کی چی خواب می بینه؟!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
برنا به نقل از "چاینا دیلی" نوشت: "یک مخترع چینی موفق شد دستگاهی را اختراع کند که خواب انسان را می خواند." ما هم سریعاً یه عالمه پول برداشتیم و رفتیم این دستگاه را خریداری کردیم تا خواب برخی ها را ببینیم. البته لازم به یادآوری است که این دستگاه چینی بوده و خواب های دیده شده توسط این دستگاه هیچ اعتباری ندارند!
خواب هایی که با این دستگاه گرفتیم بدین شرح می باشد:
مسعود ده نمکی: اخراجی های N اکران عمومی شده است و در این فیلم آنجلیا جولی و براد پیت به همراه یانگوم بازی می کنند. جلوی سینماها از جلوی بقالی ها وقتی که شیریارانه ای توزیع می کنند شلوغ تر و صف هایش از صف های CNG هم طویل تر است.
در خیابان ها همه ی جوانان از تکه کلام های موجود در فیلم استفاده می کنند و البته مسن تر ها هم وقتی این تکه کلام ها را می شنوند به این جوانان می گویند: "یکم ادب داشته باشین! جوون هم جوون های قدیم!!"، او به فکر ساخت اخراجی های N+1 است.

خانم دستجردی: یه چند نفر برای اینکه ورزارت ایشون رو زیر سئوال ببرن زدن دست و پای خودشون رو شکستن و بعد مراجعه کردن به بیمارستان، اما وقتی مسئولای بیمارستان می خواستن مجانی اونها رو پذیرش کنن یهو خودشون، خودشون رو از بیمارستان با لگد بیرون انداختن و رفتن با خیال راحت زیر سایه ی درخت ها وسط بیابون نشستن تا زجرکش بشن و بمیرن و بدین ترتیب وزارت ایشون زیر سئوال بره!
یکی از مداح های مشهور: یه نفری رفته بهشت ... اوه! ... بقیه اش رو بیخیال!
عادل فردوسی پور: "آخ جون sms، بازم بفرستین! هر ثانیه شونصدهزارتا پیامک داره می رسه به برنامه! رکورد رو زدیم! شد یک میلیارد sms تنها توی بیست دقیقه ای که از برنامه ی 90 گذشته!"
علی کفاشیان: بالاخره داروی ترک خنده از نوع بدون درد و خونریزی اختراع شده و بالاخره می تواند کمتر بخندد و بیشتر صحبت کند و در نتیجه مطبوعات و فردوسی پور اینهمه به خاطر خنده هایش به او گیر نمی دهند!
کی روش: نه نه! اشتباه می کنید! اصلاً خوابش این نیست که به جام جهانی رفته ایم! او خواب می بیند که توانسته تا قرون آخر پول قراردادش رو از فدراسیون فوتبال بگیره!
جوانان: اشتغال، مسکن، ازدواج؛ فقط همین!!

masisabz

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالبه تشکر در دسترس نبود!!نگفتید تکلیف خوابهای غیر مجاز چی میشه؟ آیا این دستگاه چینی قابلیت فی... داره یا نه؟؟

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
می دونین بابک چی خواب می بینه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خواب می بینه همه ما ها را اخراج کرده و خودش و رها جون فقط در تالار گفتگوی آزاد هستن................

Sarp

مدیر بازنشسته
می دونین بابک چی خواب می بینه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خواب می بینه همه ما ها را اخراج کرده و خودش و رها جون فقط در تالار گفتگوی آزاد هستن................
خواب میبینم از دست شماها خلاص شدم و دارم با ادمین اسپم بازی میکنم :دی

foodtechnology

عضو جدید
کاربر ممتاز
شتر : شتر در خواب بیند پنبه دانه / گهی لپ لپ خورد گه دانه دانه ..:surprised:

rahajo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
رها نه رها خانوم
رها هم تغذیه مو میده که مقابل ادمین کم نیارم در اسپم دادن

:cry:ولی من ببرین اسپم بازی دلم تنگولیده شده واسه اسپم

rahajo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه تو بشینی با ادمین اسپم بدین و رها جون تغذیتو بده، زن سالاری؟؟؟ تو رو خدا اینقدر ولخرجی نکن!!!

نه دیگه بعدش قرار شد منم با خودشون ببرین نیگا:D

دوره رو جمع کن بریم تالار آزاد واسه اسپم
امروز شب چطوره ؟ :D

:)به به اسپم چه شود :دی

م مژگان

عضو جدید
کاربر ممتاز
تاپیک قفل ...(به دلیله اسپم مدیر):Dبه به چه قدرتی دارمااااااااااااااااا...
.
.
0
واااای من خیلی خواب می بینم .همش خواب می بینم دیگه خسته شدددددددددددددددم :mad:.آخه یه خوابایی از یه آدمایی تو فکو فامیلمون می بینم که سال به سالم همدیگرو نمی بینم.چیزایی که دوست دارمو خواب نمی بینم.:(یکی از دوستام می گفت یه قرصایی هست برا خواب اونارو می خورم دیگه خواب نمی بینم .

rahajo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
:(منم زیاد خواب میبینم

که اکثرشون آینده برام اتفاق می یوفته:confused:

خواب های درهم و برهمم می بینم

یه مدتم افتاده بودم تو خط خواب دیدن جن و پری:surprised::cry::D

:)خلاصه شبی نمیشه من خواب نبینم

Sarp

مدیر بازنشسته
ممنون از استارتر و همچنین دوستان که در اسپم بنده رو یاری فرمودند :D

تایپیک چون جنبه گفتگو نداره قفل میشه با اجازه استارتر