راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

یونیک

عضو جدید
بچه ها تو رو خدا دیگه بسه حالا که دیگه از سهمیه استفاده کرده خودمونم خفه کنیم نمی تونیم کاری کنیم.
این یه مسئله عادی تو کشور ما تازه زمانی که وارد دانشگاه بشیم بیشتر این تفاوت رو احساس می کنیم فکری به حال اون زمان بکنین!!!
اگر ادمی بوده که واقعا نتونسته درس بخونه و مشکل داشته . این حقشه و نوش جونش ولی اگر ادم بی خیال و ولش کنی بوده حق خوری کرده و کسی راضی نیست...
به هر حال امیدوارم از این سهمیه ها عادلانه استفاده بشه که خیلی جاها فکر می کنم...:w19:
خدا رحمت کنه شهیدامون رو خودشون هم راضی نیستن به این کار...

dading

عضو جدید
ساختگی نمیتونه باشه دیگه حتما اشتباه بچهها بیایین اعتراض کنیم به سنجش باهاش مکاتبه کنین شاید جواب دادا

نه خیر اونچیزایی که خوندینم برا یه ماه میشه جمع کرد هدف از فنی کلا تکنسینه اینو برو بخون بعد بیا اینجوری حرف بزن
یکی اومده اونو گفته ولی درکل اونجور نیس انشالا که موفق باشی ولی یکم اطلاعات داشتی و میدونستی اینارو نمیگفتی خوش باشی

اشتباه کردن شاید 99 درصد :D

نگذریم چون زحمت کشیدیم ;)
من نمیدونستم که کارشناس سنجش دروغ میگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

dading

عضو جدید

خب عزيزم بالاخره ما نفهميديم كه اگه انتخابهاي قبلمون قبول بشيم توي گزينش سوره هم قبول بشيم ميتونيم انتخاب قبلمونو بريم يا حتما بايد سوره رو بريم؟
بله میتونین این دست شماست که دوست دارین کجا برین

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقای میثم عرب شماره شناسنامه 38734 شماره داوطلبی 1060176 متولد 66 اهل تهران
با سهمیه رزمنده گان رتبه اش شده 84. جالب اینجاست که بدون سهمیه رتبه اش شده 20971 یعنی تقریبا اخرین نفر .بالاترین درصدش 18 .عدالت به سبک ایرانی.

خیلی ها واسه معافی ندارن بابای شهید/ پس اگه اینطوره ما همه خواهان جنگیم

بچه ها یه چیز بگم ناراحت نشینا از دستم
به نظر من فرزند شهید باید بهش برسن باباشو از دست داده یا جانبازم همین دیگه
ولی درکل دارن حق ضایع میکنن رسیدن میشه کلاس گذاشت براشون بعد این سهمیرم بدن ولی محدود و یکم منصفانه باشه یا یه دانشگاه بزنن فقط برا فرزندان شاهد

ولی قبول کنیم حقشون سهمیه داشته باشم ولی در حد معقول
یه چیزم بگم یه هم کلاسی دارم بسیج فعال بود ازاد قبول شد درصداش از 10 به بالا نداشت دیگه این سهمیه بسیج فعال خیلی دیگه حق ضایع کردن :surprised:
خدا فقط کمکمون کنه
من کارنامه اینو دیدم خیلی دلم شکست اخه من 8 ماه زحمت کشیدم 90 آوردم این 2 روز خونده 84 شده خدایاااااااااااااااااااا میشد 10 هزار خوب بودا ولی دیگه این :razz:

سلام
من میخوام یه کم حرف بزنم شاید طولانی شه و اگه بخونی میخوام رتبه تو سهمیه جانبازان و زرمنده ها و ایثارگران رو بگم

ببینید ما ها که کنکور میدیم هر کسی یه نمره ای میاره که نمره کل است
با توجه به همون نمره ی کل اسم ما ها رو پشت سر هم قرار میدن
کسی که بالاترین نمره ی کل رو داشته باشه میشه رتبه ی 1
تا آخرین نفر رو همین حساب میره جلو
من 60 هزارمین نفر رو هم امسال سراغ دارم...
شاید بیشتر از اینا هم باشه
خب حالا برم سر اصل موضوع
ایشون با نمره ی کل 909 در کل داوطلبین کشور که در رشته معماری شرکت کردن رتبه ی 20 هزار آوردن.....
یعنی در کل کشور 20 هزار و خورده ای آدم هستن که در شرایط عادی و یکسان جلوتر از ایشون قرار دارن
خب من گفتم 60 هزار هم امسال سراغ دارم که معماری شرکت کرده
خب فرض کنیم از بین این 60 هزارتا ، هزار نفر هستند که سهمیه ی ایثارگران ، رزمندگان و یا شهدا.... دارند
هزار نفر هم کم نیست که مثال زدم
مگه چند تا خانواده ی شهید هستند که کاردانی به کارشناسی امتحان میدن و اونم در رشته ی معماری....
مطمئنم تعدادشون کمتر از هزار نفر باید باشه
حالا این مهم نیست
اینو میهوام بگم که این هزار نفر در جاهایی از رتبه های کشوری ایستاده اند
یکی رتبه ی 200 کشوری آورده و یکی رتبه ی مثلا" 20 هزار مثله همین آقایی که معرفی کردید
اگه کارنامه خود ماها رو به یاد دارین توش نوشته بود آخرین فرد مجاز در سهمیه 20 هزار و اندی....
از اون 20 هزار و اندی که برا سهمیه عادی ها که مجاز کردن ..... فقط 4465 نفر ظرفیت ورودی دانشگاه ها هستند
یعنی حدود 4.5 برابر اون چیزی که میگیرن...دانشجو مجاز میکنن
خب برای داوطلبن سهمیه شهید هم همینه
ببینید این آقایی که رتبه 20 هزار آورده در بین اون هزار نفری که مثال زدم داوطلب فرزند شهید هستن ، رتبه ی 84 آورده
این 84 به معنی آن نیست که از آقا فرید که 90 آورده بالاتر
رتبه فرید 90 کشوریه
ولی این داوطلب سهمیه شهید 84 سهمیه شهید رو آورده
خب حالا ببینید 112 نفر از اون هزار نفری که مثال زدم مجاز شده اند که در انتخاب شهر شرکت کنند
خب همونطور که برای داوطلبن عادی 4.5 برابر مجاز کردن شما هم این 112 نفر رو نسبت بگیرید میشه تعداد قبولی اونا بعد از اعلام نتیجه های کلی 25 نفر.....
یعنی ایشون که رتبه ی 84 رو تو سهمیه آوردن هیچ جا حتی غیرانفاعی آخرین شهری هم که مثلا" رتبه ی 10 هزار عادی رو گرفته ، قبول نمیشه
چون تو سهمیه ی خودش سنجیده میشه و رقابتش بین همون 112 نفری هست که مجاز شدن و با ما کاری نداره.!!!!!!!!

آخر صحبت هام هم اینو اضافه کنم که این سهمیه جانبازان و شهدا جای هیچ داوطلب عادی رو تو دانشگاه نمیگیره
از هر مشاوری بپرسی اینو بهتون حواب میده :
طبق مصوبه بند فلان از مجلس و شورای انقلاب فرهنگی از تاریخ فلانمصوب شد که دانشگاه های فلان مثلا" 20 درصد بیش از پذیرش قبلی رو به سهمیه ی جانبازان و شهدا تعلق بدن
مثلا" فرض کن دانشگاه تهران تا پارسال 20 نفر میگرفته و در جای کلاس برای اون رشته فقط 20 صندلی خالی وجود دارد...
از امسال بنا به قانونی ، قرار میشود که دانشگاه تهران به جای 20 صندلی در کلاس، 25 صندلی قرار دهد و 20 درصد از پذیرش رو اختصاص بده به سهمیه شهید.....
خب بنا به اون قانون 20 درصد به ظرفیت اون 20 نفر اضافه شد و همون 20 درصد متعلق شد به سهمیه شهیدی ها....
پس در اون کلاس مثل سال های قبل 20 نفر سهمیه عادی میان میشینن و با این تفاوت که 5 نفر به اون 20 نفر اضافه میشن که سهمیه داشته اند....
خب اگه بگین اون 5 نفر جا رو تنگ میکنن بازم راهکار گذاشتن
که مثلا" در بالای کلاس نیم طبقه ای ایجاد شود که این 5 نفر اونجا بشینن و از کلاس استفاده کنند و یا اینکه کلاس رو دو نوبت برگزار کنن و ....
که هیچ دانشگاهی نه میاد نیم طبقه بزنه تو کلاس هاش و نه اینکه استاد رو 2 بار بفرسته سر یه کلاس....
امیدوارم متوجه ی منظور من شده باشید
خیلی سعی کردم چیزی رو که میدونم رو به زبان ساده بگم ، دیگه اگه نتونستم منظورم رو برسونم ببخشید

سهمیه شهید جای کسی رو نمیگیره اونا خودشون هم بین خودشون رقابت دارن و فقط رقابت شون یه کم ساده تر از ماست
تو پیش دانشگاهی که بودیم یکی تو کلاس ما بود که سهمیه شهید هم داشت و آخرش از ریاضی رفت انسانی شرکت کرد

تو سهمیه شهید رتبه ی 88 رو آورد..
اون موقع هم حرف بومی گزینی اصلا" نبود
سال 83

با رتبه ی 88 سهمیه هیچ رشته ای تو تهران قبول نشد.....!
دانشگاه تهران .... شهید بهشتی....هر چی بود رو انتهاب کرده بود ولی هیچ رشته ای تو تهران قبول نشد...!!!.....اونم انسانی که n تا رشته داره...!!!!
البته شاید شهرستان میزد قبول میشد ولی چون دختر بود فقط دانشگاه های تهران رو زده بود

دوستم ما نگفتیم آقا میثم حق مارو خورده کسانی باعث شدند که آقا میثم مجبور بشه حق مارو بخوره
ok?

بابا این سهمیه شهید ها که تعدادشون تو دانشگاه کمه
نمیدونم ولی مثلا" من اگه رتبه 11 بودم و یه جا 10 نفر میخواست ..... من بعد از یه سهمیه شهیدی نتونستم برم دانشگاه و یه شهر دیگه قبول شدم اصلا" ناراحت نمیشدم....
بالاخره هموطن ما هستن و شاید اینطوری بتونم بگم که گردن این خاک حق دارن....
تو خارجش هم همینه....
بازماندگان جنگهای جهانی هم مزیت هایی دارن....
شما اعصابتون رو با این سهمیه شهیدی ها خراب نکنید
کسی بچه شهیدی تا حالا دیده که بی ادب باشه ؟
ما تو دانشگاهمون بودن....میرفتن تو بسیج دانشگاه کار خودشون رو میکردن با کسی هم کاری نداشتن ..... اهل گیر دادن و از این حرف ها هم نبودن....سرشون تو لاک خودشون بود
واقعا" هم مؤدب بودن....همه ی استاد ها هم ازشون راضی
مثله ما هم نبودن که سر کلاس ها مزه بندازن بخندن.....

بچه ها این سهمیه شهید یه حساب کتابی توش هست .... مشخصه که چند نفر تو چند دانشگاه میتونن برن...
شما از این شاکی باشید که تو بعضی دانشگاه ها یارو با رتبه ی n(n+1)! اومده داره پزشکی و دندانپزشکی میخونه...!!!!
تو دانشگاه آزاد و علمی کاربردی که فراووونه که کنکور هم نداده داره درس میخونه....

ساختگی نیس دیگه واقعیه بیخیال خداروشکر دیگه این آقا نمیتونه از سهمیش تو ارشد استفاده کنه ببینیم اونجا میخواد چیکار کنه ؟؟؟ کاش همشون سهمیرو اینجا از بین ببرن تا به ارشد نرسه

از سهمیه های جانبازی و شهدا و رزمنده و ایثارگری..... در هر مقطعی در صورت قبولی فقط یکبارمیشه استفاده کرد
مثلا" همین میثم عرب اگه غیرانتفاعی هم امسال قبول شه سال بعد میتونه تو همین مقطع کاردانی به کارشناسی دوباره از سهمیه اش استفاده کنه
تو ارشد هم میتونه برا قبولی استفاده کنه

بابا شما چرا موضوع رو نمی گیرید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این سهمیه رزمندش ساختگیه!!!!!!!!
آخه 1366 چه جوری تو جبهه بوده!!!
پس اگه این طوریه ما هم بعد این بزنیم سهمیه رزمنده!!!

این پست رو ببین :

اینم برای اینکه بدونیم سهمیه رزمندگان یعنی چی!!!!
من که میگم حقشون هست سهمیه داشته باشن ولی یکم این کارنامه که اینجا بود میگه زیاده یکم کمتر بهتر انشالا که درست شه

ارگان بنياد شهيد و امور ايثارگران شامل سهميه هاي ذيل مي باشد:
(1) سهميه شاهد شامل : فرزندان معظم شهدا و يا مفقودالاثر ، جانبازان عزيز با جانبازي 70 درصد به بالا ، فرزند جانبازان عزيز با جانباري 50 درصد به بالا و فرزند آزادگان عزيز.
(2) سهميه خانواده شهدا : شامل پدر، مادر ، برادر و خواهر شهيد .
(3) سهميه رزمندگان : شامل همسران معظم شهدا و‌يا مفقودالاثر‌،‌همسران آزادگان عزيز‌،همسران جانبازان عزيز با ‌جانبازي‌50 درصد به بالا .
(4) سهميه جانبازان : شامل جانبازان عزيز با جانبازي 25 الي 69 درصد.
(5) سهميه آزادگان : شامل آزادگان عزيز.
(6) سهميه فرزندان و همسران جانباز با جانبازي 25 تا 49 درصد.

حالا تو این پست درون عکس ببین در رابطه با بند شماره 2 و 6 به صراحت اشاره شده ولی بندهای دیگه ذکر نشده....

http://%5b/IMG%5D%3C/a%3E%5BIMG%5Dhttp://www.www.www.iran-eng.ir/www.freepicsupload.com/pics/php744TMH-1.JPG

و از ستون آخر سمت چپ اینطور میشه برداشت کرد که سهمیه های "رزمندگان،جانبازان و آزادگان" بعنوان همون رزمندگان قید شده است....
البته این سهمیه ها همونجوری که شما گفتید مربوط به خود جانباز یا همسر جانباز است
شاید تو اینجا تا حدی شک وجود داره ولی شاید هم بند و تبصره زیاد داره که شامل میثم عرب نیز شده
ولی اینو میدونم که به راحتی سهمیه نمیدن و سازمان سنجش مفتی کسی رو تو سهمیه نمیذاره
البته کسی که یه کم درس بخونه خیلی راحت تر میتونه قبول شه ولی برا سهمیه گرفتن کلی دوندگی باید داشته باشه
چون من خودم تو کنکور سراسری اصلی همیشه تو فکر این بودم که یه کاری کنم راحت تر شه کنکورم
میخواستم مثلا" یه مدرک الکی بفرستم برا سنجش ببینم چی میشه
ولی آخرش فهمیدم که هر کسی که سهمیه میگیره اول که باید چندجا بره یه سری کاغذ بگیره بعد هر کاغذی یه کد خاصی داره که سازمان سنجش اسفعلام بگبره و الکی از آب در بیاد 2 سال زندان داره و از 1 تا 10 سال هم از شرکت تو کنکور محرومیت.....
البته میگید اینا رو میگن که ما رو بترسونن
ولی واقعا" این کارو میکنن !
برادر کوچیکه ی دوستم 2 سال پیش تو کنکور سراسری معدل دیپلم رو به جای 18/23 رو زده بود 18/32 !!!
جای 2 و 3 اشتباه شده بوده
اونم به خاطر کافی نت بوده
قبولیش کان لم یکن شد !!!
نذاشتن ثبت نام کنه...!
یه همچین چیزی قبولیش معلق شد حالا یکی بیاد سهمیه بزنه و الکی باشه ....

خوب همسران شهید یا جانباز

شاید رفته با یه خانم بزرگتر از خودش که جانباز هم بوده ازدواج کرده!!!!!!!!!!:redface:

آره ایول...!
فکر خوبیه ها...!
ولی فکر کنم یه بند باید داشته باشه که تاریخ عقد باید از تاریخ جانبازی عقب تر باشه ....!
فکر کنم همه جوره راه در رو هاشو میبندن که کسی نتونه به راحتی استفاده کنه

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
من امروز رفتم سازمان سنجش.....:w05:

اینا اصلا نمیدونن کاردانی به کارشناسی چیه؟؟ :surprised:
رفتم از یکی از کارمندا پرسیدم که جریان چیه که اسم من نیست ولی رتبه های بالاترو پایین تر از من هست..گفت شما حتما نمره علمی رو نیاوردی!!! :surprised:
گفتم خوب احتمالا خسته ست نفهمیده من چی گفتم :whistle: دوباره براش توضیح دادم گفت نمیدونم برو پیش اون آقا..
رفتم پیش اون آقا توضیح دادم گفت برو پیش اون آقا!!!
رفتم پیش آفای بعدی دیدم سنش بالا تره با تجربه تر به نظر میرسه براش توضیح دادم گفت سوره تکمیل ظرفیت زده؟!؟!؟!:surprised: گفتم نه چند برابر ظرفیته :weirdsmiley:
(فهمیدم که در مورد تجربه ش اشتباه کردم.. بنابراین براش جریان پذیرش سوره رو توضیح دادم که اونم در جریان باشه!!) گفت که شما نمره علمی رو نیاوردی!! گفتم آقااااا :wallbash: میگم پایین تر و بالا تر از من هستن گفت تو نتایج نهایی؟؟:surprised: گفتم نه :crying:هنوز که نتایج نیومده :wallbash:

گفت خوب یه درخواست بررسی بنویس:twisted:..منم نوشتم رفتم پیش یه خانم که مهربون ترو فهمیده تر به نظر میرسید داشتم با شدت براش توضیح میدادم که به توضیح دوم نرسه که یکی از آشناهاشون رسید دیگه منو ندید خلاصه صبر کردم تا کار آشناشونو راه انداخت بعد گفت خوب..شما چی گفتید؟!! و برای بار ششم!! توضیح دادم گفت خوب بذار نتایج بیاد بعد درخواست بده :huh: گفتم اون موقع سوره میاد دوباره ازم مصاحبه بگیره؟! خوب الان درخواست بده :huh: :surprised::warn:

خلاصه خدا نصیبتون نکنه تاحالا تو زندگیم اینقدر حس غربت نداشتم مخصوصا اینکه نتایج سراسری هم اومده بود اونا هم اعتراض داشتن ولی بیشتر تحویلشون میگرفتن..:w36:

همه اینارو گفتم که بدونید کجای کاریم خود سنجشم نمیدونه موضوع چیه..جوابی نداشتن واسه من..تنها راهمون اینه که به خدا توکل کنیم و نذرونیاز کنیم و دخیل ببندیم و...:cry:

سلام
ببین سازمان سنجش از وقتی روابط عمومی شو جدا کرده فقط و تنها فقط در زمینه ی کنکور سراسری دیپلم به لیسانس بلده که پاسخگو باشه
البته من سال 85 که تو کنکور قبول شدم کلی اعتراض رفتم زدم که ولی چه فایده اونم نتونستن پیگیری کنن !!!
یعنی عملا" به هیچ دردی نمیخورن
فقط جواب نتایج رو خوب میتونن بدن
مثلا" بگو دختر خاله ی عمه ی مادربزرگم تو کنکور سال 44 تو رشته ی طبیعی (یکی از شاخه های تجربی امروزی) تو زیر گروه دومش چه رتبه ای آورده..!!
3 سوت اینو بهت جواب میدن
من خدایی حقم رو خوردن
سالی که کنکور دادم سوالات کد بندی شده بود
عمومی که بهم دادن کد 2 رو بهم دادن
کمترین درصد عمومیم عربی بود 71 یا 72 درصد !!!!
همه رو بالای 80 یا 90 زده بودم
ولی اختصاصی رو که بهم دادن چون سر پیچ انتهای راهرو نشسته بودم و جلوییم نیمده بود بهم دفترچه ی اختصاصی کد 3 رو بهم دادن....
عمومی رو که اول جلسه میدن برای نفره جلوییم گذاشته بودن ولی چون نیمد ورش داشتن
دفترچه اخفصاصی هم که دادن برا صندلی اون که نذاشتن کد 3 رسید به من...
یعنی من عمومی هامو به 2 امتحان دادم ... اختصاصی رو با 3
جواب ها که اومد دیدم عمومی هام همش 70 - 80 درصده ولی اختصاصی هام ریاضی و قیزیک منفی شیمی هم فکر کنم 3-4 درصد !!!!
ببین هر روز سازمان سنجش بودم ، هــــــزار بــــــــــار اینو بهشون توضیح دادم
نمیفهمیدن !!!!!!!!!
اعصابمو خورد کرده بودن !!!!
اون سال با اون درصد های عمومی خوب و اختصاصی ضعیف 33 هزار شده بودم و مجاز..!
حالا وقت انتهاب رشته هم 2 روز....!!!!!
به هر کی میگفتم آقا اختصاصی من باید با کلید کد 3 صحیح بشه نمیفهمیدن !!!
دربونشون فهمیده بود اونا نمیفهمند
هر چی بهشون میگفتم میگفتن بنویس !!!
فایده نداشت
2 - 3 روز که رفتم اونجا هر چی داد و بیداد کرده بودم دیدم نه فایده نداره....
آخرش زدم به سیم آخر
آخه همسایمون که با من رقابت داشت و بد تر از من کنکورشو داده بود رتبش شده بود 950 !!!
اگه اون سوالات اختصاصی منو با کد 3 صحیح میکردن هیلی بهتر از اون میشدم !!!
اختصاصی هامو با 2 صحیح کرده بودن همش منفی خورده بود
اینو میگفتم
ببین دیگه اونور تو روابط عمومی نرفتم
اسم همون پیرمرده که میگی رو یادم نیست ولی قیافش یادمه لاغر قد نسبتا" بلند و جلو سرش موهاش ریخته...چشماش هم که فکر میکنم یادم میاد که یه جوری بود یادم نیست رنگی بود یا.... میزش سمت چپ بود
خلاصه من که اونجا میرفتیم حواسم جمع بود اسم همشون رو به خاطر می سپردم و امضای خیلی هاشون رو حفظ میکردم وقتی نامه ای رو امضا میکردن
رفتم تو ساختمون اصلی همون که درش سمته پل کریمخانه
اونجا یه نامه از قول مدیر روابط عمومی همون پیرمردی که میگی رو نوشتم و شبیه همون امضای خورش رو زدم زیرش
و یه سری که بعد از 100 بار توضیح دادن پیش همون پیرمرده دیدم زنگ زد به داخلی 250 یا 255
بعد اسمه یارو رو گفت مثلا" آقای اسماعیلی
درست یادم نیست ولی فکر کنم همین بود..
رفتم درب اصلی اونجا نگهبان ازم پرسید پی کار داری گفتم آقای فلانی مدیر روابط عمومی منو فرستاده برم طبقه دوم پیش آقای فلانی اینم نامش...داخلیش هم 255 بود یه زنگ بزنم ببینم اگه نرفته ناهار برم پیشش که کارش دارم
الکی تلفونشو گرفتم یه کم الکی حرف زدم و گفتم چشم الان میام بالا و از این حرفا
ببین رفتم بالا واقعا" تحویل میگرفتن !!!!
یکی نپرسید کی فرستادتت اینجا...ولی به هر کی میگفتم میفهمید و جواب میداد
همین که میفهمیدن برای من پیروزی بود :biggrin:
خلاصه 4 5 تا نامه اونجا برام نوشتن و یکی رو پیوست اون یکی میکردن و پیگیری میکردن
خدایی خوب تحویل گرفتن ولی هیچ فایده ای نداشت !!!
یکیشون اومد رُک همه چیزو گفت ولی من اون موقع باور نکردم
گفت الان دیگه برگه ای از تو در کار نیست...!!!
گفت اگه باشه هم شاید یه اسم از برگه ات مونده باشه یا امضات فقط
گفتم چرا
گفتش که این برگه ها 100 تا 100 تا رو هم میذارن بعد با لیزر مثله اینکه سوراخ میشن بعد کامپیوتر چک میکنه و نمره درساتو میده....
البته فکر کنم میخواست منو بپیچونه که گفت برگه ها رو دور میریزن
من که بعید میدونم....
الان هر چی حال میدن بهکنکور سراسری ها میدن
پاسخنامه های همشون رو امسال اسکن کرده بودن براشون گذاشته بودن تو سایت...
ولی اون سال کی این کارو واسه ما میکرد که بتونیم پاسخنامه خودمون رو ببینیم
البته آخرش هم هیچی نشدا...
ولی تو که سوال داری بری ساختمون اصلی کارت راه میفته
ولی اونایی که تو روابط عمومی نشستن از همه جا بی خبرن
فقط میتونن کاغذ بدن اعتراض بنویسی
اینجور سوالات رو برو ساختمون اصلی طبقات بالا بپرس جواب میگیری....
اسم و امضای یارو یادت نره ها :biggrin:

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا سینا شرم چیه؟
مثلا واسه ما که اینترنتیه چه گلی به سرمون زدیم؟؟
دیروز ساعت 6 صب انتخاب واحدمون بود!!!!:eek:
من دیوونه هم ترسیدم سرعت خونه پایین باشه پاشدم رفتم کافینت ساعت 6 و دو سه دیقه بود رسیدم ظرفیت اون درسی که میخواستم پر شده بود!!!:cry::surprised:
از 6.30 تو فضای سبز جلوی دانشگا نشستیم تا 8 که بریم ظرفیت بگیریم!!:w05:
8 رفتیم تو تا 10 وایسادیم مدیر گروهمون تشریف بیارن
اونم که اومد با هزااااار بدبختی 5تا ظرفیت ازش گرفتیم بازم به خودمون نرسید!!!!:crying2:
میبینی تورو خدا
ما رفتیم فک زدیم این و اون رفتن اون 5تا رو پر کردن:cry::w05:
آخرشم واسه یه درس 4واحدی که 240 تومن فقط شهریه اون بود یه استاد درپیت گیرم اومد
اونم چه استادی!!:cry:
240 تومن شهریه که هیچ، واسه پروژه هم میگه برید فلان سی دی رو بخرید 250 هزار تومن!!!:w06::w09::w22:

این چند خط آخر خود دانشگاه ما بود که گفتی :biggrin:
ولی من از ترم 1 یه آتویی از مسئول رایانه داشتم به خاطر همون تا ترم آخر راحت بودم :lol:
پارسال و پیارسال که ماه رمضون بود من تهران بودم اون واسم انتخاب واحد میکرد :lol:
تو هم از مدیر گروهتون یا آموزش یا هر کسی دیگه ای که برش داره آتو داری برو رو کن انتخاب واحدت ردیف میشه
از مدیرگروه آتو داشته باشی خیلی خوبه....میره پیش بقیه استاد ها نمرت رو هم میگیره!
ما یه پسره تو کلاسمون بود نمیدونم با مدیرگروهمون یه رازی داشتن
معدل 8 دوترم پیشش رو به 14 رسوند!!!
البته شاید این کارا پسرونه باشه...نمیدونم جواب میده یا نه برا شما....

ندا جون چرا تنها رفتی همه با هم می رفتیم بیشتر جواب می داد...
همه ی این کارارو می کنن بد ادم ملی قبول نمی شه جالب اینجاست که ازاد رو هم قبول ندارن بی معرفتااااااااااااااااااااا.

اتفاقا" من شنیدم که مدرک کاردانی به کارشناسی آزاد بهتر از سراسریه
فکر کنم بعد از لیسانس آزاد میتونی بلافاصله بری امتحان نظام مهندسی شرکت بری و حق امضا بگیری ولی اگه سراسری خونده باشی باید 3 سال صبر کنی.....!
اینو من شنیدم ولی نمیدونم حقیقت داره یا نه !

دانشگاه جابر هم دوربین داره . ورودی ، تمام راهروهاش ، لابی و .... !

تازه گیر دادن یه امر عادیه اونجا . تو هر طبقه یک نفر واسه گیر دادن اون جلو می شینه . :mad:

کارشون همینه ( گیر دادن ) و اگه گیر ندن رسما بیکار میشن ! گــــــــــــــــــــــیر دادن به آرایش ؛ مانتو ؛ مو ؛ لاک به هر چی که فکرش رو کنی . :surprised:

به لباس و موهای پسرهام گیر میدن . :surprised:

تنها راه اینه که باهشون صمیمی بشین. :lol:( خوشبختانه اونایی که به خانما گیر میدن خانمن :D)

(( البته الان میگن از پارسال تا حالا بهتر شده ! امیدوارم همین طور باشه ! )) :smile:
باهاشون صمیمی شی بدتره ....!
ما هم همچین جریانی داشتیم.....
دوتاشون سری اولی که به من گیر دادم فقط داد سرشون کشیدم .
ولی یکیش زیاد گیر نبود ولی بعضی وقتا که هار میشد بدتر بود....
نباید باشون دمخور شد
ولی به جاش یه زنه بود که اون به دخترا گیر میداد ....
اون نمیدونم چرا...ولی با من خوب بود
سر جلسه امتحان ها هم که وایمیستاد....میومد بالا سرم وایمیستاد میگفت برگه ی هر کسی رو میخای بگو تا برات بیارم....!
تو دانشگاه ما با شلوارک هم میومدی کاریت نداشتن فقط به آستین کوتاه گیر میدادن ...!

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
bayad zoodtar tasmim begiram
?sina to nemitooni komakam koni

سلام
لطفا فقط فارسی تایپ كنید

ببین شریعتی که دخترونست ... من زیاد اطلاعی در مورد اون ندارم ولی میدونم که رتبه های خوب رو میگیره
واحد تهران غرب همون دانشگاه پیامبره که پشت میلاد نوره ؟
اونجا رو هم متأسفانه نمیشناسم ولی بستگی به خودت داره
پیامبر دانشگاه آزاده....شریعتی هم دانشگاه سراسری...
همیشه میگفتن و میگن که سراسری بهتره
تازه هزینت هم کمتره
راستی برا چه مقطعی میخوای ؟
دیپلمی ؟
چه رشته ای میخوای بخونی ؟

hamraz

عضو جدید
بچه ها یه هفته هم تحمل کنید جوابا داره میاد احتمال زیاد آخر هفته بیاد دیگه نهایتا شنبه هفته بعد همگی موفق باشید
----------------------------------------------------------------------------------------------
من دل به زيبايي، به خوبي ميسپارم؛دينم اين است . من مهرباني را ستايش ميكنم ؛آيينم اين است .
من رنجها را با صبوري ميپذيرم؛ من زندگي را دوست دارم؛ انسان و باران و چمن را ميستايم . انسان وباران و چمن را ميسرايم ،،،در اين گزرگه ... بگزار خود را گم كنم ......... بگزار از اين ره بگزرم با دوست...با دوست....

moir92

عضو جدید
خب عزيزم بالاخره ما نفهميديم كه اگه انتخابهاي قبلمون قبول بشيم توي گزينش سوره هم قبول بشيم ميتونيم انتخاب قبلمونو بريم يا حتما بايد سوره رو بريم؟

بله ;)
والا راستش سازمان سنجشيه دقيقا اينو گفت كه اگر مصاحبه سوره رو قبول بشيد و نمرتون طوري باشه كه انتخاب قبليتون هم قبول بشيد كامپيوتر اولويت قبلي رو رد مي كنه...خب مسلمه. چون اگر نمره بالايي رو بياريم چون اولويتش افضل تر!! هست لامپ او روشن ميشه!
ولي خودم شخصا هنوز درگير اين قضيه هستم. اين سازمان سنجش هيچ چيش معلوم نيست كه! به خاطر همين شايد نرم مصاحبه! :cry:

moji_arch

عضو جدید
سلام
ببین سازمان سنجش از وقتی روابط عمومی شو جدا کرده فقط و تنها فقط در زمینه ی کنکور سراسری دیپلم به لیسانس بلده که پاسخگو باشه
البته من سال 85 که تو کنکور قبول شدم کلی اعتراض رفتم زدم که ولی چه فایده اونم نتونستن پیگیری کنن !!!
یعنی عملا" به هیچ دردی نمیخورن
فقط جواب نتایج رو خوب میتونن بدن
مثلا" بگو دختر خاله ی عمه ی مادربزرگم تو کنکور سال 44 تو رشته ی طبیعی (یکی از شاخه های تجربی امروزی) تو زیر گروه دومش چه رتبه ای آورده..!!
3 سوت اینو بهت جواب میدن
من خدایی حقم رو خوردن
سالی که کنکور دادم سوالات کد بندی شده بود
عمومی که بهم دادن کد 2 رو بهم دادن
کمترین درصد عمومیم عربی بود 71 یا 72 درصد !!!!
همه رو بالای 80 یا 90 زده بودم
ولی اختصاصی رو که بهم دادن چون سر پیچ انتهای راهرو نشسته بودم و جلوییم نیمده بود بهم دفترچه ی اختصاصی کد 3 رو بهم دادن....
عمومی رو که اول جلسه میدن برای نفره جلوییم گذاشته بودن ولی چون نیمد ورش داشتن
دفترچه اخفصاصی هم که دادن برا صندلی اون که نذاشتن کد 3 رسید به من...
یعنی من عمومی هامو به 2 امتحان دادم ... اختصاصی رو با 3
جواب ها که اومد دیدم عمومی هام همش 70 - 80 درصده ولی اختصاصی هام ریاضی و قیزیک منفی شیمی هم فکر کنم 3-4 درصد !!!!
ببین هر روز سازمان سنجش بودم ، هــــــزار بــــــــــار اینو بهشون توضیح دادم
نمیفهمیدن !!!!!!!!!
اعصابمو خورد کرده بودن !!!!
اون سال با اون درصد های عمومی خوب و اختصاصی ضعیف 33 هزار شده بودم و مجاز..!
حالا وقت انتهاب رشته هم 2 روز....!!!!!
به هر کی میگفتم آقا اختصاصی من باید با کلید کد 3 صحیح بشه نمیفهمیدن !!!
دربونشون فهمیده بود اونا نمیفهمند
هر چی بهشون میگفتم میگفتن بنویس !!!
فایده نداشت
2 - 3 روز که رفتم اونجا هر چی داد و بیداد کرده بودم دیدم نه فایده نداره....
آخرش زدم به سیم آخر
آخه همسایمون که با من رقابت داشت و بد تر از من کنکورشو داده بود رتبش شده بود 950 !!!
اگه اون سوالات اختصاصی منو با کد 3 صحیح میکردن هیلی بهتر از اون میشدم !!!
اختصاصی هامو با 2 صحیح کرده بودن همش منفی خورده بود
اینو میگفتم
ببین دیگه اونور تو روابط عمومی نرفتم
اسم همون پیرمرده که میگی رو یادم نیست ولی قیافش یادمه لاغر قد نسبتا" بلند و جلو سرش موهاش ریخته...چشماش هم که فکر میکنم یادم میاد که یه جوری بود یادم نیست رنگی بود یا.... میزش سمت چپ بود
خلاصه من که اونجا میرفتیم حواسم جمع بود اسم همشون رو به خاطر می سپردم و امضای خیلی هاشون رو حفظ میکردم وقتی نامه ای رو امضا میکردن
رفتم تو ساختمون اصلی همون که درش سمته پل کریمخانه
اونجا یه نامه از قول مدیر روابط عمومی همون پیرمردی که میگی رو نوشتم و شبیه همون امضای خورش رو زدم زیرش
و یه سری که بعد از 100 بار توضیح دادن پیش همون پیرمرده دیدم زنگ زد به داخلی 250 یا 255
بعد اسمه یارو رو گفت مثلا" آقای اسماعیلی
درست یادم نیست ولی فکر کنم همین بود..
رفتم درب اصلی اونجا نگهبان ازم پرسید پی کار داری گفتم آقای فلانی مدیر روابط عمومی منو فرستاده برم طبقه دوم پیش آقای فلانی اینم نامش...داخلیش هم 255 بود یه زنگ بزنم ببینم اگه نرفته ناهار برم پیشش که کارش دارم
الکی تلفونشو گرفتم یه کم الکی حرف زدم و گفتم چشم الان میام بالا و از این حرفا
ببین رفتم بالا واقعا" تحویل میگرفتن !!!!
یکی نپرسید کی فرستادتت اینجا...ولی به هر کی میگفتم میفهمید و جواب میداد
همین که میفهمیدن برای من پیروزی بود :biggrin:
خلاصه 4 5 تا نامه اونجا برام نوشتن و یکی رو پیوست اون یکی میکردن و پیگیری میکردن
خدایی خوب تحویل گرفتن ولی هیچ فایده ای نداشت !!!
یکیشون اومد رُک همه چیزو گفت ولی من اون موقع باور نکردم
گفت الان دیگه برگه ای از تو در کار نیست...!!!
گفت اگه باشه هم شاید یه اسم از برگه ات مونده باشه یا امضات فقط
گفتم چرا
گفتش که این برگه ها 100 تا 100 تا رو هم میذارن بعد با لیزر مثله اینکه سوراخ میشن بعد کامپیوتر چک میکنه و نمره درساتو میده....
البته فکر کنم میخواست منو بپیچونه که گفت برگه ها رو دور میریزن
من که بعید میدونم....
الان هر چی حال میدن بهکنکور سراسری ها میدن
پاسخنامه های همشون رو امسال اسکن کرده بودن براشون گذاشته بودن تو سایت...
ولی اون سال کی این کارو واسه ما میکرد که بتونیم پاسخنامه خودمون رو ببینیم
البته آخرش هم هیچی نشدا...
ولی تو که سوال داری بری ساختمون اصلی کارت راه میفته
ولی اونایی که تو روابط عمومی نشستن از همه جا بی خبرن
فقط میتونن کاغذ بدن اعتراض بنویسی
اینجور سوالات رو برو ساختمون اصلی طبقات بالا بپرس جواب میگیری....
اسم و امضای یارو یادت نره ها :biggrin:

وای واقعا خدا بهت صبر بده
چه تحملی داشتی تو:question:
من بودم تا حالا 100 بار خودم رو از بالای سازمان سنجش پرت کرده بودم پایین:w22:

چقدر وحشتناک:eek:

واس همینه که من درس نمیخونم دیگه

این همه بلا ممکنه سر آدم بیاد یکی دوتا که نیست

حداقل اینجوری دلم نمی سوزه:redface:

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
برو ایشالا بسلامتی.سفر خوبی داشته باشی.اینو بدون هرجایی که قبول بشی 100% صلاحت بوده که خداوند بزرگ مصلحت دونسته واست. شاید الان متوجه نشی ولی بعدا می فهمی که خدا چه لطفی در حقت کرده نه تنها برای بلکه برای تمامی موجودات روی زمین.خدا ممنون از این همه الطافت.ایشالا همه موفق شن.

ایــــــــــــــــــــول چه امیدواری!!!!!!!!!
یه خورده از این امیدواری ها به هر کی بگی به زندگی امیدوار میشه
خدایی حال کردم
دمت گرم

اینم یه نمونه دیگه :biggrin:
شاید بنده خدا مادر یا پدرش شیمیایی یا بیماری از جنگ گرفتند بعدا که بچه دار شدن به این سرایت پیدا کرده که باعث شده جز رزمنده ها بشه.ایشالا هر جا که باشه من واسش ارزوی سلامتی میکنم به همراه خانوادش.ایشلا سالم باشدن. ایشالا همه خونه ها سلامتی باشه بزرگترین نعمته.ایشالااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
معتاد نشدی!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:w05:

نه شاید تقدیر این بود که برم شمال درسمو بخونم
البته بد نبود تجربه ی خوبی بود...خاطره ی خوبی بود :rambo:

ولی دیگه بعد از اون درس نخوندم دیگه...
فقط شب امتحان یه نگاهی مینداختم به جزوه ها...
البته معماری آسون بود چون سر کلاس همه چیزا رو راحت میفهمیدم...
امسال اشتباه سازمان سنجش یه خورده به نفع من شد
معارف 5 درصد بهم حال دادن ولی ادبیات 2 درصد ازم کم کردن...
ولی 3 درصد به نفع من شد دیگه :lol:

dfdf

عضو جدید
اقا سینا چطوری؟
شما اطلاع دارید که تعداد شرکت کننده های امسال در رشته معماری چند نفر بوده؟

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقا سینا چطوری؟
شما اطلاع دارید که تعداد شرکت کننده های امسال در رشته معماری چند نفر بوده؟

سلام.قربونت.مرسی
بصورت دقیق نه
ولی بیشترین رتبه ای که سراغ دارم 60 هزار و اندی بوده
بیشتر از اون فعلا" ندیدم!!!

• Like
واکنش ها: dfdf

mina1369

عضو جدید
سلام
لطفا فقط فارسی تایپ كنید

ببین شریعتی که دخترونست ... من زیاد اطلاعی در مورد اون ندارم ولی میدونم که رتبه های خوب رو میگیره
واحد تهران غرب همون دانشگاه پیامبره که پشت میلاد نوره ؟
اونجا رو هم متأسفانه نمیشناسم ولی بستگی به خودت داره
پیامبر دانشگاه آزاده....شریعتی هم دانشگاه سراسری...
همیشه میگفتن و میگن که سراسری بهتره
تازه هزینت هم کمتره
راستی برا چه مقطعی میخوای ؟
دیپلمی ؟
چه رشته ای میخوای بخونی ؟
mer30 sina jan. man far30 nadaram!!!! sorry.be zoodi nasb mikonam.diplomam,baraye karshenasi memari por30dam

یونیک

عضو جدید
یه چی جالب پارسال من علمی کاربردی همین طوری امتحان دادم تا ببینم سوالاش چه جورین ولی زمانی که نتایج اومده زده بود غایب:d
برام مهم نبود چون اگر می شدم هم نمی رفتم ولی از این حرصم گرفت که اینقده ای سازمان سنجش کارش درسته فکر کنید اگه این امتحان ملی بود من باید چی کار می کردم؟!!!
به نظر شما این یعنی چی ؟یعنی واقعا من سر جلسه نبودم!!!یا بودم امتحان ندادم؟:d
خدا کنه همچین اتفاقی سر ملی برای بچه هانیوفته....

-NEDA-

کاربر بیش فعال
یه چی جالب پارسال من علمی کاربردی همین طوری امتحان دادم تا ببینم سوالاش چه جورین ولی زمانی که نتایج اومده زده بود غایب:d
برام مهم نبود چون اگر می شدم هم نمی رفتم ولی از این حرصم گرفت که اینقده ای سازمان سنجش کارش درسته فکر کنید اگه این امتحان ملی بود من باید چی کار می کردم؟!!!
به نظر شما این یعنی چی ؟یعنی واقعا من سر جلسه نبودم!!!یا بودم امتحان ندادم؟:d
خدا کنه همچین اتفاقی سر ملی برای بچه هانیوفته....

اتفاقا یه همچین اتفاقی برای یکی از آشناهای ما افتاد..
1.5ماه قبل از کنکور لیست منابع رو ازم گرفت..کارو همه چی رو تعطیل کرد نشست فقط درس خوند..بعد که جوابا اومد هر چی مشخصاتشو دادیم ارور میداد که( شما متخلف آی دی هستید!!!) :warn:
دیگه بیچاره از فرداش دنبال کاراش میدویید ...

یونیک

عضو جدید
اتفاقا یه همچین اتفاقی برای یکی از آشناهای ما افتاد..
1.5ماه قبل از کنکور لیست منابع رو ازم گرفت..کارو همه چی رو تعطیل کرد نشست فقط درس خوند..بعد که جوابا اومد هر چی مشخصاتشو دادیم ارور میداد که( شما متخلف آی دی هستید!!!) :warn:
دیگه بیچاره از فرداش دنبال کاراش میدویید ...
بیچاره حتما اون می خواست بره این دانشگارو ...:(
ولی خوشتون می یاد کل امتحان دادنامون با هیجانه:cry:
می گم بچه ها کی مصاحبه واسه سوره دارن ؟
شماذانتخابت بعد سوره چیه؟

-NEDA-

کاربر بیش فعال
بیچاره حتما اون می خواست بره این دانشگارو ...:(
ولی خوشتون می یاد کل امتحان دادنامون با هیجانه:cry:
می گم بچه ها کی مصاحبه واسه سوره دارن ؟
شماذانتخابت بعد سوره چیه؟

آره بیچاره براش مهم بود دیگه خبر ندارم ازش ببنم چیکار کرد
من انتخابام ایناست:
میراث روزانه
میراث شبانه
رجایی شبانه
شریعتی شبانه (2تا)
سوره
ایوانکی
گرمسار
دهخدا
.
.
بقیه ش مهم نیست چون دیگه به اونا نمیرسه..;)
فردا و پس فردا از 9 تا 1 مصاحبه ست ولی شنیدم که فعلا مدارکشونو میگیرن بعدا بهشون برای مصاحبه زنگ میزنن ولی با این جمعیت امسال بعید میدونم اینطور باشه :w19:

mehdicris

عضو جدید
راز قانون جاذبه کائنات (خلاصه ای از فیلم راز)

در متن زیر خلاصه ای از فیلم موفق و معروف راز (The Secret) ساخت کشور استرالیا آورده شده است. فیلمی که حاوی مضامین مثبت اندیشی، تلقین های مثبت، تصورهای مثبت و .. که هر انسانی می تواند با پیروی از آنها زندگی موفق تری داشته باشد. دیدن این فیلم به همگی توصیه می شود.
همه ما با نیروی کاملاً یکسانی زندگی میکنیم. با یک قانون: قانون جاذبه.
این قانون میگوید: هرچیزی را که وارد زندگیمان میشود را خودمان جذب کرده ایم.تمام چیزهایی را که در ذهنمان می گذرد را خودمان جذب میکنیم. قانون جاذبه اهمیتی نمیدهد که شما چه چیزی را میخواهید و چه چیزی را نمیخواهید. حتی وقتی به چیزی فکر میکنید یا نگاه میکنید که آن را نمیخواهید و با آن مخالفت میکنید آن را به طرف خودتان جذب میکنید. در آن موقع قانون جاذبه در حال عمل است.
هر چیزی را چه ببینید چه به خاطر آورید و چه تصور کنید ، هر چیزی که روی آن متمرکز شوید را به سوی خود جذب میکنید. و هرگاه این تمرکز همراه با احساسات شدید باشد جذب آن سریعتر خواهد بود.
مراقبت از افکار کار سختی به نظر میرسد اما احساساتمان به ما کمک میکند کهت بفهمیم که به چه فکر میکنیم. هرچه موقع فکر کردن احساس بهتری داشته باشید این احساس خوب باعث میشود که جهتگیری شما در زندگی بهتر باشد و در زندگی روزمره افکاری را پدید می آورید که زندگی بهتری را در آینده برایتان رقم میزند.
هر چه احساس بهتری داشته باشید چیزهای خوب را بیشتر جذب میکنید که باعث میشود بالاتر و بالاتر بروید.
به یک چیز زیبا فکر کنید. به یک موسیقی زیبا گوش کنید تا احساس خوبی پیدا کنید. وقتی نسبت به چیزی احساس عشق میکنید آن احساس اینقدر بزرگ است که میتواند برایتان خوشبختی را به ارمغان بیاورد.
چرچیل: شما جهان خود را می سازید همانطور که در آن پیش میروید.
زندگی می تواند کاملاً رؤیایی باشد و اینطور خواهد بود اگر شما از این راز استفاده کنید.
جهان هستی مثل غول چراغ جادوست. غول چراغ جادو فقط میگوید: فرمانبردارم سرورم و همیشه فقط همین حرف را تکرار میکند. پس کافیست که شما فقط آن چیزی را که دوست دارید طلب کنید تا غول چراغ جادو به شما بگوید فرمانبردارم سرورم و خواسته تان را برآورده کند. پس اگر دانسته یا ندانسته در مورد چیزی که نمیخواهید یا دوست ندارید ، حرف بزنید یا گله و شکایت کنید یا احساس ناراحتی کنید غول چراغ جادو باز هم میگوید:فرمانبردارم سرورم و همان رابرایتان فراهم میکند.
آرزو کن ، بطلب ، ایمان داشته باش ، دریافت کن.
آن چیزی را که میخواهید طلب کنید.( اکثر ما به خودمان اجازه نمیدهیم آن چیزی را که واقعاً دلمان میخواهد طلب کنیم.) کائنات به افکارشما پاسخ میدهد. برای دریافت شما باید خودتان را با آن چیزی که میخواهید همجهت کنید یعنی قدردان باشید و برای دریافت آن شور و اشتیاق داشته باشید.
اکثر افراد افکارشان را به عکس العمل نشان دادن به چیزی که وجود دارد صرف میکنند.(اگر به آن چیزی که هست نگاه کنید و حتی اگر آن را نخواهید یا از آن ناراضی باشید)و به آن فکر کنید، قانون جاذبه دوباره همان چیز را به شما میدهد.
بودا: هر آنچه هستیم نتیجه افکاری است که داشته ایم.
اگر به جای شکایت برای چیزهایی که دارید قدردانی کنید احساس بهتری پیدا میکنید و این باعث جذب چیزهای بهتری به سمتتان میشود.
وقتی چیزی را تجسم میکنید آن را پدید می آورید. پس موقع تجسم همیشه روی نتیجه پایانی متمرکز شوید. وقتی خود را در موقعیتی که دوست دارید تصور میکنید ، دیگر احساس نمیکنید که به آن چیز نیاز دارید بلکه احساس میکنید که آن چیز را دارید و آن احساس باعث مشود که کائنات همان موقعیت را برایتان پدید آورد.
اگر به دنبال حس لذت درونی ، بینش درونی و آرامش درونی بروید بقیه چیزها برایتان پدیدار میشود.
شما تنها کسی هستید که زندگیتان را می آفرینید چون هیچ کس دیگر نمیتواند برای شما فکر کند.این کار تحت کنترل خود شماست. اگر چیزی را که می بینید ٬ میخواهید در مورد آن بنویسید ، راجع به آن با دیگران حرف بزنید ، به آن فکر کنید و روی آن تمرکز کنید ولی اگر آنرا نمیخواهید در موردش با کسی حرف نزنید ، توجهتان را منحرف کنید.
کارل لی یونگ: با هر چه مقابله کنید ایستادگی میکند.
منابع بیشتری از آنچه که ما بخواهیم وجود دارد. بیشتر از آن چیزی که تصور کنیم خوبی ، عشق ، لذت و… هست که به همه برسد. اگر میگوییم دچار کمبودیم به خاطر آن است که بینش خود را گسترش نمیدهیم.
اگر جز بهترین را نپذیرید اغلب اوقات همان بهترین را دریافت میکنید.
آیا نتایجی را که به حال گرفته اید شایسته شما هستند؟
هنری فورد: چه فکر کنید که میتوانید و چه نمیتوانید در هر صورت حق با شماست.
ما منبع بی پایانی هستیم از احتمالات قابل ظهور و قدرت خداگونه ای برای عینیت بخشیدن به خواسته هایمان داریم.
هدف اصلی زندگی احساس و تجربه لذت است. شادی درونی جوهره موفقیت است. به دنبال خوشی خودتان بروید. خودتان را با چیزهایی که آرزو دارید تصور کنید.
دوک النیگتون: اگر چیزی دلم را نلرزاند هدفم نیست.
تصمیم بگیرید که چه میخواهید بعد روی آن تمرکز کنید. این فرآیند خلقت است. از لحظه ای که شروع میکنید به درست فکر کردن چیزی وجود دارد که شما را هدایت میکند و جهت را نشان میدهد.
بخواهید بهترین باشید. با لذت زندگی کنید. هیچ چیز از گذشته شما نمیتواند حق ویژه زندگی شاد شما را انکار کند و هیچ چیز در آینده نمیتواند به غیر از لذت و شادی را برایتان به ارمغان بیاورد.
یاد بگیرید فقط عالیترینها و بهترین ها را در تجارب و امور روزمره پیدا کنید. آنها را بارور کنید ، در موردشان فکر کنید بعد منتظر ادامه و وقوع آنها باشید.
چیزی نیست که شما بخواهید انجام بدهید بجز همان چیزی که خودتان میخواهید انجام بدهید.

artemiss

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.قربونت.مرسی
بصورت دقیق نه
ولی بیشترین رتبه ای که سراغ دارم 60 هزار و اندی بوده
بیشتر از اون فعلا" ندیدم!!!
مگه تعداد کل داوطلبا چقد بوده که رتبه 60 هزار و اندی هم توش پیدا میشه؟؟:eek:
به نظر من طرف همه درساشو منفی 100 زده که 60000 شده:w25:

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوره دانشگاه ميشود

سوره دانشگاه ميشود

رئيس مؤسسه عالي سوره در گفت‌وگو با ‌فارس:
مؤسسه عالي سوره به زودي به دانشگاه تبديل مي‌شود
خبرگزاري فارس: رئيس مؤسسه عالي سوره گفت: اين مؤسسه، براساس قول رئيس‌جمهور و وزير علوم، مصادف با ايام مبارك دهه فجر، حلاوت تبديل خود به دانشگاه را خواهد چشيد.

روشن در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري فارس اظهارداشت: مؤسسه عالي (دانشگاه) سوره به لحاظ قانوني، كليه شرايط و امكانات براي تبديل خود دانشگاه را دارا است و با موافقت‌هاي به عمل آمده و كسب مجوزهاي لازم در اين خصوص از سوي شوراي عالي گسترش دانشگاه‌ها و كميسيون‌هاي مربوطه، به ياري خدا و مساعدت نهايي مسئولان به زودي به دانشگاه تبديل مي‌شود.
وي اضافه كرد: اين مؤسسه در حال حاضر داراي 4 دانشكده هنر، معماري، مديريت و علوم ارتباطات است كه هريك به ارائه چندين رشته مي‌پردازند كه به اين ترتيب سوره از حداقل‌هاي قانوني لازم براي تبديل شدن به دانشگاه نيز (ارائه 4 رشته در مقطع كارشناسي ارشد) فراتر عمل كرده است.
رئيس مؤسسه عالي سوره گفت: اين مؤسسه در 30 بهمن ‌سال جاري چهارمين دانشكده خود را با عنوان علوم ارتباطات واقع در خيابان طالقاني را رسماً افتتاح مي‌كند كه در مقاطع كارشناسي ارشد و دكترا به جذب دانشجود خواهد پرداخت.
وي افزود: دانشكده علوم ارتباطات در دو رشته تبليغ و ارتباطات فرهنگي و مديريت رسانه به جذب دانشجو در مقاطع كارشناسي ارشد از طريق سازمان سنجش مي‌پردازد كه تا فردا (30 دي‌) نيز مهلت داوطلبان مجاز براي ثبت‌نام اينترنتي ‌(www.sanjesh.org) به پايان مي‌رسد.
روشن گفت: اين دانشكده با قرارداد همكاري كه با دانشگاه امام صادق‌(ع) داشته‌ايم و همچنين رايزني‌هايي كه با اساتيد دانشگاه‌هاي علامه طباطبايي، تهران و صدا و سيما شده، از وجود بهترين اساتيد دانشگاهي در حوزه علوم ارتباطات برخوردار خواهد شد.
وي از جمله امكانات مستقر در اين دانشكده به كارگاه‌هاي آموزشي، لابراتور زبان و امكان دسترسي دانشجويان به شبكه‌هاي ماهواره‌اي اشاره كرد.
رئيس مؤسسه (دانشگاه) سوره افزود: براي اين دانشكده سايت اينترنتي و همچنين امكانات كتابخانه‌اي مناسب تدارك ديده شده كه به اين ترتيب، دانشكده مذكور به عنوان نخستين دانشكده ارتباطي ـ تبليغي كشور، از امكانات ويژه‌اي در اين حوزه برخوردار است.
وي يادآور شد: از بزرگ‌ترين مزاياي دانشكده علوم ارتباطات سوره، استقرار پژوهشكده حضرت امام باقر(ع) از قم در اين دانشكده خواهد بود كه بر اين اساس براي انجام تحقيقات دانشگاهي در حوزه ارتباطات‌، فرصت عالي فراهم مي‌شود.
روشن همچنين از جذب دانشجويان در آزمون تحصيلات تكميلي 86 در رشته حقوق رسانه خبرداد و افزود: ما در تلاش هستيم تا با ايجاد اين رشته در دانشكده علوم ارتباطات به تربيت كارشناس جهت حضور در دادگاههاي مطبوعاتي اقدام كنيم.
وي با تاكيد بر عزم موسسه عالي سوره براي توسعه فعاليتهاي خود پس از تبديل به دانشگاه گفت: اين موسسه (دانشگاه) در حال حاضر علاوه بر واحدهاي مستقر در تهران، داراي 3 واحد در شهرستانهاي اردبيل ، اصفهان و شيراز است.
رئيس مؤسسه عالي سوره به واحدهاي فعال اين مؤسسه در تهران اشاره كرد و افزود: دانشكده معماري اين مؤسسه (واقع در خيابان ويلا) داراي 6 يا 7 رشته است كه 2 رشته اساسي آن مهندسي معماري (رياضي) و معماري داخلي (هنر) هستند.
وي اضافه كرد: دانشكده هنر اين مؤسسه در 6 رشته در كارشناسي ارشد به جذب دانشجو اقدام مي‌كند كه موافقت‌هاي لازم را براي ارائه 2 رشته جديد‌، كسب كرده است.
روشن اضافه كرد: واحد مستقر در خيابان آزادي اين دانشگاه نيز در گروه‌هاي كارشناسي گرافيك‌، نقاشي، تئاتر، سينما، مديريت فرهنگي و صنايع دستي به جذب دانشجو مي‌پردازد.
وي با ترسيم آينده‌اي روشن از اين دانشگاه و دانشكده‌هاي مربوطه به خصوص دانشكده علوم ارتباطات، اميد علي مسعودي را به عنوان سرپرست دانشكده اخير، معرفي كرد.
مسعودي نيز در گفت‌وگو با فارس به تبيين اهميت ايجاد چنين دانشكده‌اي كه با همگرايي اساتيد حوزه ارتباطات شكل گرفته پرداخت و افزود: گرچه انقلاب اسلامي ايران از ابتدا يك انقلاب مذهبي، فرهنگي و تبليغي بود ولي تاكنون فاقد يك دانشگاه تبليغات و ارتباطات بوده، لذا اساتيد اين حوزه، در ايجاد دانشكده علوم ارتباطات به عنوان نخستين گام در اين مسير، بايكديگر همقدم شدند كه به ياري خدا در 30 بهمن شاهد افتتاح رسمي آن خواهيم بود.
وي بر ضرورت تحقق چشم‌انداز 20 ساله كشور تأكيد و گفت:‌ اين چشم‌انداز و برنامه 5 ساله توسعه، طوري ترسيم شده كه ما را به سمت دانايي و علم ببرد و در اين راستا، ارتباطات از سهم به سزايي برخوردار است.
سرپرست دانشكده علوم ارتباطات سوره افزود: در اين راستا، لزوم فراگيري اصول ارتباطي توسط مديران، گذراندن دوره‌هاي دانشگاهي و آموزشي كوتاه مدت توسط كارشناسان در حوزه‌ها و مقاطع مختلف، ضرورت ايجاد چنين دانشكده‌اي را لازم كرد.
وي جذب دانشجو در رشته‌هاي مديريت رسانه و تبليغ و ارتباطات فرهنگي و در آينده حقوق رسانه از طريق دانشكده علوم ارتباطات سوره را از حركت‌هاي مهم و تأثيرگذار در حوزه ارتباطات دانست.
مسعودي به سرفصل‌هاي درسي در رشته مديريت رسانه اشاره كرد و افزود: از آن جا كه اين رشته نخستين بار توسط دانشكده صدا و سيما ارائه شده،‌ لذا ما سعي كرديم مبتني بر همان سرفصل‌هاي درسي و تقريباً همان اساتيد عمل كنيم.
وي در خصوص سرفصل‌هاي درسي رشته تبليغ و ارتباطات فرهنگي گفت: اين رشته كه براي نخستين بار توسط دانشكده علوم ارتباطات در مقطع كارشناسي ارشد ارائه مي‌شود‌.
سرپرست دانشكده علوم ارتباطات افزود: پذيرفته شدگان از ساير رشته‌ها در اين رشته نيز علاوه بر واحدهاي مذكور، حداكثر 18 واحد نيز به عنوان پيش نياز مي‌گذرانند.‌‌
سرپرست دانشكده علوم ارتباطات، با توجه به تلاش اين دانشكده براي برخورداري از جامعترين كتابخانه در حوزه ارتباطات گفت: براي تجهيز اين كتابخانه سعي ما بر اين است تا آرشيوي از كتاب‌هاي ناياب و كم ياب ارتباطي ـ تبليغي تشكيل دهيم كه در اين خصوص پذيراي كتاب‌هاي اهدايي نيز به نام خود افراد هستيم.
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8510290017

-NEDA-

کاربر بیش فعال
من الان از سوره اومدم..واسه دلگرمی دوستام رفتم :w24:(البته بیشتر رفتم ببینم چه خبره.:lol:.اونجا هم بدتر از سنجش هیچکس جوابی واسه نحوه پذیرش نداشت میگفتن ما نمیدونیم سنجش این لیستو داده!!!!)

قیافه ها دیدنی بود :w15:
من که دوستای خودمو به زور تشخیص میدادم :eek::Ph34r:
همه استتار کرده بودن..:Ph34r: بدون آرایش :w07::w15: روشون نمیشد آشنایی بدن :whistle:

Nazanin F

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه جدی؟؟؟؟
ببینم زندانی ات نکردن؟ پسرارو دار نزدن؟ اخراجت نکردن؟
خوب عزیزم کمربندتو در بیار چرا گوش نمی دی ما دوست داریم نمی خوایم ببینیم یهو نا پدید بشی:w39::crying2:
قول بده دیگه سر به سر خاله هات نذاری:D
راستی کاردانی ات رو کجا گرفتی؟

:D نه دیگه به اونجاها نکشید خوشبختانه !!!

باشه آبجی بخاطر تو کمربندمو در میارم . :thumbsup2:چون خاطرت خیلی برام عزیزه. :w36:

من جابر رشت خوندم دیگه . ;)

البته میگن از پارسال تا حالا دیگه گیر نمی دن !! مثل اینکه رئیس حراستشون عوض شده !!! امیدواریم که همین طور باشه . :whistle:

ولی به هر حال اون زمانی که ما بودیم یواشکی می رفتیمو و میمودیم . :w05:

hamraz

عضو جدید
اره دلم برای فرید می سوزه بچه خوبی بود:crying2:
ما نمی دونیم نتایج کی می یاد اقا می گه انتخاب واحد کیه:wallbash:
آخه من از صبح دارم سایتارو می گردم یا نوشتن نیمه دوم شهریور یا دهه سوم یه تاریخ مشخص ندادن می گم نتایج رو که از همه جا می شه نگاه کرد دیوانه شدیم بس که به نتایج فکر کردیم می خوام تا انتخاب واحد بزنم برم مسافرت.:smile:

dading

عضو جدید
دوستان عملی و غیر عملی عزیز از این دفترچه دانشگاه آزاد خبری ندارین...؟ چند قرن دیگه می آد...؟ اگه در مورد جا به جائی دانشجو هم اطلاعاتی دارین ممنون می شم منو دریابین...
سلام پارسال فکر میکنم 12 مهر اومد

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا