[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

blae

عضو جدید
سلام دوستان

برا من دو هفته پیش اومدن تحقیقات محلی ولی از کسایی که نوشته بودم سوالی نکردن (مناطق نفتخیز جنوب)

دیروز از گزینش اهواز بهم زنگ زدن که یکشنبه برم واسه گزینش اونجا گفتن بیا میدان نخل مرکز گزینش جنوب گفتن فقط شناسنامتو با خودت بیار

طبق فامیل هم دعوت نمیکنم بر اساس رشته و مدرک تحصیلیه

ساکن کجایید شما؟

رضا عسگری

عضو جدید
سلام دوستان

برا من دو هفته پیش اومدن تحقیقات محلی ولی از کسایی که نوشته بودم سوالی نکردن (مناطق نفتخیز جنوب)

دیروز از گزینش اهواز بهم زنگ زدن که یکشنبه برم واسه گزینش اونجا گفتن بیا میدان نخل مرکز گزینش جنوب گفتن فقط شناسنامتو با خودت بیار

دوست عزیز شما هم اول گزینش شدین یا طب صنعتی رو گذروندین ؟؟ میتونم بپرسم چه شهری هستین؟؟

kuwait

کاربر فعال
سلام دوستان

دوست عزیز
مدرک و مقطع درسیتون چیه؟
از کیا سوال کردن؟
ممنون اگه جواب بدین

kuwait

کاربر فعال
دوستان میدونید چرا شرکت نفتخیز به بعضی ها زنگ میزنه و به بعضی ها دعوتنامه میفرسته؟

z8000

عضو جدید
من اغاجاری هستم کاردانی برق

هنوز طب صنعتی دعوت نشدم

از همسایه ها اصلا نپرسیدن .چون پدرم هم شرکتیه رفته بودن از خود اداره پدرم و از خود شرکت نفت تحقیق کرده بودن

زیاد نگران نباشید بچه هایی که رفته بودن گزینش گفتن میگه اول خودتو کامل معرفی کن (عمو .دایی و غیره)

احکام و نماز میپرسن و یه تعداد جزوه احکام هم میدن

آخرین ویرایش:

hiby

عضو جدید
مگه ماشین یا خونه هست که بخوام سند نشونتون بدم؟؟؟
بنده اصلا ماهواره نگاه نمیکنم
در مورد تخفیف به چین یا کاهش صادرات به ژاپن و کره اصلا نیاز نیست ماهواره ببینی
خود خبرگزاری های رسمی ایران این خبرها رو عنوان میکنند منتها دیگه در تلوزیون و رادیو نمیان بگن
در ضمن اگر فکر کردی که روزنامه ها و اخبار ایران همه مسائل رو با صداقت مطرح میکنند کاملا در اشتباهی همونجور که شبکه ها و روزنامه های خارجی این کارو نمیکنن

اصلا بحث این نیست که کارمون تموم هست یا نیست
بنده فقط در مورد ربط تحریم و استخدام نفت صحبت کردم

اگر قرار بود که سند همچین مسائلی دست من باشه که الان من وزیر یا رئیس جمهور بودم

یه بحثی در علم حقوق هست که میگه البینه علی المدعی.....آدر س چند تا از این خبرگزاریها رو بده که گفتن ایران با تخفیف به چین نفت میده!!!!
حضرت علی ع : حق ان است که بگویی دیدم...باطل آن است که بگویی شنیدم

ehsan6472

عضو جدید
توی دعوتنامه طب صنعتی محل خدمتتون رو نزده بودن؟
امروز از یکی از دوستان رسمی پرسیدم گفت سال 88 دعوتنامه طب رو دادن محل خدمت رو زده بود.
مااز همون روز اول مصاحبه فنی و تخصصی بهمون گفتن که سهمیه پالایشگاه آبادان هستیم و صددرصد هم پالایشگاه آبادان مشغول به کار میشیم.
ولی تو برگه طب صنعتی چیزی ننوشته بودن.

aa313

عضو جدید
یونان نفت لیبی را جایگزین ایران کرد

http://www.irdiplomacy.ir/fa/news/32/bodyView/1898299/یونان.نفت.لیبی.را.جایگزین.ایران.کرد.html

داداش اینا فقط فشار از پایین و چانه زنی از بالا است! (شایدم فشار از بالا چانه زنی از پایین!) :d
یجور بازی سیاسی:confused:
شما خودتو ناراحت نکن;)

kiyan_max2020

عضو جدید
سلام

سلام

سلام دوستان

سلام دوست عزیز
چند تا سوال داشتم
1- طب صنعتی رفتی یا نه
2- رشتت چیه
3- ارشدی یا کارشناسی
4- تاریخ مصاحبت کی بود؟
5- اهل کجایی بومی هستی یا نه؟
6- اون دعوتنامه که بعضی ها تو سایت گذاشتن واست اومده یا نه
7- میدونی که مصاحبه واسه همه هست یا فقط ماله اونایی که تحقیق بد بوده؟
ممنون میشم پاسخ بدی

kiyan_max2020

عضو جدید
با سلام به همه دوستان
تعجب میکنم چرا بعضی از دوستان با هم بحثای حقوقی راه انداختن
همه ما عاشق این کشور و نظامش هستیم و از هر راهی که بتونیم برای اعتلای این نظام تلاش میکنیم
کیه که اگه خدای نکرده مشکل پیش بیاد خوشخال میشه!!!!!!!!!!
بهتره با هم خوب باشیم
دشمن اونطرف خاکریزه
یادمون باشه یه روزایی جونایی مثل ما برای این کشور تن با تانک و متر به متر جنگیدن تا الان ما داریم سر آزمون نفت بحث می کنیم.
انشاالله همه موفق میشیم و اردیبهشت خرداد میریم سره کار
یادتون باشه هر چی خدا بخواهد همان خواهد شد.

aa313

عضو جدید
دوستان اصلاً خودتون را ناراحت نکنید:gol:
معادلات حاکم بر نظام اقتصادی و سیاسی دنیا به قدری پیچیده و به هم پیوسته است که به هیچ وجه نمیشه به راحتی یک مولفه یا متغییر یا مجهولی را حذف کرد چرا که فیدبک حاصل از این نوع تغییرات قطعاً همه را درگیر و متضرر می کنه!:surprised:
( حال کردین تحلیل مهندسی سیاست را !:eek: راستی روز مهندس هم به هم مهندساش تبریک می گم! :gol:)
برا همینه که در دنیای سیاست بیشتر شاهد شاخ و شونه کشیدن و حرف و صحبتیم تا عمل! مثل همین اقدام اخیر تحریم نفت که اول تهدیده، بعدم مهلت 6 ماهه و بعد تعلیق! که با مقاومت ایران و پاسخ دیپلماسی مناسب نهایتاً منجر به یک کم بالا و پایین شدن خرید و فروش و قیمت میشه و تموم!
اصلاً دنیا و مخصوصاً خود غرب ظرفیت پذیرش تغییرات ناگهانی و ریولوشن های بزرگ را ندارد!:redface:
پس خواهشا خیلی فکر خودتون را مشغول نکنید به این مسائل، البته بیان این مسائل و صحبت دوستانه برا خلوت نبودن تاپیک و مشغول شدن و افزایش اطلاعات سیاسی بد نیست!
یا علی مدد

آخرین ویرایش:

mohsen_202

عضو جدید
سلام دوست عزیز
چند تا سوال داشتم
1- طب صنعتی رفتی یا نه
2- رشتت چیه
3- ارشدی یا کارشناسی
4- تاریخ مصاحبت کی بود؟
ممنون میشم پاسخ بدی

ممنون از سوالات جامعت

z8000

عضو جدید
سلام دوست عزیز
چند تا سوال داشتم
1- طب صنعتی رفتی یا نه
2- رشتت چیه
3- ارشدی یا کارشناسی
4- تاریخ مصاحبت کی بود؟
ممنون میشم پاسخ بدی

وای چقدر سوال

1-هنوز طب صنعتی نرفتم
2-برق
3-کاردانی
4-5 آبان
5-اغاجاری هستم ولی بومی نیستم چون مدرک دیپلم رو از اونجا نگرفتم
6-نه هنوز برا من دعوت نامه نیومده
7-گزینش برا همه هست دوستم که رفته بود گفت همه رو برا گزینش دعوت میکنن

سوال دیگه هم داشتید درخدمتم

رضا عسگری

عضو جدید
سلام یک سوال از دوستان عزیز دارم خواستم ببینم کسی هست که معافیت پزشکی داشته و رفته برای تحویل مدارک و طب صنعتی یا نه ؟اگر بوده آیا استعلام معافیت پزشکی هم بردند اگه بردند از کجا و به چه طریقی تهیه کردندو دوم اینکه آیا خلاصه پرونده پزشکی هم بردند؟؟؟ خواهشا اگه کسی بوده یک خبری بده آخه وقتی تماس میگیرن چند روز بعد باید رفت و زمان لازم برای استعلام معافیت و مدارک پزشکی نیست آیا دوستان از قبل تهیه کردند؟؟؟؟؟؟؟؟/
تو رو خدا یکی هم جواب ما رو بده تا یه نفر یه پستی میزاره میبندیمش به سوال اما تا یه سوالی داریم هیشکی نیست جوابمون و بده:(

cheshmac

عضو جدید
سلام یک سوال از دوستان عزیز دارم خواستم ببینم کسی هست که معافیت پزشکی داشته و رفته برای تحویل مدارک و طب صنعتی یا نه ؟اگر بوده آیا استعلام معافیت پزشکی هم بردند اگه بردند از کجا و به چه طریقی تهیه کردندو دوم اینکه آیا خلاصه پرونده پزشکی هم بردند؟؟؟ خواهشا اگه کسی بوده یک خبری بده آخه وقتی تماس میگیرن چند روز بعد باید رفت و زمان لازم برای استعلام معافیت و مدارک پزشکی نیست آیا دوستان از قبل تهیه کردند؟؟؟؟؟؟؟؟/
تو رو خدا یکی هم جواب ما رو بده تا یه نفر یه پستی میزاره میبندیمش به سوال اما تا یه سوالی داریم هیشکی نیست جوابمون و بده:(
سلام دوست عزيز. اتفاقا اين سوال خودمم هست. من فردا (شنبه) ميرم شركت براي تحويل مدارك و دريافت دعوتنامه طب صنعتي. ازشون سوال ميكنم و خبرشو همينجا ميذارم.

aa313

عضو جدید
کلا 3 تا پست دادی 30 نفر اعتراض کردن !!!! :evil:
با عنوان " اعتراض" موافق نیستم!
این دوستمون نظر و فکر و دغدغه شون را که مطمئناً بدون غرض هم هست مطرح کردن، حالا یا درست یا اشتباه. (نظرمو در مورد اشتباه بودنش قبلاً گفتم)
بقیه دوستانم هم نظر خودشون را دوستانه مطرح کردن، این خیلی خوبه که بعد از همه سال درس و دانشگاه و عمر! بتونیم همه نظرات را بشنویم و خیلی منطقی تحلیل و بررسی و تصحیح کنیم و بهترین را انتخاب کنیم!

یا علی مدد

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
توی دعوتنامه طب صنعتی محل خدمتتون رو نزده بودن؟
امروز از یکی از دوستان رسمی پرسیدم گفت سال 88 دعوتنامه طب رو دادن محل خدمت رو زده بود.

ما که پارسی هستيم فقط واسمون زده کار آموز! بقيه شرکت هارو نميدونم

pouyashayan

عضو جدید
دوست عزیز من نفت رو نمیدونم اما پالایش و پخش تا آخر اسفند تمام مراحل طب صنعتی و گزینش انجام میشه و حتی شاید از فروردین آموزش شروع بشه در مورد تعداد پذیرش شده دقیقا پنجاه درصد قبول شدن و در مورد طب صنعتی هم من با دکتری که الان مشغوله در یکی از مراکز طب صنعتی شرکت نفت صحبت کردم کمتر از یک درصد منع استخدام میگیرن چشم انداز آینده صنعت نفت همونطور که وزیر چند وقت پیش گفت توسعه پالایشگاهها و کاهش خام فروشی نفته
درمورد بچه های قبول شده توی آزمون نفت هم شکی نکنید که 99 درصد از اردیبهشت به بعد میرن دوره آموزش دوست عزیز شاید حق باشما باشه که توی مصاحبه نفت کمتر از 50درصد برداشته باشن اما کسانیکه اعلام اسامی شدن بعد از مصاحبه قطعی هست ولی این برنامه های استخدامی ماهیت استراتژِیک داره و 4000 نفر حقوق بگیر جدید که صنعت نفت پیر ما به اونها احتیاج داره اصلا مشکل خاصی از لحاظ کمبود بودجه برای وزارت نفت ایجاد نمیکنه

حاجی دمت گرم،عجب انرژی دادی بهمون;)

kuwait

کاربر فعال
سلام بر همه دوستان
یه مطلبی خواستم بگم شاید بی مورد باشه :
من کارنه به سیاست های نظام دارم نه به تحریم ها
ببینید تقریبا120000 نفر تو آزمون تیر ماه شرکت کردند از این تعداد به لطف خدا ما ها جز 9817 نفر شدیم
بعدش آزمون روانشناسی شر کت کردیم و متاسفانه برخی از دوستامون هم تو این مرحله رفتن تو لیست ذخیره
ولی ما باز به لطف خدا رفتیم مرحله بعد
تو مرحله مصاحبه خیلی ها رو که فکر می کردیم خیلی خوب مصاحبه دادند وخودشونم اینو می گفتن متاسفانه حذف شدن ولی باز هم به لطف خدا ما ها به مرحله بعد(گزینش و طب صنعتی و...)رفتیم
می خوام بگم هیچ وقت امیدمونو از خدا از دست ندیم و اینقدر هم از زمونه شکایت نداشته باشیم(چون تاثیری نداره)دوستان یه سری بزنید به 7اصل بیل گیتس مخصوصا اصل 1و2
به قول معروف که می گن:
بخند به روی دنیا ,دنیا به روت بخنده
:biggrin::lol::w25::w32::w15::w33:
اینقدر تو این دنیا مشکلات زیاد هست که دیگه لازم نیست ما بیشتر از این حرص و جوش بزنیم
ممنون

آخرین ویرایش:

davood253

عضو جدید
فلات قاره کسی نبود؟؟؟؟؟؟
یه آقا داوودی بود،اونم دیگه پیداش نیست!!!!

سلام
من اينجام
فقط ديروز جمعه نبودم
نترس از فلات هنوز هيچ خبري نشده.
ما آخرين شركتي خواهيم بود كه خبر ميكنن
يا اگه بخوان تنگه را ببندن ديگه خبرمون نميكنن تا يوقت شهيد نشيم
آخه همه سكو و جزيره ها تو تنگه هرمز واقعه شده ديگه؟
:biggrin:

davood253

عضو جدید
اما خودمونيم کسی هم نيست با مسجد حال کردم ميخوام ادامش بدم ، ريشمم واسه سيبيلام گذاشتم که ميخوام تغيير بدم و مدل دارش کنم :دی اما چون جو ، جو استخدام و ایناس به همه گفتيم واسه شرکت نفته :دی

با مسجد چه حالي كردي ؟
مگه با مسجد هم حال ميكنن به ما هم ياد بده ؟
بابا سبببيييييييييييل:biggrin::biggrin::biggrin:

davood253

عضو جدید
قابل توجه فلاتی ها اینو دیده بودین::D
آزمون مصاحبه استخدامي شركت نفت فلات قاره ايران كه از روز شنبه 30 مهرماه آغاز شده و به مدت دو هفته ادامه دارد و در نهايت از 3 ماه آينده جوانان خلاق و مستعد ايراني براي كمك در توسعه توليد نفت و گاز دريايي عازم مراكز آموزشي و مناطق عملياتي مي شوند.

به گزارش nioc به نقل ازروابط عمومي شركت نفت فلات قاره ايران، حسين كچويي رئيس خدمات متمركز كاركنان شركت نفت فلات قاره ايران با بيان اين مطلب افزود: حدود 850 نفر قبول شدگان در آزمون استخدامي نفت به مدت 2 هفته در آزمون مصاحبه استخدامي اين شركت حضور مي‌يابند و در نهايت نيمي از اين افراد براي فعاليت در مناطق عملياتي و سكوهاي بهره برداري به استخدام شركت نفت فلات قاره ايران درخواهند آمد.

وي با بيان اينكه طبق برنامه‌ريزي‌هاي صورت گرفته روزانه به طور متوسط 85 نفر مورد مصاحبه قرار مي‌گيرند، گفت: افراد پذيرفته شده در رشته‌هاي مكانيك، شيمي، صنايع، ايمني صنعتي، گرايش‌هاي مختلف مديريت، برق قدرت، حقوق، علوم اجتماعي، علوم ارتباطات و IT در سه مقطع فوق ديپلم، ليسانس و فوق ليسانس حضور دارند.

وي در مورد فرايند برگزاري آزمون مصاحبه استخدامي شركت نفت فلات قاره ايران گفت: در اين مصاحبه استخدامي 3 پنل پزشكي، فني تخصصي و روانشناسي طراحي شده كه پنل پزشكي براي نخستين بار در اين دوره برنامه‌ريزي شده و طي آن معاينه‌اي كلي توسط پزشك متخصص از افراد صورت مي‌گيرد و هرگونه مشكلات جسماني و فيزيكي در گزارش پزشك ياد شده قيد مي‌گردد.

وي در مورد پنل فني تخصصي نيز گفت: در اين پنل كارشناسان و متخصصان با تجربه سكوها و مناطق عملياتي حضور دارند و با توجه به اينكه اين افراد قرار است در مناطق عملياتي مشغول به كار شوند به صورت تخصصي مورد مصاحبه قرار مي‌گيرند. در اين خصوص تمامي ويژگي‌هاي فرد از نظر ماندگاري، شرايط جسماني، روحي و توانايي‌هاي فردي مورد بررسي قرار مي‌گيرد و در پرونده وي درج مي‌گردد. وي افزود: در دوره قبل اين پنل وجود داشت و تجربه بسيار خوبي در اين زمينه وجود دارد.

كچويي افزود: كارشناسان مناطق عملياتي با توجه به اينكه تجربه بسيار خوبي از كار در اين مناطق دارند با روحيات و شرايط كار در اين مناطق آشنا هستند و مي‌دانند چه افرادي توانايي انجام كار در اين شرايط سخت را دارا هستند. در پنل‌هاي فني تخصصي بار علمي افراد محك زده نمي‌شود چرا كه آنان در آزمون علمي پذيرفته شده‌اند. در اين بخش، مهارت‌ها، خلاقيت‌ها و توانايي فرد مورد آزمون قرار مي‌گيرد تا داشتن توانايي عمل به آموخته هاي فني و عملياتي در اين افراد محرز شودكه اين موضوع با طرح سوالات تخصصي و كسب پاسخ‌هاي لازم مشخص مي‌گردد.

وي تصريح كرد: با همكاري صورت گرفته از سوي روساي مناطق عملياتي، زبده ترين كارشناسان و متخصصان اين مناطق و سكوها در جريان آزمون و مصاحبه استخدامي شركت نفت فلات قاره ايران حضور دارند و بر نحوه اجراي مصاحبه استخدامي نظارت مي كنند.

رئيس خدمات متمركز كاركنان شركت نفت فلات قاره ايران در ادامه با بيان اينكه يكي از مهمترين پنل‌هاي مصاحبه استخدامي شركت نفت فلات قاره ايران، پنل روانشناسي است، گفت: در اين پنل، روان‌شناسان شاغل در مناطق عملياتي كه تجربه بسيار خوبي از حضور در اين مناطق دارند، حاضر هستند.

وي افزود: در اين خصوص تست‌هاي مربوط به شناسايي روحيات افراد در حين كار به صورت نرم‌افزار و سؤال و جواب طراحي و بومي شده و توسط آن روحيات و قابليت انعطاف‌پذيري فرد نسبت به كار و استرس‌هاي كاري سنجيده مي‌شود و در نهايت در 3 سطح نتايج بررسي‌هاي روان شناسي ارائه مي‌شود. سطح اول انطباق فرد با شرايط كاري، سطح دوم افرادي هستند كه بايد با احتياط با آنها برخورد شود و سطح سوم نيز مطلقاً مردود تلقي مي‌شوند و شرايط روحي و رواني آنان به هيچ وجه با كار سخت مناطق عملياتي و سكوها مطابقت ندارد.

وي افزود: پس از كسب نتايج هر 3 پنل پزشكي، تخصصي و روانشناسي نتايج اين 3 پنل با هم مقايسه شده و تلفيق مي‌گردد و بر اساس نيازهاي شركت، افرادي كه امتيازات بيشتري كسب كرده باشند براي استخدام فرا‌خوانده مي‌شوند.

وي با بيان اينكه انجام مصاحبه‌ها و تست‌هاي روان‌شناسي كمك بسيار زيادي در شناخت نيروهاي مورد نياز شركت مي‌كند، گفت: با توجه به اينكه تقريباً دو برابر ميزان نياز استخدامي در مرحله اول در آزمون كتبي پذيرفته شده‌اند، برگزاري اين آزمون‌ها مي‌تواند نيروهاي مناسب با نياز شركت نفت فلات قاره ايران را معرفي نمايد.

وي با بيان اينكه تمام اين اقدامات براي ارتقاي سطح كيفي كار در مناطق عملياتي و رعايت عدالت در انتخاب كاركنان نفت است گفت: با پيچيده كردن روند مصاحبه استخدامي و گذاشتن *****هاي متعدد، سعي كرديم در انتخاب دقيق، درست و عادلانه فرد مورد نظر اقدام نمائيم،

وي در مورد زمان اعلام نتايج آزمون مصاحبه استخدامي شركت نفت فلات قاره ايران گفت: پس از طي دو هفته و با پايان آزمون مصاحبه استخدامي، جمع‌بندي اطلاعات به مدت 2 هفته به طول مي‌انجامد.اين اطلاعات پس از بررسي به شركت ملي نفت ايران ارسال مي‌گردد و مورد بررسي مجدد قرار مي‌گيرد كه پس از طي مراحل گزينش، براي اخذ مجوز به وزارت نفت ارسال و اجازه استخدام آنان صادر مي‌گردد.

كچويي اظهار اميدواري كرد: تا 3 ماه آينده اولين گروه از پذيرفته‌شدگان آزمون كتبي و مصاحبه استخدامي شركت نفت فلات قاره ايران براي شروع دوره‌هاي آموزشي به واحد آموزش شركت معرفي شوند.
شايان ذكر است واحدهاي ديگري از شركت نفت فلات قاره از جمله پايگاه مقاومت بسيج،گزينش،حراست، واحد خدمات اداري و اجتماعي، و نيز روابط عمومي از كمك در برگزاري مطلوب اين مصاحبه استخدامي دريغ نكردند.
آره داداش ديده بوديم
از اين خبرها زياده ولي كو تا عمل

kiyan_max2020

عضو جدید
با سلام به همه دوستان
تعجب میکنم چرا بعضی از دوستان با هم بحثای حقوقی راه انداختن
همه ما عاشق این کشور و نظامش هستیم و از هر راهی که بتونیم برای اعتلای این نظام تلاش میکنیم
کیه که اگه خدای نکرده مشکل پیش بیاد خوشخال میشه!!!!!!!!!!
بهتره با هم خوب باشیم
دشمن اونطرف خاکریزه
یادمون باشه یه روزایی جونایی مثل ما برای این کشور تن با تانک و متر به متر جنگیدن تا الان ما داریم سر آزمون نفت بحث می کنیم.
انشاالله همه موفق میشیم و اردیبهشت خرداد میریم سره کار
یادتون باشه هر چی خدا بخواهد همان خواهد شد.

بالا