پيام رهبر معظم انقلاب در واكنش به هتك حرمت قرآن كريم

borazjaniam

کاربر فعال
این اقدام ننگین توسط صهیونیست های ادمخوار انجام شده است و مطمئانا به دنبال ایجاد درگیری بین کلیسا و مسلمانان هستند تا با تحریک القاعده و سلفی های تندرو اسلام و مسلمین رو خشن نشان بدهند حرکت بعدی انها ترور های وحشتناک در امریکا و راورپا است برای ایاد مظلوم نمایی خدا وند خود حافظ قران است مرگ بر امریکا مرگ بر اسرائیل

خيبر

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما همچنان منتظر فتوای امام چهاردم هستیم
لاف نمیزنم
اهل لاف زدن نیستم
اما این رو بدون
اگر اتفاقی بیوفته و رهبری دستوری صادر بکنن تا قلب امریکا نا امن میشه!
اینو امریکا خوب میدونه :smile::gol:

کاپلو

عضو جدید
کاربر ممتاز
لاف نمیزنم
اهل لاف زدن نیستم
اما این رو بدون
اگر اتفاقی بیوفته و رهبری دستوری صادر بکنن تا قلب امریکا نا امن میشه!
اینو امریکا خوب میدونه :smile::gol:

منم رک بهت میگم.
جراتش نداره همچنین فتوایی صادر کنه.
خودت هم میدونی چرا.
صادر کردن فتوا همانا و روشن کردن اتش جنگ همانا و نابودی این نظام همانا

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم رک بهت میگم.
خودت هم میدونی چرا.
کاپلو جان نابودی این نظام آرزوی آمریکاست، اگر میتونست نابودش کنه، بعد 31 سال اینقدر هزینه نمیکرد واسه سرنگونیش، والله اگه جنگ راه مینداخت و میتونست نابودش کنه هزینش کمتر از هزینه های این 31 سال میشد...
پس یه چیزی میدونه:gol:

خيبر

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم رک بهت میگم.
خودت هم میدونی چرا.
خیلی تلاش کرد برادر!
30 سالی میشه داره با انقلاب مردم میجنگه
فرهنگی
نظامی
سیاسی
دیگه راهی نمونده که نرفته باشن
مطمئن باش اگر اجازه داده بشه نه تنها امریکا بلکه کل دنیا نا امن میشه
این قول رو مخصوص به شما میدم. :smile::gol:

Mohsen_1111

عضو جدید
منم رک بهت میگم.
خودت هم میدونی چرا.

ترس در این بزرگوار راه نداره همونطور که در خمینی کبیر (ره) راه نداشت و این هم بخاطر ارتباط با خداست اگر تشخیص بدن که همچین کاری به مصلحت اسلام هست مطمئن باش این کار رو خواهند کرد ما هم جونمون رو در راه ایشون که راه ابی عبدالله هست گذاشتیم و لحظه ای تردید به خودمون راه نمی دیم اینو دشمن خوب فهمیده طعمش رو هم چشیده

کاپلو

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی تلاش کرد برادر!
30 سالی میشه داره با انقلاب مردم میجنگه
فرهنگی
نظامی
سیاسی
دیگه راهی نمونده که نرفته باشن
مطمئن باش اگر اجازه داده بشه نه تنها امریکا بلکه کل دنیا نا امن میشه
این قول رو مخصوص به شما میدم. :smile::gol:

امریکا هم که ایست میکنه و فقط نگاهش میکنه.
نزن این حرف را عزیز من

خيبر

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم رک بهت میگم.
خودت هم میدونی چرا.

امریکا هم که ایست میکنه و فقط نگاهش میکنه.
نزن این حرف را عزیز من
امریکا همین الانش هم ایست نکرده!
هنوز امریکا جنگیدن رو بلد نشده!
نمیخواد باور کنه باید به ما و ملت ما احترام بزاره!

mojtaba007

کاربر فعال
کاربر ممتاز
کاپلو جان نابودی این نظام آرزوی آمریکاست، اگر میتونست نابودش کنه، بعد 31 سال اینقدر هزینه نمیکرد واسه سرنگونیش، والله اگه جنگ راه مینداخت و میتونست نابودش کنه هزینش کمتر از هزینه های این 31 سال میشد...
پس یه چیزی میدونه:gol:

تو اگه بدونی این نظام چه قدر منفعت به امریکا رسونده :gol:

*Essi*

اخراجی موقت
برو لعنت توو قیافت با این آواتارت... :biggrin:

قبل از اینکه در مورد آقا حرف بزنی دهنت رو طاهر کن.

مرد هزار چهره = گرافیک + arman23 + gagas + Jovhar..................

خوش به سعادت این فرد با هزار نام کاربری جهادی.

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با این بودجه ها
ایران احساس نا امنی میکنی و چند برابرشو به خود امریکا سود میرسونه
نه اتفاقا، با همین احساس ناامنی خودش رو تقویت میکنه و خار بزرگتری میشه در چشم آمریکا، مثلاً چه سودی ممکنه برسونه؟

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جریان جنگ جهانی دوم رو که شنیدی!؟
ژاپنیا رو که میشناسی!! تو وحشی گری رقیب نداشتن! عملیات انتحاری رو اونا اختراع کردن! با همین عملیات انتحاری ناوهای آمریکا و آمریکارو نا امن کرده بودن!
آمریکا چیکار کرد!!؟ دید کشورش ناامن شده! به فرم امروزی بهت میگم : با دوتا بمب اتم به فاصله ی یه روز کاری با ژاپن کرد که ژاپن برای تمام عمرش به گور باباش بخنده عملیات انتحاری انجام بده!
الانم آنچنان فرقی نداره! حکم جهاد آقا همانا و خندیدن به گور نظام و کشورشون همانا!:smile::gol:
:smile:
پس حتماً آمریکا از وجود ما خوشحاله که بمب اتم نریخته سرمون؟
مطمئناً اگر ایران در خاورمیانه نبود آمریکا خیلی راحت تر به منافعش در منطقه میرسید و به منافع بیشتری هم میرسید، چرا این مانع رو بعد 31 سال از سر راهش بر نمیداره؟
ایران همین الآن خطریه برای منافع آمریکا در منطقه، پس طبق تئوری ژاپن باید از سر راه برش داره! به دوست دیگرمون هم گفتم، هزینه یک جنگ در عرض یه روز (!) خیلی کمتر از 31 سال هزینه کردنه، نه؟
حتماً ایرانیا یه فرق با ژاپنیا دارن حالا اون فرق چیه بماند...

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقا من نه این کارو تائید میکنم نه چیز دیگر فقط یه سوال دارم
وقتی امریکا میگه سکینه محمدی رو سنگسار نکنید یا فلانی رو اعدام نکنید یا ... چرا شما میگید این امور داخلی و مربوط به قانون کشور ماست ولی خودتون تو همه امور داخلی کشورهای دیگه دخالت میکنید؟ طبق قانون امریکا اتیش درست کردن تو خونه و خیابون و .... جرم نیست حالا چه با اتیش زدن یه کتاب باشه چه با چوب چه با .... حالا چرا شما میگی اونا باید کسانی رو که طبق قانون اونجا جرمی مرتکب نشدن رو دستگیر و محاکمه کنند؟ لطفا فقط از دیدگاه منطقی و حقوقی بحث کنید نه دینی و مذهبی و تعصبی

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وقتی امریکا میگه سکینه محمدی رو سنگسار نکنید یا فلانی رو اعدام نکنید یا ... چرا شما میگید این امور داخلی و مربوط به قانون کشور ماست ولی خودتون تو همه امور داخلی کشورهای دیگه دخالت میکنید؟ طبق قانون امریکا اتیش درست کردن تو خونه و خیابون و .... جرم نیست حالا چه با اتیش زدن یه کتاب باشه چه با چوب چه با .... حالا چرا شما میگی اونا باید کسانی رو که طبق قانون اونجا جرمی مرتکب نشدن رو دستگیر و محاکمه کنند؟ لطفا فقط از دیدگاه منطقی و حقوقی بحث کنید نه دینی و مذهبی و تعصبی
یه سوال دارم، لطفا جواب بدین
آیا ریختن یه مشت خاک رو سر کسی بهش صدمه می زنه؟

آذرمهر

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی عجیبه یعنی تو فرق این دو تا رو با هم نمی فهمی؟!!!!!!!!!!!! چند سالته ؟ کلاس چندمی؟!!!!!!!!!!
توهین به عقاید یک و نیم میلیارد آدم و مقدس ترین کتاب آسمانی حقوق همه مسلمانان رو زیر پا گذاشتن کجا، اعدام یک قاتل خیانت کار کجا!

كربلايي حسام

اخراجی موقت
منم رک بهت میگم.
خودت هم میدونی چرا.

معلومه هیچی نمیدونید هیچ کدوم
دستور جهاد فقط مختص به معصوم هست
جز معصوم نمیتونه دستور جهاد بده

مگر اینکه دشمن حمله کنه و دستور ججهاد داده بشه. اون هم اصطلاحا جهاد است و الا همون دفاع هست.

رهبری اونقدر شعورش میرسه که فتوا نده بریزید برید امریکا
چون با اتش زدن قران خودشون تیشه به ر یشه خودشون زدن

bahareh s

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرم سوزاندنه قرآن بهتر از كشتن يه سري دانشجو و افراده معموليه جامعه هست اونم كسي كه خودشو نايبه امام زمان ميدونه و امام علي بهش ميگن!!!!!!!

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تنها تیشه ای که میبینم همون وحشی گری مسلموناست که بعد از جریان کاریکاتورها هم بوجوود اومد!
خدا به کلیساها و مسیحیان خاورمیانه و آفریقا رحم کنه! :smile::gol:
تا جایی که یادمه مسیحیان اروپایی بودن که به مسلمانان حمله کردن و اونارو تو جنگ های صلیبی کشتن
این مسیحی ها بودن که گروه گروه برده از اروپا آوردن
این مسیحی ها بودن که دو جنگ ویرانگر جهانی راه انداختن
این مسیحی ها بودن که هیروشیما و ناکازاکی رو بمباران اتمی کردن
این مسیحی ها بودن که کشتار زیادی تو هند کردند
این مسیحی ها بودند که سلاح های شیمیایی و میکروبی ساختند
این مسیحی ها بودند که پینوشه رو به قدرت رسوندن
این مسیحی ها بودند که تو اسپانیا مسلمان هارو زنده زنده تو آتش انداختن و کشتن
این مسیحی ها بودند که به عراق، افغانمستان، مکزیک، بولیوی، بوسنی، کوزوو، پرو، کره، فیلیپین، آرژانتین، مصر، فلسطین و ... حمله کردند و از کشته پشته درست کردند.
این مسیحی ها بودند که سالانه میلیاردها دلار خرج ساخت بمب، موشک، و انواع و اقسام هواپیماها کشتی ها و سایر جنگ افزارها می کنند.
این مسیحی ها بودند که از صدام حمایت کردندف به اسم کود و سم سلاح های شیمیایی، به اسم توسعه بمب و موشک، به اسم کمک های اقتصادی توپ و تانک و هواپیما فروختند
این مسیحی ها بودند که ....
حالا اونا مظلوم شدند و ما ظالم
چگونه شرم نمی کنید که اینگونه سخنانی می گویید

آذرمهر

عضو جدید
کاربر ممتاز
تنها تیشه ای که میبینم همون وحشی گری مسلموناست که بعد از جریان کاریکاتورها هم بوجوود اومد!
خدا به کلیساها و مسیحیان خاورمیانه و آفریقا رحم کنه! :smile::gol:
خوب نیست آدم خودش رو به حماقت بزنه ! وحشی گری اگه می خواهی ببینی به عکسایی که از عراق و افغانستان و فلسطین پخش میشه یه نگاهی بینداز ! می دونی چرا این همه جنایت در کشورهای مسلمان بدست استعمارگران اتفاق میوفته؟ از گوانتانامو و ابو غریب چیزی شنیدی ؟ از تجاوز و قتل و غارت شهرها و روستاهای عراق و پاکستان به بهانه مبارزه با تروریسم خبر داری ؟
اینقدر تعصب کور و جهالت و حماقت عجیبه!
خود آمریکاییها به وحشیگریهای دولتشان اعتراض دارند اما اینجا عده ای بادمجان دور قاب چین حمایتشان می کنند!

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:biggrin:
بذارین این سوال رو من از شما بپرسم! چگونه شرم نمیکنید از این حرفاتون!!!؟
تمام چیزایی که گفتین کوچکترین ربطی به جمله ی من نداشت بنابراین فعلا جوابی بهشون نمیدم! دوست عزیز! تاریخ مصرف این حرفا گذشته! بحث سر حال حاضره!
بحث در مورد وحشی گری مسلمون ها در حال حاضره! در مورد کلیساهایی که تو هند و پاکستان آتیش زدن! برای چی!!؟ برای کاریکاتوری که ربطی به دولت دانمارک نداره و فقط به صرف اینکه تو اون کشور آزادی مطبوعات وجوود داره , این کاریکاتورها چاپ شده!
بحث سر کشتار وحشیانه ایه که بعد چاپ این کاریکاتورها تو آفریقا و پاکستان و . . . بوجود اومد! :smile::gol:
چرا ربط داره جوری مسیحیان رو مظلوم نشون دادین که کسی نمی دانست فکر می کرد چه خبره
چرا تاریخ مصرفش گذشته؟ چون اگه جنایات اینا رو بشه کسی نگاشونم نمی کنه. پس بهتره یه چهره مظلوم ازشون نشون داده بشه. وحشیگری آمریکایی ها هنوز در عراق و افغانستان و ... هنوز که هنوزه به اسرائیل و عربستان و ... امثالهم سلاح صادر میشه. کجا تاریخ مصرف این حرفا گذشته
این کسانی که نام بردید همون افراطی های عضو القاعده و سپاه صحابه و وهابیایین که آمریکا و غرب و عربستان داره ازشون دفاع می کنه
از طرف دیگه شما که اینقدر از آزادی نام می برین و می گین که آزادی بیان وجود داره می شه بفرمایین چرا کسایی مثل روژه گارودی فقط به خاطر بحث راجع به هووکاست در زندانند؟

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

خوبه هرچی از دهنت در اومد گفتی بهمون! :smile:
مهم نیست ولی برادر من : چیزایی که من میگم ربطی به جنگ و زندانی نظامی و . . . نداشته و نداره!
منظور من وحشی بازی مسلمون ها در اثر غریب بودن با واژه ای به نام مطبوعات آزاد بود!
دوتا روزنامه نگار و کاریکاتوریست تو دانمارک بخاطر آزاد بودن مطبوعاتشون کاریکاتور کشیدن و کاتولیک های پاکستان و هند باید نابود بشن!
گنه کرد در بلخ آهنگی!
به شوشتر زدند گردن مسگری:gol::smile:!

به این می گن دایه مهربانتر از مادر

خيبر

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو اگه بدونی این نظام چه قدر منفعت به امریکا رسونده :gol:
مجتبی جان میخوای ببندی به فرلوش تسلیحات و اینجور مسائل؟!
باور کن این نظریه ها اینقدر تکرار شده که حدس زدنش توی کسری از ثانیه انجام میشه!!
خرید سلاح توسط اعراب از امریکا از قبل از انقلاب هم صورت میگرفت چرا که اعراب عموما از اسرائیل به شدت میترسند!
همشون معتقدن که در یک صورت امریکا از اونا حمایت نمیکنه که اسرائیل بهشون حمله بکنه و در اینصورته که فقط باید خودشون از خودشون دفاع کنند!
و دقیقا به همین دلیله که میلیاردها میلیارد دلار از امریکا تسلیحات نظامی میخرند.
اونا در قبال ایران نگرانی ندارن.
چون میدونن در صورت درگیری با حمایت 100 درصدی امریکا از اونا مواجه میشن!
جریان جنگ جهانی دوم رو که شنیدی!؟
ژاپنیا رو که میشناسی!! تو وحشی گری رقیب نداشتن! عملیات انتحاری رو اونا اختراع کردن! با همین عملیات انتحاری ناوهای آمریکا و آمریکارو نا امن کرده بودن!
آمریکا چیکار کرد!!؟ دید کشورش ناامن شده! به فرم امروزی بهت میگم : با دوتا بمب اتم به فاصله ی یه روز کاری با ژاپن کرد که ژاپن برای تمام عمرش به گور باباش بخنده عملیات انتحاری انجام بده!
الانم آنچنان فرقی نداره! حکم جهاد آقا همانا و خندیدن به گور نظام و کشورشون همانا!:smile::gol:
چقدر لحن و کلامتون برام اشناس!
یاد یه کاربری افتادم که قبلا اینجا خیلی فعال بود
اسلام رو مسخره میکرد و وقتی بهش جواب میدادن فحش میداد و تمسخر میکرد.
اخرش هم اخراج شد.
احساساتی بود.
انشالله شما اون فرد نباشید!!
دوست عزیزم
اولین سوال
از کجا مطمئنی ما همین الانش بمب اتمی نداریم؟!
موشکامون نمیرسه به امریکا؟!
کشوری که میتونه ماهواره بر بسازه قطعا میتونه موشک قاره پیما بسازه!
و اینکه تاکتیک و تکنیک ما در مواجهه با دشمن هنوز لو نرفته
خیلی از اطلاعات حیاتی برای برخورد با موشک های ما موجود نیست.
من نمیدونم راستش
اگر واقعا امریکا جنگیدن رو بلده چطور ممکنه که حدود 8 سال مثل خر توی گِل بمونه برای مبارزه با دو گروهکی که حتی بلد نیستن اسلحه دست بگیرن!!!!
امریکا همین الان اگر یه خرده از عراق خلاص شده بخاطر کمک ماس!
جلسات مکرر که به درخواست امریکا توی عراق بین سفیر ایران و امریکا برگزار میشد رو یادت نیست؟!
یادت بیاد.
این چه حرفیه شهروز جان؟!
مگه خانم سکینه محمدی جزو اعتقادات انسانها اون هم با تعداد میلیاردی محسوب میشه؟!
مگه این خانم جزو ارزشهاست؟!
قران چه گناهی کرده ؟!
نکنه زنا کرده یا ادم کشته؟!
وقتی توی خاک امریکا به اعتقادات و ارزشهای میلیاردها نفر توهین میشه موضوع رو داخلی فرض بکنیم؟!
مثل اینکه ما بیایم انجیل اتیش بزنیم و بگیم به پاپ هیچ دخلی نداره و ما میدونیم و خودمون!
مسئله داخلیه!!!
واقعا من موندم چرا پلیس فدرال با این افراد برخورد نکرده.
مطمئنم مردم امریکا اصلا موافق این کارا نبودن چون شناخت سطحی دارم روشون.