معني برخي کلماتی که از زن‏ها مي‏شنويد...!!!

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واسه من تکراری نبود، خیلی باحال بود کلی خندیدم:biggrin:
مخصوصا بفرمایید و هیچّی و اشکال نداره!

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا این یه دفعه رو ببخشش
دیگه تکرار نمیکنه
:surprised:
به بزرگی خودم بخشیدمش:surprised:
اواتارت چه نازه:cry:
اصلا این جاویدو همیشه چیزای تکراری میزاره پیفففففففففففففففففف:razz::razz:اه.....ولی من جایی ندیده بودما:surprised:
اره این جاوید عادن داره ایششششششششششششششششششش:D
میگما جاویدو تو نومودونی چرا activityمن از52اومده به12؟:cool::(شیکا کنم؟
یه مدت نبودی واسه همونه
دوباره بیای میره بالا
:redface:

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
چیه؟ نیگا داره؟ چه چشای ور قلمبه ای هم داره ایشششششش:confused:(شوخی میکنم باهاتا ناراحت نشیا)
نه بابا چه ناراحتی..........هر وقت دلت خواست شوخی کن آبجی:gol::smile:
میگما این عکس آواتورت رو هم عوض کن.....چون من و یاد اقدس خدا بیامرز میندازه:surprised::biggrin::biggrin:

سمندون

عضو جدید
معني برخي کلماتی که از زن‏ها مي‏شنويد........:surprised::D

خبٌ: اين کلمه‏اي است که زنان براي پايان دادن به مکالمه‏هايي استفاده مي‏کنند که در آن حق با آن‏هاست و شما بايد خفه‏ بشويد.‏
پنج دقیقه: اگر مشغول لباس‏پوشيدن است يعني حداقل نيم ساعت. هرچند پنج ديقه دقيقاً معادل پنج دقيقه است اگر به شما پنج دقيقه بيش‏تر زمان جهت تماشاي فوتبال داده شده باشد.‏
هيچٌي: اين آرامش قبل از توفان است. معني و مفهوم آن اين است که بايد به شدت گوش‏به‏زنگ باشيد. بحث‏هايي که با هيچي شروع مي‏شوند، غالباً با خبٌ تمام مي‏شوند.‏
بفرماييد: اين کلمه اصلاً ربطي به اجازه دادن انجام کاري ندارد. "اگه جرئت داري" در آن مستتر است.
آه بلند: اين در حقيقت يک کلمه محسوب مي‏شود که معمولاً درست فهميده نمي‏شود. آه بلند يعني او فکر مي‏کند شما يک احمق به‏دردنخور هستيد و او نمي‏داند چرا دارد وقت‏ش را با ماندن و بحث با شما سر هيچٌي تلف مي‏کند.
اشکال نداره: اين يکي از خطرناک‏ترين جملات‏ي است که زن شما ممکن است به شما بگويد. اشکال نداره يعني اون به زمان طولاني‏تري احتياج دارد که تصميم بگيرد شما چگونه بايد تاوان اين اشتباه‏تان را پس بدهيد.‏
ممنون: از شما تشکر مي‏کند. فقط بگوييد خواهش مي‏کنم. هيچ حرف اضافه‏اي نزنيد. خيلي ممنون مي‏تواند نشان دهنده يک خطر بالقوٌه باشد.
اصلاً هرچي: اين ترکيب براي گفتن مرده‏شورت رو ببرن استفاده مي‏شود.
نگران‏ش نباش عزيزم، خودم انجام مي‏دم: يک جمله بسيار خطرناک ديگر. به معني آن‏که اين کار به دفعات متعدد به شما محول شده و حالا تصميم گرفته خودش دست به کار شود. اين حالت معمولاً منجر به حالت‏ي خواهد شد که شما بپرسيد چي شده؟.:surprised::D
:gol::gol::gol:
همینههههههههههههههههههه;):biggrin:

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
خودم میدونستم اواتارومم نازه:D
اما اواتار تو اصلا قشنگ نیست گلزارم شد اواتار . یه براد پیتی بن افلکی:surprised:
خودم هم قصد دارم براد پيت رو بذارم.......كه حتماً عوض ميكنم:D

همینههههههههههههههههههه;):biggrin:
نخير...گذاشتم بقيش رو شما بگي..سمندون:surprised::biggrin::biggrin:اسمت من و كشته:surprised::biggrin::gol:

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه قرار بود غلط باشه؟!!:D

همون تو كامپيوتذتون نميذاريم................الهي اون غض....بره زير مورچه........اصلاً باپشه تصادف بكنه وكورشه:surprised::biggrin:
این عکس غضن... اینو بزار

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخه شما با اين ضريب هوشي ازتون بعيده مطلب درست بذاري تعجب كردم:biggrin::biggrin:
عزيزم مجبورم تكه كلامم رو بگم.......هويج چه ربطي به آبگوش داره؟!!:surprised::biggrin:
شما گفتي همش درست بود...منم گفتم مگه قرار بود غلط باشه........خب اين چه ربطي به ضريب هوشي داره.............لوبيا:surprised::biggrin:...بعدش اگه بخواي از خانوما بگي ديگه لازم نيست از هوشت استفاده كني....چون اينا با اين كاراشون ...........خودشون رو نشون ميدن.....ونميخواد به ذهنت بسپاري:biggrin:

این عکس غضن... اینو بزار
مرسي عزيزم..........مرسي:gol::gol::gol::gol::gol:

lishia

عضو جدید
محمدجاوید،بامزه بود.ولی برای این که این لغت نامه ات کامل بشه میتونم بهت در این زمینه کمک کنم:)

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
محمدجاوید،بامزه بود.ولی برای این که این لغت نامه ات کامل بشه میتونم بهت در این زمینه کمک کنم:)
نوكرتم
ما همچنان به كمك دوستان نيازمنديم.........نيازمنديهاي دفتر جاويد:D
با آغوش باز استقبال ميكنم:gol:

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز