مدیون هستید اگر فکر کنید راننده این اتومبیل خانم بوده

arayeh

عضو جدید
کاربر ممتاز

میثم1919

عضو جدید
سلام من قبلا این چنین تصویریو واقعیشو یعنی زندشو تو ایران دیده بودم تصادف با گارد ریل

bahram3

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب معلومه که خانوم نبوده...خانوما اینقدرخلاق نیستن....!!!!

میثم1919

عضو جدید
حالا خانم بود رانندش یا آقا؟

البته معلومه که اقا بوده اخه ببین چقدر سرعت داشته که گارد ریل توی اتاق پیداش شده بود
زنها تو لاین 3 اتوبان با 50 تا بیشتر نمیرن اخه زنم شد راننده
تصادفای این طوری فقط مخصوص اقایونه

arayeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
خانوما معمولا تو کارتیر چراغ برقا و واژگون کردن ماشینا هستن...

نخیر خانما خیلیم رانندگیشون خوبه، اصلا یه نگاه به تصادفا بندازین میبینین که همش این مردا دارن تصادف میکنن بعد اسم ما خانما بد در رفته.

arayeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته معلومه که اقا بوده اخه ببین چقدر سرعت داشته که گارد ریل توی اتاق پیداش شده بود

من خودم عاشق سرعتم، معمولا هم کمتر از 100 تا نمیرم، اما اگر بی احتیاطی و تصادف افتخاره، خب بهتر که این افتخار نصیب شما بشه، ما خانما از این افتخارات نمیخوایم.

bahram3

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خودم عاشق سرعتم، معمولا هم کمتر از 100 تا نمیرم، اما اگر بی احتیاطی و تصادف افتخاره، خب بهتر که این افتخار نصیب شما بشه، ما خانما از این افتخارات نمیخوایم.

کمتر از 100تانمیری...!!!
جون من مواظب خودت باش...این مردا اصلا رانندگی بلد نیستن!!!

mmr1414m

عضو جدید
تازه تو يك چيز ديگه هم استادن " بهم ريختن اعصاب مردها در حين رانندگي به دو صورت:1-اگه كنارت نشسته باشن با غر زدناشون 2- اگه پشت رول يه ماشين ديگه نشسته باشن كه ديگه نيازي به گفتن نيست همه ميدونن"

میثم1919

عضو جدید

این خانوم شاید استثنایی باشه
شاید ماشین سواری تو کامپیوترو میگه
شاید اونجا 100 تا بری ولی جادرو بچسب
رانندگی بالای 150 تا بیا جلو اونم فقط مخصوص اقایونه
سمند وقتی بالای 220 تا با هاش میری سیستم هوشمند اعلام میکنه این است خودروی ملی
صداشو فقط اقایون میتونن در بیارن

engineer.sh

عضو جدید

دیدیم پارک کردن اقایونو جلو دانشگاه
خودشونومیکشن میخوان یه پارک دوبل بگیرن
ولی بهتون میییییییییییخندیمااااا

arayeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
این خانوم شاید استثنایی باشه
شاید ماشین سواری تو کامپیوترو میگه
شاید اونجا 100 تا بری ولی جادرو بچسب
رانندگی بالای 150 تا بیا جلو اونم فقط مخصوص اقایونه
سمند وقتی بالای 220 تا با هاش میری سیستم هوشمند اعلام میکنه این است خودروی ملی
صداشو فقط اقایون میتونن در بیارن

سمند ندارم، بنابراین هیچ وقت صداشو نشنیدم، اما بالای 120-130 هم رفتم، من کلا آدم خل و چلیم، این دفعه میرم بالای 150 بهتون خبر میدم چه حسی داشتم.

arayeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
تازه تو يك چيز ديگه هم استادن " بهم ريختن اعصاب مردها در حين رانندگي به دو صورت:1-اگه كنارت نشسته باشن با غر زدناشون 2- اگه پشت رول يه ماشين ديگه نشسته باشن كه ديگه نيازي به گفتن نيست همه ميدونن"

نیست آقایون کنار راننده میشینن ساکت میمونن! هی دستورات مسخره نمیدن، بزن اینور، اون کارو کن و... یه کار دیگه هم میکنن، سرشونو میکنن از شیشه بیرون به هر جنبده ای که اطراف میبینن شروع میکنن فحش نثار کردن، چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چون خودشون بلد نیستن درست رانندگی کنن.

میثم1919

عضو جدید
سمند ندارم، بنابراین هیچ وقت صداشو نشنیدم، اما بالای 120-130 هم رفتم، من کلا آدم خل و چلیم، این دفعه میرم بالای 150 بهتون خبر میدم چه حسی داشتم.

شوخی کردم با هاتون ببین با پراید اصلا این کارو نکنیا
بعد نگی میثم نگفتا

mmr1414m

عضو جدید
نیست آقایون کنار راننده میشینن ساکت میمونن! هی دستورات مسخره نمیدن، بزن اینور، اون کارو کن و... یه کار دیگه هم میکنن، سرشونو میکنن از شیشه بیرون به هر جنبده ای که اطراف میبینن شروع میکنن فحش نثار کردن، چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چون خودشون بلد نیستن درست رانندگی کنن.

آخه مگه خانوما اعصاب براي اين مردهاي بخت برگشته ميزارن اگه كنارت باشن كه يكسر اينو اونو ميخوان مثلا يهو تو خيابون نگاهشون ميوفته به يه مغازه طلا فروشي يه جيق بنفش كه هر جنبنده اي رو بسهوش ميكنه شروع ماجراست تازه بماند اگه خداي نكرده راننده هم باشن و مثلا همون طلا فروشي رو ببينن خدا به ماشينهاي اطراف رحم كنه اين تازه يه نمونه كوچيك از يك مشكل غير قابل حل بود

bahram3

عضو جدید
کاربر ممتاز

تو رو خدا بیخیال...

میثم1919

عضو جدید
دیدیم پارک کردن اقایونو جلو دانشگاه
خودشونومیکشن میخوان یه پارک دوبل بگیرن
ولی بهتون میییییییییییخندیمااااا

بازم به رانندگی اقایون

arayeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه مگه خانوما اعصاب براي اين مردهاي بخت برگشته ميزارن اگه كنارت باشن كه يكسر اينو اونو ميخوان مثلا يهو تو خيابون نگاهشون ميوفته به يه مغازه طلا فروشي يه جيق بنفش كه هر جنبنده اي رو بسهوش ميكنه شروع ماجراست تازه بماند اگه خداي نكرده راننده هم باشن و مثلا همون طلا فروشي رو ببينن خدا به ماشينهاي اطراف رحم كنه اين تازه يه نمونه كوچيك از يك مشكل غير قابل حل بود

خدایی دیگه اینجوریام نیستن دیگه، خانما آروم رانندگی میکنن، قبول دارم، چون با احتیاطن اما کم نیستن خانمایی که تو سرعتو کلا دست فرمون چیزی از آقایون کم ندارن.

میثم1919

عضو جدید
پرایدم ندارم، پرایدو که با 120 تا باد بلندش میکنه.پژو دارم، اجازه هست 150 تا برم باهاش؟

اول ببین absداره یا نه بعد هم یک اقا کنار دستت بزار که وقتی هول کردی دستو پات قفل شد لااقل با تجربش نجاتت بده

mmr1414m

عضو جدید
خدایی دیگه اینجوریام نیستن دیگه، خانما آروم رانندگی میکنن، قبول دارم، چون با احتیاطن اما کم نیستن خانمایی که تو سرعتو کلا دست فرمون چیزی از آقایون کم ندارن.

بر منكرش لعنت بگو

mortimer59

عضو جدید
حالا ما کاری به مرد یا زن بودنش نداریم بگو بعد از تصادف از ماشین اومد بیرون یا نه؟چون خانمها وقتی تصادف میکنند شیشه ها را میبرنند بالا ودرها را هم قفل میکنند .نمیدونم چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟