قدم به قدم تا مرداد 90

وضعیت
موضوع بسته شده است.

همیلا

عضو جدید
سلام من میخوام امسال کنکور بدم ولی دودلم یعنی دانشگاه آزاد شیراز قبول شدم نمیدونم برم آزاد یا غیر انتفاعی حافظ کسی میتونه راهنمایم کنه؟ ممنون میشم:smile:

oli

عضو جدید
سلام من میخوام امسال کنکور بدم ولی دودلم یعنی دانشگاه آزاد شیراز قبول شدم نمیدونم برم آزاد یا غیر انتفاعی حافظ کسی میتونه راهنمایم کنه؟ ممنون میشم:smile:

تو شیراز استادا خیلی فرق ندارن . مدرکا هم که الان دیگه خیلی با هم فرق نکینه . به نظر من فرق دانشگاه آزاد با غیر انتفاعی 1 شهر فقط تو هزینشه . البته جو دانشگاه غیرانتفاعی فکر میکنم بهتر باشه

بچه ها من میخوام حوزه ی امتحانیم و یه شهر دیگه تو یه استان دیگه بزنم . اگه این کارو کنم توی بومی بودنم مشکلی پیش نمیاد ؟
آخه نوشته استان و شهرستان محل سکونت ( برای تعیین حوزه امتحانی )
البته توی آدرس که آدرس خودمون و میدم !

nana-22

عضو جدید
سلام بچه ها حالم گرفته است چرا نمی شه درس خوند اعصابم داغون شده

ناز معمار

عضو جدید
عزیزم
نگران نباش
منم فعلا مشکلاتی دارم که نمیتونم درس بخونم

بچه ها کسی نمیدونه ثبت نام دانشگاه آزاد (کاردانی به کارشناسی) کیه؟؟؟

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم
نگران نباش
منم فعلا مشکلاتی دارم که نمیتونم درس بخونم

بچه ها کسی نمیدونه ثبت نام دانشگاه آزاد (کاردانی به کارشناسی) کیه؟؟؟
سلام منم كم درس ميخونم بچه ها.
ثبت نام ازاد مهر ماه .كنورشم 12ابان بود.

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها حالم گرفته است چرا نمی شه درس خوند اعصابم داغون شده

با شروع شدن کلاسا سرعت همه پایین اومده . رشته ما 1جوریه که واحدای عملیمون زیاده استادا هم که ماشاا... هزار ماشاا... تو گفتن پروژه کم نمیارن!!!!

nana-22

عضو جدید
با شروع شدن کلاسا سرعت همه پایین اومده . رشته ما 1جوریه که واحدای عملیمون زیاده استادا هم که ماشاا... هزار ماشاا... تو گفتن پروژه کم نمیارن!!!!
آره من که حتی یه هفته از دانشگاه رو به خاطر این که امتحانات ترم پیشم تموم نشده بود نرفتم خیلی سخت شده مخصوصا ترم آخر هم هستیم واییییییییییییی ولی باز هم میشه اگه بخوایم

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره من که حتی یه هفته از دانشگاه رو به خاطر این که امتحانات ترم پیشم تموم نشده بود نرفتم خیلی سخت شده مخصوصا ترم آخر هم هستیم ولییییییییییییی ولی باز هم میشه اگه بخوایم.ما همگي جاهايي كه ميخواييم قبول ميشيم.
اره درساي اين ترم خيلي سته.ولي ما ميتونيم.من مطمئنم.

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره من که حتی یه هفته از دانشگاه رو به خاطر این که امتحانات ترم پیشم تموم نشده بود نرفتم خیلی سخت شده مخصوصا ترم آخر هم هستیم ولییییییییییییی ولی باز هم میشه اگه بخوایم.ما همگي جاهايي كه ميخواييم قبول ميشيم.
آره درساي اين ترم خيلي سخته.ولي ما ميتونيم.من مطمئنم.ما بهترين جاها قبول ميشيم.;););););););););););););););););)

آخرین ویرایش:

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها كجا هستين؟دارين درس ميخونين؟اينجا چرا اينهمه خلوته؟

azam.r

عضو جدید
سلام
من نمی دونم منابع کنکور کارشناسی چیه میشه به بگین
و این که من چه کتابایی رو پیشنهاد میکنید؟؟؟؟؟؟

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای کسی که تطعطیلاتو خونه نیس چه درسا و کتابهایی رو پیشنهاد میکنین که تو مسافرت بشه خوند؟!

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای کسی که تطعطیلاتو خونه نیس چه درسا و کتابهایی رو پیشنهاد میکنین که تو مسافرت بشه خوند؟!

کسی نیست جوابمو بده؟! عید شداا...
من خودم فکر میکنم (زبان) و (تنظیم شرایط محیطی و تاسیسات )بد نباشن هم اینکه جای زیادی نمیگیرن همم 10 روز پشت سر هم بخونی ازش زده نمیشی و کاری پیش اومد میشه هرجا خواستی ولش کنی و بعدا بیای بقیه شو بخونی و لازم نیست مث ریاضی و... حتما تا 1مبحثو تموم نکردی سرتو از کتاب بیرون نیاری.
نظرتون چیه؟
شماها چی میخونین؟!

amitist

عضو جدید
من خودم فکر میکنم (زبان) و (تنظیم شرایط محیطی و تاسیسات )بد نباشن هم اینکه جای زیادی نمیگیرن همم 10 روز پشت سر هم بخونی ازش زده نمیشی و کاری پیش اومد میشه هرجا خواستی ولش کنی و بعدا بیای بقیه شو بخونی و لازم نیست مث ریاضی و... حتما تا 1مبحثو تموم نکردی سرتو از کتاب بیرون نیاری.
نظرتون چیه؟
شماها چی میخونین؟!
سلام به نظر من زبان بخون یعنی لغت بخون.یا تاریخ ادبیات. خلاصه عمومی خوبه واسه تعطیلات.
اختصاصیم عناصر خوبه بخونی.یا مدیریت.

ناز معمار

عضو جدید
نظرتون چیه؟
شماها چی میخونین؟!
شما روزی چند اعت درس میخونی؟؟؟
من که زیاد زیاد 7 ساعت میخونم
کتابخونه ام نمیرم
واسه تعطیلات زبان خوبه به نظرم

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما روزی چند اعت درس میخونی؟؟؟
من که زیاد زیاد 7 ساعت میخونم
کتابخونه ام نمیرم
واسه تعطیلات زبان خوبه به نظرم

7 ساعت؟! :eek:
بابا ایول ... نه بابا من روزی 2 ساعت هم نمیخونم چند روزی هم هست که کلهم تعطیلم! شوق عید گرفتتم!:redface:
حالا چیا میخونین؟ من که فعلا فقط ریاضی و زبانو میخونم

ناز معمار

عضو جدید
من هرروز نمیخونم
هر وقت که حالشو داشته باشم
5 تا 7 ساعت میخونم
تقریبا همهی درسا رو میخونم
اما واسه ریاضی و استاتیک بیشتر وقت میزارم
آخه ریاضیاتم ضعیفه:(
منم دیگه این اواخر نمیخونم;)

ناز معمار

عضو جدید
البته من هروقت حسش باشه
بین 5تا7 ساعت میخونم
من تقریبا همه درسا رو میخونم
اما برای ریاضی و استاتیک بیشتر وقت میذارم
آخه ریاضیاتم ضعیفه

nana-22

عضو جدید
سلام بچه ها منم دیگه میخونم از فردا همون زبان رو می خونم نیمه اول عید خونه ام می خونم بعد هم کار دارم میرم میام دوباره

ox_man_2007

عضو جدید
سلام
خوشبحالتون شما درس خونید
من هنوز شروع نکردم
البته قراره از امروز بخونم
اگر بخونم

nana-22

عضو جدید
چرا نا امییییییییییییییییییییید بخون دیگه حلهههههههههههههه

amitist

عضو جدید
بچه ها کسی آزمون مدرسان ثبت نام نکرده بود؟آزمون اول رو چطور دادین؟من که فقط زبان و ادبیات خوب زدم!!!اونم نسبتا خوب!:(

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
عید همگی مبارک

تعطیلاتو خوب درس خوندین؟ ببه کجا رسوندینشون؟
من که 1 صفحم نخوندم! بدجوری عقب موندم
استرس ورم داشته نمیدونم بقیه درسارو از کجا شروع کنم

ناز معمار

عضو جدید
عید همگی مبارک

تعطیلاتو خوب درس خوندین؟ ببه کجا رسوندینشون؟
من که 1 صفحم نخوندم! بدجوری عقب موندم
استرس ورم داشته نمیدونم بقیه درسارو از کجا شروع کنم
سلام دوست من:gol:
هدفت از این آزمون چیه؟
منظورم اینه که واسه دانشگاههای غیر انتفاعی میخوای بخونی یا دولتی؟
و یا اینکه دوس داری کدوم شهر قبول شی؟؟جایی هم واسه آزومون آزمایشی ثبت نام کردی بالاخره یا نه؟؟
کاش بچه ها میومدن اینجا و هدفاشونو بازگو میکردن
تا هم برای خودشون یادآوری شه هم اینکه از همدیگه بیشتر باخبر شیم
منم تو تعطیلات حتی یه کلمه زبان هم نخوندم
انشاا.. از فردا شروع میکنم:gol:

احمدی70

عضو جدید
سلام بچه ها. امیدوارم حالتون خوب باشه . من که دارم از استرس میمیرم.... آخه دانشگاه رفتنمون چی بود!Persia 113.JPG

وضعیت
موضوع بسته شده است.