همین الان داری به چی فکر میکنی؟

پسر بهاری

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راستش این چند روزه که مادربزرگم به رحمت خدا رفته، دائما یه فکری گوشه ی ذهنم هست و منو قلبا ناراحت میکنه.
مادربزرگم آخرین بار سه روز قبل از فوتش حرف زد، اونم وقتی بود که بعد از حدود یک روز توی حالت اغما بودن بیدار شده بود و من ازش پرسیدم منو شناختی؟ مادربزرگم اسمم رو گفت و دیگه حرف نزد، یعنی آخرین حرفش اسم من بود.
این چند روز اون نگاهش موقع گفتن اسمم و نوع بیانش که حتی انقدر انرژی نداشت که صدا از گلوش بیرون بیاد، جلوی چشم منه و من واقعا اذیت میشم.
خداوند رحمتشون کنه
زیاد از توصیه های مذهبی خوشم نمیاد زیاد هم مذهبی نیستم ،بر حسب تجربه
اگه میخوای خیلی حالت خوب شه و زودتر از اینکه ب سالها برسه این خاطرات و تاثیر منفی داشته باشه
تا چهل شب نماز شب ساده (۲ رکعت) بخون و مادر بزرگت رو تو قنوت جز اون چهل نفر قرار بده
اینو خوب درک میکنم
دقیقاً برای من هم اینطور شد
پدر بزرگم شب آخر در حالی ک حالش خیلی بد بود با من حرف میزد ( منو خیلی دوست داشت💔)

ب اینکه دیندار بودن با مذهبی بودن فرق داره ...

eterno

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
به اینکه فقط دو روز به خودم مرخصی دادم رژیم نداشتم دو کیلو اضافه وزن ؟اخه چراااا
به اینکه واقعا چرا؟
منم فقط نباید هیچی بخورم تا وزنم ثابت بایسته، آخه مگه میشه آدم چیزی نخوره‌؟ تا یکم به خودم استراحت میدم چند کیلو وزنم زیاد میشه، روزانه یک کیلو وزنم میره بالا🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
واقعا از رژیم گرفتن خسته شدم دیگه😔😔😔

آیدا..

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به اینکه واقعا چرا؟
منم فقط نباید هیچی بخورم تا وزنم ثابت بایسته، آخه مگه میشه آدم چیزی نخوره‌؟ تا یکم به خودم استراحت میدم چند کیلو وزنم زیاد میشه، روزانه یک کیلو وزنم میره بالا🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
واقعا از رژیم گرفتن خسته شدم دیگه😔😔😔
من تو یکسال گذشته ۱۳کیلو کم کردم تقریبا چهار سایز کمتر شدم .چند وقتی هم کلا ثابت موندم .اما دو روز گذشته فقط یکم زیاده روی کردم .که تبدیل به اضافه وزن شد🤕 الان دلم شیرینی میخواد اما امروز خودمو تنبیه کردم 😭
واقعا چرا؟؟؟

eterno

کاربر ممتاز
من تو یکسال گذشته ۱۳کیلو کم کردم تقریبا چهار سایز کمتر شدم .چند وقتی هم کلا ثابت موندم .اما دو روز گذشته فقط یکم زیاده روی کردم .که تبدیل به اضافه وزن شد🤕 الان دلم شیرینی میخواد اما امروز خودمو تنبیه کردم 😭
واقعا چرا؟؟؟
به اینکه:
منم سال گذشته 11 کیلو کم کردم که همون زمان باردار شدم، از اونجایی که معمولا توی بارداری هام حدودا بیست کیلویی وزنم بالا میره و بیشتر این اضافه وزنم توی شش ماه اول اتفاق میفته، توی دوماه 6 کیلو وزنم بالا رفت، بعد از سقط، دو کیلوش رو کم کردم ولی واقعا دیگه انرژی برای رژیم گرفتن و کم کردن وزن نداشتم، توی یک ماه گذشته هم چون زیاد خونه مامانم بودم و همش هم درگیر بودم و حواسم به اضافه وزنم نبود، چهار کیلو دیگه هم اضافه کردم، و واقعا نمیدونم چطوری باید کم کنم. هم توان رژیم گرفتن رو دیگه ندارم و هم اینکه اضافه وزن اذیتم میکنه و نمیتونم تحمل کنم، به هرحال چاره ای نیست باید وزنم رو کم کنم.

آیدا..

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به اینکه:
منم سال گذشته 11 کیلو کم کردم که همون زمان باردار شدم، از اونجایی که معمولا توی بارداری هام حدودا بیست کیلویی وزنم بالا میره و بیشتر این اضافه وزنم توی شش ماه اول اتفاق میفته، توی دوماه 6 کیلو وزنم بالا رفت، بعد از سقط، دو کیلوش رو کم کردم ولی واقعا دیگه انرژی برای رژیم گرفتن و کم کردن وزن نداشتم، توی یک ماه گذشته هم چون زیاد خونه مامانم بودم و همش هم درگیر بودم و حواسم به اضافه وزنم نبود، چهار کیلو دیگه هم اضافه کردم، و واقعا نمیدونم چطوری باید کم کنم. هم توان رژیم گرفتن رو دیگه ندارم و هم اینکه اضافه وزن اذیتم میکنه و نمیتونم تحمل کنم، به هرحال چاره ای نیست باید وزنم رو کم کنم.
رژیم فستینگ بگیر یا کالری شمار.من کالری شمار کرفس دارم هر چی دوست داشته باشم تو کالری مشخص میخورم هفت شب به بعد هم دیگه چیزی نمیخورم

naghmeirani

مدیر ارشد
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد
5
به اینکه نغمه دسر میخواد چی درست کنه؟ میخوام ببینم اگه دسر جدیدی هست یاد بگیرم.
به اینکه دسر رو درست کردم
عزیزم :با پودر کرم کارامل +شیر+خامه +بیسکویت ساده +پودر قهوه درست کردم، اگه دوس داری اندازه ها رو هم بهت میدم و طرز تهیه @eterno

eterno

کاربر ممتاز
5
به اینکه دسر رو درست کردم
عزیزم :با پودر کرم کارامل +شیر+خامه +بیسکویت ساده +پودر قهوه درست کردم، اگه دوس داری اندازه ها رو هم بهت میدم و طرز تهیه @eterno
به اینکه بله دوست دارم بدونم

eterno

کاربر ممتاز
رژیم فستینگ بگیر یا کالری شمار.من کالری شمار کرفس دارم هر چی دوست داشته باشم تو کالری مشخص میخورم هفت شب به بعد هم دیگه چیزی نمیخورم
به اینکه:
بله منم کالری شماری میکنم.

eterno

کاربر ممتاز
آخر هفته یعنی پنجشنبه میخوایم بریم مشهد، دارم فکر میکنم چیا لازم داریم تا ببریم.
از طرفی میخوام سوغاتی ها رو همینجا بگیرم تا اونجا درگیر بازار نشم، چون پسرم به شدت توی بازار و موقع خرید کردن اذیت میکنه و کم حوصله ست. یه قسمت از سوغاتی ها رو خریدم ولی برای برادرم میخوام یه چیز دیگه بخرم، داشتم فکر میکردم چی بگیرم.

naghmeirani

مدیر ارشد
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد
به اینکه بله دوست دارم بدونم
به دستور دسر دارم فک می کنم
مواد لازم و طرز تهیه:2بسته پودر کرم کارامل +2لیوان شیر+1 قوطی کوچک خامه +2 ق م قهوه فوری را روی حرارت قرار می‌دهیم تا کمی بجوشد

ته ظرف سرو بیسکویت ساده می چینیم، مخلوط بالا رو روی بیسکویت ها میریزیم، ظرف را در یخچال می‌گذاریم تا خودشو بگیره

نوش جان
آخر هفته یعنی پنجشنبه میخوایم بریم مشهد، دارم فکر میکنم چیا لازم داریم تا ببریم.
از طرفی میخوام سوغاتی ها رو همینجا بگیرم تا اونجا درگیر بازار نشم، چون پسرم به شدت توی بازار و موقع خرید کردن اذیت میکنه و کم حوصله ست. یه قسمت از سوغاتی ها رو خریدم ولی برای برادرم میخوام یه چیز دیگه بخرم، داشتم فکر میکردم چی بگیرم.

سفرتون ب خیر
ما رو هم دعا کنید