پستهای قدیمی , تکراری ((در دست بررسی و احیا))

پستهای قدیمی , تکراری ((در دست بررسی و احیا))

• در مورد معماري باشد

رای: 0 0.0%
  • در حد امكان در مورد كارهاي اجرايي باشد

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
کار من رو دیوار اتاقم خوب از آب در اومد
شما که با قلمو کار کردین رنگاتون 1 دست شده آیا؟;)
منتظر راهنماییهای شما هستم:que::smile:
تقريبا...اما من سعي كردم يه كم توناليته ايجاد كنم...:)فكر كنم اسپري شفاف تر از رنگ روغن باشه...راستي ديوار رنگ بود؟؟

کاوش

عضو جدید
سلام
می خواستم بپرسم کتاب در مورد مصالح سراغ دارین؟ مصالح شناسی سیاوش کباری رو خوندم ولی کامل تر کسی نداره؟لطفا راهنمایی کنید

معمارباشی

عضو جدید
به عنوان ايده اوليه خوبه ولي باز بايد روش كار كرد ... مخصوصا اوتيرگي گل لوتوس بايد كمتر بشه .. تعادلش رو برقرار كرد و نوشته ها رو با ارم تركيب كرد ... ممنونم سپيده جان كارت عالي بود ..

eMJey

متخصص AutoCAD
کاربر ممتاز
یه کار جدید

یه کار جدید

حقیقتش حیفم اومد این کارو تو سایت نذارم.
این کار دوست عزیزمون فیاض بهرام هستش.روی کاغذ 50*70 کشیده.از روی عکسی که زمستون 87 تو دانشگاه انداختیم کشیده. و این کارو به من هدیه داد.:thumbsup:

eMJey

متخصص AutoCAD
کاربر ممتاز
یه کار جدید

یه کار جدید

حقیقتش حیفم اومد این کارو تو سایت نذارم.
این کار دوست عزیزمون فیاض بهرام هستش.روی کاغذ 50*70 کشیده.از روی عکسی که زمستون 87 تو دانشگاه انداختیم کشیده. و این کارو به من هدیه داد.:thumbsup:

ARCHITECT_SME

عضو جدید
کنار کتاب فروشی پرهام تو انقلاب کتاب های خارجی داره امیدوارم کارتو را بندازه

پرهام هم شاید داشته باشه

eMJey

متخصص AutoCAD
کاربر ممتاز
اینم عکس استاد ساخت وارائه 1 مون که سر کلاس کشیده شده که فکر کنم فقط من دارمش.
کشیده شده توسط fayaz bahram

eMJey

متخصص AutoCAD
کاربر ممتاز
محشره

محشره

این یکی هم از رو عکسی که تو دانشگاه(جلوی اتاق رییس)انداختیم, کشیده شده.
اما با مهارت کامل انتقال داده شده به بیرون از دانشگاه(جلوی در ورودی)

:thumbsup:

m.h.z.m

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها من تینام دانشجوی ترم 3 معمادی دانشگاه اصفهان خیلی دوست دارم تو این بخش شرکت کنم میشه بگین موضوع این دفعه چیه؟
خواهش میکنم تینام جان
موضوع خاصصی نیست
اسکیس و کروکی!!!!!!!!!!!!!!
اگه دوستداری کارهات بذار یا در مورد کارای دیگران نظر بده..............

nanaz

عضو جدید
من رشته ریاضی فیزیک بودم همیشه دلم می خواست تودانشگاه ریاضی بخونم ولی معماری قبول شدم والان عاشق رشتم هستم باهمه استرس های شب تحویل پروژه وشب بیداری ها ومشقت هاش والان هم به سختی درس می خونم چون شاغل هستم ولی اصلا پشیمون نیستم واگه یه باردیگه به عقب برگردم حتما معماری می خونم

تبسم

عضو جدید
یعنی تنش به خاطر نیرو های درونی بوجود میاد؟نیروهای خارجی باعث تنش نمیشن؟چه جوری میشه تنش رو از بین برد؟اینجا میشه دیگه تنش مجازو حد جاری شدن رو توضیح بدین؟

archman

عضو جدید
سلام به دوستان عزیز...من دانشجوی معماری هستم با اجازه میخوام به عنوان یه تازه وارد جواب سوال رو بدم...
خیلی راحت توی چند جمله ی کوتا ه از قول یکی از اساتید عزیزم...ایشون میگفت :
اگه شما معماری خوبی نشید حداقل انسان خوبی میشید ...
این موضوع واقعا توی این رشته وجود داره ...حالا کی دوست داره آدم خوبی نشه ؟؟؟
من که اینقدر از این رشته راضی هستم که اگه 20بار دیگه هم دنیا بیام بازم میام رشته معماری...;):heart:;)
به امید موفقیت همه شما دوستان عزیز...:gol::gol::gol:

drum

عضو جدید
دوست من آلان اینجوری شده که کسی تو معماری درسیو نمی افته اون وقتها ورد زبون بهترین استاد ما که هر ترم 2 یا 3 درس هم باهاش داشتیم این بود :

پاش بیفته همتون رو میندازم مثل برگ خزون

این حقیرم مزه برگهای پاییزی رو خوب چشیدم درس طراحی معماری رو اولین بار که ارائه شد فقط 6 نفر از 35 نفر پاس کردن.
تو مبحث ارائه از 35 تا ماکت حدود 20 تاش توسط جناب استاد خورد شد که این آشغالها چیه ........
ترم اول آقای دکتر وزیری چندین پروژه رو از پنجره کلاس بیرون پرت کرد و اون موقع تو دلهامون چه فحشها ونفرینهایی بود و آلان چه دعاهایی که نثارش نمی کنیم بچه های ما که خیلیاشون بحمدالله موفق هم شدند هرچی بلدند اگه بلدند از همین استاد و یکی دوتا دیگه دارند.

کاش همین جمله ورد زبون استاد های ما هم بود.:(و واقعا به این جملشون عمل میکردن.من دانشجو ترم 2ام و با هدف معمار واقعی شدن وارد این رشته شدم ولی میترسم تو انجام وظیفم کوتاهی کنم. امیدوارم بتونیم به کمک همدیگه جزو بهترین ها بشیم;)

آخرین ویرایش:

تبسم

عضو جدید
تنش در یک عنصر سازه ای :نیروهای داخلی تقسیم بر سطح مقطع عرضی که نیرو بر ان وارد میشود.
تنش:نیروی وارده بر هر واحد از سطح مقطع عرضی

تبسم

عضو جدید
مرسی از توضیحاتت. درومورد پاداری و تعادل و تفاوت تعادل و پایداری میشه توضیح بدی
؟در پایداری منظور حفظ شکل هست؟پایداری هندسی؟

fayazbahram

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینم عکس استاد ساخت وارائه 1 مون که سر کلاس کشیده شده که فکر کنم فقط من دارمش.
کشیده شده توسط fayaz bahram

احسان جان فکر ميکني اگه اين استاده که اين ترم 4 واحد باهاش دارم اين عکسو ببينه با من چيکار ميکنه؟؟؟؟:D

تبسم

عضو جدید
عضوهای سازه ای متمایل به ناپایداری آنهایی هستند که نیروهای فشاری در انها عمل میکنند یعنی چی؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا