نماز خواندن در مسجد النبی (ص) حرام است!

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نماز خواندن در این مسجد تنها به این علت که میت در آن دفن شده، حرام است و این مسجد بر غیر تقوی بنا شده و واجب است که نبش قبر شود و این میت را از آن خارج کنند.
به گزارش شیعه آنلاین، شیخ «خالد بن علی المشیقح» از مفتیان وهابیت در جدیدترین فتوای خود که از عجیب ترین فتواهای وهابیت به شمار می رود، اقامه نماز در مسجدی که در آن مرده ای دفن شده است را حرام دانست!

گفتنی است وی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه اگر در مسجدی یک مرده ای دفن شده باشد، آیا نماز در آنجا جایز است یا خیر، گفت: نماز خواندن در این مسجد تنها به این علت که میت در آن دفن شده، حرام است و این مسجد بر غیر تقوی بنا شده و واجب است که نبش قبر شود و این میت را از آن خارج کنند.

در اینجا این پرسش مهم مطرح می شود که آیا این مفتی وهابی نماز خواندن در مسجد النبی (ص)، مسجد الحرام و مسجد الأقصی را نیز حرام می داند؟!

منبع

JavadMessi

مدیر بازنشسته
عجب زود دارند هدف اصلی خودشون رو لو میدند!!!

آخرین ویرایش:

shiva.vahed

عضو جدید
کاربر ممتاز
باریکلا ... باریکلا
روز به روز داره به اطلاعاتمون اضافه میشه.
دارن خیییییییییلی قشنگ اسلام رو به ... میکشن!

yalda63

عضو جدید
کلا فرقه وهابیت برای بد نام کردن اسلام به وجود اومده و همه هدفش دور کردن مردم از اسلامه. این فتواهاشون هم خیلی عجیب نیست.

hamid1661363

کاربر فعال
اولا وهابیتی وجود ندارد و اینها تجسم رویاهای بعضی ها است
ثانیا این فتوا دلیلی بر بی منطقی کل مذهبشان نیست
و مگر شما حرف تمام مراجع اهل تشیع رو قبول دارید؟

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
هه هه ماخ!!!!
هر کس و ناکسی میشه سوال جواب بده ی مسلمان ها!! اونوقت میگن چرا مسلمون ها رو مسخره میکنین!! خوب یه بلایی سر اینجور ادم های احمق بیارین،تا کسی چیزی بهتون نگه!!
چرا کسی سایر ادیان و حرف هاشون رو مسخره نمیکنه؟!
حتمی باید یه همچین حرفایی از دهن یه مسلمون بیاد بیرون؟!
تا کی اخه؟

JavadMessi

مدیر بازنشسته
واقعا یعنی وهابیت منطقی هم داره؟!!!
مورد دومتون با اولی تناقش داره چون میگید وهابیتی وجود نداره!!!!!

JavadMessi

مدیر بازنشسته
هه هه ماخ!!!!
هر کس و ناکسی میشه سوال جواب بده ی مسلمان ها!! اونوقت میگن چرا مسلمون ها رو مسخره میکنین!! خوب یه بلایی سر اینجور ادم های احمق بیارین،تا کسی چیزی بهتون نگه!!
تا کی اخه؟
مسلمون؟!!!
حالا این فرقه به اصطلاح مسلمون چطور توسط انگلیس بوجود اومده؟!!!
هه هه شاخ:دی

omid_008

عضو جدید
:(هر چی دعا کردیم شر شون برداشته بشه ولی مستجاب نمی شه.نمی دونم کجای کار ایراد داره

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
:(هر چی دعا کردیم شر شون برداشته بشه ولی مستجاب نمی شه.نمی دونم کجای کار ایراد داره

شاید اونا راست میگن؟!!!

حالا این فرقه به اصطلاح مسلمون چطور توسط انگلیس بوجود اومده؟!!!

بله!! سونی و شیعه هم توسط انگلیس به وجود اومد تا اسلام رو مسخره کنن و باعث بشن که مردم از اسلام دور بشن و اینجوری،با سران حکومت ایران برخورد کنن!! طرح رو هم فراماسون های اون زمان ریختن که 1400 سال پیش به این نتیجه رسیدن که تفرقه ایجاد کنن تا حکومتی که 1400 سال بعد سر کار میاد رو کنار بزنن!!!!
ادعای قبلی،صرفا برای 150 سال بود که در مورد 11 سپتامبر ایراد شد! فک کنم فراماسون ها و انگلیس رکورد شکستن!

JavadMessi

مدیر بازنشسته
شاید اونا راست میگن؟!!!

بله!! سونی و شیعه هم توسط انگلیس به وجود اومد تا اسلام رو مسخره کنن و باعث بشن که مردم از اسلام دور بشن و اینجوری،با سران حکومت ایران برخورد کنن!! طرح رو هم فراماسون های اون زمان ریختن که 1400 سال پیش به این نتیجه رسیدن که تفرقه ایجاد کنن تا حکومتی که 1400 سال بعد سر کار میاد رو کنار بزنن!!!!
ادعای قبلی،صرفا برای 150 سال بود که در مورد 11 سپتامبر ایراد شد! فک کنم فراماسون ها و انگلیس رکورد شکستن!
من که نفهمیدم چی گفتید اما میدونم وهابیت مدت زیادی نیست که بوجود اومده!!!

hadi.textile64

مدیر تالار مهندسی نساجی
مدیر تالار
از کی تا حالا وهابیت دین شناخت هشده که مراجع دینی داشته باشه و بخوان فتوی صادر کنن ؟
یعنی اینا که به قول خودشون نماز خونن واسه میت نماز ندارن ؟ بالا سر میت قبل از دفنش نماز نمیخونن ؟

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که نفهمیدم چی گفتید اما میدونم وهابیت مدت زیادی نیست که بوجود اومده!!!

واقعا؟! اهان پس من اشتباه کردم!! فک کردم که وهابی ها بودن که حدود 200 سال پیش،ضریح امام حسین رو خراب کردن!

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب بله درسته اما بازم نمیفهمم 200 سال کجا 1400 سال کجا؟!!!

اخه من فک کردم شما از اوناشی که تا سونی ها رو هم مسلمون نمیدونی!!! و الان بحث رو در اون بابا ادامه بدیم،به این نتیجه میرسی که وهابی ها که سهله،سونی ها هم برای خراب کردن اسلام اومدن!!

پس زیاد هم جدید نیست!! حداقل 200 سال،برای یه دسته توی اسلام خیلی زیاده!! حداقل نمیشه با امریکا و انگلیس ربطش داد!!!

نمیدونم چرا هر بار که صفحه ی اول این تاپیک رو میبینم،از دیدن صورت اون یارو،ترسم میگیره....بابا صد رحمت به بسیجی مسیجی ها و مذهبی های خودمون!!لااقل از صورتشون شر نمی باره و فک نمیکنی به این سادگی ها سرت رو ببرن!

Mossit

عضو جدید
کاربر ممتاز
حتما کتاب مستر همفر رو مطالعه کنید.

Mossit

عضو جدید
کاربر ممتاز
هه هه ماخ!!!!
تا کی اخه؟
باشه میریم یه بلایی سرشون میاریم بعدش بهمون بگو تروریست...
نکته اینجاست که این ها اصلا مسلمون نیستند و یه فرقه انحرافی بشمار میان توی همه ادیان هم فرقه های انحرافی وجود داره اگه شما درباره اش نشنیدی دلیل نداره نباشه.
ملاک حق هم تمسخر نیست. چه بسا شما وایسی پشت چراغ قرمز یه عده مسخره ات کنند.

hamid1661363

کاربر فعال
وهابیت اصلا فرقه نیست
وجود ندارد
اینها رو به خورد ما و شماکردن
عربستانیها مذهب اهل سنت دارن
اسم وهابیت به اونها گذاشتن تا هرچی دلشون بخواد به اونها توهین کنن
ما مردم ایران هم که ماشا الله مخمون تعطیله
امیدوارم متوجه شده باشید...............
تا حالا کی رو دیدین که بگه من وهابی هستم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این خودش سوال نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
عاقلان را اشاره ای . . . . .

Mossit

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخه من فک کردم شما از اوناشی که تا سونی ها رو هم مسلمون نمیدونی!!! و الان بحث رو در اون بابا ادامه بدیم،به این نتیجه میرسی که وهابی ها که سهله،سونی ها هم برای خراب کردن اسلام اومدن!!

پس زیاد هم جدید نیست!! حداقل 200 سال،برای یه دسته توی اسلام خیلی زیاده!! حداقل نمیشه با امریکا و انگلیس ربطش داد!!!
روی چه حسابی نمیشه با انگلیس و آمریکا مرتبط باشه؟؟ هر دوی این کشورها 200 سال قبل وجود داشتن و در مورد انگلستان به شدت در این زمینه ها فعال بوده. مستر همفر توی کتاب خاطرات اش شروع ماموریت اش رو سال 1710 میلادی اعلام میکنه. متاسفانه اونها خیلی زود ضربه زدن رو شروع کردند و حالا با یکی دوتا کار کوچیک نمیشه با این تشکیلات مقابله کرد و این عده زیاد رو برگردوند ولی انتظار میره کسایی که دنبال حقیقت هستند یه مقدار بیشتر تحقیق کنند.

Mossit

عضو جدید
کاربر ممتاز
وهابیت اصلا فرقه نیست
وجود ندارد
اینها رو به خورد ما و شماکردن
عربستانیها مذهب اهل سنت دارن
اسم وهابیت به اونها گذاشتن تا هرچی دلشون بخواد به اونها توهین کنن
ما مردم ایران هم که ماشا الله مخمون تعطیله
امیدوارم متوجه شده باشید...............
تا حالا کی رو دیدین که بگه من وهابی هستم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این خودش سوال نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
عاقلان را اشاره ای . . . . .
نه عزیزم کسی که مسلمان واقعی باشه قصد توهین به برادرای اهل سنت رو نداره. کسی هم نباید این اشتباه رو بکنه که اهل تسنن وه ابی هستند.
ولی من به عنوان یه رفیق ازتون خواهش می کنم کتابی که گفتم رو تهیه و مطالعه کنید. شما هم اگه دوست داشتید یه کتاب به من معرفی کنید.

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
باشه میریم یه بلایی سرشون میاریم بعدش بهمون بگو تروریست...

در این یه مورد،مطمئن باش فقط کشتنشون رو محکوم میکنم و بس!! نگران نباش....

نکته اینجاست که این ها اصلا مسلمون نیستند و یه فرقه انحرافی بشمار میان توی همه ادیان هم فرقه های انحرافی وجود داره اگه شما درباره اش نشنیدی دلیل نداره نباشه.
خوب بله وجود داره،ولی اخه اون ادیان،به اون شکل تو این کشور نیستن!! چیزی هم که برا ما نیست،پس بهمون ربطی نداره!! خیلی ها تو این مملکت،معتقدن و وجود چنین فرقه هایی،باعث میشه که مسلمانانی که توی ایران هستن، توسط دیگران مورد تمسخر قرار بگیرن که این قابل قبول نیست!

ملاک حق هم تمسخر نیست. چه بسا شما وایسی پشت چراغ قرمز یه عده مسخره ات کنند.
درسته! خیلی مسخره شدم! در اینکه کی بر حق تره،من شک دارم!! ولی لااقل شیعه و سونی،کمی به شعور نزدیک ترن تا سلفی ها و این ها که دیگه اصلا از اون دارن میان!!!متاسافنه همشون هم پولدارن!! اخه هم کار میکنن پول در میارن،هم بالا خونه رو اجاره دادن و حق اجاره میگیرن!

انتظار میره کسایی که دنبال حقیقت هستند یه مقدار بیشتر تحقیق کنند.
میشه بگی چجوری تحقیق میکنن؟!! سرعت چیز پی ان که کمه!! منابع داخلی هم که راجع به اینا خوب نمی نویسن!! منابع مستقل هم که ف یل تر هستن!!!! کتاب متاب ها هم که باید از هزار نوع فیل تر رد بشه تا برسه به ما و اصولا نمی رسه!! باید چجوری تحقیق کرد؟!

Mossit

عضو جدید
کاربر ممتاز
در این یه مورد،مطمئن باش فقط کشتنشون رو محکوم میکنم و بس!! نگران نباش....

خوب بله وجود داره،ولی اخه اون ادیان،به اون شکل تو این کشور نیستن!! چیزی هم که برا ما نیست،پس بهمون ربطی نداره!! خیلی ها تو این مملکت،معتقدن و وجود چنین فرقه هایی،باعث میشه که مسلمانانی که توی ایران هستن، توسط دیگران مورد تمسخر قرار بگیرن که این قابل قبول نیست!

درسته! خیلی مسخره شدم! در اینکه کی بر حق تره،من شک دارم!! ولی لااقل شیعه و سونی،کمی به شعور نزدیک ترن تا سلفی ها و این ها که دیگه اصلا از اون دارن میان!!!متاسافنه همشون هم پولدارن!! اخه هم کار میکنن پول در میارن،هم بالا خونه رو اجاره دادن و حق اجاره میگیرن!

میشه بگی چجوری تحقیق میکنن؟!! سرعت چیز پی ان که کمه!! منابع داخلی هم که راجع به اینا خوب نمی نویسن!! منابع مستقل هم که ف یل تر هستن!!!! کتاب متاب ها هم که باید از هزار نوع فیل تر رد بشه تا برسه به ما و اصولا نمی رسه!! باید چجوری تحقیق کرد؟!
اجازه بدید یه جمع بندی بکنم و قضایا رو مرتب کنم.
ببین من میگم اگه شما تونستی حق رو توی این بین تشخیص بدی تمسخر اونها دیگه چیز مهمی نیست چرا که شما دیگه حس اون فردی رو پیدا می کنی که پشت چراغ قرمز ایستاده و با اینکه داره مسخره میشه خم به ابرو نمیاره چون نگاهش به چراغه؛ نگاهش به ماشین هایی که مسخره اش می کنن و رد میشن نیست. من این اتفاق برام دو و سه نصفه شب که خیابون ها خیلی خلوته ولی چراغ قرمز هست افتاده. برای مقابله و صف آرایی هم به زعم من یه مقدار دیر شده یعنی اگر بخواهیم به سبک خودشون جلوشون بایستیم قطعا شکست می خوریم چون اونها کمه کم 300 سال از ما جلوتر هستند. ولی اگر به سبک دیگه ای که صد در صد با خشونت همراه هست همون مشکلی که تلویحا بهش اشاره کردم ایجاد میشه شما اگر بکشی برچسب تروریست رو در کمال قانونمندی بهت میزنن و اگه به قول شما نکشی برچسب وحشی بودن و چه و چه می خوری. پس می بینی که با اینکه برحق هستی باز همه چیز علیه تو هست.
و اما اینجابر میگردم به قسمت اول صحبت هام: انتخاب جبهه حق. پیدا کردن راه حق در عین سادگی بسیار پیچیده است. من اعتقاد دارم اگر سرچشمه ها رو پیدا کنیم خیلی از این پیچیدگی ها رو دور می زنیم. یعنی اگر می خواهیم بفهمیم یه مکتب بر حق هست یا نه بریم منشا و منبع اش رو پیدا کنیم و من ترجیح میدم منبع اش بهیچوجه داخلی و مال جناح خاصی نباشه. در این صورت مال هر دو جناح رو مطالعه می کنم. ولی اگر به سرچشمه نزدیک بشی جناح ها و نقل قول ها خیلی کمتر میشه مثلا همین شیعه و سنی کلی کتابهاشون و گفته هاشون هرچی عقب تر میری بیشتر اشتراک داره و اصلا سر خیلی از چیزا بحثی ندارن. ولی در مورد وهابیت و بهائیت و چه و چه این اتفاق نمی افته. اولین و مهمترین قدم تحقیق فکر می کنم این باشه که تعصب ها و پیش زمینه ها رو بذاریم کنار و وقتی پژوهش می کنیم واقعا یه پژوهشگر بشیم ناراحتی از دست فلان حکومت و فلان دولت و کارهای فلان شخص و ... واقعا تاثیرگذار نباشه چون برای خودم هم اتفاق افتاده که از لج بعضیا حق رو به یکی دیگه دادم که البته اشتباهه. با تمام این اوصاف چیزی که سخته پیدا کردن حقیقت نیست پاش وایسادن و تاوان دادن اش هست که خیلی سخته.

hamid221

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی نیس به این احمق بگه کل زمین قبرستونه و زمین ملیونها سال عمر داره و میلیاردها ادم در زمین زندگی میکردن
این انسانها که میمردن توی کره مریخ که دفن نمیکردن!!!!!

pooneh12345

عضو جدید
کاربر ممتاز
این وهابیا اگه حالشون خوب بود اصلا وهابی نمی شدن
آدم حرف احمق رو جدی نمی گیره

بالا