موسیقی و ما

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
انتخاب نوع موسیقی برای تلفن همراه بطور مستقیم با ویژگی های شخصیتی افراد رابطه دارد.
افرادی که موسیقی های پر سر و صدا برای موبایل خود و یا حتی برای شنیدن در خودرو انتخاب می کنند افرادی هیجان طلبند.
افرادی که موسیقی های ملایم و آرام بخش بر می گزینند افرادی آرام، احساساتی و منظمند که به جلب توجه دیگران تمایلی ندارند.
اینو قبول دارید؟

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین به نظر من به این سادگیا نیس که ادم بتونه از رو زنگ موبایل یه نفرو کاملا بشناسه....من خودم بسته به حالی که تو هر دوران داشتم زنگ موبایلم از اروم به پرسروصدا یا به....تغییر میکرده ....پس حال و احوال ادم هم تاثیر گذاره نه حتما درون و روان یه نفر

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببین به نظر من به این سادگیا نیس که ادم بتونه از رو زنگ موبایل یه نفرو کاملا بشناسه....من خودم بسته به حالی که تو هر دوران داشتم زنگ موبایلم از اروم به پرسروصدا یا به....تغییر میکرده ....پس حال و احوال ادم هم تاثیر گذاره نه حتما درون و روان یه نفر

حال و احوال ادم هم تاثیر گذاره نه حتما درون و روان یه نفر
دوست من , همین حال و هوا که میگی به همون درون و روان مربوطه. :biggrin:

salaman

عضو جدید
انتخاب نوع موسیقی برای تلفن همراه بطور مستقیم با ویژگی های شخصیتی افراد رابطه دارد.
افرادی که موسیقی های پر سر و صدا برای موبایل خود و یا حتی برای شنیدن در خودرو انتخاب می کنند افرادی هیجان طلبند.
افرادی که موسیقی های ملایم و آرام بخش بر می گزینند افرادی آرام، احساساتی و منظمند که به جلب توجه دیگران تمایلی ندارند.
اینو قبول دارید؟

دقیقا رفتار انسان ایینه تمام نمای درون و روحیه انسان است.حتی استفاده از رنگ ها در نقاشی یا امضای شخصی ویا حتی طرز پوشیدن لباس ،نوع راه رفتن ،و....میتونه شخصیت درونی انسان رو تعریف کنه .
شما با نوع سوالاتتون مثل یک روانکاو افراد رو وادار به بازشناسی رفتارشون می کنید که باعث میشه ناخوداگاه فرد در ضمیر خودش به معما های عجیبی بر بخوره و پیشتر از پیش سعی در درک خودش کنه

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هر سبک موسیقی گوش میدم...........

زنگ مبایلم هم بر اساس معنی اون شعر, ریتمش و یا شخصی که میخوام این اهنگ رو براش انتخاب کنم فرق داره............

موبایل اخیرم هم زنگاش محدود بوده و وقت نکردم اهنگ جدیدی برای زنگش بزارم و از پیش فرض خودش استفاده کردم...........

بالا