یک روز تا آخر عمرت بیشتر نمونده!!!!!

@spacechild@

عضو جدید
اول میرم کلی آلوچه میخرم میخورم...آخه میترسم اونجا ازاین چیزا نباشه.:smile:
به اونایی هم که دوستشون دارم وبهشون نگفتم میگم.
به هیچ کس نمیگم دارم میمیرم ولی به یه نفر چرا!:cry:

farzaan

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوشحال میشی؟؟!!!!!!!
مث اینکه خیلی کارنامه اعمالت بیسته و به تمام آرزوهات رسیدی!!!!!!!!
بابا ایول یه دستی هم رو سر مابکش

skaram

عضو جدید
اول از همه حلاليت ميطلبم بعدش يه بليط هواپيما ميگيرم ميرم مشهد، روبروي گنبد ميشينم تا همونجوري بميرم:gol::gol::gol:

eterno

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
یه حرفیه یه ساله تو گلوم مونده و نمیتونم که بگمش،توی شرایطی که یه روز مونده باشه به آخر عمرم حتما اون حرف رو میگم و بعدش فقط دلم میخواد با خودم خلوت کنم...

farzaan

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه حرفیه یه ساله تو گلوم مونده و نمیتونم که بگمش،توی شرایطی که یه روز مونده باشه به آخر عمرم حتما اون حرف رو میگم و بعدش فقط دلم میخواد با خودم خلوت کنم...
الان اگه نگی باور کن قتل یه نفر میفته گردنت..!!!!!!!
باور کن دارم از فضولی میمیرم
بگو چیه باشه؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

eterno

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
الان اگه نگی باور کن قتل یه نفر میفته گردنت..!!!!!!!
باور کن دارم از فضولی میمیرم
بگو چیه باشه؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:
شرمنده ی اخلاقم،میخوام بگما ولی نمیشه جونه داداش:D

mehrshad53

اخراجی موقت
سلام
دوستان فرض کنید که یه خدای نکرده میرید دکتر و دکتر بهتون میگه فردا خواهی مرد
چکار میکنی ؟;)

خب اگه ساعت 11 و 59 دقیقه شب باشه فقط یه دقیقه وقت دارم که:cry:
ولی بی شوخی:
یه ماه میرم مسافرت:surprised:

farzaan

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول دکتر رو میکشم. بعدم میرم چندتا پمپ بنزین آتیش میزنم. :D
وااااااااااااااا فکر کن......!!!!!!:eek::eek::eek:
خدایا این آگاهه چگده خشنه!!!!!!!:cry::cry::cry::cry:
حالا واسه چی دکتر رو میکشی و واسه چی پمپ بنزین آنیش میزنی؟؟؟!!!!

arashpak

عضو جدید
کاربر ممتاز
چون کاری از دستمون برنمی اد پس زندگی می کنیم میام باشگاه ..خلاصه می گذرونیم .

اما به طور نیمه حدی جوابش این میشه که من هر روز فکر می کنم یه روز بیشتر به اخر زندگیم نمونده پس اون یه روزه زندگی می کنم .

manelee

عضو جدید
1- احساسم موقع شنيدن
به خاطر اينكه با مرگ من براي اطرافياني كه دوستم دارند ودر غم نبودنم غصه ميخورن ناراحت ميشم و به خاطر خودم خوشحال ميشم چون قبل از اينكه از فضولي براي اينكه بفهمم مرگ چطوريه و بعد از مردن چه اتفاقي ميفته و احساس و حدس هام از زندگيه بعداز مرگ چقدر درسته بميرم, يه بهانه ي آبرومند براي مردنم و رسيدن به جواب پيدا شده .
2-چيكار ميكنم
ميرم كافي شاپي كه پاتوقه روزگار جوانيمه اول يه قهوه ترك ميخورم يه مدتي از موسيقيهاي قشنگي گه ميذاره استفاده ميكنم بعد يه بستنيه شكلاتيه گنده سفارش ميدم و با لذت هميشگي ميخورم. بعد سريع ميرم مادر بزرگ - مامان وخواهرام و خواهرزادمو ميبينم و بعد ميرم خونه يه شام خوشمزه ي دونفري درست ميكنم و يه شب قشنگ رو با عزيزترينم ميگذرونم :redface:و موقع خواب براي داشتن يك عمر با عزت صد ساله دعا ميكنم و با اطمينان به اينكه نميميرم راحت ميخوابم:w16:

waffen

اخراجی موقت
وااااااااااااااا فکر کن......!!!!!!:eek::eek::eek:
خدایا این آگاهه چگده خشنه!!!!!!!:cry::cry::cry::cry:
حالا واسه چی دکتر رو میکشی و واسه چی پمپ بنزین آنیش میزنی؟؟؟!!!!
خوب آخه فردی بود که خبر مرگ زودرسم رو بهم داد.
پمپ بنزینم برای اینکه این مردم ایران هر وقت از هرچی ناراح میشند میرن پمپ بنزین آتیش میزنند شیشه ی بانک میشکنند تیر چراغ برق می کنند. یارو با زنش دعواش میشه میره پمپ بنزین آتیش میزنه حالا من حق ندارم یه پمپ بنزین آتیش بزنم ؟ دارم میمیرم هااااااااااااااااااااااا:razz: