ارغوانم پاییزی شدنت مبارک

behnam.95

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تولدت مبارک ای ارغو

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
دارم عشق میکنم با تاپیکت ...میدونی که ..یاد پست دادنهامون افتادم ...چقدر خوش میگذشت
...

اره..یادته...یه روز نمیومدیم کلی تاپیک میرفت جلو..اپارتمان..کافه نادری
..
مرد همینه
...اهل تفریح و گردشو ..مدیترانه
..زن باید تو پستو باشه ..غذای گرمو اینا ..
.
..اصلا کی به تو اجازه داد بیای بیرون که این همه حرف بزنی ..بدو برو تو ببینم ...
....

من همین جا از نقش زن خونه استعفا میدم..میخوام شوهر باشم:w05:...هرچی عشق و حال مال تو و ملوئه..هرچی غذا و بشور بساب منو شانی..اخرشم سهم کوسه ها میشیم تو مدیترانه:w04:
طالبان..سلطان سلیمان:w00:

behnam.95

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دارم عشق میکنم با تاپیکت ...میدونی که ..یاد پست دادنهامون افتادم ...چقدر خوش میگذشت
...

..
مرد همینه
...اهل تفریح و گردشو ..مدیترانه
..زن باید تو پستو باشه ..غذای گرمو اینا ..
.
....

من همین جا از نقش زن خونه استعفا میدم..میخوام شوهر باشم:w05:...هرچی عشق و حال مال تو و ملوئه..هرچی غذا و بشور بساب منو شانی..اخرشم سهم کوسه ها میشیم تو مدیترانه:w04:
تکبـــــیـــــــــــر تکبــــــــیــــــــر

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز

جانم ؟ چی ..چی میگی به ارغوان ..اون تو پستوس...به من بوگو ..

خودت:w22:...نمیخوامممم..شانی بیا ببین این چی میگه..:w04:

بد خوندم ؟ ...
.

به جون تو ملو اگه فکر کنی چشمم به کلمبیایی ها افتاده اینارو دادمشون به تو راضی نیستم ..
.

:w00: ...تا قرون اخرو مهرو که گرفتم میبینی شابدوالعظیمم نمیتونی بری:w00:

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
فردا شب کالاسا شروع میشه....نماینده کلاس رو خودتون مشخص کنید...ببینید چه معلم خوبی هستم:)

مصوم تو کلاس باشه من نمیامم:w00: بعد یه عمر زندگی...منو به کلمبیا فروخت..بهنام تو شاهدی:w00:..نماینده منم:w00:..از من شایسته تر نیست

شاد باشید شاد باشید:w12:

behnam.95

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مصوم تو کلاس باشه من نمیامم:w00: بعد یه عمر زندگی...منو به کلمبیا فروخت..بهنام تو شاهدی:w00:..نماینده منم:w00:..از من شایسته تر نیست

شاد باشید شاد باشید:w12:

مگه شما میزارید شاد باشیم که هی میگی شاد باشید شاد باشید؟سرم ترکید از بس بزنم تو سرم

فردا شب دستا همدیگه رو میگیرید میایید سر کلاس..تغذیه هم یادتون نره....

دیگه حرف نباشه

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه شما میزارید شاد باشیم که هی میگی شاد باشید شاد باشید؟سرم ترکید از بس بزنم تو سرم

دیگه حرف نباشه

هرگز..فردا میخوام برم دادگاه تقاضای طلاق:w00:...

...Melody

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
...

..

اصن این تاپیک به همین دلیل زده شد!!

مرد همینه ...اهل تفریح و گردشو ..مدیترانه ..زن باید تو پستو باشه ..غذای گرمو اینا ..
.
....

شوما خیلی بیخود استعفا میدی!!:w00:نه که جز نون سنگک چیز دیگه ای هم می دادی بخوریم که حالا بشور بسابت رو به رخ می کشی:w00:...من که گفتم می برمت کلمبیا!
..حالا هی برو طرف مصومو بگیر خوراک کوسه شو!

اصن هرچی تو بگی...ملو که خبری ازش نیس دیگه باید فرمانبری کنم:w05:
چی چی خبری نیس؟باز دو روز چشم منو دور دیدید ها!بیا خونه ببینم...یخچال پُرِ..واسه کی رفتی خرید؟
....ارغو فک نکن می ذارم واسه سفر مصوم خوراکی بهش بدیا!
...خودش همه چی داره!

ای بابا مصوم خو اینطوری که جا می مونی
...بیا چمدونت رو بستم..برو دیه..

بد خوندم ؟ الان که فکر میکنم میبینم اره واقعا بد خوندم .....تو نامرد نیستی تو دوست خوبی بودی .من هیچوقت نفهمیدم..
تو هیچوقت چشتت رو ارغوان و شانلی نبوده همش توهمات من بوده ..اصلا من الان چطوری عذر بخام چطوری تو چشات نیگا کنم ..بیا این خنچرو بکن تو قلبم ..

.اصلا بیا جفتشون برا تو ..شاید اینطوری این بار شرمساری از گردنم کاسته شه ..نه به جون ملودی اگه دیگه قبولشون کنم جفتشون برا تو...
.

به جون تو ملو اگه فکر کنی چشمم به کلمبیایی ها افتاده اینارو دادمشون به تو راضی نیستم ..
.
مصوم هیچ وقت دیر نیست...حالا که فمیتی اشتباه کردی می تونیم همه چیو از اول بسازیم
تا من میرم شانلیو برگردونم خونه م تو خونه رو تمیز کن...ارغو هم داره شام درست می کنه!....من پیش ارغو . شانلی می مونم تو هم برو کلمبیا..پروازت مال پس فرداس...

آقا اکشال نداره....چشمت هر کی رو گرفته ما قبول داریم..تو فقط به حرف دلت گوش کن...برو..بقیه ش حله
..قول میدم هیچ فکری نکنم!

massom11111

عضو جدید
کاربر ممتاز
:w12: بستنی

راس میگه منو ساناز دو روحیم در یه بدن:w12:..اشتباست؟؟ اره ...نه یه روحیم در دوتا بدن..:redface:

چی ارغوان ؟ جدی میگی ...یعنی تو و ساناز ندارید .یعنی ساناز خوده توس..:w17:..یعنی الان اگه من به ساناز نیگا کنم یعنی تورو میبینم .:w11:.یعنی دیگه مشکلی نیست ...یعنی که سلطان سلیمان .:w42:..ساناااااااااااااز کجاااااااااایی؟:love:
.
محسن تو هم از کلاسای خلاقیت لازم داری

معلم ادبیاتم کم گذاشته..مصوم شانی رو بفرست بره...

مصوم این شکلکو از پیام شادی کپی کردی چون وقتی کپیش میکنم فونت نارنجی میشه
:biggrin:..خدا خفت نکنه:lol:

اون معلم بیچاره هی مشق میگفت بهت یادت نیست مگه..اون دوره برا اینکه دلتو بدست بیارم تکالیفتو میگرفتم ازت همشو مینوشتم برات.:w10:..من میشستم زیره چراغ گردسوز تکلیفای تورو انجام میدادم .:w09:.تو و ملو میرفتین بازی
....هی ....
اره من تحریف نمیکنم شکلکو فقط از متنهای شادی برمیدارم .
:lol:.

massom11111

عضو جدید
کاربر ممتاز
.
واه..این قیافه طالبانی چیه:w00:..مصوم با من بودی شیک بودیا..شانلی چیکارت کرده:w04:..اخلاقتم که جاهیله..مصوم من روم نمیشه به کسی بگم تو شوورمیبمون پیش شانی
چی ؟؟ طالبان شدم :weirdsmiley:.از بس از صب خروس خون میرم سره کار شبم که معلوم نی..کی میام ..فقط دارم کار ..فعالیت .تلاش مداوم.:w28:.برا کی ..برا شوما .(مدیونی فکر کنی تفریحی دارم
).فرصت نی به خودم برسم که ...حالا تو باید بیای جلو جم منو خورد کنی
:exclaim: ...تحقیرم کنی .:wallbash:غرورمو بشکنی.:crying:.حیف اون همه عشق و تلاشی که برا شوما دارم میزارم :w04:..حیف ..همون کلمبیا فقط قدر منو میدونه ...:w12:.

چرا!!!!..ساناز چه فرقی داره!!!..اونم غلط نوشته بود...:w00:

مصوم به خدا سانازم بیاد کنار شانلی من میرم خودکشی:w04:
بعد عمری یه جمله طلایی دیدم ها:w04:امام زاده بیژن چرا کاری نمیکنی؟؟؟:w05:

ارغوان ..به من چه خودت گفتی ساناز خودته ..خودت سانازی ...چرا منو گیج میکنی خوب .
.نمیگی من ساده ..زود باور..
:w20:.صادق ...اخه چرا با من اینکارو میکنی ..:w46:...من قرارمو با ساناز گذاشتم ..دیگه زشته به هم بزنم ..:w36:
.حالا به جنبه های خوب ماجرا نیگا کن ..سانازم میاد وردستت کمکت...رختو لباسارو میدی میشوره ..خوبه که ..فکر کن
..
.

massom11111

عضو جدید
کاربر ممتاز
تولدت مبارک ای ارغو

:wallbash:.....بیخیال شو بهنام ...
..
مگه میشه یادم بره :w38:..اخ کافه نادری رو که دیگه نگو .:crying2:.یادته کامران ؟؟..اخ ....راستی از کامران چه خبر نیست ؟؟

من همین جا از نقش زن خونه استعفا میدم..میخوام شوهر باشم:w05:...هرچی عشق و حال مال تو و ملوئه..هرچی غذا و بشور بساب منو شانی..اخرشم سهم کوسه ها میشیم تو مدیترانه طالبان..سلطان سلیمان:w00:

دیگه ایناش به من ربطی نداره ..کلا خدا که داشت میافرید و تقسیم وظایف کرد گفت ای زن .تو در پستو باش ...ای مرد ..بیشتر منظورش البته من بودم ..گفت خوش باش :lol:...راستی یکجام وحی کرد که ای مصوم نیمی از تفریحاتتو در کلمبیا نهاده ام :w16:..حتما یه سر بزن ..میدونی کلا من احساس میکنم رسالت دارم ..رو گردنم سنگینی داره میکنه که برم اونجا :w12:"..وگرنه برا من همین زندگی سراسر عشق با تو کافیست ...

تکبـــــیـــــــــــر تکبــــــــیــــــــر
اوه ارغوان بیا ببنین...اینم دلیل و شاهدی برا حرفهام ..:w11:..دیدی ...برو حالا عزیزم ..برو تو خونه ....

massom11111

عضو جدید
کاربر ممتاز
:w00: ...تا قرون اخرو مهرو که گرفتم میبینی شابدوالعظیمم نمیتونی بری:w00:
جون ؟ مهریه ؟؟:w29: چیه تو صداتو انداختی تو حلقت :w06:...دیگه 900 تا سکه که این همه دادو قال نداره .:evil:..بیا بدمت ...منو میترسونه.
..
اما چیزه ...اوم
.....ارغوان جونم .
:w09:.قربونت برم ..جیگرتو قورت .:w38:...فدات شم ..بیا بشین پیشم .
.ببین زندگی چه خوبه ..قشنگه .:w24:.....ادم حرفای بد بد نمیزنه ...مهریه چیه
..وقتی این همه گل تو زندگی قشنگه ..چرا حرفای بد .
...

نه من غلط بکنم به کلمبیا بفروشمت :w22:..تو تاج سری ..بیا اول میز برا تو ...بیا مبصر کلاس تو
..بیا اسمه منو توبدها بنویس ..تو فقط صوبت مهریه نکن ...هر کار میخای بکن
:w05:.

massom11111

عضو جدید
کاربر ممتاز

دیگه حرف نباشه
:w15::w15:..چرا بهنام نمیزاریم ..بابا تو شاد باش ..به شادی تو چیکار داریم اشتاد جون ..:w14:ا ..به به کلاس اماده شده یعنی ..فقط اینکه بهنام جون.
.چیز ..یه مطلبی رو من بهت گفته بودم تو پروفت ...ببین چیکاره ایم ...:w02: زودی بوگو ..تا تغذیمو تو کیفم نذاشتم ....
هرگز..فردا میخوام برم دادگاه تقاضای طلاق:w00:...
هان ؟ ارغوان
چی ؟ هان ؟ ؟؟
..نهههههه.
:w04:...بهناااااااااااااااااااااام تورو خدا بیا این دخترو از خر شیطون بیارش پاااااییین
.

..اون نباشه من مردم .
...باهاش صوبت کن..
..

massom11111

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو همچین کاری نمیکنی..از استعداد محرومت میکنم ها

معلمت داره باهات حرف میزنه

ای ول .:w36:.افرین بهنامی ..من بهت افتخار کردم یک لحظه .
.مرد یعنی اقتدار .:w17:.افرین:victory:.
نه بابا ولش کن بزار بره تقاضا بده .
..ول کن
..فکر کرده کشته مردشم ..
.

بهنام هوامو داری که ....نزاری بره ها..
.

massom11111

عضو جدید
کاربر ممتاز
..ارغو فک نکن می ذارم واسه سفر مصوم خوراکی بهش بدیا!
...خودش همه چی داره!

بابا صداتو بیار پایین ملو .همه عالم فهمیدن
..ارغوان بفهمه بساط سفر اماده کردم ..دیگه مهریه ..اجرا ..طلاق ..بدبختیو ..کلمبیا بی کلمبیا .
.....بزار بعدا ..از اونجا زنگ میزنم بهش میگم .
...خسیس...چی میشه کمی بهم خوراکی بده ...کم میشه ازت ...بدجنس ..
.

ای بابا مصوم خو اینطوری که جا می مونی
...بیا چمدونت رو بستم..برو دیه..

مصوم هیچ وقت دیر نیست...حالا که فمیتی اشتباه کردی می تونیم همه چیو از اول بسازیم
تا من میرم شانلیو برگردونم خونه م تو خونه رو تمیز کن...ارغو هم داره شام درست می کنه!....من پیش ارغو . شانلی می مونم تو هم برو کلمبیا..پروازت مال پس فرداس...

آقا اکشال نداره....چشمت هر کی رو گرفته ما قبول داریم..تو فقط به حرف دلت گوش کن...برو..بقیه ش حله
..قول میدم هیچ فکری نکنم!

بیا بسازیم ..من همیشه امادگی سازندگی دارم از اول .
...خوب بریم ..کجا رو فقط باید بسازیم ها ؟از پی شروع کنیم
؟
تو فقط به حرف دلت گوش کن.:w15:..:w15:....چشم من رفتم که ببینم این دل چی میگه به من..منو کجا میبره
.دیگه جون تو و جون اینا..به تو سپردمشون...خیلی مراقب باش ...شبا درهارو قفل کن ....منم رفتم دیگه ..بدرود ...
..

behnam.95

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ای ول .:w36:.افرین بهنامی ..من بهت افتخار کردم یک لحظه .
.مرد یعنی اقتدار .:w17:.افرین:victory:.
نه بابا ولش کن بزار بره تقاضا بده .
..ول کن
..فکر کرده کشته مردشم ..
.

بهنام هوامو داری که ....نزاری بره ها..
.
داره ناز موکونه دیگه :sweatdrop:...تو همینجوری ادامه بده..2 بار دیگه قربونش برو دیگه حله:lol:(آموزش های استادتون رو هیچ وقتی فراموش نکنید):victory:

دیگه تو هم اینجور نگو.دو دقیقه پیش قربون صدقش میرفتی ها.باز باید بزنم تو سرم؟

در مورد کلاس ها هم بگم که ..میتونید کلاس ها رو غیر حضوری بگیرید...فقط گاهی اوقات کلاس تقویتی برگذار میشه باید حاضر باشید:w10:

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو همچین کاری نمیکنی..از استعداد محرومت میکنم ها

معلمت داره باهات حرف میزنه

آی پوکیدم:w09:
:crying2:خشن..تو تاپیک تفلدم منو دهوا کردی..همه دیدن..ملو..اخراجش کن این بستنی رو:w05:

اصن این تاپیک به همین دلیل زده شد!!

یه دونه ای ملو:heart:
شوما خیلی بیخود استعفا میدی!!:w00:نه که جز نون سنگک چیز دیگه ای هم می دادی بخوریم که حالا بشور بسابت رو به رخ می کشی..من که گفتم می برمت کلمبیا!
..حالا هی برو طرف مصومو بگیر خوراک کوسه شو!

ملو من از بچگی تو تصمیم گیری مشکل داشتم..الان هی میخوام بیام سمت تو..بعد مصوم میاد یه پیشنهاد بهتر میده من مستاصل میشم:w05:..ولی دیگه تصمیم گرفتم بیام با تو..از گوشه پستوی خونه مصوم که بهتره:redface:
چی چی خبری نیس؟باز دو روز چشم منو دور دیدید ها!بیا خونه ببینم...یخچال پُرِ..واسه کی رفتی خرید؟....ارغو فک نکن می ذارم واسه سفر مصوم خوراکی بهش بدیا!...خودش همه چی داره!
ملو..بیا و واسه یه بار شده با من روراست باش:whistle:..چی شده مصومو داری میفرستی کلمبیا:whistle:..در گوشم بگو..بهش نمیگم..
اینهمه من التماس کردم برو نذاشتی حالا واسه مصوم بلیت میگیری:razz:...ملو یا میگی یا مهریه طورم میذارم اجرا:w07:
!
..

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
چی ارغوان ؟ جدی میگی ...یعنی تو و ساناز ندارید .یعنی ساناز خوده توس....یعنی الان اگه من به ساناز نیگا کنم یعنی تورو میبینم ..یعنی دیگه مشکلی نیست ...یعنی که سلطان سلیمان ...ساناااااااااااااز کجاااااااااایی؟
.
خدایا منو مرگ بده
..حالا چه جوری توضیح بدم آخه..بابا ما مث همیم یکیمونو داری بسه دیگه..تو خرج من و شانلی موندی یه نون خور دیگه!!..مصوم من صرفه جویی نمیکنم ها

اون معلم بیچاره هی مشق میگفت بهت یادت نیست مگه..اون دوره برا اینکه دلتو بدست بیارم تکالیفتو میگرفتم ازت همشو مینوشتم برات.:w10:..من میشستم زیره چراغ گردسوز تکلیفای تورو انجام میدادم .:w09:.تو و ملو میرفتین بازی

ای جانممم
..مصوم واقعا"..وای خیلی منو تحت تاثیر این فداکاریت قرار دادی..ملو من میمونم همین گوشه پستوی خونه مصوم

چی ؟؟ طالبان شدم .از بس از صب خروس خون میرم سره کار شبم که معلوم نی..کی میام ..فقط دارم کار ..فعالیت .تلاش مداوم.:w28:.برا کی ..برا شوما .(مدیونی فکر کنی تفریحی دارم).فرصت نی به خودم برسم که ...حالا تو باید بیای جلو جم منو خورد کنی:exclaim: ...تحقیرم کنی .:wallbash:غرورمو بشکنی.:crying:.حیف اون همه عشق و تلاشی که برا شوما دارم میزارم ..حیف ..همون کلمبیا فقط قدر منو میدونه ...:w12:

مصوم عوضش ابهت داری..عیب نداره...
ملو باید یاد بگیره ازت..ملوووو ببین مصومو

ارغوان ..به من چه خودت گفتی ساناز خودته ..خودت سانازی ...چرا منو گیج میکنی خوب .
.نمیگی من ساده ..زود باور..
.صادق ...اخه چرا با من اینکارو میکنی ..:w46:...من قرارمو با ساناز گذاشتم ..دیگه زشته به هم بزنم ..
.حالا به جنبه های خوب ماجرا نیگا کن ..سانازم میاد وردستت کمکت...رختو لباسارو میدی میشوره ..خوبه که ..فکر کن

.

تو اصن با اون فداکاریت دل منو بردی مصوم..ده تا زن دیگه هم بگیری من میسازم
........

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه میشه یادم بره :w38:..اخ کافه نادری رو که دیگه نگو .:crying2:.یادته کامران ؟؟..اخ ....راستی از کامران چه خبر نیست ؟؟

خبری ندارم اصن..چند وقت پیش رفتم پروفش ولی خیلی وقت بود نبود...پسره سرتق..:w04:

دیگه ایناش به من ربطی نداره ..کلا خدا که داشت میافرید و تقسیم وظایف کرد گفت ای زن .تو در پستو باش ...ای مرد ..بیشتر منظورش البته من بودم ..گفت خوش باش :lol:...راستی یکجام وحی کرد که ای مصوم نیمی از تفریحاتتو در کلمبیا نهاده ام :w16:..حتما یه سر بزن ..میدونی کلا من احساس میکنم رسالت دارم ..رو گردنم سنگینی داره میکنه که برم اونجا :w12:"..وگرنه برا من همین زندگی سراسر عشق با تو کافیست ...

:biggrin:..ورپریده
پس اسم سرزمین مقدس، کلمبیا رو هم آروده...اتفاقا مصوم..خدا جدیدا گفته یا ایهالذین که تو پستویین اخرجو از پستو و اذهبو هر کجا که حبک ( یعنی هرجا دلتون میخواد
) و دونت لیسِن به حرفه مصوم

جون ؟ مهریه ؟؟:w29: چیه تو صداتو انداختی تو حلقت :w06:...دیگه 900 تا سکه که این همه دادو قال نداره ..بیا بدمت ...منو میترسونه.
اما چیزه ...اوم
.....ارغوان جونم .
:w09:.قربونت برم ..جیگرتو قورت ..فدات شم ..بیا بشین پیشم ..ببین زندگی چه خوبه ..قشنگه ....ادم حرفای بد بد نمیزنه ...مهریه چیه
..وقتی این همه گل تو زندگی قشنگه ..چرا حرفای بد .

نه من غلط بکنم به کلمبیا بفروشمت .تو تاج سری ..بیا اول میز برا تو ...بیا مبصر کلاس تو ..بیا اسمه منو توبدها بنویس ..تو فقط صوبت مهریه نکن ...هر کار میخای بکن :w05:.
اولش خشانتت بالا بودا..حواست باشه..من سواره ام تو پیاده

خوشم میاد همچین 900 تا هم هست..:D چه فکرم کار کرده موقه عقد..

مصوم تو یه بلیت کلمبیاتو بدی با توجه به اون نوشتن تکالیفم در عهد طفولیت من مهرو میبخشم..:redface:..قول میدم

ای جانم مصوم عاشق پیاماتم یعنی

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو فقط به حرف دلت گوش کن.:w15:..:w15:....چشم من رفتم که ببینم این دل چی میگه به من..منو کجا میبره
.دیگه جون تو و جون اینا..به تو سپردمشون...
:w15:کشته مرده شکلکتم..چه دله گوش به فرمانی هم داری مصوم:w25:
داره ناز موکونه دیگه :sweatdrop:...تو همینجوری ادامه بده..2 بار دیگه قربونش برو دیگه حله:lol:(آموزش های استادتون رو هیچ وقتی فراموش نکنید):victory:

دیگه تو هم اینجور نگو.دو دقیقه پیش قربون صدقش میرفتی ها.باز باید بزنم تو سرم؟

در مورد کلاس ها هم بگم که ..میتونید کلاس ها رو غیر حضوری بگیرید...فقط گاهی اوقات کلاس تقویتی برگذار میشه باید حاضر باشید:w10:

خوشم میاد بهنام در تمام زمینه ها استادی..یه کم ارشادش کن:D

asiabadboy

عضو فعال
کاربر ممتاز
به به .... به به ....:w40: .... آقا/خانوم :w19: چه تاپیک قشنگی .... دست همگی درد نکنه .... اکثر قدیم ندیمی ها هم که هستن:w43:....

پایدار بودن تو هر شرایطی چقدر زیباس (الان ارغوان راجع همین جملم میتونه یه کتاب ده جلدی منتشر کنه که ای آقا فلان و بهمان :w22:) ....

هر چند سرم شلوغ بود دیر اومدم ولی اومدم از هند اومدم با ماشین .... اوا نه .... شرمنده .... اون یه چی دیگس .... :w02:

اومدم تا تبریک بگم تولد این ارغوان دات زد را که دارای ظاهری فریبنده و معصوم (اون معصوم نه ها :w07: ) و دارای باطنی همچو باطن مادر سیندرلا می باشه .... :w29:

ایشالا که همیشه به سلامتی و خوشی .... :gol::gol:

فک کنم با اولین نفری که اینجا باهاش برخورد کردم همین یزید بود چند سال قبل .... خودش سر شوخی رو اون موقع باز کرد .... باور کنید .... به امام .... :w06:

هر کاری کردم بعد از اون زمان از این کامی ها دوری نمایم آقا/خانوم :w19: مگه شد .... :child:

...Melody

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
به به .... به به ....:w40: .... آقا/خانوم :w19: چه تاپیک قشنگی .... دست همگی درد نکنه .... اکثر قدیم ندیمی ها هم که هستن:w43:....

پایدار بودن تو هر شرایطی چقدر زیباس (الان ارغوان راجع همین جملم میتونه یه کتاب ده جلدی منتشر کنه که ای آقا فلان و بهمان :w22:) ....

هر چند سرم شلوغ بود دیر اومدم ولی اومدم از هند اومدم با ماشین .... اوا نه .... شرمنده .... اون یه چی دیگس .... :w02:

اومدم تا تبریک بگم تولد این ارغوان دات زد را که دارای ظاهری فریبنده و معصوم (اون معصوم نه ها :w07: ) و دارای باطنی همچو باطن مادر سیندرلا می باشه .... :w29:

ایشالا که همیشه به سلامتی و خوشی .... :gol::gol:

فک کنم با اولین نفری که اینجا باهاش برخورد کردم همین یزید بود چند سال قبل .... خودش سر شوخی رو اون موقع باز کرد .... باور کنید .... به امام .... :w06:

هر کاری کردم بعد از اون زمان از این کامی ها دوری نمایم آقا/خانوم :w19: مگه شد .... :child:
آقا/خانوم ؟!؟!

بد بوی جان شما خوبی؟مطمئنی؟!سنی ازتون گذشته ها!

یزید چیه؟!
....ارغوان خیلی هم ماهه...مهربونه...نازه...مؤدبه...حالا یه کوچولو شیطونم هست!!

بهله..ارغوانم معصومه...معصومم معصومه!....مشکلیه؟:w07:

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز

ارقـــــــــــــــــی مهـــــــذرت
باید زودتر میومدم واسه من کیک نگه داشتی مگه نــــــه؟
تولــــــــــــــــــدت مبـــــــــــــــــــارک

امیدوارم سال خوبی داشته باشی
سرشار از شادی و موفقیت

قربونت برم سکرتی مهربونم....:heart:

شرمنده دیر جواب محبتتو میدم...:w30:

تو اصن سال دیگه هم تبریک بگی واسه من یه دنیا ارزش داره...ولی فائزه کیک چیزه..سهم تورو همین ملو چاقالو خورد:w24:...

اصن به فکره بقیه نیست ..میبینی!!:d

عزیزمی
به به .... به به ....:w40: .... آقا/خانوم :w19:چه تاپیک قشنگی .... دست همگی درد نکنه .... اکثر قدیم ندیمی ها هم که هستن....

هر چند سرم شلوغ بود دیر اومدم ولی اومدم از هند اومدم با ماشین .... اوا نه .... شرمنده .... اون یه چی دیگس ....

اومدم تا تبریک بگم تولد این ارغوان دات زد را که دارای ظاهری فریبنده و معصوم (اون معصوم نه ها ) و دارای باطنی همچو باطن مادر سیندرلا می باشه ....

ایشالا که همیشه به سلامتی و خوشی ....

فک کنم با اولین نفری که اینجا باهاش برخورد کردم همین یزید بود چند سال قبل .... خودش سر شوخی رو اون موقع باز کرد .... باور کنید .... به امام ....

هر کاری کردم بعد از اون زمان از این کامی ها دوری نمایم آقا/خانوم :w19: مگه شد ....

اوه..یا خدا ببین کی اومده!!!...:w15:
امیر محض رضای خدا نکردی اینجا یه کم محبت آمیز رفتار کنی...خو خیر سرم تولدم بوده آخه..باید یه فرقی با بقیه جاها بکنه یا نه!:d

همون 4 سال پیش که عضو شدی باید یه بلایی سرت میاوردم...الان اینجوری آبرو آدمو نبری:w00:..الان اون جمله پایداری زیباس کنایه به چی بود؟؟..سنمو به رخم کشیدی؟..گفتی یعنی فسیلم زیاد عمر کردم..خیلی فکرمو مشغول کرده...:w04:..خودتی..هرچی گفتی یا نگفتی میخواستی بگی یا گفتی نخواستی بگی یا گفتی میخوای نگی خودتی..همش خودتی...:w05:

"به سلامتی و خوشی..."
این دعاست یا نفرینه!...فعلش کو!..الان خدا مونده به سلامتی و خوشی چیکارم کنه:w00:..یهو دیدی به سلامتی و خوشی مردم:w04:.نامرد

بعدشم اقا /خانوم مگه ما کامی ها چمونه...کلی کمال ما در تو اثر کرد...:redface:
..
حالا جدای این بحثا که هیچ وقت ادم نمیشی:d..خیلی خوشحال شدم پیامتو دیدم..بسیار بسیار ممنون بابت حصورت و پیام تبریکت..باشد که در آینده ای نزدیک تولد کوچولوتو تبریک بگیم:redface:

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا/خانوم ؟!؟!

بد بوی جان شما خوبی؟مطمئنی؟!سنی ازتون گذشته ها!

یزید چیه؟!
....ارغوان خیلی هم ماهه...مهربونه...نازه...مؤدبه...حالا یه کوچولو شیطونم هست!!

بهله..ارغوانم معصومه...معصومم معصومه!....مشکلیه؟:w07:

وای ملو تو از این تعریفا هم بلد بودی:w04:..همه اینا که گفتی منم...:w04:..امیر ممنونم که اومدی و باعث شدی من این جملات زیبا رو از زبون ملو بشنوم..:crying2:
میسی ملو..

"حالا یه کوچولو شیطونم هست!!
"

:w00:...هیچمممم...من خیلی هم معصومم (همین معصوم خودمونو میگم:D)

...Melody

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
وای ملو تو از این تعریفا هم بلد بودی:w04:..همه اینا که گفتی منم...:w04:..امیر ممنونم که اومدی و باعث شدی من این جملات زیبا رو از زبون ملو بشنوم..:crying2:
میسی ملو..

"حالا یه کوچولو شیطونم هست!!
"

:w00:...هیچمممم...من خیلی هم معصومم ( معصوم خودمونو میگم:D)
هوم؟اوهوم:w05:....باو من که همیشه ازت تعریف می کنم!
..اصن به غیر از این بود که هیچ وقت جلو نمیومدم....:d....

شیطونم هستی دیگه..دهه:w00:

تو اصن سال دیگه هم تبریک بگی واسه من یه دنیا ارزش داره...ولی فائزه کیک چیزه..سهم تورو همین ملو چاقالو خورد:w24:...
هان؟چی؟ارغو؟!:w22:
اصن هر چی گفتم رو تکذیب می کنم!!
...بدبوی جان این ورپریده همون طوریه که توصیفش کردی!!