شما میگید عشق بهتر یا ازدواج؟؟؟؟

amir-ehsan

عضو جدید
حقیقتا معنای درستی از عشق ندارم،ولی من دوست داشتنو والاتر از عشق میدونم عشقو مثل آتشی میدونم که بلاخره یه روز خاموش میشه و فروکش میکنه......پس اعتقادی بهش ندارم
من میگم ازدواج.....چون ازدواجی هم میتونه قبلش دوست داشتنی باشه وهم بعدش مثل عشق هم نیست که تمومی داشته باشه...بین زن ومرد همشه یه دوست داشتن هست که میتونه بعد از ازدواج بیشترم بشه!

تایید میشه

amir-ehsan

عضو جدید

ازدواج هدف نیست که بخواد تو لیست هدفا قرار بگیره.........!!!
به نظرم اونا باید از بقیه ی جدا کرد و با یه دید دیگه بهش نگاه کرد.....آدم میتونه با ازدواج کردنم به خیلی از هدفهای بزرگش برسه....این حرف شما اینه که ازدواج مانع رسیدن به هدفاتون میشه؟؟؟؟؟....به نظرم این یه اشتباهه........خیلی از آدما وقتی ازدواج میکنن راهشون برای رسیدن به هدفشون هموارتر میشه........وبیشتر موفق ترن!!!!!!!
پس به ازدواج به دید یه هدف نگاه نکنید!!

مانعی میشه برا رسیدن به بعصی هدفهات . بعدا به حرفم می رسید و خواهید دید که اینچنین است

ICE-G

عضو جدید
کاربر ممتاز
این متن از سایت دکتر شیریه.
اما واسه این سوال که عشق بهتره یا ازدواج این متن نذاشته.
بهتره از این متن یاد بگیریم که با ازدواجمون عشق رو هم نگه داریم!!!

SAMIFAR

عضو جدید
واقعا درسته! نه تنها در مورد ازدواج و عشق، بلکه در مورد همه چیزهایی که فکر می کنیم به ما تعلق دارن و به همین دلیل ازشون غافل می شیم!
یه روز یکی از دوستای خیلی خوبم یه جمله بهم گفت که اشکم در اومد! گفت : برای کسانی که دوستشون داری زمان بذار ، وگرنه این زمانه که کسانی که دوستشون داری رو ازت می گیره!
یاد پدر بزرگم افتادم که چون واسه کنکور درس می خوندم 1 سال بود که خونشون نرفته بودم و فقط تلفنی باهاش صحبت می کردم، تا اینکه برای تشعییع جنازه اش رفتم و روز هفتم پدر بزرگم من کنکور سراسری داشتم!!!!! این بدترین چیزیه که یادم میافته!!!!!!!!

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعا درسته! نه تنها در مورد ازدواج و عشق، بلکه در مورد همه چیزهایی که فکر می کنیم به ما تعلق دارن و به همین دلیل ازشون غافل می شیم!
یه روز یکی از دوستای خیلی خوبم یه جمله بهم گفت که اشکم در اومد! گفت : برای کسانی که دوستشون داری زمان بذار ، وگرنه این زمانه که کسانی که دوستشون داری رو ازت می گیره!
یاد پدر بزرگم افتادم که چون واسه کنکور درس می خوندم 1 سال بود که خونشون نرفته بودم و فقط تلفنی باهاش صحبت می کردم، تا اینکه برای تشعییع جنازه اش رفتم و روز هفتم پدر بزرگم من کنکور سراسری داشتم!!!!! این بدترین چیزیه که یادم میافته!!!!!!!!

قربونت برم غصه نخوربعضی ازجریانات زندگی آدم را پخته میکنه تو از اون ماجرا به عنوان1اشتباه یاد نکن بهش به دید 1تجربه بنگر.تجربه ای که هرچند تلخ ولی باعث میشه در آینده دیگه تکرارش نکنی.

SAMIFAR

عضو جدید
قربونت برم غصه نخوربعضی ازجریانات زندگی آدم را پخته میکنه تو از اون ماجرا به عنوان1اشتباه یاد نکن بهش به دید 1تجربه بنگر.تجربه ای که هرچند تلخ ولی باعث میشه در آینده دیگه تکرارش نکنی.
آره ، تجربه ی تلخی بود !
کاش تجربه هم مثل مولتی ویتامین قرص و کپسول داشت می خوردیم!

نعیما

عضو جدید
عشق یا ازدواج

عشق یا ازدواج

مطلب بسیار ظریف و جالبی بود باید به داشتن چنین بابا بزرگ نکته سنج وفهیمی افتخار کنی.... من بذیرفتم که عشق افسانه است این دل درد آشنا دیوانه است میروم شایدفراموشت کنم.....دیگه عشق وجود نداره بچه ها

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مطلب بسیار ظریف و جالبی بود باید به داشتن چنین بابا بزرگ نکته سنج وفهیمی افتخار کنی.... من بذیرفتم که عشق افسانه است این دل درد آشنا دیوانه است میروم شایدفراموشت کنم.....دیگه عشق وجود نداره بچه ها

دوست خوبم پدربزرگ من نیست که! این متن به من ایمیل شد و اصلا نمیدونستم چه کسی اون را نوشته تا اینکه یکی از همین دوستای نازنین فرمودند که برای دکتر شیری است.

avayestan

کاربر بیش فعال
عشقی که به ازدواج ختم نشه داغون میکنه آدمو! مگه آدم چقد دل داره کی هی عاشق بشه هی شکست عشقی بخوره تا اخرعمرش!:cry:

آره واقعا.. آخه آدم عاشق میخواد همیشه عشقش کنارش باشه.. حالا اگه به ازدواج ختم نشه همین آدم عاشق میتونه رفتن عشقش رو و ازدواجه عشقش با فرد دیگه رو تحمل کنه؟؟ واه.. یه چی میگیا..:surprised:

شیخ اجل

عضو جدید
به نظرم این سوال اشتباه و مقایسه این دوتا غلطه ..... ازدواج یه پیوند موقته تو این دنیا .... عشق اگه واقعی باشه پیوند روحه .....

گیلاس خانومی

عضو جدید
ترجیح میدم یک عمر با ارامش درکناره کسی ک دوستش دارم زندگی کنم تا اینکه چند روز با بدبختی در کناره کسی که عاشقشم

* Mojtaba *

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ترجیح میدم یک عمر با ارامش درکناره کسی ک دوستش دارم زندگی کنم تا اینکه چند روز با بدبختی در کناره کسی که عاشقشم
اینطوری که شما میگی دوست داشتن و عاشق بودن با هم در تناقض اند!
درسته شدت اونها فرق میکنه ، اما با هم 180 که فرق ندارند و روبروی هم نیستن ،هم عرض اند!
مگه میشه شما کسی رو که دوستش داری و در کنار زندگی میکنی، عاشقش نباشی؟!

گیلاس خانومی

عضو جدید
درسته شدت اونها فرق میکنه ، اما با هم 180 که فرق ندارند و روبروی هم نیستن ،هم عرض اند!

تعریفت از عاشق بودن چیه؟؟
عاشق ک باشی چشمت کور میشه
بخدا حاضری با طرفت تو خوده جهنم هم بری...
ولی وختی یکی رو دوس داری چشمت کور نمیشه عاقلانه انتخاب میکنی...
اره با هم در تناقض نیستن هم عرضیشونم قبول اما ادم باید واس ازدواج با عقلش تصمیم بگیره با چشنی احساس نه صرفا احساسات

sakhtotolid

عضو جدید
اگر عشق واقعا عشق باشه ازدواج رو پشت سر داره . راستی ماجرای خوبی بود آفرین به پدر بزرگت

zahra1985

عضو جدید
سلام
خیلی زیبا قدر نشناسی ما انسانارو بیان کرده و اسم انسان الحق که برازندمونه این قدر نشناسی و فراموشکاری یادمون نره که مربط به تمام تعلقاتمون هست از خدا گرفته تا پدر مادرو غیره
دمت گرمو تنت سالم خیلی خوب بود

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

دوست داشتن با عشق فرق میکنه.