بحث و گفتگو پیرامون آزمونها( کاردانی به کارشناسی- کارشناسی ارشد و دکترا) مكانيك سيالات

alimec

عضو جدید
ممنون امیدوار کننده بود.ولی شما یه در صد بالای 60 دارید.
یه خورده مغلطه کنیم حال میده:)
چی شد خانم مهندس؟ درصد بالای 60؟ اون وقت یعنی چی؟ یعنی اگه کسی امسال درصدی بالا 60 نداشته باشه رتبه اش بهتر از این دوستمون نمیشه؟:w01:

fluid2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
درست هست.ولی از اون جامداتی رو که همه بالای 20 درصد زده بودند رو خراب کردم.اگه 2تا جامدان می زدم رتبم از این رو به اون رو میشد.کلا رتبه تابع عوامل و پارامترهای متعددی هست
واسه همین هم بود که من گفتم امیدوار کننده بود.ولی 20 در صد جامدات یعنی 4 تا درست.مایی که الان کنکور دادیم میدونیم این 20 درصد هم خیلی خوبه

• Like
واکنش ها: ?Why

alimec

عضو جدید
خوش بحالتون.من که صبح هم آزمون ابزار دقیق داشتم.چقدر کنترلش اسون تر بود.امروز کلا 40 تا سوال زدم.
الان هم تازه می خوام برم بخوابم :)خواب خواب میاره
پس آخر بین هوافضا و ابزار دقیق ...
راستی خوندم که تشکرهاتون تموم شده! چه جالب! از بس که از پست های درپیتی من تشکر کردین:w01:

Hossein_b5717

عضو جدید
میشه بگین ماهایی که اینترنتی پرداخت کردیم باید چی رو پست کنیم؟؟ ما که رسید قبض یا همچین چیزی نداریم که ؟؟؟
من فقط شماره سفارشام با رمزهامو دارم.....

یه کارت مگه با پست دیروز نیومد در خونتون؟؟؟
.
.
.
.
.
.
:D
خوب همون شماره ها دیگه
اینم لینکش خودت بخون
http://www.noet.ir/noet/FullStory.aspx?gid=2&id=803

fluid2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه خورده مغلطه کنیم حال میده:)
چی شد خانم مهندس؟ درصد بالای 60؟ اون وقت یعنی چی؟ یعنی اگه کسی امسال درصدی بالا 60 نداشته باشه رتبه اش بهتر از این دوستمون نمیشه؟:w01:
چرا اگر همش رو رنج متوسط 50 باشه میتونه بشه.یعنی صد در صد میشه.50 هم نباشه.40 هم خوبه.ولی مگه چند تا تست زدیم که تازه اگر همشون هم درست باشه به این درصدا برسه؟

Hossein_b5717

عضو جدید
من رکورد زدم 12 ساعت خوابیدم:w11:
خوش به حالت
من دیشب بهتره بگم صبح ساعت 5 خوابیدم !!!!!!!!!!!!!!!!
دوباره همون صبح 9 بیدار شدم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
من تو شرایط معمولی 8 ساعت خواب رو نیاز دارم چه برسه که دیروز 6 صبح بلند شدمو ......

:redface:

alimec

عضو جدید
راستی خوندم که تشکرهاتون تموم شده! چه جالب! از بس که از پست های درپیتی من تشکر کردین:w01:
فک کنم تعداد تشکر در هر روز یه محدویتی داره /چون الان تشکر کردین:)/

fluid2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
سر 24 ساعت دوباره مخزن تشکرها شارژ شد.برای هدفمندی ادیگه از پست های شما تشکر نمیکنم.
مشخص بود که شما کمبوذ خواب دارید.چون آخرین پست ساعت 12-1 شب متعلق به شما بود.فرداش هم ساعت 7 صبح یه پست دیگه از خودتون ظاهر میشد.

hamid19395

عضو جدید
این از کدوم آفرین ها بود الان؟:Dاونی که قبلا گفته بودید؟:biggrin:(فقط محض شوخی عرض کردم و تغییر فضا;))
هد پمپ رو میگید 125 میشده شما؟
احتمالا میزارن به حسابت سال دیگه ازت میگیرن :D

آره بابا مسخرشون درآوردن, ما که اینترنتی خریدیم هم باید پست کنیم :redface:

اون موقع که میخواستم کارت بگیرم به این فکر کردم که سیستمشون که کارت میده با اون بانکا شاید در ارتباط نباشه,یعنی میشد الکی یه کد بزنی, اونا کد رو ثبت میکنن ولی انلاین با بانکی که کارت رو خریدیم در ارتباط نیستن, الان هم برای همین مشخصات کارت رو میخوان
میخواستم امتحان کنم ولی ترسیدم شر بشه

حالا از ابنا گذشته اینا چرا اینقدر نفهمن, چرا پست کنیم, بابا ایمیل برای چیه پس؟ کار خودشون هم راحتتره
بگن با یه فرمت خاص مشخصات کارت رو ایمیل کنیم, مثلا موضوع ایمیل شماره داوطلبی و متن ایمیل هم مشخصات کارت
حسین جان مشخصات کارتی که تحت عنوان مابه التفاوت خریدم رو میفرمایید که باید پست کنم؟
اگر نباشه چی؟
یه عکس فکر کنم فقط ازش دارم همونو پرینت بگیرم پست کنم؟

alimec

عضو جدید
چرا اگر همش رو رنج متوسط 50 باشه میتونه بشه.یعنی صد در صد میشه.50 هم نباشه.40 هم خوبه.ولی مگه چند تا تست زدیم که تازه اگر همشون هم درست باشه به این درصدا برسه؟
متوسط 50 خیلی خوبه / متوسط 50 حتما خیلی بهتره از این حرفا میشه/ نگاهی به اون نمونه کارنامه هایی که خودتون گذاشتین بندازین ...

alimec

عضو جدید
خوش به حالت
من دیشب بهتره بگم صبح ساعت 5 خوابیدم !!!!!!!!!!!!!!!!
دوباره همون صبح 9 بیدار شدم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
من تو شرایط معمولی 8 ساعت خواب رو نیاز دارم چه برسه که دیروز 6 صبح بلند شدمو ......

:redface:
خوش به حال من! که زیاد می خوابم! مهندس خوشا انان که دائم در نمازند:surprised:

?Why

عضو جدید
هی ...
هوا فضا هم تموم شد .
هوافضا بهتر بود .
به عبارت بهتر ، مکانیک بدتر بود .
کلاً تو مسائلe فضایی ، تخصص دارم .
طی هفته ی آینده میخوام یه کارe علمی بکنم .
میخوام ببینم واقعاً همون طور که میگن ، مصرف بیش از حدe الکل (اونم از نوعe طبیش ، (چه کنیم نداریه دیگه)) ، روی بینایی ، اثر منفی میذاره یا نه . :D
هفته ی دیگه نتایج آزمایشات عملیم رو ارائه میدم . (اگه بتوم خودم تایپ میکنم ، اگه نه که نه .);)

fluid2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
این از کدوم آفرین ها بود الان؟:Dاونی که قبلا گفته بودید؟:biggrin:(فقط محض شوخی عرض کردم و تغییر فضا;))
هد پمپ رو میگید 125 میشده شما؟
ه
دقیق یادم نمیاد چی زدم.
متوسط 50 خیلی خوبه / متوسط 50 حتما خیلی بهتره از این حرفا میشه/ نگاهی به اون نمونه کارنامه هایی که خودتون گذاشتین بندازین ...
گفتن 50 آسونه.ولی زدنش چطور؟من بهترین باکسی که هم زذم شک دارم به 50 برسه

h_a_s

عضو جدید
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستانی که امتحان ارشد مکانیک داشتن من هم سال گذشته آزمون را تجربه کردم و می دونم اکثرا چه حالی دارین
باید خدمتتون عرض کنم که مطمئن باشید نتایج از اون چیزی که فکر میکنید بهتر میشه مثل پارسال که متوسط درصد بچه ها اومد پایین و نتایج برای اکثر بچه ها اون چیزی که تصور می کردند نشد و به مراتب بهتر شده بود مثلامن خودم سال گذشته فکر نمیکردم رتبه خوبی بیارم وقبول شم ولی خداروشکر جای خوبی قبول شدم

زیاد نگران نباشید اگر آزمون سخت باشه واسه همه یکسان بوده

به امید موفقیت همگی

آخرین ویرایش:

fluid2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستانی که امتحان ارشد مکانیک داشتن من هم سال گذشته آزمون را تجربه کردم و می دونم اکثرا چه حالی دارین
باید خدمتتون عرض کنم که مطمئن باشید نتایج از اون چیزی که فکر میکنید بهتر میشه مثل پارسال من خودم سال گذشته فکر نمیکردم قبول شم ولی خداروشکر جای خوبی قبول شدم

زیاد نگران نباشید اگر آزمون سخت باشه واسه همه یکسان بوده

به امید موفقیت همگی
انشاالله
اگر خدا بخواهد:gol:

Hossein_b5717

عضو جدید
حسین جان مشخصات کارتی که تحت عنوان مابه التفاوت خریدم رو میفرمایید که باید پست کنم؟
اگر نباشه چی؟
یه عکس فکر کنم فقط ازش دارم همونو پرینت بگیرم پست کنم؟
بله همونو
اطلاعیه خودشونه http://www.noet.ir/noet/FullStory.aspx?gid=2&id=803
فکر کنم همون کافی باشه, اسمو شماره پرونده یا داوطلبی هم میخوان

من الان به روابط عمومیشون یه ایمیل زدم گفتم به جای پست ایمیل کنیم

تشکر های من هم تموم شد :redface:

mehran_456

عضو جدید
بله همونو
اطلاعیه خودشونه http://www.noet.ir/noet/FullStory.aspx?gid=2&id=803
فکر کنم همون کافی باشه, اسمو شماره پرونده یا داوطلبی هم میخوان

من الان به روابط عمومیشون یه ایمیل زدم گفتم به جای پست ایمیل کنیم

تشکر های من هم تموم شد :redface:[/QUO
منم اینتر نتی پرداخت کردم ولی نه کد رهگیری نه کد تراکنش هیچی ندارم الان. اگه هم داشتم پست نمی کردم. دیگه خوصله این مسخره بازیارو ندارم. مطمئن باشید خیلیا اصلا نمی دونن جریان چیه چه بخوان پست کنن. سنجش هم هیچ کاری نمی تونه بکنه. باداباد

pm1

عضو جدید
خود سازمان رنجش ،معمولا کی جواب ها رو میزاره تو سایتش؟

• Like

adelante640

عضو جدید
البته دوست عزیز ریاضی وسیالات و دینامیک سال ÷یش فوق العاده راحت بود......جامدات سال پبش در حد امسال بود......هر چند الان مشخص نمیکه

• Like

pm1

عضو جدید
و این چنین است که میبینیم در کشور سنتی حساب اینترنتی داشتن فایده ای ندارد.:biggrin:

چرا فایده نداره؟!؟ خیلی هم مفیده ، واسه پول گرفتن ( همون چاپید...) که خوبه ! دانشگاه ما جدیدا کاری کرده که بشه با اینترنت شهریه رو پرداخت کرد ! (برا شبانه ) خوبه، نه ؟ عوضش تا شهریه ثابت رو ندی نمیتونی انتخاب واحد کنی .!اینترنته دیگه! تازه بعد 10 روز واسه حذف و اضافه باید همه شهریه رو بدی وگرنه بازم نمیتونی به سیستم دست پیدا کنی! ! ! زوره دیگه ... اینجور جاها اینترنت خیلی بدرد میخوره.

• Like

fluid2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا فایده نداره؟!؟ خیلی هم مفیده ، واسه پول گرفتن ( همون چاپید...) که خوبه ! دانشگاه ما جدیدا کاری کرده که بشه با اینترنت شهریه رو پرداخت کرد ! (برا شبانه ) خوبه، نه ؟ عوضش تا شهریه ثابت رو ندی نمیتونی انتخاب واحد کنی .!اینترنته دیگه! تازه بعد 10 روز واسه حذف و اضافه باید همه شهریه رو بدی وگرنه بازم نمیتونی به سیستم دست پیدا کنی! ! ! زوره دیگه ... اینجور جاها اینترنت خیلی بدرد میخوره.
باز تشکر ها کوپنی شد.
این جمله واسه یه عده خاصی بود که دو روز قبل از ارشد در این تاپیک حضور فعال داشتند;)

Hossein_b5717

عضو جدید
البته دوست عزیز ریاضی وسیالات و دینامیک سال ÷یش فوق العاده راحت بود......جامدات سال پبش در حد امسال بود......هر چند الان مشخص نمیکه
شما پارسال کنکور دادی؟
ریاضی پارسال راحت بود واقعا؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!
هر سال بچه ها میان میگن امسال با سالای دیگه فرق میکرد, امسال سخت تر بود,امسال ....
پارسال همینطور بود, 2 سال پیش هم همینطور بود
2 سال پیش رفقای من کنکور دادن گفتم خیلی سخت بوده, من چند وقت پیش نگاه میکردم گفتم کاش کنکور ما اینطوری باشه...
مطالبی که سالای قبل تو کنکور میاد رو بچه ها تو منابعشون میخونن بعد میرن تستش رو میزنن میگن فلان سال راحت بوده
به نظرم کنکور امسالو پارسال تقریبا یکی بودن

کلید رو هم سازمان رنجش ( از اونجایی که نامی برازندست از این به بعد به کار میبرم) فکر کنم 2 هفته دیگه بده

Hossein_b5717

عضو جدید
و این چنین است که میبینیم در کشور سنتی حساب اینترنتی داشتن فایده ای ندارد.:biggrin:
چرا فایده نداشت؟
حداقل تو صف بانک نرفتیم, توی خونه در عرض 2 دقیقه کارا انجام شد :D
چیه حالا شما تصمیمت برگشت شنبه اقدام کنی؟ :biggrin:

بالا