه یک سناریو می باشد تا اتفاقی به نظر برسد.
پس دوستان هم رأی بنده ،انتظار چندانی از من نداشته باشید چرا که مثل من با این قوم مثل دست و پا بسته ای است که یک سوی طناب آن در گردن من و سوی آن در دست مدیران است.
اگرچه گلویمان زخمی ست اما از خون نمی ترسیم،توانی مشخص داریم.

برای شما نیز راهکارهایی پیشنهاد می دهیم:

بمانید و توهین بشنوید بی آنکه صدایتان در آید،در خفا برای آنان دست تکان داده شود و در ظاهر برای شما اظهار همدردی شود.
راهکارهای دیگری نیز دارد که به مخاطبان واگذاشته می شود.

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
تاپیک هایی که ایجاد کرده ایم دارای دو خصوصیت بارز بودند.
ابتدا فضا به توهین و ناسزای برخی داده شده است که علاوه بر بردن تاپیک به جاده خاکی،عقده گشایی نیز شده است.
سپس بنا بر توهین همان عده،تاپیک گروه مقابل بسته شده است!

از طرفی تاپیک هایی با عناوین مشابه توسط گروه مقابل تقریباً همگی باز می باشند.

این بیشتر شبیه یک سناریو می باشد تا اتفاقی به نظر برسد.
پس دوستان هم رأی بنده ،انتظار چندانی از من نداشته باشید چرا که مثل من با این قوم مثل دست و پا بسته ای است که یک سوی طناب آن در گردن من و سوی آن در دست مدیران است.
اگرچه گلویمان زخمی ست اما از خون نمی ترسیم،توانی مشخص داریم.

برای شما نیز راهکارهایی پیشنهاد می دهیم:

بمانید و توهین بشنوید بی آنکه صدایتان در آید،در خفا برای آنان دست تکان داده شود و در ظاهر برای شما اظهار همدردی شود.
راهکارهای دیگری نیز دارد که به مخاطبان واگذاشته می شود.

سلام، کاملا متوجه منظورتون هستم و دیدم که عده ای داشتند تاپیک شما رو به کدام سو می کشاندند و سایر تاپیک ها ...
این روزا بد جور به اسپم ها گیر میدم. اون هایی که اسپم ارسال می کنند مراقب باشن.
بالا آوردن تاپیک های قدیمی
ارسال شکلک خالی
ارسال پست های نامربوط به تاپیک
ارسال تاپیک های نامربوط به تالار
ارسال خبر بدون منبع و غیره.

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا دست گلتون درد نکنه آره خیلی زحمت میکشید در دادن اخطار به اینجانبان بسیار خسته نباشید که مدیر عزیزی که در دادن اسپم ید طولانی داره میاد و تعیین تکلیف میکنه تو تایپیکی که اصلا ربطی بهشون نداره و بعدشم اعتراض میکنی یه اخطار نا قابل حواله میکنه یعنی اینکه معذرت میخوام ادبیاتم رو عوض میکنم یعنی همون بشین بینیم بابای کوچه بازی که یعنی شما پیاده و ما سواره به قول دوستمون میان خیلی راحت بهت توهین میکنن و شما هم بشین و از توهین ها لذت ببر و اگه هم حرفی بزنی حواله برات صادر میشه واقعا خسته نباشید که دارید عدالت رو اجرا میکنی واقعا عدالت اینجا اجرا شده خوبه ادم یکم انتقاد پذیر باشه و اگه اشتباهی میکنه قبول کنه

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
واقعا دست گلتون درد نکنه آره خیلی زحمت میکشید در دادن اخطار به اینجانبان بسیار خسته نباشید که مدیر عزیزی که در دادن اسپم ید طولانی داره میاد و تعیین تکلیف میکنه تو تایپیکی که اصلا ربطی بهشون نداره و بعدشم اعتراض میکنی یه اخطار نا قابل حواله میکنه یعنی اینکه معذرت میخوام ادبیاتم رو عوض میکنم یعنی همون بشین بینیم بابای کوچه بازی که یعنی شما پیاده و ما سواره به قول دوستمون میان خیلی راحت بهت توهین میکنن و شما هم بشین و از توهین ها لذت ببر و اگه هم حرفی بزنی حواله برات صادر میشه واقعا خسته نباشید که دارید عدالت رو اجرا میکنی واقعا عدالت اینجا اجرا شده خوبه ادم یکم انتقاد پذیر باشه و اگه اشتباهی میکنه قبول کنه
اخطار شمارو مدیر سایت دادن نه مدیران دیگه
ایشون هم هیچ وقت اسپم نمیکنن

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
كاربر گرامي، silver light,

شما يك اخطار در باشگاه مهندسان ایران دريافت كرديد.

دليل:
-------
ارسال مطالب نامربوط به تاپيک

شما در باشگاه مهندسان مرتکب تخلف شده اید.
-------

پست شما:
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?p=4168337

من دنبال خرید یک قلاده گرگ هستم اگه از دوستای همدانی کسی در جریان هست به من بگه!

اخطارها براي يادآوري قوانين باشگاه است تا به آن ها توجه كرده و قوانين را رعايت كنيد

موفق باشيد
باشگاه مهندسان ایران

خوب این کجاش مشکل داره؟
یارو اومده میگه تو همدان گرگ پرورش میدهن منم گفتم دنبال خریدش هستم نه به کسی توهینن شده و نه کار خلاف قانونی کردم

دليل:
-------

-------

پست شما:
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?p=4168126

:surprised::surprised::surprised::surprised::surprised:

اخطارها براي يادآوري قوانين باشگاه است تا به آن ها توجه كرده و قوانين را رعايت كنيد

موفق باشيد
باشگاه مهندسان ایران

والا جالبه!!! مردم میان فحش میدهن چیزی نمیگین من شکلک میگذارم اخطار میدهین؟؟

آخرین ویرایش:

ghxzy

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
کابر گرامی silver lightجان
از این اخطار ها هر روز داره برای من میاد
من نمیدونم اگه واقعا نباید از این شکلک ها استفاده کنیم چرا اینا رو تو پیش فرض پاسخ به تاپیک ها قرار دادن ...
تا حالا 4 تا اخطار گرفتم که هیچکدومش دلیل قانع کننده ای نداره و به من میگن پست بی ارتباط با تاپیک فرستادی درحالی که پست هایی هستند که بسیار بی ارتباطتر و بسیار زشت و زننده هستن و نه کاربر اخطار میگیره و نه پستشون رو حذف میکنن
من فقط دو سوال از مدیران محترم دارم:معیار انتخاب مدیران چیه؟و ایا کسی روی عملکرد مدیران نظارتی دارد یا خیر؟

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد

دليل:
-------

-------

پست شما:
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?p=4168337

من دنبال خرید یک قلاده گرگ هستم اگه از دوستای همدانی کسی در جریان هست به من بگه!

موفق باشيد
باشگاه مهندسان ایران

خوب این کجاش مشکل داره؟
یارو اومده میگه تو همدان گرگ پرورش میدهن منم گفتم دنبال خریدش هستم نه به کسی توهینن شده و نه کار خلاف قانونی کردم

دليل:
-------

-------

پست شما:
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?p=4168126

:surprised::surprised::surprised::surprised::surprised:

موفق باشيد
باشگاه مهندسان ایران

والا جالبه!!! مردم میان فحش میدهن چیزی نمیگین من شکلک میگذارم اخطار میدهین؟؟

مشکل اینجا بودش که شما جهت درخواست خرید یا راهنمایی گرگ باید به تالار نیازمندی های باشگاه مراجعه فرمایید و همچنین ارسال شکلک خالی تخلف هستش و جز اسپم ها محسوب میشه، اون پستی که داخلش حرف های زشتی که شما میگید رو درج کردن نشون بدید!

کابر گرامی silver lightجان
از این اخطار ها هر روز داره برای من میاد
من نمیدونم اگه واقعا نباید از این شکلک ها استفاده کنیم چرا اینا رو تو پیش فرض پاسخ به تاپیک ها قرار دادن ...
تا حالا 4 تا اخطار گرفتم که هیچکدومش دلیل قانع کننده ای نداره و به من میگن پست بی ارتباط با تاپیک فرستادی درحالی که پست هایی هستند که بسیار بی ارتباطتر و بسیار زشت و زننده هستن و نه کاربر اخطار میگیره و نه پستشون رو حذف میکنن
من فقط دو سوال از مدیران محترم دارم:معیار انتخاب مدیران چیه؟و ایا کسی روی عملکرد مدیران نظارتی دارد یا خیر؟

استفاده از شکلک هیچ ایرادی نداره، شکلک خالی ایراد دار هستش. در رابطه با قانع نشدن شما هم بهتره همون ضرب المثل قدیمی را بگیم:
عیب کوچک دیگران را بزرگ ‏و عیب بزرگ خود را کوچک بینی.

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشکل اینجا بودش که شما جهت درخواست خرید یا راهنمایی گرگ باید به تالار نیازمندی های باشگاه مراجعه فرمایید و همچنین ارسال شکلک خالی تخلف هستش و جز اسپم ها محسوب میشه، اون پستی که داخلش حرف های زشتی که شما میگید رو درج کردن نشون بدید!

استفاده از شکلک هیچ ایرادی نداره، شکلک خالی ایراد دار هستش. در رابطه با قانع نشدن شما هم بهتره همون ضرب المثل قدیمی را بگیم:
عیب کوچک دیگران را بزرگ ‏و عیب بزرگ خود را کوچک بینی.
جناب پیرجوی عزیز من قبول دارم که از من تخلفی صورت گرفته!
اما نکته اینجاست ایای برای همه اینجوری تخلفات اعمال میشه؟
برای من در طول یک هفته 4 تا اخطار دادی!!!

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
هر شخصی که اسپم ارسال می کنه، اخطار دریافت می کنه، اصلا توجهی ندارم که در روز چه تعداد اسپم ارسال کرده، همشون رو اخطار میدم. پس سعی کنید اسپم ارسال نکنید، باز هم میگم اگر با مفهوم اسپم مشکل دارید بگید همینجا برای همه توضیح میدم.

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
هر شخصی که اسپم ارسال می کنه، اخطار دریافت می کنه، اصلا توجهی ندارم که در روز چه تعداد اسپم ارسال کرده، همشون رو اخطار میدم. پس سعی کنید اسپم ارسال نکنید، باز هم میگم اگر با مفهوم اسپم مشکل دارید بگید همینجا برای همه توضیح میدم.

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز

مشکل اینه که شما فکر میکنید نظر شما عین قانونه و تعریف اسپمه!
ما هم میگیم اسپم نباید زده بشه، ولی وقتی موضوعی بحث علمی یا فنی نیست، نمیشه دقیق گفت که چه پستی اسپمه!
دیروز یه تاپیکی بود که در مورد یک زن امریکایی بود، که به خاطر بچه اش جون خودشو از دست داده بود! الان چی باید بگیم که اسپم حساب نشه؟
من یه چیزی گفتم در این مضمون که انقدر نگین که آمریکایی ها آدمای بیرحمی هستند، این زن نشون داد که دلرحمن، بعد شما اینو اسپم تشخیص دادین، حالا چیزی که پیرجو میگه درسته یا چیزی که منطق میگه؟ یا هر چیزی که پیرجو میگه عین منطقه؟

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
مشکل اینه که شما فکر میکنید نظر شما عین قانونه و تعریف اسپمه!
ما هم میگیم اسپم نباید زده بشه، ولی وقتی موضوعی بحث علمی یا فنی نیست، نمیشه دقیق گفت که چه پستی اسپمه!
دیروز یه تاپیکی بود که در مورد یک زن امریکایی بود، که به خاطر بچه اش جون خودشو از دست داده بود! الان چی باید بگیم که اسپم حساب نشه؟
من یه چیزی گفتم در این مضمون که انقدر نگین که آمریکایی ها آدمای بیرحمی هستند، این زن نشون داد که دلرحمن، بعد شما اینو اسپم تشخیص دادین، حالا چیزی که پیرجو میگه درسته یا چیزی که منطق میگه؟ یا هر چیزی که پیرجو میگه عین منطقه؟
حتما لازم نیست اسپم درج بشه، تشکر رو گذاشتن برای این کار. مشکلی نیست می تونید متنی مناسب رو ارسال کنید، نه اینکه یکی بیاد بنویسه
اون مادر میره بهشت؟
امریکای ها بد هستن؟
آخی!
علی چطوری؟
یعنی چی؟
:surprised:
این ها اسپم تلقی میشن.

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
حتما لازم نیست اسپم درج بشه، تشکر رو گذاشتن برای این کار. مشکلی نیست می تونید متنی مناسب رو ارسال کنید، نه اینکه یکی بیاد بنویسه
اون مادر میره بهشت؟
امریکای ها بد هستن؟
آخی!
علی چطوری؟
یعنی چی؟
:surprised:
این ها اسپم تلقی میشن.

تا حدودی کارتو قبول دارم، باید شدیدا با فرهنگ اسپمری مقابله بشه،تعداد کاربرای اینجا هم زیاده و نمیشه مثلا به صورت تکی بهشون بگی کثلا فلان جا اسپم دادی، کارت اشتباهه و از این چیزا، ولی قبول کنید که شمام کم کاری کردید، شما عوض اینکه پیشگیری کنید الان دارید درمان میکنید، اون موقع که ما زنگ خطر رو به صدا در میاوردیم و از شما میخواستیم که کمکمون کنید تا جلوی این اسپم گرایی رو بگیریمف شما دنبال اخطار سیاسی دادن بودید!
مگر مهندسان از اولش اسپمکده بود؟ اسپمکده شد و الانم کنترلش از دست رفته.
ایشالا که تو کارتون موفق باشید

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقای پیرجو آقایی که امروز هم براتون باز گزارشش رو فرستادم رو آیا رسیدگی میکنید که هر چی دوست داره تو هر پستی علیه من میزنه برخورد کنیم میگید اسپم و اخطار نکنیم و هر چی دوست دارن میگن

Setayesh

مدیر تالار

ببخشید مخاطبتون من نیستم ولی به نظرم لازمه که در مورد این قسمت بگم.
مسلمه که برای همه یکسان هست.
مشکل اکثر کاربران در اینجور موارد اینه که فکر میکنن فقط خودشون اخطار میگیرن در صورتی که اینطور نیست.
چون شما نمیتونید اخطارهای دیگران رو ببینید همچین فکری میکنید.

آخرین ویرایش:

Setayesh

مدیر تالار
تا حدودی کارتو قبول دارم، باید شدیدا با فرهنگ اسپمری مقابله بشه،تعداد کاربرای اینجا هم زیاده و نمیشه مثلا به صورت تکی بهشون بگی کثلا فلان جا اسپم دادی، کارت اشتباهه و از این چیزا، ولی قبول کنید که شمام کم کاری کردید، شما عوض اینکه پیشگیری کنید الان دارید درمان میکنید، اون موقع که ما زنگ خطر رو به صدا در میاوردیم و از شما میخواستیم که کمکمون کنید تا جلوی این اسپم گرایی رو بگیریمف شما دنبال اخطار سیاسی دادن بودید!

فکر میکنم یکی از دلایل عمدش (نه همه ی دلائلش!) اینه که یه مدت تالار ازاد بدون مدیر رها شده بود.
ولی خب الان این قانون به طور سختگیرانه اجرا میشه و امیدوارم کاربران عزیز هم همکاری کنن.

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر میکنم یکی از دلایل عمدش (نه همه ی دلائلش!) اینه که یه مدت تالار ازاد بدون مدیر رها شده بود.
ولی خب الان این قانون به طور سختگیرانه اجرا میشه و امیدوارم کاربران عزیز هم همکاری کنن.
دقیقا درسته، به نظر من حتی یک مدیر هم نمیتونه این تالار رو جمع و جور کنه، یه مدیر انتخاب کنید و اون هم باید چند تا همکار واسه خودش داشته باشه
تالار عکس که کار مدیراش فقط اینه که تاپیکای تکراری رو قفل کنند، فکر کنم حداقل دو نفر هستند( البته خیلی زحمت میکشند دستشون درد نکنه، ولی فعالیتی که ما از اونا دیدم همین قفل کردن بوده!) بابک با این که ازش انتقاداتی میشد، ولی یه سروسامانی به اینجا میداد، با کسی هم شوخی نداشت! البته بابک هم یه سری ایراداتی داشت که زیاد عمیق نبودند!

شما باید رو کاربرای جدید کار کنید، اونا بدون هیچ دیدگاهی میان اینجا، هر روشی که ما به اونا یاد بدیم، با همون روش هم کار میکنند، وقتی ببینند که بازار اسپم داغه، اونام میشن اسپمر، هر کی هم از اسپم خوشش نیاد دیگه اینجا فعالیتی نمیکنه!
ایشالا که با مدیریت شما و همکاراتون این معضل به مرور زمان حل میشه

Setayesh

مدیر تالار
دقیقا درسته، به نظر من حتی یک مدیر هم نمیتونه این تالار رو جمع و جور کنه، یه مدیر انتخاب کنید و اون هم باید چند تا همکار واسه خودش داشته باشه
تالار عکس که کار مدیراش فقط اینه که تاپیکای تکراری رو قفل کنند، فکر کنم حداقل دو نفر هستند( البته خیلی زحمت میکشند دستشون درد نکنه، ولی فعالیتی که ما از اونا دیدم همین قفل کردن بوده!) بابک با این که ازش انتقاداتی میشد، ولی یه سروسامانی به اینجا میداد، با کسی هم شوخی نداشت! البته بابک هم یه سری ایراداتی داشت که زیاد عمیق نبودند!

شما باید رو کاربرای جدید کار کنید، اونا بدون هیچ دیدگاهی میان اینجا، هر روشی که ما به اونا یاد بدیم، با همون روش هم کار میکنند، وقتی ببینند که بازار اسپم داغه، اونام میشن اسپمر، هر کی هم از اسپم خوشش نیاد دیگه اینجا فعالیتی نمیکنه!
ایشالا که با مدیریت شما و همکاراتون این معضل به مرور زمان حل میشه

خب ما هم داریم دنبال کاربر مناسب مدیریت میگیردیم ولی هنوز که به نتیجه ای نرسیدیم.
چون مدیریت تالار ازاد خیلی حساس هست و مدیرش باید از هر لحاظ ! مناسب باشه.

منظورتون رو از صحبت در مورد تالار عکس متوجه نشدم.
تاپیک اگر تکراری هست حتما باید قفل بشه.
مدیر اصلیش به علت ارشد کم میتونه بیاد.
به تازگی یه دستیار تعیین شده براش که در قسمت مسابقات فعال هست .
بعدم شما هر پیشنهاد و انتقادی از تالار عکس دارید در دفتر همون تالار مطرح کنید .

با اون قسمت اخر هم کاملا موافقم.

ghxzy

کاربر ممتاز
جناب پیرجو اصلا قصد مخالفت باشما رو به هیچ وجه ندارم .ولی احساس نمیکنم که برای همه این قوانین اعمال شه
به نظر میاد که قوانین فقط برای اعضای عادیه باشگاه طراحی شده و بقیه مستثنی هستند

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
جناب پیرجو اصلا قصد مخالفت باشما رو به هیچ وجه ندارم .ولی احساس نمیکنم که برای همه این قوانین اعمال شه
البته من نمیدونم دقیقا منظور شما کی بوده و چیزی که فکر میکنید همین عرایضی است که الآن میگم یا نه

بنده هم پستهام پاک شدن و کاملا درست پاک شدن
با اینکه اسپم آنچنانی نبودن و بحثی بودن ولی خب به تاپیک مربوط نبودن و پاک شدنشون کاملا درست هست

ولی اینجا جا داره یه گلایه کنم

جناب مهندس پیرجو

بعضی مدیران شما (البته اینکه میگم بعضی شاید صحیح تر باشه بگم یک نفر ) کم از این قبیل پستها نزدن و نمیزنن
مواردی رو امروز دیدم

از توهین گرفته تا تمسخر و صد البته پستهای کاملا بی ربط با تاپیک

ایشون مدیر هستن ......فکر میکنم نظارت و برخورد با مدیرانتون بسیار مسئله اهم تری تا نظارت و برخورد با تخلف کاربرانتون باشن .

وقتی یک مدیر خودش در تاپیکهای کاملا سیاسی فعالیت میکنه و بعضا توهین آمیز هم رفتار میکنه

چه انتظاری میشود از کاربران داشت که به قوانین احترام متقابل بزارن

مدیرانی که بایستی بیش از همه گوش به فرمان شما باشند و برای قوانین ارزش قائل باشند .

امیدوارم فضای سایت طوری نشه که کسانی خود را فراتر از قوانین فرض کنند

در ضمن در جواب به بعضیها
اگر به همه به خاطر ارسال پست نامرتبط که البته در جواب به پست نامرتبطی بود اگر اشتباه نکنم

برخورد شده لازمه با همه برخورد یکسان بشه
حتی اگر اون شخص خود بنده باشم

البته به نظر من بایستی فرق قائل شد بین پست توهین آمیز سرتاپا
تا پستی که کاملا مطلب در اون درج شده و بدون توهین بوده
منظورم اینه اینکه طبیعتا مقایسه تخلف هم باید صورت گیرد
که انشاالله میگیرد

انشاالله

آخرین ویرایش:

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب ما هم داریم دنبال کاربر مناسب مدیریت میگیردیم ولی هنوز که به نتیجه ای نرسیدیم.
چون مدیریت تالار ازاد خیلی حساس هست و مدیرش باید از هر لحاظ ! مناسب باشه.

منظورتون رو از صحبت در مورد تالار عکس متوجه نشدم.
تاپیک اگر تکراری هست حتما باید قفل بشه.
مدیر اصلیش به علت ارشد کم میتونه بیاد.
به تازگی یه دستیار تعیین شده براش که در قسمت مسابقات فعال هست .
بعدم شما هر پیشنهاد و انتقادی از تالار عکس دارید در دفتر همون تالار مطرح کنید .

با اون قسمت اخر هم کاملا موافقم.

من تالار عکس رو فقط مثال زدم، کاری باهاشون ندارم، منظورم اینه که تالار آزاد که حجم فعالیتش خیلی بالاتر از تالار عکسه نیاز به مدیرای بیشتری داره!

یه پیشنهاد، در انتخاب مدیر خشک برخور نکنید، شما خیلی 0 و 1 هستین! شما میتونین تا قبل از انتخاب شدن مدیر آزاد، چند نفر رو به عنوان نامزد مدیریت اتاخاب کنید و به طور آزمایشی مدیریتشون رو زیر نظر بگیریدف اگر جواب دادن به عنوان مدیر انتخابشون کنید.

یه سوال:
این آقایی که بالا هم از طرف مدیران ابراز نظر کردند، در تالار نقد مدیریتف یک پست اسپم ارسال کرده بودند که پاک شد، مطمئنا مدیریت پاک کرده، آیا اخطاری گرفتند یا نه؟

Setayesh

مدیر تالار
من تالار عکس رو فقط مثال زدم، کاری باهاشون ندارم، منظورم اینه که تالار آزاد که حجم فعالیتش خیلی بالاتر از تالار عکسه نیاز به مدیرای بیشتری داره!

یه پیشنهاد، در انتخاب مدیر خشک برخور نکنید، شما خیلی 0 و 1 هستین! شما میتونین تا قبل از انتخاب شدن مدیر آزاد، چند نفر رو به عنوان نامزد مدیریت اتاخاب کنید و به طور آزمایشی مدیریتشون رو زیر نظر بگیریدف اگر جواب دادن به عنوان مدیر انتخابشون کنید.

یه سوال:
این آقایی که بالا هم از طرف مدیران ابراز نظر کردند، در تالار نقد مدیریتف یک پست اسپم ارسال کرده بودند که پاک شد، مطمئنا مدیریت پاک کرده، آیا اخطاری گرفتند یا نه؟

ما خشک برخورد نمیکنیم (منظورتون از خشک یعنی چی اصلا؟:D)
سخت گیرانه برخورد میکنیم.
اونم به خاطر تجربه هایی هست که در مورد مدیریت اینجا داشتیم و دیدیم.
مهمترین فاکتور مدیر ازاد تحمل بالا و صبر و حوصله هست.
شما اگه پیشنهادی دارید مطرح کنید ( خصوصی) ! ما هم پیگیری میکنیم عملکرد اون کاربر رو.
منتها گمون نمیکنم بشه مدیر ازمایشی گذاشت چون دردسرهای خودش رو داره.
بعدم مدیر باید خودش همکارهاشو پیشنهاد بده چون یک تیم هستند باید با هم هماهنگ باشن که بعدا مدیریت و کاربر دچار دوگانگی نشه!

تالار نقد مدیریت کجاست؟
اگر منظورتون تاپیک پیشنهادات و انتقادات مدیریتی باشه ایشون دو تا پست داشتن اونجا خودشون هم پاکش کردن.

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد

ی ضرب المثل قدیمی میگه: ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازه است.

آقای پیرجو آقایی که امروز هم براتون باز گزارشش رو فرستادم رو آیا رسیدگی میکنید که هر چی دوست داره تو هر پستی علیه من میزنه برخورد کنیم میگید اسپم و اخطار نکنیم و هر چی دوست دارن میگن

گزارش رو ندیدم، ولی بقیه مدیران حتما میبینن و رسیدگی می کنن.

یه سوال:

روال و شیوه کار در اینجا بدین صورت هستش، اما در رابطه با کم کاری از سوی ادمین رو قبول دارم، ایشون هم مشکلات زندگی شخصی خودشون رو هم دارن و نمیتونن مداوم سر بزنند، انتخاب مدیر یا از سوی ما پیشنهاد میشه به ایشون یا از طرف خودشون، اگر از سوی ما باشه خب تا حدود ی تایید شدن و بر میگرده به بقیه مسائل انتخاب مدیر.
من اجازه اخطار دهی به مدیر رو ندامر مگر در مواقع حساس و ضروری، اما ادمین قوانین جدیدی رو وضع کردن که انشالا به اتمام میرسن، اما دلیل نمی شود بخاطر اسپم های یک مدیر شما بخواهید کل مدیریت رو زیر سوال ببرید و نخواهد رفت، این رو هم بگم من به بیشتر کاربرایی که اسپم می کنن اخطار نمیدم، منظورم این هستش که اگر در یک تاپیک 100 تا اسپم رو انجام داده باشه من فقط به یکیش اخطار میدم، در تاپیک بعدی هم بدین منوال قصدم این نیست که اخراج کنم، فقط تذکر میدم، کاربرانی که تعداد اخطارهاشون از سه تا بیشتر بشه دیگه به هیچ عنوان در لیست مدیریت نمی روند و خواهند رفت. پس سعی کنید بیشتر از دکمه تشکر استفاده کنید تا اینکه اخطار دریافت کنید.

البته من نمیدونم دقیقا منظور شما کی بوده و چیزی که فکر میکنید همین عرایضی است که الآن میگم یا نه

بنده هم پستهام پاک شدن و کاملا درست پاک شدن
با اینکه اسپم آنچنانی نبودن و بحثی بودن ولی خب به تاپیک مربوط نبودن و پاک شدنشون کاملا درست هست

ولی اینجا جا داره یه گلایه کنم

جناب مهندس پیرجو

بعضی مدیران شما (البته اینکه میگم بعضی شاید صحیح تر باشه بگم یک نفر ) کم از این قبیل پستها نزدن و نمیزنن
مواردی رو امروز دیدم

از توهین گرفته تا تمسخر و صد البته پستهای کاملا بی ربط با تاپیک

ایشون مدیر هستن ......فکر میکنم نظارت و برخورد با مدیرانتون بسیار مسئله اهم تری تا نظارت و برخورد با تخلف کاربرانتون باشن .

وقتی یک مدیر خودش در تاپیکهای کاملا سیاسی فعالیت میکنه و بعضا توهین آمیز هم رفتار میکنه

چه انتظاری میشود از کاربران داشت که به قوانین احترام متقابل بزارن

مدیرانی که بایستی بیش از همه گوش به فرمان شما باشند و برای قوانین ارزش قائل باشند .

امیدوارم فضای سایت طوری نشه که کسانی خود را فراتر از قوانین فرض کنند

در ضمن در جواب به بعضیها
اگر به همه به خاطر ارسال پست نامرتبط که البته در جواب به پست نامرتبطی بود اگر اشتباه نکنم

برخورد شده لازمه با همه برخورد یکسان بشه
حتی اگر اون شخص خود بنده باشم

البته به نظر من بایستی فرق قائل شد بین پست توهین آمیز سرتاپا
تا پستی که کاملا مطلب در اون درج شده و بدون توهین بوده
منظورم اینه اینکه طبیعتا مقایسه تخلف هم باید صورت گیرد
که انشاالله میگیرد

انشاالله

این جوری که شما گفتید انگار مدیرای باشگاه هر روز دارن اسپم می کنن و هر کاری دوست دارن انجام میدن، هر حرف زشتی که از دهنشون در میاد نثار کاربرها می کنن، نخیر این گونه نیست، بله قبول دارم که مدیر نباید این گونه رفتار رو داشته باشه اما این جوری که هم مطرح می کنید نیست و نخواهد بود. انشالا به تخلف مدیر خاطی رسیدگی می شود.

خیر، همه به صورت مداوم در حال دریافت اخطار هستند، سعی کنید اسپم نکنید تا اخطار دریافت نکنید. باز هم میگم اگر با مفهوم اسپم مشکل دارید به یکی از مدیران مراجعه کنید تا تمامش رو براتون شرح بده، چند مورد خاص هستش که فقط توجه کنید اخطار دریافت نمی کنید.

Setayesh

مدیر تالار

شما یه گزارش داشتید از تالار عکس که رسیدگی شده.

ghxzy

کاربر ممتاز
خیر، همه به صورت مداوم در حال دریافت اخطار هستند، سعی کنید اسپم نکنید تا اخطار دریافت نکنید. باز هم میگم اگر با مفهوم اسپم مشکل دارید به یکی از مدیران مراجعه کنید تا تمامش رو براتون شرح بده، چند مورد خاص هستش که فقط توجه کنید اخطار دریافت نمی کنید.
خیلی متشکرم که جواب دادید
ولی اولا من مفهوم اسپم رو کاملا درک میکنم.وضمن اینکه لحن حرفای شما اصلا دوستانه نیست
ولی حرف من اینکه پستایی رو که اسپم هست زود حذف میکنید و اخطار میدید.ولی پست هایی هم هستند که شاید به ظاهر اسپم نباشه ولی بسیار زشت و زننده هستند و توی اونها تماما حرفای رکیک عنوان شده.
نظر شما راجع به این پستها چیه؟من نمیگم اخطار حداقل کاری که میتونید انجام بدید اینکه پست حذف بشه تا کاربران دیگه چشمشون به این پستها نیفته
این یه نمونه همون پست اول رو یه نگاه کوچیک بندازید متوجه میشید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Setayesh

مدیر تالار
خیلی متشکرم که جواب دادید
ولی اولا من مفهوم اسپم رو کاملا درک میکنم.وضمن اینکه لحن حرفای شما اصلا دوستانه نیست
ولی حرف من اینکه پستایی رو که اسپم هست زود حذف میکنید و اخطار میدید.ولی پست هایی هم هستند که شاید به ظاهر اسپم نباشه ولی بسیار زشت و زننده هستند و توی اونها تماما حرفای رکیک عنوان شده.
نظر شما راجع به این پستها چیه؟من نمیگم اخطار حداقل کاری که میتونید انجام بدید اینکه پست حذف بشه تا کاربران دیگه چشمشون به این پستها نیفته
این یه نمونه همون پست اول رو یه نگاه کوچیک بندازید متوجه میشید

شما چرا اینجور موارد رو گزارش نمیکنید؟
لطفا یه درصد هم احتمال بدید که مدیر نبینه!
خب کاربر هم باید همکاری کنه دیگه.
رسیدگی شد/

آخرین ویرایش: