فاجعه در کشور اسلامی ایران : مشاهده دوباره ''ستاره داوود'' در تهران، اینبار بر روی سقف ساختمان مرکزی هما

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
1_ بنده شخصا هیچ ایده و نظری راجب این موضوع ندارم ....​

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در پی درج خبر " نقش ستاره داوود در فرودگاه مهرآباد" روابط عمومی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران توضیحی را برای پارسینه ارسال کرد.

متن این توضیح بدین شرح است:

سردبیر محترم شبکه خبری تحلیلی پارسینه

با سلام و احترام

احتراما بازگشت به درج خبر مندرج در آن پایگاه خبری با عنوان " نقش ستاره داوود در فرودگاه مهرآباد" در تاريخ 6/9/89 ، خواهشمند است دستور فرماييد مطابق قانون مطبوعات نسبت به درج جوابيه هواپيمايي جمهوري اسلامي ايران كه در ذيل آمده است اقدام مقتضي صورت پذيرد :

طراحی ساختمان ادارات مرکزی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در سال 1352 توسط یک معمار اسرائیلی انجام پذیرفته است. پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی مسوولان هما با اطلاع از موضوع فوق نسبت به از بین بردن و زدودن آن اقدام نموده اند.

شاهرخ نوش آبادي مديركل روابط عمومي هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران

http://www.parsine.com/fa/pages/?cid=28602

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چندان هم فاجعه خاصی نیست، وقتی ساختمان رو اسراییلی ها ساختند در زمان شاه خدا بیامرز (!)، طبیعیه آرم خودشونو حک کنند....

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا فاجعه؟
مگه داود پیامبر خدا نبود؟
چرا نشان پیامبر خدا باید فاجعه باشه؟
اون موقع چه انتظاری از دیگران دارین که بزارن تو کشور غیر اسلامی مسجد و گلدسته بسازین؟
کمی فکر کنید

Sarp

مدیر بازنشسته
در پی درج خبر " نقش ستاره داوود در فرودگاه مهرآباد" روابط عمومی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران توضیحی را برای پارسینه ارسال کرد.

متن این توضیح بدین شرح است:

سردبیر محترم شبکه خبری تحلیلی پارسینه

با سلام و احترام

احتراما بازگشت به درج خبر مندرج در آن پایگاه خبری با عنوان " نقش ستاره داوود در فرودگاه مهرآباد" در تاريخ 6/9/89 ، خواهشمند است دستور فرماييد مطابق قانون مطبوعات نسبت به درج جوابيه هواپيمايي جمهوري اسلامي ايران كه در ذيل آمده است اقدام مقتضي صورت پذيرد :

طراحی ساختمان ادارات مرکزی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در سال 1352 توسط یک معمار اسرائیلی انجام پذیرفته است. پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی مسوولان هما با اطلاع از موضوع فوق نسبت به از بین بردن و زدودن آن اقدام نموده اند.

شاهرخ نوش آبادي مديركل روابط عمومي هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران

http://www.parsine.com/fa/pages/?cid=28602
یعنی این ستاره چیه که با این همه اقدامات هنوز پاک نشده ؟ :D

عجب ستاره نامردیه هاااا

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چرا فاجعه؟
اون موقع چه انتظاری از دیگران دارین که بزارن تو کشور غیر اسلامی مسجد و گلدسته بسازین؟
کمی فکر کنید
البته من هم میگم فاجعه نیست، نه به این خاطر که این ستاره نماد حضرت داوود باشه...
شما سندی تاریخی دارید که نشون بده این نماد حضرت داوود بوده؟ نماد پیامبر اسلام چی بوده؟ نماد موسی چی بوده؟ اصلاً پیامبران مگه نماد داشتند؟
یا بعد از مرگشون نماد واسشون درست کردند مردم؟
مگر الآن این نماد اسراییل نیست؟
کمی فکر کنید
نماد صهیون با مسجد و گلدسته توفیرش از زمین تا آسمونه....

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یعنی این ستاره چیه که با این همه اقدامات هنوز پاک نشده ؟ :D

عجب ستاره نامردیه هاااا
عکس های نرم افزار گوگل ارث چند وقت به چند وقت آپدیت میشه؟
چون من الآن رفتم دیدم، همین عکس هایی که منتشر شده بود یک هفته پیش هنوز هوایپماها در همون حالت بودند!!!!

Mossit

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا فاجعه؟
کمی فکر کنید
ای بابا! این ستاره فقط اسم اش ستاره داووده و اون هم بخاطر تقدیس این نماد هست. نه اینکه حضرت برای خودش لوگو ساخته باشه.
در اصل این یکی از نمادهای تعادل بین زن و مرد هست که آخرش به نفی وجود خدا می رسه. یعنی منظور اینه که:
این تعادل بین نرینه و مادینه بوده که دنیا رو بوجود آورده و نه خدا. از دوتا مثلث ساخته شده؛ که مثلث رو به بالا مرد نماد استحکام و مثلث رو به پایین نماد زن که شکل رحم رو هم داره.

garshasbi-m

عضو جدید
چندان هم فاجعه خاصی نیست، وقتی ساختمان رو اسراییلی ها ساختند در زمان شاه خدا بیامرز (!)، طبیعیه آرم خودشونو حک کنند....

بادرود
خدا به شما خير بده دقيقا درست ميفرماييد ، اميدوارم حزب الله لبنان هم از اين عرضه ها داشته باشه بياد تو ايران ساختمان و فرودگاه و استاديوم و ... بسازه من خودم آرم حزب الله رو ميزنم بالاشون
:gol::gol::gol:

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینقدر به این نمادها گیر ندین
یروز میگن چشم شیطان
یروز مثلث داوود

کم فیلم تخیلی نیگا کنید

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یعنی 31 ساله این نماد اون بالائه و اینا میدونستن و الان که رو شده یادشون افتاده پاکش کنن ؟

بالای پشت بومش که اینجوریه وای به حال توی ساختمونش ....

حتما باید مردم یه چیزی بفهمن تا جلوشو بگیرن ؟

به این میگن توهین اشکار به شعور مردم

Mossit

عضو جدید
کاربر ممتاز

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بادرود
خدا به شما خير بده دقيقا درست ميفرماييد ، اميدوارم حزب الله لبنان هم از اين عرضه ها داشته باشه بياد تو ايران ساختمان و فرودگاه و استاديوم و ... بسازه من خودم آرم حزب الله رو ميزنم بالاشون
درورد
نه دوست عزیز ، این به خاطر همکاریهای گسترده شاه خدابیامرز (علیه الرحمة!) هستش که دستشان بر گردن آدمکشان اسراییلی بود و از همه نظر هواشون رو داشت.
در ضمن مقایسه یک حزب با یک کشور چندان معقول به نظر نمیرسه.

garshasbi-m

عضو جدید
درورد
نه دوست عزیز ، این به خاطر همکاریهای گسترده شاه خدابیامرز (علیه الرحمة!) هستش که دستشان بر گردن آدمکشان اسراییلی بود و از همه نظر هواشون رو داشت.
در ضمن مقایسه یک حزب با یک کشور چندان معقول به نظر نمیرسه.

درود مجدد
دوست عزيز همكاريهاي گسترده شاه فقيد با اسراييل درست ، خب جمهوري اسلامي هم با حزب الله همكاري گسترده داره
و اما از شما بعيد بود كه حزب الله رو يك حزب بدونيد و اسراييل رو يك كشور!!!
يعني شما قبول نداريد كه حزب الله يك حزب با مقبوليت بالا در لبنان هست؟ همين الانش كه حزب الله تو كشور چيزي نساخته همه جا شبه نظاميان جمهوري اسلامي نشان حزب الله رو چسبوندن ، مشكلي هم نيست عقيده شون هست دارن ابراز عقيده ميكنن حالا بگذريم كه با پول بيت المال ولي خب عقيده شون هست ، حالا اون باباي اسراييلي هم نشون خودشون ر و بالاي ساختماني زده كه خودش ساخته.
بنده و شما از نظر عقيده اي تفاوت بسياري داريم ولي دوستانه يه خواهش ازتون دارم
به جاي گير دادن به يه همچين چيزهايي بياد به اساس مطلب فكر كنيم ، حالا يه آرم بالاي يه ساختمان اونم از 30 سال پيش به جا مونده ، آيا اين واقعا فاجعه است؟
البته هركسي يه نظري داره ولي من فكر ميكنم كه فاجعه اينه كه در پاكستان انسانها به خاطر سيلهاي اخير دارند زجر ميكشن و به كمك احتياج دارند ولي برادران مسلمانشون پولهاشون رو ميبرن در عربستان براي حج خرج ميكنند ، درسته كه حج يكي از واجبات هست ولي اين گفته پيامبر اسلام هست كه مسلمان نيست كسي كه سير بخوابد و در همسايگي خود گرسنه اي داشته باشد ، وقتي من مسلمان نباشم حج من چه معنا داره ، البته حركت آيت الله خامنه اي در اعلام اينكه گوشت قربانيان حج به مردم سيل زده پاكستان تعلق بگيره كار زيبايي هست ولي آيا خود مسلمانان هم وظيفه اي ندارند؟ ( البته ببخشيد كه بنده نامسلمان در مورد مسائل مسلمانان نظر ميدم)
دوست من وقتي شما به مردم سيل زده پاكستان كمك نكنيد اونوقت اسراييل و آمريكا ميان و اونجا غذا با آرم ستاره داوود پخش ميكنند و مدرسه و بيمارستان با آرم ستاره داوود ميسازند و ديگه سخت ميشه به بچه پاكستاني بقبولوني كه به قول شما اسراييل جنايتكاره و ....
من فكر ميكنم فاجعه اينجاست نه بالاي اون ساختمان
:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

somayeh_63

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست من وقتي شما به مردم سيل زده پاكستان كمك نكنيد اونوقت اسراييل و آمريكا ميان و اونجا غذا با آرم ستاره داوود پخش ميكنند و مدرسه و بيمارستان با آرم ستاره داوود ميسازند و ديگه سخت ميشه به بچه پاكستاني بقبولوني كه به قول شما اسراييل جنايتكاره و ....
:gol::gol::gol::gol:
حالا کمک به مردم پاکستان به کنار...وقتی تو کشور خودمون هزاران و....آدم محتاج داریم که شاید فاصلشون با ما فقط چند قدمه و به راحتی میگذریم از کنارشون........
فاجعه فراموش کردن اصل و چسبیدن به فرعه!

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینقدر به این نمادها گیر ندین
یروز میگن چشم شیطان
یروز مثلث داوود

کم فیلم تخیلی نیگا کنید
پسری دیگه حامد
فیلم ملک سلیمانو دیدی؟
با این حرفت یاد اون فیلم افتادم
حضرت سیلمان هی میگفت دشمن نزدیکه،مواظب باشین ،یهودیا هی میگفتن برو بابا دلت خوشه دشمن کجا بود،تو میخای الکی شلوغش کنی تا خودت سلطنت کنی. هییییی
بازم تاریخ تکرار میشه

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درود مجدد
دوست عزيز همكاريهاي گسترده شاه فقيد با اسراييل درست ، خب جمهوري اسلامي هم با حزب الله همكاري گسترده داره
يعني شما قبول نداريد كه حزب الله يك حزب با مقبوليت بالا در لبنان هست؟ همين الانش كه حزب الله تو كشور چيزي نساخته همه جا شبه نظاميان جمهوري اسلامي نشان حزب الله رو چسبوندن ، مشكلي هم نيست عقيده شون هست دارن ابراز عقيده ميكنن حالا بگذريم كه با پول بيت المال ولي خب عقيده شون هست ، حالا اون باباي اسراييلي هم نشون خودشون ر و بالاي ساختماني زده كه خودش ساخته.
بنده و شما از نظر عقيده اي تفاوت بسياري داريم ولي دوستانه يه خواهش ازتون دارم
به جاي گير دادن به يه همچين چيزهايي بياد به اساس مطلب فكر كنيم ، حالا يه آرم بالاي يه ساختمان اونم از 30 سال پيش به جا مونده ، آيا اين واقعا فاجعه است؟
البته هركسي يه نظري داره ولي من فكر ميكنم كه فاجعه اينه كه در پاكستان انسانها به خاطر سيلهاي اخير دارند زجر ميكشن و به كمك احتياج دارند ولي برادران مسلمانشون پولهاشون رو ميبرن در عربستان براي حج خرج ميكنند ، درسته كه حج يكي از واجبات هست ولي اين گفته پيامبر اسلام هست كه مسلمان نيست كسي كه سير بخوابد و در همسايگي خود گرسنه اي داشته باشد ، وقتي من مسلمان نباشم حج من چه معنا داره ، البته حركت آيت الله خامنه اي در اعلام اينكه گوشت قربانيان حج به مردم سيل زده پاكستان تعلق بگيره كار زيبايي هست ولي آيا خود مسلمانان هم وظيفه اي ندارند؟ ( البته ببخشيد كه بنده نامسلمان در مورد مسائل مسلمانان نظر ميدم)
درود مجدد
شما اگر کمی با دقت بیشتر و نه براساس سابقه فکریتان نظرات بنده رو دقیق می خوندید در اولین پستم در این تاپیک من هم مانند شما اشاره کردم به فاجعه نبودن این قضیه:
من در پست سوم گفتم:
و شما هم در بالا دقیقاً همان حرف بنده را تکرار کردید و از بنده سوال فرمودید! من قبل از حضور و خواهش شما به اون مطلب اشاره کرده بودم که فاجعه نیست...
يعني شما قبول نداريد كه حزب الله يك حزب با مقبوليت بالا در لبنان هست؟
در اصل از شما بعید بود اسراییل رو با جزب الله مقایسه کنید.
حزب الله اگر مقبولیت بالا در لبنان و ایران و سوریه و کشورهای مسلمان دارد، اسراییل مورد حمایت جدی و همه جانبه همه کشور های قدرتمند دنیاست، چه الآن و چه زمان شاه ملعون!
پس اینکه بفرمایید کاش حزب الله هم میومد توی ایران بیمارستان می ساخت مثلاً ، با اینکه اسراییل زمان شاه به عنوان یک کشور مورد حمایت همه قدرتها بیاد و با ایرن همکاری اقتصادی بکنه، چندان ربطی به هم نداره.
اساساً امکانات اسراییل در ساخت بیمارستانها و تاسیاست قابل مقایسه با جزب الله نبوده و نیست که از هر دو انتظار یکسانی داشته باشیم...

در مورد پاکستان هم با شما هم نظرم، و رهبری هم به زیبایی اشاره کردند و توصیه هایی داشتند....

البته بماند که برخی افراد حاضر در این تاپیک همان زمان که رهبری پیشنهاد دادند هم به تئوری "چراغی که به خانه رواست به مسجد حرامه" معتقد بودند و اساساً حرام میدونستن و میدونن کمک به مردم پاکستان رو....

آخرین ویرایش:

►♀☼♀◄

عضو جدید
حال نمیشود این بنا رو نابود کرد؟ ما وقتی حکم معمار کبیر انقلاب رو در باب ساده لوحی منتظری گرفتیم در عرض یک روز چنان تمثالش را بر در و دیوار از بین بردیم که کسی از فرداش گمان نبرد که شخصی مثل آن ساده لوح در مملکت همراه انقلاب بوده است!
بنده به برج آزادی و هم چنین نماد دیگر ایراد دارم که امیدوارم این نماد صهیونی بهایی مسیحی آزادی از بین برود و به جایش نمادهای دلبر اسلامی استوار کنیم..
باشد که رستگار شویم...
البته با نمادهای اسلامی!

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
حال نمیشود این بنا رو نابود کرد؟ ما وقتی حکم معمار کبیر انقلاب رو در باب ساده لوحی منتظری گرفتیم در عرض یک روز چنان تمثالش را بر در و دیوار از بین بردیم که کسی از فرداش گمان نبرد که شخصی مثل آن ساده لوح در مملکت همراه انقلاب بوده است!
بنده به برج آزادی و هم چنین نماد دیگر ایراد دارم که امیدوارم این نماد صهیونی بهایی مسیحی آزادی از بین برود و به جایش نمادهای دلبر اسلامی استوار کنیم..
باشد که رستگار شویم...
البته با نمادهای اسلامی!

پستات به آواتارت خیلی میاد.

Fateme_bay

عضو جدید
کاربر ممتاز
عکس های نرم افزار گوگل ارث چند وقت به چند وقت آپدیت میشه؟
چون من الآن رفتم دیدم، همین عکس هایی که منتشر شده بود یک هفته پیش هنوز هوایپماها در همون حالت بودند!!!!

دوست عزیز
گوگل ارث اصلا به صورت عکس نیست بلکه به صورت زنده و آن لاین پخش میشه
برای مثال اگر شما بری توی کوچه و به سمت آسمون دستات رو تکون بدی و همزمان دوستت در گوگل ارث باشه میتونه تورو ببینه
منتها چون ما در ایران زندگی میکنیم و گوگل ارث در ایران تحریمه برای همینم برای ما به صورت عکس نشون داده میشه
بهت قول میدم یه ماه دیگه هم بری همون طور باشه

butterfly_سبز

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
پس مشکل ما با دین یهود و تمثال این دین هست؟ تا الان فکر میکردم دولت و طرفداراش با صهیونیسم مشکل دارن!
راستی تا حالا دقت کردین همه چیزای خوب این مملکت رو در زمان شاه فقید اسرائیل ، آمریکا و آلمان ساختن؟ البته بعد از انقلاب حدود 14 ساله که داریم قطار شهری میسازیم تو مشهد هنوز میگن یه 3 تا 4 سال کار داره!!! تقریبا به اندازه پروژه اپولو 11
دلتون خوشه ها، چه طوره یه عده از برادران ساندیس خور برن بزنن ساختمان هما رو خراب کنن تا درس عبرتی بشه واسه اسرائیل؟

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوست عزیز
گوگل ارث اصلا به صورت عکس نیست بلکه به صورت زنده و آن لاین پخش میشه
برای مثال اگر شما بری توی کوچه و به سمت آسمون دستات رو تکون بدی و همزمان دوستت در گوگل ارث باشه میتونه تورو ببینه
منتها چون ما در ایران زندگی میکنیم و گوگل ارث در ایران تحریمه برای همینم برای ما به صورت عکس نشون داده میشه
بهت قول میدم یه ماه دیگه هم بری همون طور باشه
توی ایران تحریمه؟
یعنی آی پی های ایرانی رو ساپورت نمیکنه؟

Fateme_bay

عضو جدید
کاربر ممتاز
توی ایران تحریمه؟
یعنی آی پی های ایرانی رو ساپورت نمیکنه؟

فقط میدونم که ایران اجازه استفاده از اون حالت آن لاینش رو نداره
یعنی تصاویری که ما میبینم معلوم نیست مال کی هستن...
میگفتن که اسم ایران جز لیستش نیست...
راستش زیاد از اینترنت سر در نمیارم اما اینو خوب یادمه...
به هر حال نامردیه...

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به هر حال نامردیه...
خوب چطوری آخه!
وقتی نرم افزار به اینترنت متصل میشه، از روی آی پی مفهمن مال کدوم کشوره وصل شده، حالا آی پی عوض بشه باید اون هم نفهمه از کجاست!

به هر حال ممنون، باید بابکو خبر کنم که رشتش کامپوتره...

Sarp

مدیر بازنشسته
به هر حال نامردیه...
تو ایران فقط از گوگل ارث رایگان استفاده میشه که امکاناتش نسبت به نسخه های پولی مثل pro کم هست !
مثلا زوم کمتر

و همچنین در هیچ کجای دنیا نمیشه به صورت زنده تصاویر رو مشاهده کرد !