محبوبترین عضو باشگاه (جدید)

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای مچتو گرفتم عنوانتو درس کن
آهان منم مچ تو رو گرفتم.............. اين عكسه آواتورت كه گوشوارش.......... نيم كيلو رو بردار ....................؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!چون باعث ميشه اوناي كه پول ندارن گوشواره بخرن حسرت بكشن :surprised::biggrin:

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
محبوبترین؟
خب معلومه،مهرشاد خدا بیامرز.....
سوال بعدی لطفا:razz:
خب خودت ميگي خدا بيامرز......اينجا دنياي آدمهاي زندست ..........وقرار تو اين عالم از بين آدمهاي...........زنده كه تو باشگاه مهندسان فعاليت ميكنن............محبوبترينشون انتخاب شه.............نه بين عالم ارواح:surprised::D

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
آهان منم مچ تو رو گرفتم.............. اين عكسه آواتورت كه گوشوارش.......... نيم كيلو رو بردار ....................؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!چون باعث ميشه اوناي كه پول ندارن گوشواره بخرن حسرت بكشن :surprised::biggrin:
اواتور؟....خدا خفت نکنه جاوید هنو بلد نیستی حرف بزنی.....بیا یکی بزنم پس گردنت شاید بلد شدی:D:surprised:

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
اواتور؟....خدا خفت نکنه جاوید هنو بلد نیستی حرف بزنی.....بیا یکی بزنم پس گردنت شاید بلد شدی:D:surprised:

ما ميجيم......آواتور.........نميجيم آواتار........باشه تو بزن پس گردنه من منم ميزنم تو كله چچلت:surprised::D.....يا اصلاً ميشينم يكي يكي موهات رو ميچشم.....خوفه؟:surprised::biggrin:

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما ميجيم......آواتور.........نميجيم آواتار........باشه تو بزن پس گردنه من منم ميزنم تو كله چچلت:surprised::D.....يا اصلاً ميشينم يكي يكي موهات رو ميچشم.....خوفه؟:surprised::biggrin:
:eek::eek:روانییییییییی.....کله امو ول کنننننننننن.........................به بابام میگما:razz::eek::surprised:

Sarp

مدیر بازنشسته
ای ای دروغ میگه....سالگرد محبوبیت منه:ی
:surprised:
هنوز یه هفته نشده چجوری سالگردت فرا رسیده :mad:
دروغ میگن به حرفشون گوش نده ، همه شانس این انتخاب رو دارن ، به پست اول این تاپیک مراجعه کن
خودت دروغ میگی
من خودم دیدم و شاهدم که انتخاب شدم :razz::w12:

a30r

عضو جدید
کاربر ممتاز
:surprised:
هنوز یه هفته نشده چجوری سالگردت فرا رسیده :mad:

خودت دروغ میگی
من خودم دیدم و شاهدم که انتخاب شدم :razz::w12:
تو تنها نبودیا !!!!!!!!خوبه من خودم گذاشتمت تو گروهمون ایشششششششششش چه کلاسی هم میذاره :mad:

Sarp

مدیر بازنشسته
تو تنها نبودیا !!!!!!!!خوبه من خودم گذاشتمت تو گروهمون ایشششششششششش چه کلاسی هم میذاره :mad:
:(
سیلام شونگیلا
چه خبره بابک خان؟....دیگه من دروغ میگم دیگه؟...کتک میخوای دیگه؟
بابا نمیبینی مگه تحت فشارم آخه؟
پست بالا سرت رو ببین :razz:

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
من بالا سرم پستی نمیبینم....خجالت نمیکشی شوخی میکنی؟....من بات شوخی ندارما ....میزنم دکو پوزتو میارم پایین ..................بچه تهرانی؟ سوسولیییییییییییییییییییی!!!!!!!!!!!
شیییی دادااااااااااااااا

Sarp

مدیر بازنشسته
من بالا سرم پستی نمیبینم....خجالت نمیکشی شوخی میکنی؟....من بات شوخی ندارما ....میزنم دکو پوزتو میارم پایین ..................بچه تهرانی؟ سوسولیییییییییییییییییییی!!!!!!!!!!!
شیییی دادااااااااااااااا
:mad::mad::mad::mad:
کله تو یه کم بیشتر بلن کن ببین :mad::mad::mad:
پری جونم با این گهل تون اصا آدم خوبی نیس منو اسیت میتونه هی :cry:
:huh:

a30r

عضو جدید
کاربر ممتاز