سوالات و مشکلات در نصب و اجرای مجموعه AspenONE

Schneider

مدیر بازنشسته
هر زمان، هرجا دیدید فایل فشرده ای خطای CRC میده، روی فایل راست-کلیک کنید
Open with کنیدبا winrar
در صفحه اصلی Winrar که وارد شدید، در menu bar گزینه ی Tools
مورد Repair Archive رو انتخاب کنید و سوالی پرسید Ok کنید تا پبش فرض عمل کنه(میپرسه repair شده رو zip ذخیره کنم یا rar)
منتظر بمونید تا عملبات لازم انجام بشه
آخر سر فایل repair شده رو rename کنید به نام اولی که بود و مجددا extract کنید...

asozhyan

عضو جدید
این فایلها 5% اضافه ویژه ریکاوری رو ندارن. واسه همین در مورد فایلهایی که زحمتشون رو کشیدی این مسئله قابل اجرا نیست.

هر زمان، هرجا دیدید فایل فشرده ای خطای CRC میده، روی فایل راست-کلیک کنید
Open with کنیدبا winrar
در صفحه اصلی Winrar که وارد شدید، در menu bar گزینه ی Tools
مورد Repair Archive رو انتخاب کنید و سوالی پرسید Ok کنید تا پبش فرض عمل کنه(میپرسه repair شده رو zip ذخیره کنم یا rar)
منتظر بمونید تا عملبات لازم انجام بشه
آخر سر فایل repair شده رو rename کنید به نام اولی که بود و مجددا extract کنید...

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
مهندس اين فايل كرك رو نتونستم دانلود كنم.اگه ميشه لطف كن يه سرور ديگه آپ كن.ممنون :gol:

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
جدی می گی امیر
خودت دانلود کردی؟؟؟
هلپش چی نوشته بود؟؟؟؟؟

من دانلود نكردم . كورش دانلود كرده.اومدم نصبش كنم،قسمتي كه product ها رو انتخاب ميكنيم فقط aspen plus هست و بس
البته قبل از نصب فهميدم كامل نيست.آخه حجمش حدود 1 گيگه.
هلپش كه نوشته aspen One ولي محتواي setup فقط Plus داره

EhsanAkrami

عضو جدید
سلام . کرکش همون aspen lic gen 2006 یعنی قبلیست . من این نرم افزارو دانلود و بد نصبش کردم . میاد بالا فقط یه مشکل داره . خیلی خیلی کنده . یجاش کلیک می کنی چند دقیقه طول می کشه تا انجامش بده . می خواستم بدونم شمام این مشکلو دارید ؟

asozhyan

عضو جدید
سلام دوستان گرامی
این نسخه فقط شامل اسپن پلاسه که گرافیک اون کاملا تغییر کرده و به گفته شرکت aspentech بسیار کاربرپسندتر و ساده تر از قبل شده و شامل هایسیس یا دیگر اجزا مجموعه اسپن نیست.
این نسخه تو فوریه 2012 (اسفند گذشته) منتشر شده. در ضمن سیستم لایسنسش تغییری نکرده و همون کرک 2006 جواب میده.
تنها ایراد این کرک تو اکستنشن pipesys نرم افزار هایسیسه که به دلیل خرید شرکت neotech توسط scandpower نروژ سیستم لایسنس اون تغییر کرده و دیگه جواب نمیده.

من فایلاشو رو داونلود کرده ام اما فایلهای زیر رو که موقع اکسترکت مشکل داشتن. اگه کسی لطف کنه و اونا رو برام ایمیل کنه یا اینجا پیوست کنه خیلی ممنون میشم.

فایل ها :

AMAE53~1.cab ، AP4622~1.cab ، APA075~1.cab ، APEEE0~1.cab ، APRDB2~1.cab ، APRDB2~3.cab

آدرس فایلها :
aspenONEV7.3.2DVD1\AES\aspenonev7.3.2dvd1\Process Modeling (Aspen Plus) V7.3.2

پیشاپیش ممنون از کمکتون

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام . کرکش همون aspen lic gen 2006 یعنی قبلیست . من این نرم افزارو دانلود و بد نصبش کردم . میاد بالا فقط یه مشکل داره . خیلی خیلی کنده . یجاش کلیک می کنی چند دقیقه طول می کشه تا انجامش بده . می خواستم بدونم شمام این مشکلو دارید ؟
نه من كه مشكلي نداشتم.البته به مراحل نصب نرسيدم.به sql گير ميده.ميگه بايد 2005 sp3 باشه.
سرعتش كه مثل قبل بود.البته تا قبل از اينكه به sql گير بده.

H-Engineer

عضو جدید
منظورت بعداز نصب دیگه؟وقتی محیط کار بالا میاد؟
اگه اینه که واسه من بالا اومدنش طول میکشه ولی وقتی دیگه Load شه افت سرعت نداره.

EhsanAkrami

عضو جدید
آره بعد نصب خیلی خیلی سرعتش پایینه . مثلا وقتی می خوای مواد و انتخاب کنی هر کدوم 5 دقیقه طول می کشه تا بیاد

منظورت بعداز نصب دیگه؟وقتی محیط کار بالا میاد؟
اگه اینه که واسه من بالا اومدنش طول میکشه ولی وقتی دیگه Load شه افت سرعت نداره.

EhsanAkrami

عضو جدید
بچه ها کسی لینک 1 و 2 شو گرفته ؟ من ضروری لازم دارم این نرم افزارارو.اگه کسی گرفته رو سرور دیگه آپ کنه . ضروریه.مرسی

EhsanAkrami

عضو جدید
کسی نیس جواب مارو بده . آقا احسان Morph شما که آپلودش کردی نمیدونی مشکل کجاست . از رو سرورهای دیگه لیچ کردی رو رادفیل ، اگه میشه سرور منبعشو بگو خودمون دانلود کنیم .

Hermione Granger

عضو جدید
البته حق با شما بود الان دیدم در خود دی وی دی اسپن برنامه SQL 2005 هم قرار داشت پس قاعدتا چون همراهش اومده باید سازگار باشه دیگه؟ورژن 7.2 رو دارم و قصد دارم sql فعلی رو ان ایستال و مال خودش رو نصب کنم.حجمش هم 18 مگابایته که من اون یکی روسی رو که دستم اومد 50 مگ دانلود کرده بودم!
راستی موقع نصب هم ارور دیتابیس رو میگرفتم که skip میکرد و این رو در راهنمایی نصبش ندیده بودم پس حتما مشکل ساز بوده چون من رو تو شک انداخته بود.
مرسی

لازم به این کارها نیست
برید توی Aspen Properties Database Configuration Tester
یه ایراد میگیره بذارید خودش درستش کنه ، حل میشه

Hermione Granger

عضو جدید
من سی دی یک (اصلیه) رو که چند سال پیش از رو فایل دانلودیم ساخته بودم هنوز واسم کار میکنه
ولی متاسفانه نمیتونم از روش کپی بزنم
از رو همون فایلی که دانلود کرده بودم دوباره میخوام دی وی دی رو رایت کنم ، وقتی رایت میشه زمانی که فایل setup رو اجرا میکنیم ایراد میگیره
چندین بار هم تست کردم
به نظرتون ایراد چیه ؟

AMIN_XCD

عضو جدید
با غرض سلام و وقت بخیر
لطفاً لینک های مربوط به AspenTech AspenONE 7.3 Full Pack 2012 را قرار دهید.
در ضمن در مورد این نرم افزار آیا دی وی دی آن در بازار با کرک اصلی نیز موجود است ؟
ممنون می شود بنده را برای تهیه این نرم افزار راهنمایی بفرمایید.
ممنونم.
منتظرم......

Hermione Granger

عضو جدید
با غرض سلام و وقت بخیر
لطفاً لینک های مربوط به AspenTech AspenONE 7.3 Full Pack 2012 را قرار دهید.
در ضمن در مورد این نرم افزار آیا دی وی دی آن در بازار با کرک اصلی نیز موجود است ؟
ممنون می شود بنده را برای تهیه این نرم افزار راهنمایی بفرمایید.
ممنونم.
منتظرم......

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/311178-AspenONE-7-3

AMIN_XCD

عضو جدید
با غرض سلام و وقت بخیر
لطفاً لینک های مربوط به جدید ترین ورژن AspenTech AspenONE 7.3 را که دارای هایسیس است را برای بنده ، قرار دهید.
ممنون می شوم اگر لطف بفرمایید و من را راهنمایی نمایید.
منتظرم......

EhsanAkrami

عضو جدید
با غرض سلام و وقت بخیر
لطفاً لینک های مربوط به جدید ترین ورژن AspenTech AspenONE 7.3 را که دارای هایسیس است را برای بنده ، قرار دهید.
ممنون می شوم اگر لطف بفرمایید و من را راهنمایی نمایید.
منتظرم......
شما میتونید این نرم افزارو از لینک مستقیم زیر دانلود کنید .
http://mihandownload.com/2011/11/AspenTech-AspenONE-v7.3.php
کرک اصلی معنی نداره ! اگه منظور لایسنس اصلیه که خیر تو ایران این نرم افزار مثل همه نرم افزار ها ساپورت نمی شه و مجبور به کار با کرکیم . اگرم لایسنس اصلیش عرضه می شد مطمئن باش توانایی خریدشو نداشتیم ، پس همون بهتر که ساپورت نمی شه .

pmos_hafi

عضو جدید
دوستان گرامی
سلام

بنده اقدام به نصب نرم افزار کردم و فایل لایسنس هم پس از دقایقی بر روی کتمپیوتر ایجاد شد . هنگام نصب وقتی آدرس فایل لایسنس را می دهم و بایستی طبق راهنما 710 لایسنس پیدا کند هیچ اتفاقی نمی افتد که بخواهم نصب را ادامه دهم. تا جائی که با استفاده از Task manager بایستی پنجره نصب را ببندم. در صورت امکان راهنمائی بفرمائید که مشکل از کجاست .

با سپاس

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دوستان گرامی
سلام

بنده اقدام به نصب نرم افزار کردم و فایل لایسنس هم پس از دقایقی بر روی کتمپیوتر ایجاد شد . هنگام نصب وقتی آدرس فایل لایسنس را می دهم و بایستی طبق راهنما 710 لایسنس پیدا کند هیچ اتفاقی نمی افتد که بخواهم نصب را ادامه دهم. تا جائی که با استفاده از Task manager بایستی پنجره نصب را ببندم. در صورت امکان راهنمائی بفرمائید که مشکل از کجاست .

با سپاس

سلام دوست عزيز
اين مرحله خيلي طولانيه.حداقل10دقيقه طول ميكشه. اولش هم هيچ تغييري ديده نميشه.يك دفعه شروع به پيدا كردن 710 تا لايسنس ميكنه (اين قسمت حداكثر1دقيقه طول ميكشه)
شما چقدر صبر ميكنين؟

pmos_hafi

عضو جدید
دوست خوب و گرامی
با سلام

ابتدا لازم می دانم از پاسخ شما تشکر کنم.
از آنجا که دقتی به این امر نکرده بودم هم اکنون مجددا" این کار را انجام دادم تا ببینم پس از مدت یاد شده توسط جنابعالی آیا این امر محقق می شود یا خیر .ضمنا" آیا بایستی SQL Server در زمان نصب اجرا شده باشد یا خیر؟ من در این خصوص از صفر هم کمترم

با سپاس

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دوست خوب و گرامی
با سلام

ابتدا لازم می دانم از پاسخ شما تشکر کنم.
از آنجا که دقتی به این امر نکرده بودم هم اکنون مجددا" این کار را انجام دادم تا ببینم پس از مدت یاد شده توسط جنابعالی آیا این امر محقق می شود یا خیر .ضمنا" آیا بایستی SQL Server در زمان نصب اجرا شده باشد یا خیر؟ من در این خصوص از صفر هم کمترم

با سپاس

نه دوست عزيز.فقط كافيه نصب باشه تو سيستمتون.

pmos_hafi

عضو جدید
دوست عزیزم
با سلام مجدد

ضمن تشکر از لطفتون مشکل حل شد. حق با شما بود . بسیار از لطفتون ممنونم.

با سپاس