مشکل در ورود به safe mode

hkhalaj

عضو جدید
سلام. موقع بالا اومدن سیستم دکمه ی f8 را میزنم تا توی safe mode برم ولی صفحه ی boot priority میاد و اصلا وارد safe mode نمیشه در حالی که قبلا با این دکمه توی safe mode میرفتم ممنون میشم راهنمایی کنید مشکل از چی هست و چطوری برطرفش کنم. در ضمن سیستم عامل اکس پی پک دو هست.

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام. موقع بالا اومدن سیستم دکمه ی f8 را میزنم تا توی safe mode برم ولی صفحه ی boot priority میاد و اصلا وارد safe mode نمیشه در حالی که قبلا با این دکمه توی safe mode میرفتم ممنون میشم راهنمایی کنید مشکل از چی هست و چطوری برطرفش کنم. در ضمن سیستم عامل اکس پی پک دو هست.
با سلام،
یعنی در چند جای مختلف چندبار F8 می زنید ولی وارد اون منو نمی شه؟ یا این که به اون منو می ره ولی نمی تونید Safe mode رو انتخاب کنید؟
در حالت اول باید کلیدهای Function رو فعال کنید. برای این کار بعد از بوت شدن سیستم کلیدی رو که عکس Office داره و معمولاً بالای ESC قرار داره بزنید. بعد از F8 استفاده کنید!
در حالت دوم هم فکر می کنم به خاطر کیبورد USBتون باشه که باید تو تنظیمات Setup استفاده ازش رو فعال کنید!

erfan_com

اخراجی موقت

گاهی هم ممکنه نصب نرم افزار های گوناگون باعث بشه با تغییراتی که در رجیستری به وجود میاد برخی کاربرد های ویندوز محدود شه.
متاسفانه مهم ترین و آسیب پذیر ترین بخش ویندوز همین رجیستریه.

mortal01

عضو جدید
بايد در قسمت run دستور msconfig را وارد كنيد و از آن تب boot.ini را برگزيده و تيك safe boot را بزنيد تا وارد محيط safe boot شويد و براي خروج از آن محيط بايد تيك safe boot را برداريد.

TrueLove

عضو جدید
...

...

بايد در قسمت run دستور msconfig را وارد كنيد و از آن تب boot.ini را برگزيده و تيك safe boot را بزنيد تا وارد محيط safe boot شويد و براي خروج از آن محيط بايد تيك safe boot را برداريد.

...

واااااااااایییییییییی
مرسی یه عااااااااااااااالمممممه !
یه برنامه ای نصب کرده بودم ، از حالت safe mode خارج نمیشد اصلا ، F8 هم کارسـاز نبـود
ممنونممممم
:gol:

...

good4495

عضو جدید

با سلام منم این کار رو کردم بهم گفت کامپیوتر رو ریستارت کنم ولی بعدش نه ویندوز و نه safe mode نیومدن بالا فقط صفحه مشکی قبل از بالا اومدن ویندوز. پشیمون شدم میخوام به حالت قبل برگرده امکانش هست؟

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
با سلام منم این کار رو کردم بهم گفت کامپیوتر رو ریستارت کنم ولی بعدش نه ویندوز و نه safe mode نیومدن بالا فقط صفحه مشکی قبل از بالا اومدن ویندوز. پشیمون شدم میخوام به حالت قبل برگرده امکانش هست؟
با سلام،
از چه ویندوزی استفاده می کنید؟

hamedhhpp

عضو جدید

منم دقیقا این مشکل رو دارم و یندوزم اکس پی هست لطفا کمک کنید خیلی واجبه