بحث و گفتگو پیرامون آزمونها( کاردانی به کارشناسی- کارشناسی ارشد و دکترا) مكانيك سيالات

the great leader

عضو جدید
بچه ها فایده نداره اینجوری دست رو دست بذاریم باید هماهنگ کنیم و اعتراض بزنیم.برای شروع مثلا همه بریم به سوال 36 که استاد کریمی فرمودن اشتباهه اعتراض بزنیم.سوال 91 هم که به نظر من جوابی که داده صحیح نیست.یالا بابا اگر کسی نظری داره بگه.انگار واسه سرنوشتتون ارزشی قائل نیستید!!!

آخرین ویرایش:

amona

عضو جدید
بچه ها بنظرتون با این درصد ها چه رتبه ای تو ساخت میارم
45%ساخت 50%ریاضی 40%جامدات

solarisal

عضو جدید
[QUOTE=the great leader;3289302]بچه ها فایده نداره اینجوری دست رو دست بذاریم باید هماهنگ کنیم و اعتراض بزنیم.برای شروع مثلا همه بریم به سوال 36 که استاد کریمی فرمودن اشتباهه اعتراض بزنیم.سوال 91 هم که به نظر من جوابی که داده صحیح نیست.یالا بابا اگر کسی نظری داره بگه.انگار واسه سرنوشتتون ارزشی قائل نیستید!!!
[/QUOTE]
من هم با نظرشما موافقم تا یکی دو روزدیگه فرم نظر خواهی وارد سایت سنجش میشه و تا 20 اسفند فرصت داریم نظراتو بفرستیم. من هم به کلید سوال 36 و 91 معترضم.
دست بدست هم دهیم به علم کلید مکانیکو کنیم آباد:)

adelante640

عضو جدید
سلام دوستان
من تبدیل انرژی نیشابور قبول شدم . نمی دونم برم یا نرم؟؟؟؟
کسی از دوستان اطلا عات درباره اونجا داره؟
من ساکن کرجم

fluid2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
بررسی سوالات دارای ابهام ارشد 90

بررسی سوالات دارای ابهام ارشد 90

سلام.امیدوارم که همگی با دیدن کلید سوالات اینگونه شده باشید:smile:ولی اگر سوالی رو دیدید و مثل من :surprised::eek: در این تاپیک بیان کنید.تا به یک جمع بندی کلی برسیم.

fluid2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولین سوال که مهندس کریمی هم در سایتشون فرمودن:سوال شماره 36

آخرین ویرایش:

fluid2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
دومین سوال :سوال شماره 91:
91.jpg
اگر کسی فکر میکنه کلید سنجش در این موارد درسته لطفا با ذکر دلیل بیان کنه.

saeed.pars

عضو جدید
سلام دوستان
من تبدیل انرژی نیشابور قبول شدم . نمی دونم برم یا نرم؟؟؟؟
کسی از دوستان اطلا عات درباره اونجا داره؟
من ساکن کرجم
با سلام تبريك مي گم بتون اگه ميشه درصدهاتون و نمره تراز رو به ما اطلاع رساني كنيد.

غلام90

عضو جدید
سلام
در کنکور ارشد ازاد طراحی کاربردی از تمام ریاضی هامون یعنی ریاضی 1 و ریاضی 2 و ریاضی مهندسی و معادلات سوال طرح میشه؟

غلام90

عضو جدید
اگه یه نفر دفترچه کنکور ازاد طراحی کاربردی پارسال را بزاره بسیار سپاسگزارر خواهیم شد.

غلام90

عضو جدید
اگه درس خاصی را میدونید که (برخلاف کنکور ارشد سراسری) در کنکور ارشد ازاد طراحی کاربردی سوال ازش طرح نمیشه یا امکان طرح سوال ازش کمه معرفی کنید لطفا.

غلام90

عضو جدید
لطفا یه لینکی چیزی .....از دفترجه مکانیک ازاد طراحی کاربردی سال گذشته یه نفر لطف کنه بزاره.....

pm1

عضو جدید
سلام .
هییییی! گند زدیم رفت.......بنظرتون با این درصدای افتضاح میشه امید داشت دورترین نقطه ایران اونم شبانه قبول شد!!؟؟
زبان 0
ریاضی 26
سیالات 35
جامدات 33
دینامیک 11
نظر همتون محترمه .

???!?

alimec

عضو جدید
بچه ها فایده نداره اینجوری دست رو دست بذاریم باید هماهنگ کنیم و اعتراض بزنیم.برای شروع مثلا همه بریم به سوال 36 که استاد کریمی فرمودن اشتباهه اعتراض بزنیم.سوال 91 هم که به نظر من جوابی که داده صحیح نیست.یالا بابا اگر کسی نظری داره بگه.انگار واسه سرنوشتتون ارزشی قائل نیستید!!!
مهندس جا نداشت درشت تر بنویسید:)

دقیقا همینطوره . اثباتشم کاری چندان سختی نیست .100 % گزینه 2
500 درصد پاسخ سازمان درسته

bardia_52015

عضو جدید
:heart:با سلام خدمت مکانیکی های گل

از دوستان کسی میتونه بگه با این درصدها طراحی کاربردی کجا میشه قبول شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ریاضی 57%
سیالات (48.6% یا 55%)
جامدات 51%
دینامیک 38.3%

البته بر اساس همین کلید!!!!!!!!!!!!!!!11

مرسی;)

بالا