كسي به من نفهم نگفت ازدواج نكن ، ولي من به شما ميگم!!!

Modernist

عضو جدید
كسي به من خر نفهم الاغ نگفت ازدواج نكن ولي من به شما ميگم اين كار و نكنيد ، نكنيد ، نكنيد . ازدواج جز بدبختي هيچي نيست هيچي نيست هيچي نيست
جز اينكه يه بچه ديگرم بياريد تو اين دنياي لعنتي و اونم بدبختش كنيد هيچي نداره
حالم از همه چيز بهم ميخوره از صبح دارم گريه مي كنم
خسته شدم خدا ، بريدم ، حالم از همه چيز بهم ميخوره
خودم دارم از درد پريد ميميرم ، دخترمم از اينور مريض شده نميدونم چي كارش كنم
نميدونم خودم و جمع كنم يا اينو
از همه چيز بدم مياد
خدا واسه اين دنياي به اين بدي ما رو واسه چي آفريدي
خدايا ازت بدم مياد،ازت نفرت دارم حالم ازت بهم ميخوره خدا
اين شوهر.... عوض اينكه امروز زودتر بياد خونه از هميشه موقع ها ديرتر اومد.حالم ازت بهم ميخوره ، يادم نميره اون موقع ها كه ميخواستي مخمو بزني هر روز دو سه ساعت زنگ ميزدي حرف ميزدي حالا يه مين هم زنگ نميزني ببيني مردم زندم
حالم ازت بهم ميخوره منو از كل زندگي گذاشتي
بازم ميگم كسي به من نگفت ازدواج نكن ولي من به شما ميگم ازدواج نكنيد لا اقل تا 30 سالگي اينا ازدواج نكنيد.
يكي ميگفت زندگي مثل سيب ميمونه وسطش تلخه ، بايد از كناراش آروم بخوري به وسط تلخش هيچوقت نرسي . ولي من درست نخوردم زود رسيدم به تلخش :biggrin:
نصيحت نكنيد كه حوصله نصيحت هيچ كدومتون رو ندارم .
ميخوايد چي بگيد ميخوايد بگيد به خدا توكل كن صبر داشته باش :biggrin:
حرفهاي تكراري و صدمن يه غاز :biggrin:

hoolooo

عضو جدید
كسي به من خر نفهم الاغ نگفت ازدواج نكن ولي من به شما ميگم اين كار و نكنيد ، نكنيد ، نكنيد . ازدواج جز بدبختي هيچي نيست هيچي نيست هيچي نيست
جز اينكه يه بچه ديگرم بياريد تو اين دنياي لعنتي و اونم بدبختش كنيد هيچي نداره
حالم از همه چيز بهم ميخوره از صبح دارم گريه مي كنم
خسته شدم خدا ، بريدم ، حالم از همه چيز بهم ميخوره
خودم دارم از درد پريد ميميرم ، دخترمم از اينور مريض شده نميدونم چي كارش كنم
نميدونم خودم و جمع كنم يا اينو
از همه چيز بدم مياد
خدا واسه اين دنياي به اين بدي ما رو واسه چي آفريدي
خدايا ازت بدم مياد،ازت نفرت دارم حالم ازت بهم ميخوره خدا
اين شوهر.... عوض اينكه امروز زودتر بياد خونه از هميشه موقع ها ديرتر اومد.حالم ازت بهم ميخوره ، يادم نميره اون موقع ها كه ميخواستي مخمو بزني هر روز دو سه ساعت زنگ ميزدي حرف ميزدي حالا يه مين هم زنگ نميزني ببيني مردم زندم
حالم ازت بهم ميخوره منو از كل زندگي گذاشتي
بازم ميگم كسي به من نگفت ازدواج نكن ولي من به شما ميگم ازدواج نكنيد لا اقل تا 30 سالگي اينا ازدواج نكنيد.
يكي ميگفت زندگي مثل سيب ميمونه وسطش تلخه ، بايد از كناراش آروم بخوري به وسط تلخش هيچوقت نرسي . ولي من درست نخوردم زود رسيدم به تلخش :biggrin:
نصيحت نكنيد كه حوصله نصيحت هيچ كدومتون رو ندارم .
ميخوايد چي بگيد ميخوايد بگيد به خدا توكل كن صبر داشته باش :biggrin:
حرفهاي تكراري و صدمن يه غاز :biggrin:
این حقیقت داره؟
یعنی منظورم اینه که واسه خودته؟
میتونم بپرسم آقاتون چیکارس؟
(پست اول همیشه شگون داره!)

Modernist

عضو جدید
داستان عجيب غريبي نبود كه ميگيد حقيقت داره !
آره داستان خودمه
من احمقي كه تو سن 21 سالگي ازدواج كردم و الان هم دارم وارد سن 28 سالگيم ميشم :biggrin:
ترم 6 7 دانشگاه حامله و ترم آخر بچه تو بغل و بخاطر افتادن تو يه درس دو واحدي به ترم 9 كشيد :biggrin:
بعد از اين هم كه دانشگاه تموم شد ديدم هيچي نيستم هيچي !!!!

Ariyan

عضو جدید
salam dooste man

salam dooste man

salam dooste man . bebakhshid ke eng type mikonam emkanesh nist be farsi benevisam..vaghti topiket ro didam kheili moteasef shodam,fekr nemikoni ye zare tond rafti?ghabool daram zendegi sakhti ziad dare vali lahazate shirini ham dare
man ehsaset ro kheili khub dark mikonam, chon khodam ye pesare koochik daram ke gahi hesabi kalafam mikone,sene ezdevaje man ham taghriban hamsene toe.man ghasde nasihat nadaram chon dar hadi nistam ke bekham kasio nasihat konam, .faghat az narahatiye to manam narahat shodam
eteraf mikonam hamishe too zendegi ha ye zamani mirese ke adam ehsas mikone shayad age ezdevaj nemikard behtar bood.dooste man nabayd bezari zendegit yeknavakht beshe, gele kardi ke hamsaret be fekret nist , dorost vali sadeghane begoo khodet che kardi ke mehro eshghe oono mesle ghabl dashte bashi?ma gahi enghadr gharghe roozmaregi mishim ke yademoon mire bayad baraye ashegh moondan ham kari kard.eshghe ghabl va baad az ezdevaj aslan ba ham ghabele moghayese nist.pas nabayad entezar dashte bashi ke bazam sharayet mesle gozashte bashe. omidvaram zendegit rooz be rooz behtar beshe, age doost dashti aram peigham bezar , khoshhal misham betoonim ba ham sohbat konim.farnaz

Modernist

عضو جدید
gele kardi ke hamsaret be fekret nist , dorost vali sadeghane begoo khodet che kardi ke mehro eshghe oono mesle ghabl dashte bashi?

من واسه اون خيلي كارا كردم
نتيجش اين شد كه اون الان همه چي هست و من هيچي
مهر و علاقه اي كه ازش حرف ميزني از اون اول هم نداشت فقط دروغ و تظاهري بود واسه گذشتن خرش ازپل :biggrin:
ولي اون چي همه چيزايي كه من داشتم رو ازم گرفت
همه چيز من سرزندگي و نشاطم بود كه لازمه زندگي كردن هست رو از من گرفت
منم موقعي كه آروم هستم بهتر از تو سخنراني مي كنم

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولا شما که اینقدر بدبختی چرا الکی میخندی؟؟؟؟
دوما اینا ربطی به خدا نداره که شما اینقدر بد حرف زدی اینا نتیجه عمل خودتون
تازشم اون موقع که واس شوخرتون میمردین باید فکر الان میکردین
بعدشم شما باید سعی نید از زندگی لذت ببرین نه اینکه با لعن و نفرین هی بد و بدترش کنید

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
برو عزیز ما رو نپیچون تو اگه ناراحتی برا چی جلو نوشته هات :biggrin: میزاری تریپ سرکاریه دیگه نشستی با برو بکس به ریش ما می خندی ؟ وای وای وای وای عجب عجب .;)

Modernist

عضو جدید
اولا شما که اینقدر بدبختی چرا الکی میخندی؟؟؟؟
دوما اینا ربطی به خدا نداره که شما اینقدر بد حرف زدی اینا نتیجه عمل خودتون
تازشم اون موقع که واس شوخرتون میمردین باید فکر الان میکردین
بعدشم شما باید سعی نید از زندگی لذت ببرین نه اینکه با لعن و نفرین هی بد و بدترش کنید
ربطي به خدا نداره؟
مگه من به خدا گفتم منو بياره تو اين دنيا
بعدشم با دو تا آيكون خنده فكر كردي واقعا دارم ميخندم ؟
باشه حتما به نصيحتت گوش ميكنم ديگه لعنت و نفرين نمي كنم
درد دل و كمر پريد هم كه هر ماه سراغت مياد مشكل خودم بوده يادم رفته بود از اون اول به خدا بگم منو پسر بيافرينه :biggrin:

araghi

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببين خانم غر غروي بد اخلاق كه با يه كشميش گرميت ميكنه و با يه غوره سرديت !اينها رو ميگم كه نگي نصيحت و از اين جور چيزا !تو كه شجاعت تحمل سرد و گرم زندگي رو نداشتي بيخود كردي بعد از اشتباه اول بچه دار شدي !تو امروز مال خودت نيستي كه بخواي همه چيز بر وفق مرادت باشه اگه اهل قبول مسئوليت هستي اوني را كه ساختي بايد با دندونات بزرگش كني !شلوغ بازي هم از خودت در نيار بعد كه اروم شدي راهكار بهت ميدم فعلا سرتو بنداز زير بچسب به زندگيت و بچه ات رو به جايي برسون كه درد بي پدر مادري براش از هر دردي بزرگتر خواهد بود .
دل قوي دار كه پتك آهنين زندگي از تو شمشيري خواهد ساخت كه بر هر مشكلي فائق خواهي امد.
مهر و علاقه اي كه ازش حرف ميزني از اون اول هم نداشت فقط دروغ و تظاهري بود واسه گذشتن خرش ازپل :biggrin:

Modernist

عضو جدید
برو عزیز ما رو نپیچون تو اگه ناراحتی برا چی جلو نوشته هات :biggrin: میزاری تریپ سرکاریه دیگه نشستی با برو بکس به ریش ما می خندی ؟ وای وای وای وای عجب عجب .;)
تا حالا از روي حرص يا تمسخر نخنديدي ؟
يعني چي بخوام سر كار بذارم ؟
چيه اين داستان جنبه سر كاري گذاشتن داره ؟

Modernist

عضو جدید
!تو كه شجاعت تحمل سرد و گرم زندگي رو نداشتي بيخود كردي بعد از اشتباه اول بچه دار شدي !.
من كه خودم گفتم اشتباه كردم
گفتم كسي به من گفت
من واسه بقيه ميگم كه فردا مثل من نگن كسي به ما نگفت و اشتباه من رو تكرار نكنن
تو رو خدا انقدر ازدواج رو شيرين جلوه نديد چند تا جوون ديگه هم مثل ما بشن
و در ضمن فكر نكن اگه گلايه كردم سرم به زندگيم نيست . من واسه دخترم چيزي كم نميذارم كه فردا بخواد مثل من بشه
اگه ميبيني الان اينجام بخاطر اينكه پدر بزرگوارشون از سر كار برگشته و مراقبش هست

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
ربطي به خدا نداره؟
مگه من به خدا گفتم منو بياره تو اين دنيا
بعدشم با دو تا آيكون خنده فكر كردي واقعا دارم ميخندم ؟
باشه حتما به نصيحتت گوش ميكنم ديگه لعنت و نفرين نمي كنم
درد دل و كمر پريد هم كه هر ماه سراغت مياد مشكل خودم بوده يادم رفته بود از اون اول به خدا بگم منو پسر بيافرينه :biggrin:
خدا انسان ها رو آفریده برای اعطای رحمت به اونا ولی خیلی از این آفریده هاش لیاقت ندارن

araghi

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببين برداشت من اينه كه تو عادت داري مشكلات رو بزرگ كني و در خوشي هات كسي رو شريك نكني زندگي همون اندازه شيرين و گواراست كه تلخ كامي ها رو هم به همراه داره ازدواج يه جبره و لازمه بقاست هر جواني نياز به جنس مخالف خودش داره حالا در طول زندگي خيلي چيزا بوجود مياد بدترينشم اينه كه منجر به جدايي بشه باور كن هيچكس از زندگيش زضايت كامل نداره ولي بدون زوج هم نميشه به قولي ميگن زن بلاست ولي هيچ خانه اي بي بلا نماند
از زندگيت خوب استفاده كن و ازش لذت ببر.
من كه خودم گفتم اشتباه كردم
گفتم كسي به من گفت
من واسه بقيه ميگم كه فردا مثل من نگن كسي به ما نگفت و اشتباه من رو تكرار نكنن
تو رو خدا انقدر ازدواج رو شيرين جلوه نديد چند تا جوون ديگه هم مثل ما بشن
و در ضمن فكر نكن اگه گلايه كردم سرم به زندگيم نيست . من واسه دخترم چيزي كم نميذارم كه فردا بخواد فردا مثل من بشه
اگه ميبيني الان اينجام بخاطر اينكه پدر بزرگوارشون از سر كار برگشته و مراقبش هست

Modernist

عضو جدید
خدا انسان ها رو آفریده برای اعطای رحمت به اونا ولی خیلی از این آفریده هاش لیاقت ندارن

آره لياقت خداداي هست ، من خدادادي لياقت رحمتهاش رو نداشتم
معلومه تو آدم با لياقتي هستي
بهت تبريك ميگم :gol:

Modernist

عضو جدید
ببين برداشت من اينه كه تو عادت داري مشكلات رو بزرگ كني و در خوشي هات كسي رو شريك نكني زندگي همون اندازه شيرين و گواراست كه تلخ كامي ها رو هم به همراه داره ازدواج يه جبره و لازمه بقاست هر جواني نياز به جنس مخالف خودش داره حالا در طول زندگي خيلي چيزا بوجود مياد بدترينشم اينه كه منجر به جدايي بشه باور كن هيچكس از زندگيش زضايت كامل نداره ولي بدون زوج هم نميشه به قولي ميگن زن بلاست ولي هيچ خانه اي بي بلا نماند
از زندگيت خوب استفاده كن و ازش لذت ببر.

با كمال تاسف بايد بگم كه شما واقعا اشتباه برداشت كردي
من بر عكس كسي هستم كه هميشه خواستم بخندم و بخندونم !
شايد اين اولين بار هست كه زبون به گلايه باز كردم
اون هم گفتم قصدم فقط اين بود كه به دوستاني كه ازدواج نكردن بگم كه ازدواج واقعا سخت هست
درست همون موقع كه مجبوري بخندي و بچت رو شادكني ، ممكنه بغض داره تو گلوت خفت ميكنه
بعدشم كي گفته ازدواج يه جبره ؟
اگه اين زندگي بقا پيدا نكنه چي ميشه مگه ؟

araghi

عضو جدید
کاربر ممتاز
جبري كه در ازدواج حاكم است از نوع تولد و موت نيست در واقع در اين دو مورد جبر عيني حاكم است ولي در ازدواج ممكنست انرا جبر كفايي بدانيم بعبارتي راز بقا با ازدواج بخشي از انسانها تامين ميشود اما مرد بي زن و زن بي مرد از تمام انچه كه به زندگي گوييم بهره نمي برد ازدواج از اين جهت كه مايليم از ان بيشتر بهره ببريم لازم و جبري است اما براي كسانيكه مايلند گوشه عزلتي گزينند چنين نيست ، درد گوشه نشيني از درد زندگي اجتماعي بمراتب بيشتر است و براي شما كه نيمي از راه را رفته ايد جنگ با مشكلات و تبديل انها به زيبايي و بعبارتي نگاه به انها از منظري ديگر ي الزاميست شما از خنده فرزندتان انچنان شاداب ميشويد كه انگار جهاني را به شما داده اند و از گريه او بي تاب ميشويد و اين يعني زندگي ،عشق و معناي حيات .
لياقت زندگي را كسي ندارد كه تنها زندگي مي كند و نه انكه خدايي دارد و يا ندارد.

با كمال تاسف بايد بگم كه شما واقعا اشتباه برداشت كردي
من بر عكس كسي هستم كه هميشه خواستم بخندم و بخندونم !
شايد اين اولين بار هست كه زبون به گلايه باز كردم
اون هم گفتم قصدم فقط اين بود كه به دوستاني كه ازدواج نكردن بگم كه ازدواج واقعا سخت هست
درست همون موقع كه مجبوري بخندي و بچت رو شادكني ، ممكنه بغض داره تو گلوت خفت ميكنه
بعدشم كي گفته ازدواج يه جبره ؟
اگه اين زندگي بقا پيدا نكنه چي ميشه مگه ؟

Saeed_askari

عضو جدید
کاربر ممتاز

مطمعنن یه حرکت غیر عادی انجام دادین
بعضی وقتها لازمه برای نگه داشن زندگی از بعضی چیزا بگذرین

چه همدیگر رو دوست دارین و چه نه پیش مشاور برین
بی نهایت تاثیر داره
چیزی حدود 30 یا 40 تومن میگیره
امتحانش بد نیست

Modernist

عضو جدید
جبري كه در ازدواج حاكم است از نوع تولد و موت نيست در واقع در اين دو مورد جبر عيني حاكم است ولي در ازدواج ممكنست انرا جبر كفايي بدانيم بعبارتي راز بقا با ازدواج بخشي از انسانها تامين ميشود اما مرد بي زن و زن بي مرد از تمام انچه كه به زندگي گوييم بهره نمي برد ازدواج از اين جهت كه مايليم از ان بيشتر بهره ببريم لازم و جبري است اما براي كسانيكه مايلند گوشه عزلتي گزينند چنين نيست ، درد گوشه نشيني از درد زندگي اجتماعي بمراتب بيشتر است و براي شما كه نيمي از راه را رفته ايد جنگ با مشكلات و تبديل انها به زيبايي و بعبارتي نگاه به انها از منظري ديگر ي الزاميست شما از خنده فرزندتان انچنان شاداب ميشويد كه انگار جهاني را به شما داده اند و از گريه او بي تاب ميشويد و اين يعني زندگي ،عشق و معناي حيات .
لياقت زندگي را كسي ندارد كه تنها زندگي مي كند و نه انكه خدايي دارد و يا ندارد.

شما خانومي يا آقا ؟
اصلا ازدواج كردي ؟
بچه داري ؟
يا كنار حوض نشستي ميگي لنگش كن ؟

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجا پسرا هستند:razz:
بیا پیش خودم راهنماییت کنم تا چی کار کنی چرا جلوی اینا می گی

Modernist

عضو جدید
مطمعنن یه حرکت غیر عادی انجام دادین
بعضی وقتها لازمه برای نگه داشن زندگی از بعضی چیزا بگذرین

چه همدیگر رو دوست دارین و چه نه پیش مشاور برین
بی نهایت تاثیر داره
چیزی حدود 30 یا 40 تومن میگیره
امتحانش بد نیست

شايد جالب باشه برات بگم كه اين كار رو هم كرديم و يه سري دارو براي يك ماه به همسرم داد و تو اون يك ماه همه چيز خوب بود
ولي براي تجديد داروش دوباره پيش دكتر نرفت !
بيخيل ديگه بحث باز نشه بهتره
خلاصه از من گفتن ازدواج همچين خوب هم نيست كه به ظاهرش ديده ميشه
حالا ديگه تصميم به عهده خودتون هست

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما مثل اینکه متولد بهمن هستید
زنان بهمن برای ازدواج متولد نشدن:D.برای آزاد زندگی کردن به دنیا اومدن
این از خصوصیاتشونه:redface:

Saeed_askari

عضو جدید
کاربر ممتاز
شايد جالب باشه برات بگم كه اين كار رو هم كرديم و يه سري دارو براي يك ماه به همسرم داد و تو اون يك ماه همه چيز خوب بود
ولي براي تجديد داروش دوباره پيش دكتر نرفت !
بيخيل ديگه بحث باز نشه بهتره
خلاصه از من گفتن ازدواج همچين خوب هم نيست كه به ظاهرش ديده ميشه
حالا ديگه تصميم به عهده خودتون هست

دکتر نه
مشاور
باهاتون صحبت میکنه
دید آدم نسبت به زندگی خوب میشه
ولی اگه زناشویی هست که.....

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ای داد از روزمرگی !!! به هر حال یک مسافرت ، یک قرص هیوسین ، یک اتوی نیم گرم برای روی شکم ، یک مسکن خفیف ، یک خواب مناسب و 10 قطره اسانس رازیانه میتونه موقتاً حال شما رو بهتر کنه .... شما بیش از هر چیزی به اندکی استراحت روحی نیاز داری .

artemiss

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو همه ی خونه ها مشکل هست
مهم کنار اومدن با اون مشکل و پیدا کردن راه حل واسه اونه
اگه بخواین دست رو دست بزارین و بشینین نگا کنین هیچ فایده ای نداره!
هیچی هم درست نمیشه

hoolooo

عضو جدید
عزیزم برو دعا کن تنت سلامته
برو از زندگیت نهایت استفاده رو ببر
این حرفا که میزنی واسه اینکه که هیچ مشکلی نداری
توی خونه نشستی هی فکرو خیال میکنی
برو یه کار پیدا کن سر خودتو مشغول کن
خیلی ها مشکل شما رو دارن ولی وا نمیدن شما داری کاری میکنی که مشکل (که به نظر من اصلا وجود نداره) بهت غلبه کنه

behnaz_arch

عضو جدید
آخه عزیزان من شما که بیرون گود هستین، نمی دونین تو زندگی زناشویی چی ها می گذره
من بی انصاف نیستم، همسر من هم چیزهایی از دست داده من هم همینطور، برای اینکه این زندگی بچرخه خیلی چیزها رو از دست دادیم
فکر می کنید به عنوان یک زن چقدر آزادی داشتیم که انتخاب کنیم، اصلا حقی هم داشتیم
لطفا این رو برای من بجوابید.

خونه بابا که بودم، بابام امر و نهی می کرد. من با ترس خونه بابام بزرگ شدم بخاطر بابام نتونستم دو بار که دانشگاه قبول شدم برم درسم رو بخونم
خونه شوهر که اومدم، از ترس نتونستم بگم بالای چشت ابروست، حالا که با هزار زبون ریزی برای شوهر تونستم برم دانشگاه آقا میگه ما امکاناتش رو نداریم و بچه بدون سرپرست می مونه و ....
حالا چطور برم برای خودم کسی بشم :cry:
چطوره برم تو یه کارخونه حمالی کنم یا خونه مردم برم رخت و لباسشون رو بشورم برای اینکه بتونم اطمینان خاطری توی زندگی داشته باشم ...
فکر می کنید این کارها رو نکردم؟صد تا بهترش رو هم انجام دادم، با حقوق ماهی 60000 ارزشش رو داشت که بچمو تو خونه تنها بزارم اونم فقط برای پولی که خرج اتوبوسم هم نمیشد، اصلا آقایون که پول دست خانمها می بینند دیوانه می شن، فکر می کنن خانم ظرفیتش رو نداره تازه همون چندر غاز رو هم برای مادرشون می فرستادند، من دست کم باید 1000000 در آمد داشته باشم تا خانواده شوهرم و خودم رو بچرخونم
با این حساب سر پیری کاری غیر از درس خوندن نمی تونم بکنم تا حد اقل اگه خدای نکرده شوهری بالای سرم نبود بتونم زندگی خودم و پسرم رو بچرخونم که از گشنگی نمیریم :mad:

خدا سایه مردان رو از سر ما کم نکنه. آمین!

آخرین ویرایش:

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای

Ariyan

عضو جدید
behnaz khanoon.dooste man
bazam ozr mikham be khatere type eng.
dooste man dar inke zanane irani masale fadakari hastand hich shaki nist.man shoma ro tahsin mikonam .kheili az zanan dar sharayete shoma hastand va be nahve ahsant be khanevadashoon miresand,zendegi moshtarak vaghean ehtiyaj be tadbire ziadi dare, nemikham be ghole nevisandeye mohtaram sokhanrani konam,man shayad sharaye shoma ro nadashte basham che ghabl va che baad az ezdevaj, vali in dalil nemishe ke fekr konim zendegi bayad kheili rahat bashe ta ma ham razi bashim.gahi sakhtihast ke lezzat shirini haro bishtar mikone, fekr mikonam dooste ma ye zare kam lotfi mikonan, va dar sharayete khube roohi gharar nadaran,.man migam ma bayad baraye hefze zendegimoon talash konim va entezar nadashte bashim mesle ghablaz ezdevaj bashe, shoma khodet behtar midooni ke che ghadr dide adama baad az zendegi moshtarak avaz mishe.(dar zmn in harfeye man aslan dalil bardefa az aghayoone inchenini nist).baraye shoma arezooye movafaghiyat mikonam,

آخرین ویرایش: