چگونه دل پسرها را ببریم!!!

ahmadlinux

عضو جدید

وقتی در صف شیر مردم جایشان را به شما نمی دهند؟ وقتی كرایه تاكسی را می دهید راننده نمی گوید قابلی نداره؟ وقتی لبخند می زنید بچه های كوچیك از ترس قیافه شماگریه می كنند ؟ وقتی راه میروید بهتر است كه راه نروید؟ آیا وقتی به زیبایی فكر می كنید همان زمانی است كه به خودتان فكر نمی كنید؟ اگر می خواهید وقتی قدم بر میزنید مردان كف بر شوند، اگر می خواهید وقتی پلك میزنید مردان در خاك و خون غوطه ور شوند، اگر می خواهید وقتی با آنها صحبت می كنید خود را تكه تكه كنند، اگر می خواهید وقتی به آنها لبخند میزنید از كت خود یه چرخ گوشت در آورند و خود را چرخ كنند به موارد ریز توجه كنید:
حالا به نكات زیر بی زحمت كمی دقت كنین تا شاید فرجی بشه
در باب ادای جملات:
در ادای جملات و واژه ها دقت خاصی مبذول فرمایید. به طور مثال اول هر جمله از واژه
( آخی ) استفاده كنید.
حتی المقدور واژه های پایانی جمله را كمی بیشتر از حد معمول بكشید به طور مثال:
(فردا می بینم………… ……… .ت)
اشوه فراموش نشه هاااا
سعی كنید ریتم پلك زدنتان را با میزان هجاهای جمله تان هماهنگ كنید مثلا در جمله
”من به فلان چیز علاقه دارم” برای ”من” یك پلك و برای ”به فلان چیز علاقه دارم” ?عدد پلك بزنید.
لفا امتحان كردنو بزارین واسه بعد بزارین ادامه درسو بدم
در باب خوردن غذا:
در حین خوردن بایستی بسیار جلب توجه كنید برای این كار جسم خوردنی را از انتها با دو انگشت اشاره و شست گرفته و پیش از فرو بردن كامل در دهان جسم ر با لبها بازی دهید(میدونم نمیتونی جلوی شیكمتو بگیری و میخوای همشو یه جا بزاری دهنت حالا این دفه رو كم كم بخور)
غذا را به نحوی بجوید كه لبها به طور یكی در میان غنچه گردد.
در باب راه رفتن:
سعی كنید تق تق پاشنه كفشتان به گونه ای تنظیم گردد كه یك ملودی عاشقانه را برای مخاطب تداعی كند.
هیچگاه فاصله ما بین قدمهایتان از دو سانتیمتر تجاوز نكند هر جند عجله داشته باشید.
در باب لبخند زدن:
آداب لبخند زدن بستگی به مستقیمی به وضعیت دندانهایتان دارد اگر دندانهایتان كج و معوج، لك لك، فاصله دار و دارای سایر نا هنجاریها دارید(كه متاسفنه یا خوشبختانه اكسر خانوما همین وضو دارن) …….. تبسمی كفایت میكند
اگر دندان كناری خود را طلا كرده اید از همان طرف بخندید
اگر اصولا دندانی در كار نیست به گونه ای چشمان را خمار كنید كه كار لبخند را میكند
در باب ورود به كلاس:
هنگامی وارد كلاس شوید كه حداقل یك ربع ساعت از شروع آن گذشته و همه دانشجویان سر كلاس حاضر باشند.
به قول خودتون هر جا دیر بری كلاس داره
موقع نشستن دورترین و سختترین صندلی را برای نشستن تا حسابی رسیدن به صندلی مورد نظر طول بكشد سپس ده دقیقه وقت به جمع و جور كردن مانتو اختصاص بدید
بهتر است همگام ورود به كلاس كاور گیتاری ولو خالی روی دوشتان حمل شود
بدون شك تمرین مستمر نقش مهمی را در موفقیت شما بازی میكند .اگر پس از شش ماه متدهای فوق پاسخگو نبود بهتر است مخاطبین خود را تغییر دهید

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز
پسرا که جلوشون راه بری دلشون رفته . اینقد دنگ و فنگ نداره که.:eek::surprised:

از دختر به یک اشاره از پسر به سر دویدن:)

اگه این طوریه پس چرا دخترها همیشه یه جعبه بزرگ مداد مداد رنگی دارند

ای بابا شما واسه چی به غذا ادویه میزنی؟؟
اون مدادام مصداقه همون ادویه ست!!! :redface:

خب فک کنم این واسه تاثیر گذاری بیشتره.:)
چون نیت قربه الی الله هس اشکال ندارد:surprised:

شما چه آدم فهمیده ای تشریف دارید!!

skolar76

عضو جدید
کاربر ممتاز
این چجورشه دیگه؟؟؟؟؟حالمو بهم زد.من اگه پسر بودم یه دختر از این بازیا دربیاره ...............................................................یکی تو صورتش میزنم و میگم برو گمشو با این اداهات.:mad:

mamadj

عضو جدید
يادم مياد يه جايي خوندم :
‹‹چون چشم مرد تكامل يافته تر از عقل اوست››
البته دعواش با نويسنده اش من فقط نقل قول كردم :smile:
دوست تازه وارد منم خیلی چیزا در مورد زن خوندم...........فکر نکنم درست باشه اینطوری بگی
انشااله جعبه مداد رنگیه مقدست همیشه همراهت باشه

sh@di

عضو جدید
دوست تازه وارد منم خیلی چیزا در مورد زن خوندم...........فکر نکنم درست باشه اینطوری بگی

فک کنم این داداشمون با رنگا مشکل داره :redface:

S H i M A

کاربر فعال تالار شیمی
کاربر ممتاز

حرف شما درسته منم خوندم!

مردا با چشم میبینن و زنا با گوش!

این از نظر علمی اثبات شده...

. . . . . . . . . . . . . .

میدونید چطور میشه دل یه پسرو برد؟؟!!

بهش بی محلی کنید! :razz:

اگه تیکه میندازه و بقیه دخترا میخندن شما نخندید!! :d

آخ نمیدونید چه کیفی میده! اون وقت اون هرکاری میکنه که بهش توجه

کنید!!

من تجربه دارم! البته ناخودآگاه و بی منظور این کارو انجام دادم و بعد به این

نتیجه رسیدم!! :d

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
درسته مردها بصری تراززنها هستند ;)ر
ولی درموردعقل چی بگم والله ....من کوچکترازاونم که دراین مورد نظر منفی بدم:biggrin:

آخرین ویرایش:

#AREZOO#

عضو جدید
کاربر ممتاز
من امتحان کردم یکی زد تو گوشم گفت خودتو جمع کن بینیم بابا:surprised::surprised:

aytan

عضو جدید

دوست گرامي توي اين رقم فاروم هاي گفتگو كسي با كسي تعارف نداره اگر شما
هم چيزي خونديد بفرماييد خوب:gol:

ولي انصافا اينو هر كي گفته يه نمه همچين به حقيقت نزديكتره تو رو خدا بدون تعصبات فرقه اي يه نگاه به پيرامونتون بكنيد ببينيد درسته يا نه!

در مورد دعاي خيرتون هم چه عرض كنم دوست بزرگوار اونقد خانومهااستفاده نكردند از اين مداد رنگي ها كه الان آقايون كم كم دست به دامان اين مداد رنگي ها شدند و اونا دست خانوما را از پشت بستند ديگه ...بهتره هر جنسي از لوازم اختراع شده خودش بهره ببره...در هر صورت ممنون :smile::gol:

sweet_s70

عضو جدید
احتیاجی به این کارا نیست که ....
همینجوریش خود پسرا جلب میشن ...!!
این کارا بیشتر یه دخترو سبک میکنه!

masoudica

عضو جدید
به نظر من کاملا سلیقه ایه،یکیو میبینی از تریپ یه دختر خوشش میاد یکی دیگه ازون تریپ متنفره،

متاع کفر و دین بی مشتری نیست گروهی این گروهی آن پسندند

ولی این یه کلیه درسته دخترای رنگارنگ ظاهرا جذابترن ولی اگه پای اعتماد وسط بیاد اونایی که با وقارترن اول صف قرار دارن.

YuMi

اخراجی موقت

وقتی در صف شیر مردم جایشان را به شما نمی دهند؟ وقتی كرایه تاكسی را می دهید راننده نمی گوید قابلی نداره؟ وقتی لبخند می زنید بچه های كوچیك از ترس قیافه شماگریه می كنند ؟ وقتی راه میروید بهتر است كه راه نروید؟ آیا وقتی به زیبایی فكر می كنید همان زمانی است كه به خودتان فكر نمی كنید؟ اگر می خواهید وقتی قدم بر میزنید مردان كف بر شوند، اگر می خواهید وقتی پلك میزنید مردان در خاك و خون غوطه ور شوند، اگر می خواهید وقتی با آنها صحبت می كنید خود را تكه تكه كنند، اگر می خواهید وقتی به آنها لبخند میزنید از كت خود یه چرخ گوشت در آورند و خود را چرخ كنند به موارد ریز توجه كنید:
حالا به نكات زیر بی زحمت كمی دقت كنین تا شاید فرجی بشه
در باب ادای جملات:
در ادای جملات و واژه ها دقت خاصی مبذول فرمایید. به طور مثال اول هر جمله از واژه
( آخی ) استفاده كنید.
حتی المقدور واژه های پایانی جمله را كمی بیشتر از حد معمول بكشید به طور مثال:
(فردا می بینم………… ……… .ت)
اشوه فراموش نشه هاااا
سعی كنید ریتم پلك زدنتان را با میزان هجاهای جمله تان هماهنگ كنید مثلا در جمله
”من به فلان چیز علاقه دارم” برای ”من” یك پلك و برای ”به فلان چیز علاقه دارم” ?عدد پلك بزنید.
لفا امتحان كردنو بزارین واسه بعد بزارین ادامه درسو بدم
در باب خوردن غذا:
در حین خوردن بایستی بسیار جلب توجه كنید برای این كار جسم خوردنی را از انتها با دو انگشت اشاره و شست گرفته و پیش از فرو بردن كامل در دهان جسم ر با لبها بازی دهید(میدونم نمیتونی جلوی شیكمتو بگیری و میخوای همشو یه جا بزاری دهنت حالا این دفه رو كم كم بخور)
غذا را به نحوی بجوید كه لبها به طور یكی در میان غنچه گردد.
در باب راه رفتن:
سعی كنید تق تق پاشنه كفشتان به گونه ای تنظیم گردد كه یك ملودی عاشقانه را برای مخاطب تداعی كند.
هیچگاه فاصله ما بین قدمهایتان از دو سانتیمتر تجاوز نكند هر جند عجله داشته باشید.
در باب لبخند زدن:
آداب لبخند زدن بستگی به مستقیمی به وضعیت دندانهایتان دارد اگر دندانهایتان كج و معوج، لك لك، فاصله دار و دارای سایر نا هنجاریها دارید(كه متاسفنه یا خوشبختانه اكسر خانوما همین وضو دارن) …….. تبسمی كفایت میكند
اگر دندان كناری خود را طلا كرده اید از همان طرف بخندید
اگر اصولا دندانی در كار نیست به گونه ای چشمان را خمار كنید كه كار لبخند را میكند
در باب ورود به كلاس:
هنگامی وارد كلاس شوید كه حداقل یك ربع ساعت از شروع آن گذشته و همه دانشجویان سر كلاس حاضر باشند.
به قول خودتون هر جا دیر بری كلاس داره
موقع نشستن دورترین و سختترین صندلی را برای نشستن تا حسابی رسیدن به صندلی مورد نظر طول بكشد سپس ده دقیقه وقت به جمع و جور كردن مانتو اختصاص بدید
بهتر است همگام ورود به كلاس كاور گیتاری ولو خالی روی دوشتان حمل شود
بدون شك تمرین مستمر نقش مهمی را در موفقیت شما بازی میكند .اگر پس از شش ماه متدهای فوق پاسخگو نبود بهتر است مخاطبین خود را تغییر دهید

:biggrin:

:gol:

masoudica

عضو جدید
به نظر من یه امر کاملا سلیقه ایه،یکی ممکن از دختری خوشش بیاد یکی دیگه از همون دختر بدش بیاد،

متاع کفر و دین بی مشتری نیست گروهی این گروهی آن پسندند

ولی در کل اگه پای اعتماد بیاد وسط مطمئنا دخترای باوقارتر اول صف هستند;):smile: