دخترا کدوم رو ترجیح میدید؟؟؟ (واسه یکبار هم که شده جدی جواب بدین)

دخترا کدوم رو ترجیح میدید؟؟؟ (واسه یکبار هم که شده جدی جواب بدین)

• مجموع رای دهندگان
    239

erfan-2010

عضو جدید
وقتی پول نداشته باشی تو خونه میخای گشنه پلو با خورش دل ضعفه بخوری.؟

وقتی پول نداشته باشی مجبوری بخاطر سنار سه شاهی جلوی هر مردو نامردی سرخم کنی .اونوقت برات اعصاب میمونه که خونه اومدی برای عیال جان لبخند تحویل بدی .

وقتی پول نداشته باشی ، با چی میخای مسافرت بری . حتی اگه شده یه بلیط اتوبوس بخری ؟ با صلوات ؟

پول مهمه . هر کی هرچی میخاد بگه . اول پوله

sacred

عضو جدید
کاربر ممتاز
akhlagh va khanevade o tahsilat byek andaze moheme chon tahsilat ta hade ziadi shooroo miare!!!!!

khoshtipiam k khodam dorost mikonam mohem nist ! servatam k khoda mideeeeeeeeeeeee aslan mohem nist!!!!!!

ghiafeam bayad b del beshine va mamoli!!!! fek nakonam marda khoshgol bashan?????

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
پول
تحصیلات
اخلاق
خانواده
خوشتیپی
شغل خوب

اینا اولویت بندی که من از دخترای این دوره زمونه فهمیدم

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی پول نداشته باشی تو خونه میخای گشنه پلو با خورش دل ضعفه بخوری.؟

وقتی پول نداشته باشی مجبوری بخاطر سنار سه شاهی جلوی هر مردو نامردی سرخم کنی .اونوقت برات اعصاب میمونه که خونه اومدی برای عیال جان لبخند تحویل بدی .

وقتی پول نداشته باشی ، با چی میخای مسافرت بری . حتی اگه شده یه بلیط اتوبوس بخری ؟ با صلوات ؟

پول مهمه . هر کی هرچی میخاد بگه . اول پوله

راست میگی . عشق به تنهایی کافی نیست

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
akhlagh va khanevade o tahsilat byek andaze moheme chon tahsilat ta hade ziadi shooroo miare!!!!!

khoshtipiam k khodam dorost mikonam mohem nist ! servatam k khoda mideeeeeeeeeeeee aslan mohem nist!!!!!!

ghiafeam bayad b del beshine va mamoli!!!! fek nakonam marda khoshgol bashan?????

مردا خوشتیپ میشن نه خوشگل

mohammad47

عضو جدید
بیخیال حامد
من که گفتم این روزا چی مهمه
خودشونم کم کم دارن اعتراف میکنن
( بعضی ها هم برای اینکه بگن معیارمون خیلی خوبه دلیلای خودشونو دارن )