بررسی سوالات آزمـــون ارشـــد 92 ( مجموعه هنرهای ساخت)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من چیزی که تو سوالای فن و تنظیم و ایستایی اومده بود و باعث می شد که راحت تر باشه این بود که حدود 80 % سوالات گفته بود کدوم نیست این باعث میشد راحت تر جواب بدید تو کنکور فردا هم به این نکته توجه کنید

یاشار معمار

عضو جدید
سلام همگی خسته نباشید امیدوارم وقتی خستگی هاتون رفع شد بیشتر از کنکور امسال و تجربه هاتون بگید برای بچه هایی که شروع کردن برای سال بعد میخونند ممنون پیشاپیش:)

اقا نیما لطفا در مورد زبان بیشتر توضیح بدید ممنون

آخرین ویرایش توسط مدیر:

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز
عكس يه ساختمونو از بالا گذاشته بود( پلان بام) گفته بود كدوم مدله؟مريوط به اون قسمتي بود كه يه سري تكرار شونده يسري وسطشون تغيير شكل داره ،ببخشيد كلماتش كامل يادم نيس اميدوارم متوجه شده باشي منظورم كدوم قسمته

نه بابا اون که برج پیچشی تورسو بود مال معماری دیجیتال

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب من هم یه گزارشی بدم:
اولا که محل برگزاری آزمون پسرا که واقعا چیز بود یعنی چرا اونجا آخه؟؟ قحط بود جا؟ ولی محیط باصفایی داشت جون میداد با دکتر منصوری بریم کنار میانکرت ها و محل تقاطع دو محور اصلی دو تا استکان چایی بزنیم:D
دوم : گفتن دو تا دفترچه میدیم و یکی رو هم وسط کار جمع میکنیم که شوکه شدیم بعد دیدیم تک دفترچه هست!! بی ناموسی کرده بودن و 5 تا گذاشته بودن رو ایستایی ... در کل سر تنظیم وقت یه خورده گیج زدم
آزمون هم که نیم ساعت دیر شروع شد کلا برنامه ریزیم خورد به هم

sufia89

عضو جدید
سلام بچه ها ... من هدف اصلیم انرژی بود واصلا واسه معماری نخوندم ... درمورد سوالای زبان پرسیدین ... من از لغات 8 تا تونستم جواب بدم و لغاتی که خونده بودم لغات تافل و لغات کنکورهای سال های گذشته از 79 تا پارسال بود .... سوالات تنظیم شرایط به شدت متفاوت بود ... خیلی مفهومی و سخت بود ... تاسیسات رو که خیلی از اصطلاحاتشو اصلا نشنیده بودم ...

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز
و اما خود آزمون:
آزمون باقلوایی نبود اما ستم هم نبود یعنی در کل آزمون به نسبت آسونی بود ... بویژه اینکه سوالاتی که به هیچ صراطی مستقیم نیستند خیلی کم بود یعنی رُند بودن اکثرا
من مدام تاسف میخوردم که چرا بیشتر وقت نذاشتم
فردا اگه آزمون تو این حال و هوا باشه خیلی جای امیدواری هست
>>> (من سوالان مصالح و انرژی رو نزدم و نظری هم ندارم)
=================
در ضمن من پول کتابای آرکی تایپی و ارتقا دهنده و منبع الهام و کوفت و زهر مار رو از حلقوم دکتر بیرون میکشم یه روزی... چیزی ازشون نیومده بود... اونایی هم که بچه ها میگن همه رو با معلومات سایر منابع به راحتی آب خوردن میشد جواب داد
=============================
من برم امیدهامو واسه فردا محک بزنم

آخرین ویرایش:

203_fariba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر منم خیلی اسون بود ولی من متاسفانه به زبانش نرسیدم
خیلیم سوال تکراری داشت

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
میشه روش های دیجیتالی :
اپرای سیدنی
مرکز موسقی سیج
برج swiss re
نمایشگاه موقت سوییس
مرکز شراب
بگین؟

یاشار معمار

عضو جدید
سلام بچه ها ... من هدف اصلیم انرژی بود واصلا واسه معماری نخوندم ... درمورد سوالای زبان پرسیدین ... من از لغات 8 تا تونستم جواب بدم و لغاتی که خونده بودم لغات تافل و لغات کنکورهای سال های گذشته از 79 تا پارسال بود .... سوالات تنظیم شرایط به شدت متفاوت بود ... خیلی مفهومی و سخت بود ... تاسیسات رو که خیلی از اصطلاحاتشو اصلا نشنیده بودم ...

لطفا در مورد تنظیم بیشتر توضیح بدید منظورتون اینکه باید روی منابع تسلط بیشتری داشته باشیم ؟

mehrazin_f

عضو جدید
اون سوال تير كه حداكثر نيروي برشيو ميخواست ميشد تكيه گاه سمت راست؟

sufia89

عضو جدید
لطفا در مورد تنظیم بیشتر توضیح بدید منظورتون اینکه باید روی منابع تسلط بیشتری داشته باشیم ؟

روی منابع نه روی مفاهیم منابع ... باید اطلاعات تخصصیتون راجب این مباحث زیاد باشه ... با منابع و فقط خوندن به جوابی نمیرسید ... همونطور که من امسال گیج و ویج بودم ... من که این حرفو میزنم خیلی کتاب خوندم واسه تنظیم شرایط یکی دوتا نبود ... گرچه یک سری سوالات هم دقیقا از کتابا بود ولی تعدادش خیلی کم بود .... تاسیساتو مخصوصا خییییلی باید عمیق بخونین ... البته امسال اینجوری بود باز میبینین سال دیگه اکثر سوالا میره سمت صوت ... رویه مشخصی نداره

zhalech

عضو جدید
خسته نباشی به همه دوستان
به نظر من که کنکور تکنو امسال کاملا متفاوت بود.سوالا مفهومی تر بود.حالا کاری ندارم که سخت بود یا اسون.کتابای جدید رو که با هزار تا دلهره و بدبختی گیر اوردیم که اصصصصصصصصلا نیورده بود.از کتاب دیجیتال 2تا سوال داده بود.ایستاییش سختتر بود نسبت به سال قبل.در کل به نظرم متفاوت بود.
اینم لینک دانلود سوالاhttp://s2.picofile.com/file/7648426983/pmc_92.pdf.htmlفعلا دارم دانلودش می کنم ببینم چه دست گلی به اب دادم

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
من براي دل خودم شركت كردم :دي اصلا در حد قبولي تكنولوژي و انرژي نيستم

دوستايي كه لغتاي زبانو خوب زدين به نظرتون بيشتر شبيه چه منبعي بود

من با 504 و تافل و تعدادی لغت از کنکورای گذشته 7تا از 10 تارو زدم البته بعضیاش با حذف گزینه !!

R00z

عضو جدید
خسته نباشی به همه دوستان
به نظر من که کنکور تکنو امسال کاملا متفاوت بود.سوالا مفهومی تر بود.حالا کاری ندارم که سخت بود یا اسون.کتابای جدید رو که با هزار تا دلهره و بدبختی گیر اوردیم که اصصصصصصصصلا نیورده بود.از کتاب دیجیتال 2تا سوال داده بود.ایستاییش سختتر بود نسبت به سال قبل.در کل به نظرم متفاوت بود.
اینم لینک دانلود سوالاhttp://s2.picofile.com/file/7648426983/pmc_92.pdf.htmlفعلا دارم دانلودش می کنم ببینم چه دست گلی به اب دادم

ممنون که گذاشتی.. بچه ها در مورد جواب ها نظر بدید

zhalech

عضو جدید
خواهش میشه.البته من که دانلود کردم مثل اینکه بچه های مدیریت در اوردن سوالا رو واسه همین از سوالای تکنو متنای زبان هست و ایستایی
ممنون که گذاشتی.. بچه ها در مورد جواب ها نظر بدید

mehrazin_f

عضو جدید
من به سوال ۳۴ شک دارم آخه این بار گسترده مثلثی باید باشه ولی تو گزینه ها نبود

mehrazin_f

عضو جدید
سوال ۶۰ کابل تثبیت کننده نداره که چرخ دوچرخه ای بشه من اینو زدم سقف متکی بر کابل نمیدونم درسته یا نه

وضعیت
موضوع بسته شده است.