ماجرای مدیر شدن یک دختر جوان در بانک و بردن آبروی جوانها...

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز

جوان گرایی مدتی است مانند "کار فرهنگی" به عنوان یک کلید واژه ی بسیار پرکاربرد و فوق العاده زیبا ! در ادبیات ما رایج شده است ، البته بسیاری افراد به جوان گرایی اعتقاد نداشته و فقط جهت خالی نبودن عریضه و عقب نماندن از قافله ی شعار ها ، آنرا مدام در سخنرانی ها و صحبتهایشان به کار می برند.

از این صحبت ها که بگذریم ، به دختر جوانی می رسیم که با 23 سال سن مدیر یکی از شعب بانک نت وست شده و آبروی جوان و جوان گرایی را برده است !
این مدیر جوان بانکی در انگلیس با دادن اطلاعات بانک تحت مدیریت خود به دوستش ، در سرقت 370 هزار پوند از این بانک همکاری کرد.
راکائل شریار نامینی 23 ساله مدیر بانک نت وست انگلیس طرح و نقشه دزدی از بانک شعبه خود را با دوست پسرش برنامه ریزی می کند.

وی با در اختیار گذاشتن نقشه بانک و راه های ورودی برای انجام سرقت ، انجام این کار را آسان می کند و بدین ترتیب 370 هزار پوند توسط ویلیام ورملند و دستیارش به سرقت می رود.آنان که از مسیر سرویس های بهداشتی خانم ها به طبقه اول بانک وارد می شوند ،از دوربین های امنیتی ورودی بانک عبور می کنند و به راحتی سایر مراحل سرقت خود را انجام می دهند.
مدارک به دست آمده نشان می دهد که فردای روز دزدی آنان مقداری از پول های به سرقت رفته را در یک مغازه اجناس گران قیمت خرج می کنند و همین امر باعث می شود تا پلیس راحت تر بتواند سارقین را دستگیر کند.
راکائل به اتهام همکاری در سرقت آن هم با سوء استفاده از موقعیت خود به 12 سال زندان محکوم می شود. همچنین ورملند و دستیارش نیز به 8 سال حبس محکوم شدند.
www.ghasedaknews.ir

s1m5j8

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه دوست دخترم نداریم که نقشه بانک به ما بده..........
ای خدا...............................
بخاطر همینه که جوانا میرن معتاد میشن.........:D:D
آخه یکی به این رئیس بانک بگه مرد کم بود که زن گذاشتی اونم از نوع دزدش.......

tifoid

عضو جدید
ااااااااااااااااااااااا چه دختر خنگی بوده.......تنهایی میخورد.....

mmr1414m

عضو جدید
وقتي از قديم ميگن دخترا نبايد مدير بشن بايد تو خونه بمونن كار خونه انجام بدن واسه همين چيزاست ديگه

tifoid

عضو جدید
وقتي از قديم ميگن دخترا نبايد مدير بشن بايد تو خونه بمونن كار خونه انجام بدن واسه همين چيزاست ديگه

این زرنگیشون بوده دیگه. اقا شمام میتونین ازین کارا بکنین.......
اونا که مسلمون نیستن که گناه باشه

tifoid

عضو جدید
پس یک کم دست نگهدار تا من یه دوست دختر رئیس بانک پیدا کنم بعد کلاس آموزشیت را شروع کن..................

تو ایران که ازین خبرا نیست اما به چشم . فقط زود دست بجنبون که پایان ترما در راهند.......

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو ایران که ازین خبرا نیست اما به چشم . فقط زود دست بجنبون که پایان ترما در راهند.......
خب اگه بابای دختره هم رئیس یه بانک بود بازم قبوله.....................
از دخترای باشگاه کسی بابابش نمی خواد بانک تاسیس کنه؟

tifoid

عضو جدید
خب اگه بابای دختره هم رئیس یه بانک بود بازم قبوله.....................
از دخترای باشگاه کسی بابابش نمی خواد بانک تاسیس کنه؟

ببینم بابای تو مسایل کاریشو میاره که بابای این دخترا بیاره؟ پیشنهاد میکنم خودت برو یه بانک رو ریاست کن من میام باهم دوست بشیم و بریم سرقت. خوبه؟

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببینم بابای تو مسایل کاریشو میاره که بابای این دخترا بیاره؟ پیشنهاد میکنم خودت برو یه بانک رو ریاست کن من میام باهم دوست بشیم و بریم سرقت. خوبه؟
وقتی یک دختر زرنگ اصفهانی می خواهد یه پسر خوب ساده را گول بزنه
(شکلک شوخی)

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب در اینکه من زرنگم که شکی نیست:redface:
اما اینکه شما ساده باشین نکته داره:)
خب حالا کی برام بانک میخری؟:cool:
چه نکته ای؟
ما پسرا همه ساده ایم........................
چند تا می خوای؟
چه نوع بانکی می خوای؟ملی صادرات یا کارگشایی که تو کار سکه و ارز باشه یا از این بانک خصوصیا مثل تات...............

tifoid

عضو جدید
ما پسرا هم ساده........................
چند تا می خوای؟
چه نوع بانکی می خوای؟ملی صادرات یا کارگشایی که تو کار سکه و ارز باشه یا از این بانک خصوصیا مثل تات...............

نه من ازین پارسیانا میخوام .همه کارمنداشون جوون و با کلاسن. تازه کت شلوارشونم در نمیارم. ملی و ... همه پیرن به کارمون نمیان

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه من ازین پارسیانا میخوام .همه کارمنداشون جوون و با کلاسن. تازه کت شلوارشونم در نمیارم. ملی و ... همه پیرن به کارمون نمیان
ای شیطون.............................
کم توقع هم تشریف دارین.......................

tifoid

عضو جدید
ای شیطون.............................
کم توقع هم تشریف دارین.......................

اااااااا خب اومدو موقع سرقت یکیشون اگه پیر باشه افتادو مرد . اون وقت جواب زن و بچشو کی میده؟ اما اگه جوون باشن خوشتیپم باشن..... خودم ........ میان کمکمون دیگه

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
اااااااا خب اومدو موقع سرقت یکیشون اگه پیر باشه افتادو مرد . اون وقت جواب زن و بچشو کی میده؟ اما اگه جوون باشن خوشتیپم باشن..... خودم ........ میان کمکمون دیگه
بد فکریم نیست خانم زرنگه.............
اما می دونی همه کارمندان مرد بانک پارسیان متاهلن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

tifoid

عضو جدید
بد فکریم نیست خانم زرنگه.............
اما می دونی همه کارمندان مرد بانک پارسیان متاهلن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

باز تو راجع به من فکر بد کردی؟ من فقط میخوام جوون باشن زود کمک کنن تموم شه فرار کنیم.......
راستی از کجا میدونی؟

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
باز تو راجع به من فکر بد کردی؟ من فقط میخوام جوون باشن زود کمک کنن تموم شه فرار کنیم.......
راستی از کجا میدونی؟
چی بگم:redface:
شما که راست می گی...........
امدادهای غیبی....................

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره خب. دروغم چیه؟:mad:
وااااااااااااااااااااااای من چی بپوشم واسه دزدی؟:razz:
فکر می کردم دخترا فقط برای عروسی نگرانن که چی بپوشن نگو برای چنین کاری هم به جای اینکه نگران نقشه باشن نگران لباسشون هستن........

tifoid

عضو جدید
فکر می کردم دخترا فقط برای عروسی نگرانن که چی بپوشن نگو برای چنین کاری هم به جای اینکه نگران نقشه باشن نگران لباسشون هستن........

نقشه چیه؟ لباسم مهم تره. من ابرو دارم. باید لباس راحت و باکلاس و شیک و بروز باشه. تازه ممکنه اون بانکه دوربین داشته باشه فیلم بگیره... نباید لباسم بد بیافته یا اگه گیر افتادیم واسه روزنامه و تلویزیون ازمون عکس میگیرن اونوقت نمیگن اینو باش با این لباساش اومده دزدی...........!!!!!!!!!!!!!!!

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
نقشه چیه؟ لباسم مهم تره. من ابرو دارم. باید لباس راحت و باکلاس و شیک و بروز باشه. تازه ممکنه اون بانکه دوربین داشته باشه فیلم بگیره... نباید لباسم بد بیافته یا اگه گیر افتادیم واسه روزنامه و تلویزیون ازمون عکس میگیرن اونوقت نمیگن اینو باش با این لباساش اومده دزدی...........!!!!!!!!!!!!!!!
من یه لباس مشکی مخصوص پلیس عملیات دارم.ماله دوران سربازیمه.می خوای بدم بپوشی.تعارف نکنیا..........

tifoid

عضو جدید
من یه لباس مشکی مخصوص پلیس عملیات دارم.ماله دوران سربازیمه.می خوای بدم بپوشی.تعارف نکنیا..........

واو چه با کلاس. ببینم واسم گشاد نباشه توش گم بشم؟ خوش دوخته؟ ازون ستاره ها هم سر شونه هام میخوام. کلاهشم برام بیار بی زحمت. عینک ریبون هم میخوام پس

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
واو چه با کلاس. ببینم واسم گشاد نباشه توش گم بشم؟ خوش دوخته؟ ازون ستاره ها هم سر شونه هام میخوام. کلاهشم برام بیار بی زحمت. عینک ریبون هم میخوام پس
خب مگه خیاطی بلد نیستی تنگش می کنی................
دو تا از اون ستاره ها درجه های خودم تو سربازی بود.اونا را می تونیم بهت بدم.اما اگه بیشتر میخوای باید یه پلیسو بتیغی.....................
آخه با کلاهی که روی سر و صورتت را می پوشونه عینک ریبون می خوای چی کار؟
اما اگه عینک دید در شب مادون قرمز می خوای می شه یه کاریش کرد..................

بالا